Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 17:17 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 12 Αύγ 2011, 23:15
Δημοσιεύσεις: 1004
τωρα εγω τι να πω, οτι ξεκοψα, που δεν εχω ερθει ποτε να γνωριστουμε απο κοντα;
παντως επειδη το εχω δει το εργο πολλες φορες σε αλλες κοινοτητες στο παρελθον (πχ με μηχανες) να σας δωσω και μια αλλη οπτικη
παλαια πηγαινα σε τετοιες συναντησεις συχνα.. βρισκεις ωραιους ανθρωπους, περνας καλα, γινονται ωραιες συναντησεις
μετα αμα κανεις παιδια ξεκοβεις... εγω πχ με τη γυναικα μου ζητημα να βρουμε ενα απογευμα ανα δυο εβδομαδες να αφησουμε τα παιδια για 304 ωρες να βγουμε μια βολτα σαν ανθρωποι... που να κανονισω να παω σε συναντηση.
μη χαλιεστε, οσο περνατε καλα οσοι βρισκεστε διατηρηστε το καλο κλιμα και οποιος μπορει να ερχεται θα το κανει, σε καλο θα του βγαινει

_________________
Ηλίας
http://www.flickr.com/photos/kilomeater/


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 01 Ιουν 2013, 20:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Ιαν 2010, 11:20
Δημοσιεύσεις: 2125
Τοποθεσία: Λάρισα
εγω τωρα τελευταια οντως χαθηκα αφου ειμαι φανταρος στην λημνο 410μετρα πανω απο την θαλασσα σε ενα βουνο σε ενα ρανταρ και κοιταω τα τουρκικα πλοια που οχι μονο ιντερνετ δεν εχουμε αλλα ουτε τα προς το ζην ελληνικος στρατος :gflag

_________________
Ζούμε σε μια κοινωνία που η πίτσα φτάνει στο σπίτι σου πριν από την αστυνομία

προσεχε οταν περνω απο κει
και μαζεψε το μπρικι
γιατι συνηθως βιαζομαι
και κανω παντιλικι

parakalo min grafete me agglikous xaraktires apagoreyete apo toys kanones tou forum


Κορυφή 
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω enginekiller στις Δευτ 03 Ιουν 2013, 22:08.
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω enginekiller στις Δευτ 03 Ιουν 2013, 22:08.
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 01 Ιουν 2013, 21:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Η απάντηση στο ερώτημά μου μέχρι στιγμής,είναι στην τρίτη παράγραφο του Κρασοποιού.
Οι απόψεις του Γιάννη,του Άιολου,είναι απόψεις γενικές που συμφωνώ απόλυτα μαζί τους,αλλά δεν δίνουν απάντηση στο θέμα που έχουμε εδώ πάνω.
Και πώς να δώσουν αφού τα παιδιά ξέρουν την παρέα μας μόνο απο φωτογραφίες.

Αυτοί πάντως που έπρεπε να απαντήσουν,μέχρι τώρα δεν το έχουν κάνει.......
Το έκαναν άτομα που στην ουσία δεν τους αφορά και το θέμα.......
Προφανώς δεν τους αγγίζει πια........
Αν είναι έτσι,θα στενοχωρηθώ απο τη μια,αλλά απο την άλλη,εμένα προσωπικά θα με ευχαριστήσει,γιατί θα ξέρω πιο είναι το άθροισμα όταν θα μετρηθούμε.

Θα ήθελα όμως μια απάντηση,απο τον Άρη,τον Σίμο,τον Πέτρο,τον Ηρακλή,τον Μακρυμάλλη,τον Gemi και άλλους που ίσως ξεχνάω τώρα,(ξέρουν όμως αυτοί),για να δούμε τι θα κάνουμε βρε αδερφέ.

Όπως επίσης μια απάντηση,μια γνώμη βρε αδερφέ,απο τη Λίτσα,απο τον Σερραίο,απο ένα άλλο παλικάρι(δεν θυμάμαι το όνομά του,ήταν μοδεράτορας),με πολυετή προσφορά στο φόρουμ.

Δλδ,δυό χρόνια,τρία,πέντε είσαι μέσα και ξαφνικά χάνεσαι,όχι μόνο απο τις συναντήσεις,αλλά και απο τον υποογιστή.......και δεν τρέχει τίποτα?

Δεν έχεις χρόνο δλδ,να δείς τι κάνουν κάποια άτομα που κάποτε έπινες ρετσίνα μαζί τους?

Και στο φατσοβιβλίο,γιατί μπαίνουν όλοι?Υπάρχει χρόνος για εκεί?

Κοινωνική δικτύωση και οι δυό δρόμοι.
Κάποιοι ακολουθούν μόνο τον έναν,Γιατί?

Βόρειε,σε παρακαλώ,άσε το θέμα καθαρό,γιατί για κάποιους (ένας απο αυτούς κι εγώ)είναι πολύ σημαντικό.
Σε ευχαριστώ.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 02 Ιουν 2013, 08:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 03 Αύγ 2011, 10:51
Δημοσιεύσεις: 1840
Τοποθεσία: Αθήνα
Για μένα τα είπαμε από κοντά Μάνθο, ξέρεις τι περνάω. Και Citroen ΔΕΝ έχω πια, ήταν ιδιοκτησία της πρώην μου. Όμως παρέα θεωρώ πως έχω, γιατί από αυτό το club έχω κάνει μερικούς καλούς φίλους και δεν θα τους χάσω. Σεντόνια δεν έχω κουράγιο να γράψω, είμαι σε λίγο άσχημη ψυχολογία. Έχω εμπειρία, καθώς το ίδιο συμβαίνει και στο άλλο club, που πλέον έγινα διαχειριστής. Το fb μας έκανε μεγάλη "ζημιά" και το κλείσαμε για δημοσιεύσεις, το έχουμε μόνο για ανακοινώσεις. Είναι κρίμα να στήνεις μια βάση εξειδικευμένων γνώσεων πάνω σε μια μάρκα αυτοκινήτου, 14 ολόκληρα χρόνια και να χάνονται πληροφορίες που ο καθένας ποστάρει στο fb γιατί έτσι τον βολεύει.

Ειλικρινά σήμερα άνοιξα για να δω αν έχει κάνα καφέ γιατί μου λείψατε και έχω ανάγκη να δω δυο φίλους. Τα αμάξια θα ξανάρθουν εποχές ίσως κάποτε που θα μας αφορούν, τώρα δεν υπάρχει χρήμα και τα βλέπουμε, όμως έπρεπε από την αρχή, σαν απλό εργαλείο να κάνουμε τη δουλειά μας και όχι σαν αντικείμενο λατρείας. Η παρέα μετράει και οι ανθρώπινες σχέσεις.

Αυτά, καλημέρα και τα υπόλοιπα από κοντά. :salute

_________________
Θάνος
Axel 1.3 - ZX Monte Carlo 1.4 - Xsara exclusive 1.6 - Xsara picasso exclusive 1.8 - C3 1.6 exclusive- FORD Mondeo mk4 2.0 Ghia

For once you have tasted flight you will walk the earth with your eyes turned skywards, for there you have been and there you will long to return...
Leonardo da Vinci


Κορυφή 
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω enginekiller στις Δευτ 03 Ιουν 2013, 22:09.
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 02 Ιουν 2013, 14:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 16 Σεπ 2012, 12:27
Δημοσιεύσεις: 1053
Η ζωή κάνει κύκλους. Σε αντίστοιχο φόρουμ που είμαι μέλος ακριβώς τα ίδια συμβαίνουν. Υπάρχει μια παρέα πυρήνας 4-5 ανθρώπων και οι υπόλοιποι. Και βρισκόματε κάθε βδομάδα εκεί. Και είμαστε 2 και ο κούκος μόνο για κανένα πάτημα βρισκόμαστε.

Το θέμα είναι όντως οτι υπάρχει έλλειψη ενδιαφέροντος, η δημιουργία οικογένειας και ο περιορισμένος χρόνος θα μπορούσε να προφασισθεί κάποιος.

Επειδή είμαι νέο μέλος η παρέα που έχετε εδώ γνώρισα τα παιδιά της Αθήνας στην κοπή αλλά δεν έτυχε να πάω μετά σε κάποιον καφέ.
Θα γίνει και αυτό σύντομα. Δεν έχω δικαιολογία, 3 ώρες στο μήνα μπορείς άνετα να ξεκλέψεις μην γελιώμαστε.

Για μένα προσωπικά το οτι δεν έχει κάποιος πια Citroen είναι δικαιολογία μια παρέα δεν χτίζεται γύρω απο την αγάπη πρός τα μέταλλα, χτίζεται απο ανθρώπους που γουστάρουν να βγαίνουν και να χαβαλεδιάζουν μαζί και να ξεφεύγουμε λίγο απο την ρουτίνα της καθημερινότητας.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 02 Ιουν 2013, 15:25 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
nbackal έγραψε:
3 ώρες στο μήνα μπορείς άνετα να ξεκλέψεις μην γελιώμαστε.



+
Εικόνα

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 02 Ιουν 2013, 15:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 07 Δεκ 2011, 21:49
Δημοσιεύσεις: 2130
Τοποθεσία: θεσσαλονικη
γενικα τα θεματα ειναι πολλα κατα την γνωμη μου ... επιρεαζομαστε απο πολλους τομεις οπως οικονομικα -ατομα που θα βρισκοντε εκει (και δεν θελουμε ) -ωρες η καποιες ημερες -οικογενειακες υποχρεωσεις και η εργασια :)
τωρα οσο αφορα εμενα ειναι το οικονομικο λιγο πολυ κι το ατομο που δεν θελω να δω .... καποιοι το γνωριζουνε το ποιο ειναι αυτο το ατομο (δεν χρειαζετε να επεκταθω παραπανω ) ......
παρολο αυτα δεν εχω τιποτα με κανεναν (πλιν του ατομου ) και προσπαθω να ειμαι φιλικος με ολους . μιλαω σχεδον μερα παρα μερα με καποιους και ποτε δεν το ειδα το θεμα σαν σιτροεν αλλα σαν παρεα ανθρωποι βοηθεια .... γιαφτο και καθε φορα που μπορει να ειμαι σε καποιο μερος πχ χαλκιδικη βεροια κοζανη πολιχνη αθηνα κτλ κτλ οποιον ξερω οτι ειναι κοντα περνω να βρεθουμε ..
δεν απολογουμε ΕΞΗΓΟΥΜΕ

_________________
Η όραση ανήκει σε όλους ενώ η αντίληψη σε λίγους!!!
Citroen Xsara -Citroen C3- Citroen Ds3


Κορυφή 
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω enginekiller στις Δευτ 03 Ιουν 2013, 22:09.
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω enginekiller στις Δευτ 03 Ιουν 2013, 22:09.
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 02 Ιουν 2013, 19:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
simos έγραψε:
γενικα τα θεματα ειναι πολλα κατα την γνωμη μου ... επιρεαζομαστε απο πολλους τομεις οπως οικονομικα -ατομα που θα βρισκοντε εκει (και δεν θελουμε ) -ωρες η καποιες ημερες -οικογενειακες υποχρεωσεις και η εργασια :)
τωρα οσο αφορα εμενα ειναι το οικονομικο λιγο πολυ κι το ατομο που δεν θελω να δω .... καποιοι το γνωριζουνε το ποιο ειναι αυτο το ατομο (δεν χρειαζετε να επεκταθω παραπανω ) ......
παρολο αυτα δεν εχω τιποτα με κανεναν (πλιν του ατομου ) και προσπαθω να ειμαι φιλικος με ολους . μιλαω σχεδον μερα παρα μερα με καποιους και ποτε δεν το ειδα το θεμα σαν σιτροεν αλλα σαν παρεα ανθρωποι βοηθεια .... γιαφτο και καθε φορα που μπορει να ειμαι σε καποιο μερος πχ χαλκιδικη βεροια κοζανη πολιχνη αθηνα κτλ κτλ οποιον ξερω οτι ειναι κοντα περνω να βρεθουμε ..
δεν απολογουμε ΕΞΗΓΟΥΜΕ


Και για ένα άτομο που δεν γουστάρεις εσύ,ρίχνεις όλους τους υπόλοιπους?
Εμένα με γουστάρουν όλοι?
Εσύ είσαι αγαπητός σε όλους?

Αν ενδιαφέρεσαι για την παρέα μας,πάρτον τα δυό σας,βάλτε τα κάτω και βρείτε τα.
Αλλά και να μην τα βρείτε,δεν γίνεται να συμφωνούμε όλοι με όλους,αυτό είναι αδύνατο.

Δεν πρέπει όμως να χαλάμε την παρέα,τέλος.

Ποιός μας μάτιασε ρε φούστη μου......

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 02 Ιουν 2013, 19:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 07 Δεκ 2011, 21:49
Δημοσιεύσεις: 2130
Τοποθεσία: θεσσαλονικη
συνφωνω μανθο θα το εκανα ... αλλα υπαρχει λογος ... εχεις πμ

_________________
Η όραση ανήκει σε όλους ενώ η αντίληψη σε λίγους!!!
Citroen Xsara -Citroen C3- Citroen Ds3


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 02 Ιουν 2013, 20:54 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Tzakos έγραψε:
Ποιός μας μάτιασε ρε φούστη μου......


Κανεις Μανθο μου!

Μαλλον δεν εχεις διαβασει τι γινοταν παλια στη Θεσσαλονικη, στην Αθηνα, στην Πατρα κτλ. Που λες μιας και το θεμα τελικα αφορουσε μονο τη Θεσσαλονικη, ασχετως αν εγραψα και εγω εδω οπως και αλλα παιδια, μιλοντας πιο γενικα για το φορουμ, στη Θεσσαλονικη λοιπον υπηρχε και παλια μια δυναμικη παρεα η οποια χαθηκε και μετα ηρθε η δικη σας. Στην Αθηνα το ιδιο. Στην Πατρα το ιδιο, απλα δεν εχει ερθει η επομενη "γενια"...Μεσα σε ολη αυτη την ταραχη παντα υπηρχαν, υπαρχουν και νομιζω θα υπαρχουν και οι σταθεροι "κορμοι".
Δηλαδη με λιγα λογια το θεμα κανει κυκλους συνεχως και αυτο δεν ειναι απαραιτητα κακο...και ποσο μαλλον οταν υπαρχουν ακομα αυτοι οι "κορμοι" εδω και χρονια.
Τα αιτια τα ειπαν πολλα ατομα εδω μεσα, ο agiorgitis σας ειπε μερικα, ο Σιμος τωρα παλι...θελω να πω οτι παντα θα υπαρχουν αυτοι που ερχονται και φευγουν, οπως και παντα θα υπαρχουν οι πιο σταθεροι.
Απλα ο καθενας μπορει να διαλεξει που θελει να ανηκει. Οι σταθεροι ειναι παντα εκεινοι που θα κανουν τις παρεες που λες.
Ο ερχων και φευγων ειναι παντα ο πιο κυριος και απροβληματιστος...ο σταθερος ειναι αυτος που θα αναρωτηθει τι εγινε τωρα? και θα ανοιξει και ενα τετοιο θεμα οπως ειναι αυτο που γραφουμε τωρα.
Απλα πρεπει να το δεχτουμε ετσι ολο αυτο...
Τωρα που γεμισαμε μελη με diesel κτλ, ξερεις απο αυτους ποσοι θα γραφουν ή θα εμφανιζονται σε συναντησεις και εκδηλωσεις μετα απο μερικους μηνες? Οι μισοι? οι μισοι των μισων?
Μετα θα μπουκαρουν αλλα παιδια. Κυκλους που ελεγε και ενα παλικαρι καποτε...
Γενικα σε αυτα τα πραγματα δεν πρεπει να πιεζεται κανεις, γιατι ειναι καθαρα μια ασχολια πες το, που τη γουσταρουμε και την κανουμε.
Δεν ξερω αν σε βοηθησα να καταλαβεις τι εννοω.
Τα πραγματα ειναι απλα εως πολυ απλα, οποιος γουσταρει μενει, οποιος δε γουσταρει φευγει μονος του συνηθως αθορυβα...

...και ετσι πρεπει να γινεται. Ετσι ειναι το υγειες. Τα παιδια εδω μεσα που εχουν εδω και κατι χρονια επαφες μεταξυ τους, δεν ανηκαν ποτε σε αυτους που θα ρωτησουν για ενα ανταλλακτικο και μετα δε θα ξαναγραψουν. Δεν ανηκαν ποτε σε αυτους που πηγαν σε εναν καφε απλα για να δουν τι παιζει. Ηταν παντου και παντα σχεδον μεσα σε ολα ή εστω εδιναν το παρων μεσω του φορουμ. Ετσι εχτισαν τις επαφες τους αν θες να το πεις και ετσι. και ετσι τις διατηρησαν και εκτος gcc.
Οταν εγω ειπα οτι ολα ξεκινουν απο δω μεσα και μετα ερχονται ολα τα αλλα...και μετα μενει οποιος ειναι να μεινει, νομιζω οτι κατι ξερω για να το λεω. Δε το λεω ετσι κουτουρου. Ειναι πολλα τα παραδειγματα μεσα σε αυτα τα χρονια που βρισκομαι και γω εδω μεσα.

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 4 [ 57 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενο



Συναφή θέματα

Γιατί σταματάει το cruise control και ABS/EPS
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C5
Συγγραφέας: citrobacter
Απαντήσεις: 16
Ερώτηση: Γιατί το κοτόπουλο διέσχισε τον δρόμο
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: shadow_
Απαντήσεις: 2
Αλήθεια.. Γιατί Citroen C2? Και οχι κατι αλλο?
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: Petros C2
Απαντήσεις: 10
Γιατί φωτιζει το κοντερ απ' εξω;
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 3
Εσωτερικός καθαρισμός: κάθε πότε και γιατί;
Δ. Συζήτηση: Περιποίηση Αυτοκινήτου
Συγγραφέας: Πράκτορας
Απαντήσεις: 31
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ