Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

Αρχική σελίδα  »  Ευρετήριο Δ. Συζήτησης  »  Μοντέλα  »  Saxo  »  Βελτιώσεις Saxo


[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 26 Απρ 2024, 16:03 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 16 Μάιος 2008, 23:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 29 Μαρ 2008, 19:39
Δημοσιεύσεις: 99
Τοποθεσία: LARISSA
Δηλαδή αν βάλω το peugeot sport και αφήσω μαμά συμπίεση δεν θα δουλεύει σωστά?Θα έχω πρόβλημα πχ με το ρελαντί κ.α που αναφέρατε?Η θα δουλεύει σωστά?

_________________
saxo vts 16v
....και τα μυαλά στα mixer....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Μάιος 2008, 01:54 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2006, 15:33
Δημοσιεύσεις: 4076
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Τασο ελα Αθηνα φιλε μου πηγαινε στον Ανδριανακη φτιαξε ενα προγραμμα και μην καθεσαι να σκας.

_________________
SoCrazy
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Μάιος 2008, 10:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2008, 18:02
Δημοσιεύσεις: 1625
Τοποθεσία: VOLOS
+1 :thumbup

_________________
C4 2.0 VTS 223ps


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Μάιος 2008, 21:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 18 Μαρ 2007, 21:25
Δημοσιεύσεις: 109
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
SoCrazy έγραψε:
Τασο ελα Αθηνα φιλε μου πηγαινε στον Ανδριανακη φτιαξε ενα προγραμμα και μην καθεσαι να σκας.


Eξήγησε μου λίγο για πιο λογο να δώσει το παληκαρι και το καθε παληκαρι 300ε για προγραμμα κονσερβα σε 1ο σταδιο ή 350-400 εστω φτιαγμένο και στο δυναμομετρο/δρομο στον ανδριανακη και στον καθε ανδριανακη???
Βαλε και τα 100ε βενζινες/διόδια.
ΚΑι μολις βαλει εκκεντρα να παει να ξανακάνει προγραμμα...ειστε σοβαροί???
Ελα τάσο θεσνικη καποια μερα και θα σου δωσω τον πεζο σπορτ να τον δοκιμασεις...τουλάχιστο αν βαλει αυτο το προγραμμα εχει το κεφαλι του ησυχο.Δε σπαει δε χαλάει και δουλευει οριακα και με πτ52...

_________________
Α/6...τοσο κοντά κι ομως τοσο μακρια...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Μάιος 2008, 22:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 19:08
Δημοσιεύσεις: 1576
Τοποθεσία: ΝΙκαια
tasos_c έγραψε:
Δηλαδή αν βάλω το peugeot sport και αφήσω μαμά συμπίεση δεν θα δουλεύει σωστά?Θα έχω πρόβλημα πχ με το ρελαντί κ.α που αναφέρατε?Η θα δουλεύει σωστά?


Tasos ριξε πρωτα στο μοτερ σου εκκεντροφορους (ρεπροφαιλ η pt52) μια φλατζουλα 206 και το αντοιστιχο προγραμμα (καλητερα στο δυναμομετρο) και θα δουλευει τελοια οπως και αμετρητα σαξοραλλα μιας και ενα προγραμμα σκετο θα σου δωσει τριχες.

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 18 Μάιος 2008, 04:54 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2006, 15:33
Δημοσιεύσεις: 4076
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
kane έγραψε:
SoCrazy έγραψε:
Τασο ελα Αθηνα φιλε μου πηγαινε στον Ανδριανακη φτιαξε ενα προγραμμα και μην καθεσαι να σκας.


Eξήγησε μου λίγο για πιο λογο να δώσει το παληκαρι και το καθε παληκαρι 300ε για προγραμμα κονσερβα σε 1ο σταδιο ή 350-400 εστω φτιαγμένο και στο δυναμομετρο/δρομο στον ανδριανακη και στον καθε ανδριανακη???
Βαλε και τα 100ε βενζινες/διόδια.
ΚΑι μολις βαλει εκκεντρα να παει να ξανακάνει προγραμμα...ειστε σοβαροί???
Ελα τάσο θεσνικη καποια μερα και θα σου δωσω τον πεζο σπορτ να τον δοκιμασεις...τουλάχιστο αν βαλει αυτο το προγραμμα εχει το κεφαλι του ησυχο.Δε σπαει δε χαλάει και δουλευει οριακα και με πτ52...


Εγω προσωπικά δεν ειμαι σοβαρος.Ρωτα οσους με ξερουν να σου πουν τι κουμαση ειμαι.
Λοιπον στο θεμα μας.Εγω φιλε εχω μαθει οταν κανω μια δουλεια να την κανω τελεια και ολοκληρωμενη.Αν το παλικαρι θελει απλα ενα προγραμμα θα φτιαξει ενα προγραμματακι στον Ανδριανακη και οποιοδηποτε ανδριανακη μαστορα.Αν το παλικαρι θελει να κανει και κατι παραπανω λογικο να μην βαλει προγραμμα απο την αρχη,Πρωτα θα φτιαξει ολα τα αλλα και στη συνεχεια θα φτιαξει και το προγραμμα.Απλα ειναι τα πραγματα.Τωρα λυσεις του τυπου εχω ενα ηλεκτρονικο φιλο που φτιαχνει ,αντιγραφει,κατεβασα απο το internet και διαφορα τετοια εμενα δεν μου αρεσουν.Οταν θελω να φτιαξω κατι δεν κοιταω το κοστος,κοιταω να κανω μια σωστη δουλεια.Αν δεν εχω λ7 το κανω μετα απο 1,2,3...6 μηνες.Αυτη ειναι η γνωμη μου και δεν αλλαζει γιατι μου εχει βγει σε καλο.

Προγραμμα μεταχειρισμενο ή αντιγραφες κλπ εγω δεν εβαζα στο αμαξι μου.Θα εβαζα ομως εκκεντροφορους και πιστονια αφου πρωτα τα τσεκαριζα οτι ειναι κομλπε.

Επεισης να ξερεις οτι προγραμματα φτιαχνονται ακομα και για τα μαμα μοτερ και δεν ειναι ολα κονσερβα.Η πληοψηφια ειναι κονσερβα...

_________________
SoCrazy
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 18 Μάιος 2008, 17:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 18 Μαρ 2007, 21:25
Δημοσιεύσεις: 109
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Πολύ θέμα το έκανες για το περι "σοβαρότητας" δίχως λόγο,τέσπα ποσώς με ενδιαφέρει.
Δεν έπιασες την ενοια του ποστ μου.Τι στιγμή πυο θελει το παιδί να βάλει ενα προγραμμα 1ου σταδιου,μπορει να βαλει την πιο δοκιμασμένη λυση,πεζο σπορτ.
Εαν δεν την ξερεις ή δεν την εχεις δοκιμάσει,δεν σου φταιω εγω.ΕΠΕΙΔΗ ομως τα 600ε ειναι πολλα για τον εγκεφαλο,ολοι βαζουν την αντιγραφη στα "μαστορια" και πληρώνανε μεχρι προτινος 300-350 πραγματικα πεταμένα λεφτα.
Οπως σου ξανάπα,ο καθένας μπορει να το αντιγραψει,αρκει να εχει τις γνωσεις φυσικα και να σχοληθεί.Οπότε εαν εσυ ο Χ φοβασαι,πληρώνεις ομορφα και ωραια 350ε στον οποιονδηποτε και λες οτι πηρες προγραμμα αντιγραφη πς.
ΑΝ φυσικα θελεις να βαλεις τετοιο προγραμμα.
Το σημαντικό αυτού του προγράμματος,ειναι οτι δουλευει πασπαρτου.Δηλ δουλευει με πτ51,σρικ,κατ,και οριακα και πτ52 χωρις να εινια τελειο φυσικα.
Οπότε αν επιλέξει ενα "νορμαλ" σετ εκκ στο μελλον ο φιλος,δεν χρειάζεται να ξαναδώσει χρήματα,ειναι απλό.
Επίσης το σωστό πρόγραμμα θεωρω πως φτιάχνεται στο δρομο,εαν φυσιακ ειναι εφικτό,μιας και ειναι πραγματικες συνθηκες εκει,και οχι εξομοιωση πραγματικων συνθηκων.
Σε αυτό που λες περι μτχ εισαι ολίγον άκυρος...δεν βαζεις ενα μτχ τσιπακι επειδή φοβάσαι αν θα δουλεψει κτλ,αλλα θα εβαζες πιστόνια,που ειναι χειρότερο...
Ναι το ξερω οτι φτιαχνονται για μαμα μοτερ προγραμματα,απλα ειναι ΟΛΑ κονσερβα και κάνου ενα τυπικο fine tuning για το εκαστοτε μαμα μοτερ.
Εκτος και αν νομιζεις οτι ΦΠΕ με ΦΠΕ εχουν καμμια 50 αλογα διαφορα...
Το παν ειναι να ξερει τι θελει ο καθενας απτο μοτερ του,ωστε να προχωρησει σε σωστες επιλογες.
Φυσικα επιλε΄γει και ανάλογα με το βαλάντιο του...

_________________
Α/6...τοσο κοντά κι ομως τοσο μακρια...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 18 Μάιος 2008, 20:55 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 31 Μαρ 2011, 10:04
Δημοσιεύσεις: 2781
Τοποθεσία: MAKRIA POLU MAKRIA
Τάσο το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πας σε κάποιον να κάνεις ένα πρόγραμμα και ούτε PS να βάλεις ούτε τίποτα, αν θες όμως να κάνεις και περαιτέρω βελτιώσεις αργότερα εκκεντροφορους και διάφορα άλλα καλύτερα κάνε πρώτα αυτά και μετά το πρόγραμμα, αν δεν έχεις κάποιο πρόβλημα εσύ σαν Τάσος με τα προβλήματα που έχει ο PS σαν εγκέφαλος σβησίματα αριθμιες και διάφορα άλλα σχετικά με την πολυτέλεια και όχι με την απόδοση του μοτέρ μπορείς να το βάλεις και να κάνεις βελτιώσεις μέχρι ένα σημείο μετά θέλεις πάλη πρόγραμμα

_________________
ΕικόναΕπιτρέπεται να πέσεις...επιβάλλεται να σηκωθείς


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 19 Μάιος 2008, 08:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2008, 18:02
Δημοσιεύσεις: 1625
Τοποθεσία: VOLOS
Εγω προσωπικά δεν ειμαι σοβαρος.Ρωτα οσους με ξερουν να σου πουν τι κουμαση ειμαι.
Λοιπον στο θεμα μας.Εγω φιλε εχω μαθει οταν κανω μια δουλεια να την κανω τελεια και ολοκληρωμενη.Αν το παλικαρι θελει απλα ενα προγραμμα θα φτιαξει ενα προγραμματακι στον Ανδριανακη και οποιοδηποτε ανδριανακη μαστορα.Αν το παλικαρι θελει να κανει και κατι παραπανω λογικο να μην βαλει προγραμμα απο την αρχη,Πρωτα θα φτιαξει ολα τα αλλα και στη συνεχεια θα φτιαξει και το προγραμμα.Απλα ειναι τα πραγματα.Τωρα λυσεις του τυπου εχω ενα ηλεκτρονικο φιλο που φτιαχνει ,αντιγραφει,κατεβασα απο το internet και διαφορα τετοια εμενα δεν μου αρεσουν.Οταν θελω να φτιαξω κατι δεν κοιταω το κοστος,κοιταω να κανω μια σωστη δουλεια.Αν δεν εχω λ7 το κανω μετα απο 1,2,3...6 μηνες.Αυτη ειναι η γνωμη μου και δεν αλλαζει γιατι μου εχει βγει σε καλο


+10000000000000

_________________
C4 2.0 VTS 223ps


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 19 Μάιος 2008, 10:05 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2006, 15:33
Δημοσιεύσεις: 4076
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Τασο οπως καταλαβαινεις υπαρχουν διαφορετικες γνωμες και ειναι λογικο.

Γι αυτο κανε οτι λεει η καρδια σου. :tong:

_________________
SoCrazy
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 19 Μάιος 2008, 15:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2008, 18:02
Δημοσιεύσεις: 1625
Τοποθεσία: VOLOS
so crazy, η καλη δουλεια απαιτει και χιλιομετρα και χρηματα... δε γιναν ξαφνικα ολοι μαστορια... οποτε θα συμφωνησω μαζι σου

_________________
C4 2.0 VTS 223ps


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 18 Μαρ 2007, 21:25
Δημοσιεύσεις: 109
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
E ναι...που να ξέρει η πεζο σπορτ ρε παιδιά...ας πάμε ολοι στον αδριανάκη,στον σαλια,στο μαλια και να φερουμε και ολα τα γαλλικά απέξω εδω που ξερουμε τι εστι προγραμματισμός...

Παρε ενα quote απο ενα παληκάρι που κατα τα λεγόμενα σας είναι γυφτος,δεν εχει να διαθέσει λεφτά και έβαλε μια τυπική ο "φτωχός" αντιγραφή πς προγράμματος :fsss :fsss :fsss

Παράθεση:
λοιπον προχτες εβαλα το Ps προγραμμα.εντυπωσεις:το προγραμμα πραγματικα αξιζει.να φανταστειτε το εβαλα μετα απο καποιο αλλο βελτιωτικο που φορεσα και παλι εκανε διαφορα.
το αμαξι απο 1100(ρελαντι)μεχρι 4000 εχει φοβερη ροπη-αποκριση .με το παραμικρο πατημα με 1η και δευτερα εκτοξευεται,χαζοσπιναρει κτλ.απο 4000 και μετα φαινετε το προφιλ τον μαμα εκκεντοφορων που δεν εχουν τη διαρκεια και το βυθισμα που πρεπει για αυτο το προγραμμα.αλλα και εκει παει σαφως καλυτερα απο το μαμα.
επειδη φοραω και χαλμετερ της apexi που μου δινει την αναλογια σε αριθμους παραθετω και μετρησεις αναλογιας μαμα-ps και ετσι βγαζουμε πολλα συμπερασματα.
λοιπον,το ps δε κανει ρυθμισεις αναλογα με το λ οπως το μαμα.με το ππου πατησεις το γκαζι στελνει την αναλογια αμεσως στο 10/1.το μαμα με μερικο φορτιο κανει ρυθμισεις και κραταει το λ κοντα στο 14,5/1.,μονο φουλ γκαζι το στελνει 11/1 και 10.5/1.το ps εχει στο ρελαντι 15/1 και επειδη εκανα ταξιδι θα σας πω τις αναλογιες με 5η ταχυτητα και σε km/h (καντε μετατροπη σε στροφες)μεχρι τα 145km/h δουλευει 15/1 δηλαδη πιο φτωχο -οικονομικο απο μαμα(εμενα μαμα δουλευε 14,3/1)στα 150 παει οσο το μαμα,στα 160 δουλευει με 13,5/1 και στα 180 με 12,5/1.εκει ρουφαει καλα αλλα ποιος κανει ταξιδι με τετοια χλμ?
απο καταναλωση σε μενα ακομη δε παρατηρησα τιποτα το ιδιαιτερο οσο εκαιγα καιω παλι.αλλα το ξαναλεω ειμαι επαρχια και βγαινω σε εθνικη.εκει το προγραμμα δουλευει πιο οικονομικα και απο το μαμα.σιγουρα μεσα σε πολη καιει μιας και στο παραμικρο πατημα στελνει κατευθειαν φουλ βενζινη.
εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος.
παμε τωρα στο ζουμι.σε ανοιγματα με φιλαρακι που πηγεναμε κοπια φευγω πλεον 3!!! αμαξια.ο φιλος μου μου ειπε σε καθε αλλαγη πετουσε πισω ενα συνεφο ντουμανι

_________________
Α/6...τοσο κοντά κι ομως τοσο μακρια...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:47 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2006, 15:33
Δημοσιεύσεις: 4076
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
kane έγραψε:
E ναι...που να ξέρει η πεζο σπορτ ρε παιδιά...ας πάμε ολοι στον αδριανάκη,στον σαλια,στο μαλια και να φερουμε και ολα τα γαλλικά απέξω εδω που ξερουμε τι εστι προγραμματισμός...

Παρε ενα quote απο ενα παληκάρι που κατα τα λεγόμενα σας είναι γυφτος,δεν εχει να διαθέσει λεφτά και έβαλε μια τυπική ο "φτωχός" αντιγραφή πς προγράμματος :fsss :fsss :fsss

Παράθεση:
λοιπον προχτες εβαλα το Ps προγραμμα.εντυπωσεις:το προγραμμα πραγματικα αξιζει.να φανταστειτε το εβαλα μετα απο καποιο αλλο βελτιωτικο που φορεσα και παλι εκανε διαφορα.
το αμαξι απο 1100(ρελαντι)μεχρι 4000 εχει φοβερη ροπη-αποκριση .με το παραμικρο πατημα με 1η και δευτερα εκτοξευεται,χαζοσπιναρει κτλ.απο 4000 και μετα φαινετε το προφιλ τον μαμα εκκεντοφορων που δεν εχουν τη διαρκεια και το βυθισμα που πρεπει για αυτο το προγραμμα.αλλα και εκει παει σαφως καλυτερα απο το μαμα.
επειδη φοραω και χαλμετερ της apexi που μου δινει την αναλογια σε αριθμους παραθετω και μετρησεις αναλογιας μαμα-ps και ετσι βγαζουμε πολλα συμπερασματα.
λοιπον,το ps δε κανει ρυθμισεις αναλογα με το λ οπως το μαμα.με το ππου πατησεις το γκαζι στελνει την αναλογια αμεσως στο 10/1.το μαμα με μερικο φορτιο κανει ρυθμισεις και κραταει το λ κοντα στο 14,5/1.,μονο φουλ γκαζι το στελνει 11/1 και 10.5/1.το ps εχει στο ρελαντι 15/1 και επειδη εκανα ταξιδι θα σας πω τις αναλογιες με 5η ταχυτητα και σε km/h (καντε μετατροπη σε στροφες)μεχρι τα 145km/h δουλευει 15/1 δηλαδη πιο φτωχο -οικονομικο απο μαμα(εμενα μαμα δουλευε 14,3/1)στα 150 παει οσο το μαμα,στα 160 δουλευει με 13,5/1 και στα 180 με 12,5/1.εκει ρουφαει καλα αλλα ποιος κανει ταξιδι με τετοια χλμ?
απο καταναλωση σε μενα ακομη δε παρατηρησα τιποτα το ιδιαιτερο οσο εκαιγα καιω παλι.αλλα το ξαναλεω ειμαι επαρχια και βγαινω σε εθνικη.εκει το προγραμμα δουλευει πιο οικονομικα και απο το μαμα.σιγουρα μεσα σε πολη καιει μιας και στο παραμικρο πατημα στελνει κατευθειαν φουλ βενζινη.
εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος.
παμε τωρα στο ζουμι.σε ανοιγματα με φιλαρακι που πηγεναμε κοπια φευγω πλεον 3!!! αμαξια.ο φιλος μου μου ειπε σε καθε αλλαγη πετουσε πισω ενα συνεφο ντουμανι


kane θα σου πω λιγα πραγματα φιλε και απο μερους μου τελειωνει εδω ι ιστορια.

Εγω πρωσοπικα παντα λεω οτι τα εργοστασια κα βελτιωμενα υλικα ειναι κατα 99% πιο καλα απο ολα τα after market.Γι αυτο και το αμαξι μου φοραει peugeot sport εξατμιση απο μπροστα και τωρα θα βαλω και στενα ελατηρια peugeot sport.

Οταν λες peugeot sport προγραμμα ή εγκεφαλος θα ειναι peugeot sport.Αν καποιος δεν εχει τα λ7 να βαλει κατι τετοιο δεν θα ημουν συμφωνως σε καμια περιπτωση να πληρωσει καποιο μαστορακο για να του βαλει αντιγραφη peugeot sport.Θα εβαζα αντιγραφη ΜΟΝΟ ΑΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ PEUGEOT SPORT.
Επισης ξερεις παρα πολυ καλα οτι σε καποιες μετατροπες δεν γινετε αναγκαστηκα να βαλεις πραγματα της εταιριας ειτε αυτο ειναι εγκεφαλος ή αναρτησα , εκκεντρα.

_________________
SoCrazy
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 20 Μάιος 2008, 13:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 18 Μαρ 2007, 21:25
Δημοσιεύσεις: 109
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Φιλε μου δε μου λές κατι καινουργιο...δυστηχώς δεν μπορώ να σε πείσω οπως βλέπω περι της αντιγραφής και οκ,πάω πάσο...
Εξάλλου εγω ήθελα απλά να γλυτώσουν οι επόμενοι τα λεφτά που πληρωσα εγω,και πολλοί πολλοί άλλοι.
Κουμάντο στην τσέπη του καθενός,κάνει ο καθένας μονος του,στην τελική.

Συμφωνώ με αυτό που λές περί αφτερμαρκετ,αλλα διαβασε προσκετικα το επόμενο.
Τα ελατήρια που λες (μινι γκρουπΑ) εχουν 68ε τα 2.Τα γνησια πιατέλα πς εχουν περίπου 280ε!!!
Θεωρείς οτι αξιζει να δωσεις σχεδον 300ε για τα γνησια πιατέλα πς? και μη μου πεις οτι δεν εμπιστευεσαι κάποιο τορναδόρο να τα φτιαξει...
Το 99% φοραει χειροποιητα πιατελα αντιγραφη πς,γιατι στη συγκεκριμμένη περίπτωση δεν αξιζει να δωσεις 300ε,τι στιγμη που τα φτιάχνει ο καθένας!
Καλό ειναι να παίρνετε πάντα και γνώμες απο διάφορους που εχουν πληρώσει και εχουν μάθει,και να μην κρέμεστε απο το χείλα του εκάστοτε μηχανικού/περιοδικού χωρίς να ψάχνεστε πρώτα!
Πάντα φιλικά...

_________________
Α/6...τοσο κοντά κι ομως τοσο μακρια...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 20 Μάιος 2008, 16:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2008, 18:02
Δημοσιεύσεις: 1625
Τοποθεσία: VOLOS
φιλε kane μιλας για ενα συγκεκριμενο ανταλακτικο... πες μας ομως, τι γινεται με τα ηλεκτρικα και ηλεκτρονικα μερη; θα εμπιστευοσουν την αγορα τους απο οπουδηποτε;

_________________
C4 2.0 VTS 223ps


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 3 από 5 [ 61 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο



Συναφή θέματα

Citroen C3 1.4 HDi 90 - Πρόγραμμα Συντήρησης.
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: asydos
Απαντήσεις: 8
Προγραμμα για xsara picasso 1.8 16v ?
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 6
c2 vtr ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 22
προγραμμα σε citroen c5 1.6 diesel
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις C5
Συγγραφέας: xoul
Απαντήσεις: 50
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΕ C2 vtr 1.4
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 0
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ