Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Τρί 19 Μαρ 2024, 08:48 ]


 Σελίδα 1 από 1 [ 6 Δημοσιεύσεις ] 



 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Αλλαγή Εμπρός Προφυλακτήρα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 11:34 
Άβαταρ μέλους
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ,ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΝΑ C3.. ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΤΗΣΕΙ ΤΟΣΟ ΑΓΡΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΩ(ΟΧΙ ΚΙΝΗΤΗΡΑ,ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ)ΕΙΝΑΙ 2005 ΜΟΝΤΕΛΟ,ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΣΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ, ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΤΟ 2007 ΚΑΙ ΠΕΡΑ.. ΤΕΡΙΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ??? Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΑΞΩ ΦΤΕΡΑ-ΚΑΠΩ? ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΦΑΝΑΡΙΑ ANGEL EYES ΜΠΡΟΣΤΑ(ΜΑΥΡΑ) ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΜΑΥΡΑ ΤΥΠΟΥ LEXUS, ΖΑΝΤΕΣ, ΦΙΜΕ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ.. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 11:48 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 20 Φεβ 2007, 21:04
Δημοσιεύσεις: 3526
Τοποθεσία: GoodView
Εικόνες: 33
AQUARIOUS45 καλως ήρθες στην παρέα μας.

Αν θέλεις πέρνα από εδώ μια βόλτα να συστηθείς και από εδώ για να μας δείξεις το c3 σου.

Για τον προφυλακτήρα λογικά θα ταιριάζει αλλά ας απαντήσει κάποιο από τα παιδιά που γνωρίζουν παραπάνω. Αν δεν βγάλεις άρκη πάντως, πάρε ένα τηλέφωνο σε 1-2 αντιπροσωπείες που θα σε ενημερώσουν και για το κόστος.

Τέλος, θα ήθελα να σε παρακαλέσω να μην γράφεις με κεφαλαία γιατί φαίνεται σαν να φωνάζεις.

_________________
Εικόνα Εικόνα
"Tρακτερισμός": Κατάσταση κατά την οποία κινητήρας THP γουργουρίζει σαν αγροτικό όχημα κατά την πρωινή εκκίνησή του!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 11:55 
Άβαταρ μέλους
φιλε prokopas. δεν ηξερα οτι φωναζα ετσι...ευχαριστω. ευχομαι καποιος να γνωριζει.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: c3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 13 Μάιος 2013, 17:06 
Άβαταρ μέλους
καλησπερα σε ολους...ειμαι ο κωστας απο αθηνα! καταρχας να συγνωμη αν ποσταρω το θεμα μου σε ακυρη καρτελα, απλα πρωτη μερα σημερα που ανακαλυψα το φορουμ και λογω περιορισμενου χρονου δεν μπορουσα να το ψαξω ιδιαιτερα. Λοιπον, εχω ενα citroen c3, το απλο το 1100 και θελω να το κανω look vtr. Ενας γνωστος χωρις να ειναι και 100% σιγουρος μου ειπε οτι ο μπροστα προφυλακτηρας δεν κουμπωνει γιατι εχουν διαφορετικη γραμμη τα φαναρια, ομως εχω καποιες αμφιβολιες. Ξερει κανεις αν ισχυει κατι τετοιο? σε περιπτωση που ισχυει σκεφτηκα να βαψω μονο τη μασκα μαυρη, τα καουτσουκ(πανω απ τα προβολακια) να τα κανω στο χρωμα του αυτοκινητου, καθως να βαλω και τα προβολακια.Θα φαινεται ωραιο ομως ετσι η θα ειναι καπως λογω του οτι οι πλαινοι και ο πισω προφυλακτηρας(που μπαινουν σιγουρα) ειναι λιγο πιο φουσκωμενοι? και που θα μπορουσα να βρω τα παραπανω για αγορα? ολοι μου λενε οτι ειναι τρομερα δυσκολο να τα βρω. ευχαριστω για το χρονο σας και την υπομονη σας και συγνωμη για τον μεγαλο ογκο του θεματος.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: c3
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 13 Μάιος 2013, 17:14 
Άβαταρ μέλους
συγχωρεστε με, ξεχασα να προσθεσω οτι το αυτοκινητο ειναι του 2006 (Facelift) και οι προφυλακτυρες που θελω ειναι του αναλογου γρηγοροτερου μοντελου!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αλλαγή Εμπρός Προφυλακτήρα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 13 Μάιος 2013, 17:43 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8614
Καλησπέρα Κώστα, :welc
Σου μετέφερα τα ποστ στο ανάλογο θέμα ώστε να μπορέσεις πιό εύκολα να πάρεις τις απαντήσεις σου απο αυτούς που γνωρίζουν. :thumb


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 1 [ 6 Δημοσιεύσεις ] 



Συναφή θέματα

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΜΠΡΟΣ ΑΝΑΡΤΗΣΗ 1.8i 16V
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xantia
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 32
Αλλαγή εγκεφάλου c2
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C2
Συγγραφέας: Silver_C2
Απαντήσεις: 18
αλλαγη προβολεων c4 2012 σε facelift
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: tag800
Απαντήσεις: 2
αλλαγή αμορτισέρ
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση Xsara
Συγγραφέας: jorgos_p
Απαντήσεις: 2
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ