Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 22:41 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 03 Ιουν 2013, 21:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
προσωπικα νομιζα οτι η δημοσιευση αφορουσε γενικα το χασιμο που υπαρχει και ειναι ορατο
Δεν καταλαβα οτι αφορουσε τους θεσσαλονικεις και γενικοτερα το βορειο τμημα του gcc ζητω συγγνωμη για την παρεμβαση μου
δεν ηθελα και ουτε θελω να δημιουργηθει θεμα
ευχαριστω πολυ
καποιος υπευθυνος με την αδεια μου εαν θελει ας διαγραψει την παραπανω δημοσιευση μου....

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 03 Ιουν 2013, 22:00 
Χωρίς σύνδεση
Administrator
Administrator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 08 Σεπ 2006, 20:03
Δημοσιεύσεις: 1939
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη
Εικόνες: 86
Tzakos έγραψε:
Πρόεδρε ναί,το άνοιξα για εδώ πάνω χωρίς να το αναφέρω πουθενά,προφανώς λάθος μου,αλλά πώς θα μπορούσα να αναφερθώ σε κάτι,για το οποίο δεν έχω άποψη?(Αθήνα).

xantiamanolis έγραψε:
προσωπικα νομιζα οτι η δημοσιευση αφορουσε γενικα το χασιμο που υπαρχει και ειναι ορατο
...

Ακριβως.
Επίσης το παρον θεμα καθαριστηκε και δε συμφωνω με τιποτα με το ανοιγμα και του νεου θεματος μονο για τη Θεσσαλονικη. Δε νομιζω οτι θα εμφανιστει καποιος επιπλεον απο τους Θεσσαλονικεις που περιμενει απαντηση ο Μανθος και θα πρεπει να απαντησει σε ενα νεο ξεχωριστο θεμα μονο αυτος ενω τοσοι απαντησαν εδω... Μπορει να απαντησει και αυτος εδω. Ας περιοριστει το θεμα στη Θεσσαλονικη αφου αυτο επιθυμει ο Μανθος που ανοιξε το θεμα αλλα νεο θεμα δε χρειαζεται και θα διαγραφει... Αν μεινει απλα συγχυση και πολλαπλη γκρινια θα δημιουργησει...


Πράκτορας έγραψε:
Μιας και έχει πάρει το δρόμο του το θέμα, ας γράψουν τα ενδιαφερόμενα μέλη αν τυχόν αλλαγές στις ημέρες, μέρη συνάντησης, μια καφέ/ποτό και μια ταβέρνα θα συμβάλει (ή όχι) στη συχνότερη παρουσία τους. Θεωρώ πως η ώρα (21:00) είναι καλή γενικά.

Αν είναι κάποιο άλλο το θέμα που δε θέλουν να έρχονται και μπορούμε να κάνουμε κάτι για αυτό, το συζητάμε δημόσια ή με πμ.

_________________
e-mail: enginekiller@gmail.com


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 04 Ιουν 2013, 00:24 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Νοέμ 2007, 22:41
Δημοσιεύσεις: 17279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 10
Προσωπικά, δεν έχω θέμα ούτε με το μέρος, ούτε με την ώρα, ούτε με την μέρα. Πάμε και για καφέ κάθε 2η συνάντηση άμα λάχει.

Ο,τι θέλει η παρέα, καθώς τέτοιοι λόγοι δεν είναι αποτρεπτικοί για τη συμμετοχή μου :thumb

_________________
Εικόνα

Citroën Xantia II 1.8i 16V
Citroën C2 by Loeb no.0299

"Life is too short to drive boring cars"


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 04 Ιουν 2013, 00:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2009, 19:48
Δημοσιεύσεις: 4375
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Συμφωνώ. Ως γνωστόν κι εγώ δεν περιοριζόμουν λόγω διάθεσης φέτος, αλλά λόγω αγώνων.

_________________
Εικόνα

-C4 1.6 THP
-C3 1.4 diesel


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 04 Ιουν 2013, 16:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 07 Δεκ 2011, 21:49
Δημοσιεύσεις: 2130
Τοποθεσία: θεσσαλονικη
πιστευω οτι το θεμα με τις συναντησεις πρεπει να γραφτει στις συναντησεις οστε να μεινει καθαρο αυτο το θεμα σορρυ για το :ot ......

_________________
Η όραση ανήκει σε όλους ενώ η αντίληψη σε λίγους!!!
Citroen Xsara -Citroen C3- Citroen Ds3


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 29 Σεπ 2013, 15:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Οκτ 2006, 14:23
Δημοσιεύσεις: 1897
Τοποθεσία: Πειραιάς
Πολύ καλό το θέμα αυτό, γιατί συζητιέται συνέχεια και για πολύ καιρό (αν όχι πολλά χρόνια) στις συναντήσεις (επίσημες ή μη) και σποραδικά στο forum. Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Petran και τον XantiaManoli. Είμαι και εγώ ένας από αυτούς που η ζωή τους έχει αλλάξει τα τελευταια 5 χρόνια (4 χρόνια μονιμη διαμονή στην Κινα και στην Κορέα, πολλά ταξίδια στο εξωτερικό αφού επέστρεψα, γάμος, παιδί, πολλές ώρες στο χώρο εργασίας - πανω από 10 ημερησίως - και πολύ λίγος ελευθερος χρόνος).

Από την άλλη, δεν ειναι πρώτη φορά που ένας δυνατός πυρήνας του club (και μάλιστα στη Θεσσαλονίκη) δείχνει να σπάει. Είχε συμβεί στο παρελθόν και μάλιστα οι πιο παλιοί θυμούνται τις πολύ δυνατές παρέες (και φιλίες) που είχαν δημιουργηθεί πριν απο 6-7 χρόνια.

Ας μείνουμε όμως στην ουσία του Greek Citroen Club, όπως κάθε αλλης αυτοκινητιστικής λέσχης. Η ουσία δεν είναι η οι παρέες, οι φιλίες και οι καφέδες. Η πραγματική εικόνα της λέσχης μας φαίνεται στις συναντήσεις αυτοκινητιστικού περιεχομένου: αγώνες, επισκέψεις σε μέρη αυτοκινητιστικού ενδιαφέροντος, παρουσιάσεις, touring. Δυστυχώς σε όλες τις παραπάνω διοργανώσεις η συμμετοχή είναι πολύ μικρή. Αυτό δείχνει οτι ενα μεγάλο μερος των μελών δεν ενδιαφέρεται πραγματικά για τα Citroen και την υπαρξη μιας λέσχης με κεντρικό πυρήνα τα Citroen, οπότε ειναι λογική αυτή η αστάθεια που υπάρχει στους συμμετέχοντες.

Από την άλλη θα πρέπει να μας προβληματίσει (όλους εμάς που θέλουμε να συνεχίσει η υπαρξη του Greek Citroen Club) η απουσία και η φυγή μελών που αγαπούν και στηρίζουν τη Citroen και οι οποίοι διατηρούν κάποιες "γριούλες" που θυμίζουν την ένδοξη ιστορία της. Και δυστυχώς αυτοί είναι πολλοί...

ΥΓ: Θα ήθελα να προτείνω κάτι για τους πιο ανενεργούς του φόρουμ αλλά θέλουν να συμμετέχουν στις εκδηλώσεις του club: Nα γίνεται ενημέρωση στα email μας. Αυτό προσωπικά θα με βόλευε αφάνταστα.

_________________
Εικόνα

Όταν κάποιοι έβλεπαν βατράχους, ο Flaminio Bertoni είδε ένα αυτοκίνητο!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 29 Σεπ 2013, 17:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Αυτό που ζητάς Γιώργο μπορεί να γίνει εύκολα. Αρκεί να έχεις android smartphone και το πρόγραμμα Tapatalk. Βρίσκεις το φόρουμ στο Tapatalk, εγγράφεσαι στο θέμα των συναντήσεων, και εφόσον έχεις κάνει login στο πρόγραμμα με το email σου, κάθε φορά που υπάρχει μια καινούργια απάντηση, το πρόγραμμα σου στέλνει μαιλ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 29 Σεπ 2013, 18:56 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8614
Δημήτρη νομίζω αρκεί μία εγγραφή στο συγκεκριμένο θέμα του φόρουμ, και στέλνεται e-mail το οποίο το διαβάζεις απο οποιοδήποτε κινητό συνδέεται στο internet.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 29 Σεπ 2013, 19:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2013, 20:51
Δημοσιεύσεις: 150
Τοποθεσία: ΚΡΗΤΗ
:gflag Φίλοι μου να πω και εγω την αποψή μου σωστή-λάθος δεν ξέρω.Είμαι μέλος σε forum με ενυδρεία θαλασσινου νερού και εχω
γυρίσει σχεδόν όλη την Ελλάδα λόγω του forum.Δεν νομίζω να είναι αιτία η οικονομική κρίση οχι οτι δεν παίζει και αυτή τον
ρόλο της.Νομίζω ότι δεν υπάρχει το κατάλληλο ατομο σε κάθε μέρος που να τραβήξει τους άλλους.Και λέγοντας κατάλληλο
άτομο νομίζω ότι αυτοί που έχουν άμεση σχέση με τα αυτοκίνητα ( εταιρείες,σερβις, καταστήματα ανταλακτικών ,ελαστικών
κλπ,κλπ) θα πρέπει με κάποιο τρόπο να ξεσηκώνουν τον κόσμο.Εμας έτσι κάνουν από τα καταστήματα Αθηνών (water in κηφισια)
μεχρι θεσσαλονίκη,Πάτρα ,Καλαμάτα,Λάρισα,κλπ ,κλπ.Θα πρέπει νομίζω άτομα που δουλεύουν πάνω στα αυτοκίνητα να
ενεργοποιηθούν και για οικονομικό τους όφελος αλλα και για το forum,σε κάθε περιφέρεια και να μπούν μπροστά και εμεις οι
άλλοι να ακολουθήσουμε.Το fb δεν είναι δικαιολογία μιας και είναι κάτι που οι περισσότεροι απο εμας νομίζω μπάινουν μετα
τα μεσάνυχτα που βγάινουν τα φαντάσματα,οσο για τα παιδια εχω πάρει τον δευτερο γιο 2 μηνών και εχω πάει Βόλο για συνάντηση
με ένα από το Ντουμπάϊ που ήταν ο υποδιευθυντης του μεγαλύτερου θαλασσινού ενυδρείου του κόσμου και ο πιτσιρικάς δεν έπαθε τίποτα και έμαθε και τα τσίπουρα!!!!!!!στην παραλλιακή.Ελπιζω να μην σας κούρασα αλλα αυτά πιστευω. :gflag


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 29 Σεπ 2013, 19:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Οκτ 2006, 14:23
Δημοσιεύσεις: 1897
Τοποθεσία: Πειραιάς
diesoulas έγραψε:
Δημήτρη νομίζω αρκεί μία εγγραφή στο συγκεκριμένο θέμα του φόρουμ, και στέλνεται e-mail το οποίο το διαβάζεις απο οποιοδήποτε κινητό συνδέεται στο internet.


Ισχύει...Τσεκάρεις την επιλογή "ενημερωση για απαντηση".
Αλλά εαν έχει κανείς να συνδεθεί στο φόρουμ αρκετό καιρό και δεν έχει απαντήσει σε κάποιο θέμα, ενημέρωση μέσω e-mail δεν αποστέλλεται.

_________________
Εικόνα

Όταν κάποιοι έβλεπαν βατράχους, ο Flaminio Bertoni είδε ένα αυτοκίνητο!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 29 Σεπ 2013, 20:25 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Giorgos έγραψε:
diesoulas έγραψε:
Δημήτρη νομίζω αρκεί μία εγγραφή στο συγκεκριμένο θέμα του φόρουμ, και στέλνεται e-mail το οποίο το διαβάζεις απο οποιοδήποτε κινητό συνδέεται στο internet.


Ισχύει...Τσεκάρεις την επιλογή "ενημερωση για απαντηση".
Αλλά εαν έχει κανείς να συνδεθεί στο φόρουμ αρκετό καιρό και δεν έχει απαντήσει σε κάποιο θέμα, ενημέρωση μέσω e-mail δεν αποστέλλεται.


Ο σκοπός είναι να μπαίνεις έστω 1 φορά στις 2 μέρες. Άλλωστε όταν έχεις smartphone είναι πολύ εύκολο να παρακολουθείς φόρουμ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 20 Ιαν 2014, 00:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 20 Ιουν 2009, 12:56
Δημοσιεύσεις: 1268
Τοποθεσία: πειραιας
MeddlingMageGR έγραψε:
Giorgos έγραψε:
diesoulas έγραψε:
Δημήτρη νομίζω αρκεί μία εγγραφή στο συγκεκριμένο θέμα του φόρουμ, και στέλνεται e-mail το οποίο το διαβάζεις απο οποιοδήποτε κινητό συνδέεται στο internet.


Ισχύει...Τσεκάρεις την επιλογή "ενημερωση για απαντηση".
Αλλά εαν έχει κανείς να συνδεθεί στο φόρουμ αρκετό καιρό και δεν έχει απαντήσει σε κάποιο θέμα, ενημέρωση μέσω e-mail δεν αποστέλλεται.


Ο σκοπός είναι να μπαίνεις έστω 1 φορά στις 2 μέρες. Άλλωστε όταν έχεις smartphone είναι πολύ εύκολο να παρακολουθείς φόρουμ.



δεν εχω smartphone καρδια μου μου το κλεψανε......(θα κερδισω αυτο της πιττας) :lol

μανθο μου συγνωμη για την παρεμβαση ...
σε συναντησα 2-3 φορες το πολυ... μαλιστα η μια ηταν μεσα σε μια μαχη με παϊδακια .. δεν προλαβαμε να μιλησουμε πολυ αλλα αρκει για να καταλαβει καποιος τι ατομο εχει απεναντι του...

υπαρχουν πολλοι λογοι που αφορουν ολες τις περιοχες... τωρα αν περιμενεις απαντηση μαλλον κομματακι δυσκολο το βλεπω....
μην ξεχνας οτι θελει θαρρος και θρασος για να πεις κατι στα μουτρα του αλλου... να τον κοιτας και να πεις αυτο που σκεφτεσαι και νιωθεις...
μου εχουν λειψει πολλα....

_________________
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ....

ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΗΛΙΘΙΟ ΕΙΣΑΙ ΧΑΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΧΕΡΙ

ειναι τιμη μου να ειμαι μελος στο GCC

ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ... ΠΩΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ????

Πόσες φορές μπορείς να ξεγελάσεις τον θάνατο????...
Εγώ πάντως δύο μέχρι στιγμής....


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 4 από 4 [ 57 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4



Συναφή θέματα

C2 vts????και γιατι??
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 12
Ερώτηση: Γιατί το κοτόπουλο διέσχισε τον δρόμο
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: shadow_
Απαντήσεις: 2
Εσωτερικός καθαρισμός: κάθε πότε και γιατί;
Δ. Συζήτηση: Περιποίηση Αυτοκινήτου
Συγγραφέας: Πράκτορας
Απαντήσεις: 31
Γιατί δεν δούλεψε το ABS;;
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4 Picasso
Συγγραφέας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΥ
Απαντήσεις: 8
Αλήθεια.. Γιατί Citroen C2? Και οχι κατι αλλο?
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: Petros C2
Απαντήσεις: 10
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ