Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 10:35 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κοπή πίτας 2015 στη Θεσσαλονίκη
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 15 Ιαν 2015, 14:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 24 Ιουν 2009, 18:35
Δημοσιεύσεις: 4428
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Εικόνες: 3
μεσα και εγω

_________________
Βασίλης AX Gti


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κοπή πίτας 2015 στη Θεσσαλονίκη
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 15 Ιαν 2015, 21:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 04 Δεκ 2011, 21:55
Δημοσιεύσεις: 234
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
κι εγώ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Κοπή πίτας 2015 στη Θεσσαλονίκη
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 15 Ιαν 2015, 21:38 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Νοέμ 2007, 22:41
Δημοσιεύσεις: 17279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 10
:clap :clap

sent from a shiny silver Citroen

_________________
Εικόνα

Citroën Xantia II 1.8i 16V
Citroën C2 by Loeb no.0299

"Life is too short to drive boring cars"


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κοπή πίτας 2015 στη Θεσσαλονίκη
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Ιαν 2015, 18:24 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Νοέμ 2007, 22:41
Δημοσιεύσεις: 17279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 10
Kοπή πίτας 2015 - Θεσσαλονίκη



Το κοπή τη πίτα είναι γεγονός. Χθες και για μια ακόμη χρονιά, παραδοσιακά μαζευτήκαμε παρεούλα για να κόψουμε την πίτα και να τα πούμε, όλοι μαζί, μετά από καιρό. Μορφές από τα παλιά, σταθερές φιγούρες και νέες συμμετοχές, όλοι ευδιάθετοι, δοκιμασμένη συνταγή για μια επιτυχημένη βραδιά.

Πιστοί στο ραντεβού μας στις 9 στο Carrefour, μαζευτήκαμε ταχύτατα και αρχίσαμε τις χαιρετούρες και τις ευχές για το νέο έτος. Η εικόνα ήταν κάπως έτσι
:)


Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα


Eπειδή, όμως, είπαμε να μαζευτούμε για φαγητό....σιγά μη χάσουμε και χρόνο. Γρήγορα μέσα όλοι και φύγαμε για τον Γιάννη.
Εικόνα



Φτάνοντας στην ταβέρνα, αποφάσισα πώς δεν έπρεπε να χαλάσει η παράδοση, για αυτό η κάμερα παραχωρήθηκε στον κύριο Τζάκο μας. Τι σημαίνει αυτό? Τζακοσέλφι για ζέσταμα, τι άλλο..
Εικόνα



Μετά το ζέσταμα πέρασε στο παρασύνθημα, οπότε είπε να βγάλει και τους υπόλοιπους.

Εικόνα

Πρώτος και καλύτερος, με απευθείας εισαγωγή από Τρανσυλβανία, το αφεντικό "Γιάννης". Μάς τάισε, μας πότισε, είναι ωραίος και μετράει.
Εικόνα

Πάμε στο ζεύγος Spiderman & Spiderwoman. Απολαυστική η παρέα του Κώστα και της Ειρήνης, είχαμε την ευκαιρία να τα πούμε για αρκετή ωρίτσα. Θεωρώ ότι η συμμετοχή τους στα "κοινά" του GCC θα είναι δεδομένη.
Εικόνα

Ακριβώς δίπλα, Βίκυ (vickyvet) σε κέφια, με τη φίλη της Σμύρνα, ο Corsa - Κώστας και στο βάθος ο Λευτέρης-leftermann.
Εικόνα

Από άνθρωπο που αγόρασε ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ Corsa, τι περιμένετε δηλαδή? Ε?
Εικόνα


"Κάάάάάάτσε βρε άνθρωπε να βγει και κανένας άάάάλλος! Τράβα Τζακούλη, τράβα!"
Εικόνα


Λίγο παραδίπλα, Λευτέρης-leftermann και Βασίλης-vil κρατούν τις ισορροπίες και αποτελούν συνδυαστικά την ήρεμη δύναμη του τραπεζιού.
Εικόνα


Στην πάνω γειτονιά και δίπλα στο τζάκι, Νίκος Καλούμενος παρέα με γεμιστό μπιφτέκι, με φουλ επάλειψη πάπρικας και ντρέσινγκ κεφαλοτυριού και ο Γεώργιος Φαγάνιους μετά της μπάκας του και του κάθετα κομμένου κεφαλιού του.
Εικόνα

Ενθουσιασμένα βλέμματα από τους προαναφερθέντες και η άλλη ήρεμη δύναμη του τραπεζιού, ο jor-Ιορδάνης, να αναρωτιέται γιατί έκατσε και φέτος δίπλα σε αυτούς.
Εικόνα


Η επιστημονική ομάδα του τραπεζιού, jor-Ιορδάνης, kobulis-Βαγγέλης και nicolas13 σε σοβαρή, επαγγελματική πόζα.
Εικόνα

-Βεβαίως κύριε Κομπούλη μας, θα έχετε ξεχωριστή φωτό.
Εικόνα

Κατερίνα-Πρακτορίνα, πάντα χαμογελαστή, καμάρωνε από τη θέση της τον βιρτουόζο του μαχαιριού και της αστερόμορφης κοπής, τον Πράκτορα "πατήστε το 1". Μας βοήθησε πολύ και στις φωτό. Θεεενξ Κατ!

Εικόνα


Τζακοκόρη-Κατερίνα και Πόλυς από δίπλα, καμάρωναν τον ευέλικτο Μανθούλη, που δεν άφησε πρόσωπο για πρόσωπο χωρίς φωτό.
Εικόνα


Μέχρι στιγμής δεν είδατε τους 2 μοδεράτορες. Οι φωτογραφίες, ενθαρρυντικές για τον αφορισμό τους, 5ήμερη mode on και δε συμμαζεύεται.

Εικόνα

Εικόνα

"-Κυρίες και κύριοι, ο νέος είναι ωραίος, αλλά ο παλιός είναι αλλιώς, για αυτό κάτσε τώρα σαν προτομή νέε μου και άκου πώς το κάνει ο παλιός."

Εικόνα


-ΨΙΤ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ, ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΡΑΚΤΟΡΑ.
Κι έτσι, ο Πράκτορας και ο πύργος της Πίζας και της Gulf παρέα, κλικ και η στιγμή περνά στην αιωνιότητα.

Εικόνα


Πάμε στα δωράκια. (παρακάτω υπάρχει λίστα όλων των δώρων με δωροθέτη και τυχερό)
Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα


Και ήρθε η στιγμή για την κλήρωση. Το κλασικό μαγείρεμα των λαχνών πριν το σοόυ.
Εικόνα


Τα βάζουμε στο βάζο, ανακατεύουμε καλά, τραβάμε καιιιιιιιιι...

(Η σειρά θα είναι Δώρο - Δωροθέτης - Τυχερός)

1) Samsung T110 Galaxy Tab 3 7" LITE White - Greek Citroen Club - Κατερίνα Ματθαίου
Εικόνα


-Τι τύχη έχει αυτό το κορίτσι ρε παιδί μου..με τρομάζει καμιά φορά...ΕΥΓΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!

Εικόνα


2) Ένα γενικό σέρβις, σε βενζινοκίνητο ή πετρελαιοκίνητο όχημα
- ΑutoXperts - Spiderman

3) 'Ena Gulf Coolant XLL 5 λίτρων και ένα καθαριστικό καυσίμου - Tzakos -Vickyvet
Εικόνα


4) 'Ena Gulf Coolant XLL 5 λίτρων και ένα καθαριστικό καυσίμου - Tzakos - spiderman
Εικόνα

5) Ένα σετ λαμπτήρων τύπου Xenon, μάρκας Narva, Η1 ή Η4 ή Η7 - Voltage Tech (Νίκος Καλούμενος) - Πράκτορας
Εικόνα

6) Μία πλήρη συντήρηση συστήματος κλιματισμού (συμπλήρωση υγρών ψύξης κλπ) - Voltage Tech (Νίκος Καλούμενος) - vickyvet

7) Ένα γεύμα για 2 άτομα στο τσιπουράδικο "Παλιώσαμε" - linker - nicolas13
Εικόνα

8) Kλινική εξέταση για έναν χρόνο, για το ζωάκι ενός τυχερού - vickyvet (Βασιλική Γ. Σαπανίδου, Κτηνίατρος Α.Π.Θ) - linker

9) Μια ολοκληρωμένη εξωτερική περιποίηση επιβατικού αυτοκινήτου με επαναφορά χρώματος με αλοιφή σε 4 στάδια, γυάλισμα και κέρωμα, και καθάρισμα - ξεθάμπωμα φαναριών με αλοιφή - Νοrth Factory - spiderman

10) Έναν ολοκληρωμένο βιολογικό καθαρισμό εσωτερικών χώρων επιβατικού αυτοκινήτου (σαλόνι, μοκέτες, χώρος αποσκευών)
- Νοrth Factory - Φαγάνας

11) Eξωτερική περιποίηση αυτοκινήτου, σε ένα τυχερό μέλος από εμένα, στο χώρο μου για ευνόητους λόγους. Περιλαμβάνει καθαρισμό όλων των βαμμένων επιφανειών με πηλό, καθαριστική αλοιφή και ένα χέρι κερί για προστασία, καθάρισμα/προστασία ελαστικών και βαθύ καθάρισμα εξωτερικών τζαμιών με πηλό και ειδική καθαριστική αλοιφή. - Πράκτορας - spiderman

12) Πετσέτα στεγνώματος 1000gr και σαμπουάν Valet Pro
- Dazzle-Car - linker
Εικόνα

13) Πετσέτα γενικής χρήσης 800gr, Menzerna PP ultra + applicator pad - Dazzle-Car - Πράκτορας
Εικόνα

13) 1 τραπέζι για 2 άτομα - Ταβέρνα "Γιάννης" - vil


Μ'αυτά και μ'αυτά, ήρθε η στιγμή για το κοπή τη πίτα. Η φετινή βασιλόπιτα εκτός από εφετζίδικη, ήταν και απίστευτα νόστιμη. Ντοκουμέντα από τη σφαγή της ακολουθούν.

Τα μοντέλα Κρίστα και Τζούλια, σε χαρακτηριστική πόζα.
Εικόνα

Εικόνα

-Ο τυχερός/η που θα βρει το φλουρί, από σήμερα γίνεται ΜΠΛΕ, που σημαίνει ότι κερδίζει ένα club membership για 1 χρόνο. Εκτός αν προλάβω να του κόψω το κεφάλι με τούτο το παλιό, αφρικάνικο, ατσάλινο μαχαίρι, όπως αυτά που συνηθούν και παίζουν οι αραπάδες
που από έναν γέρο έμπορο αγόρασα στ’ Αλγέρι.

Εικόνα


...και η τυχερή της βραδιάς, vickyvet, από σήμερα είναι μπλε ή πιο κυριλέ, club member. :clap

Εικόνα


Ακόμα και σε τομή είναι έπος.
Εικόνα

Και η κανονικότατη σφαγή της από τον πεινασμένο φαντάρο nicolas13.
Εικόνα




Μια εκπληκτική βραδιά, που τα είχε όλα. Συζητήσεις εφ'όλης της ύλης, γέλιο, δώρα, ποοοολύ φαγητό και στο τέλος κάμποσα χαμόγελα να μένουν. Καλή χρονιά σε όλους και όλες, με υγεία και αγάπη στη ζωή σας!!





Υ.Γ. Ευχαριστούμε όλα τα παιδιά για τη συμμετοχή τους στην κοπή και φυσικά, κάθε έναν από αυτούς που έβαλαν το λιθαράκι τους στη λίστα με τα δώρα για να φύγουμε (σχεδόν) όλοι ικανοποιημένοι!

Τα στοιχεία των δωρωθετών είναι τα εξής:
1) Tzakos, Μάνθος Ματθαίου, 6909003000

2) Συνεργείο αυτοκινήτων AutoXperts, Β.Ι.Π.Ε. ΘΕΡΜΗΣ ΕΝΑΝΤΙ ΚΡΕΑΤΑΓΟΡΑΣ, τηλ. 2310-461462

3) Voltage Tech, Νίκος Καλούμενος, Εξειδικευμένος ηλεκτρολόγος PSA, Χαλκιδικής 78 - Θεσσαλονίκη (Τηλ/fax: 2310815328, Kιν.:6973384393, Εmail: nikospeugeot@gmail.com)
viewtopic.php?f=100&t=9593

4) Βασιλική Γ. Σαπανίδου, Κτηνίατρος Α.Π.Θ. , Υποψήφια Διδάκτορας Κτηνιατρικής Σχολής
Αγίας Σοφίας 106 (έναντι στάσης Κουλέ Καφέ)
2313-018111
6948726663

5) NORTH FACTORY
ολοκληρωμένες υπηρεσίες περιποίησης αυτοκινήτου και μοτοσυκλέτας, βαφές - επισκευές - καθαρισμός.
2ο χλμ Λαγκαδά - Θεσσαλονίκης, Λαγκαδάς
τηλ. 23940 26128

6) Ταβέρνα-Ψησταριά Γιάννης
17ο χλμ Θεσσαλονίκης - Ν. Μουδανιών
Νέα Ραιδεστός, 57001 - Κινητό: 6947721785 - Σταθερό: 2310 461492 57001
http://www.tavernagiannis.gr/

7) Dazzle - car.gr
Κ.ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ 42 (ΕΝΑΝΤΙ ΣΤΡ. ΝΤΑΛΙΠΗ) ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΛ.: 2310 443000 ΦΑΞ: 2310 443000 info@dazzle-car.gr

_________________
Εικόνα

Citroën Xantia II 1.8i 16V
Citroën C2 by Loeb no.0299

"Life is too short to drive boring cars"


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κοπή πίτας 2015 στη Θεσσαλονίκη
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Ιαν 2015, 18:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 04 Μαρ 2014, 19:13
Δημοσιεύσεις: 56
Τι ωραία που τα γράψατε, κύριε linker! Δηλαδή τι να πω; αν ποτέ μεινεις άνεργος μία θέση στο καστ της Τατιάνας σε περιμένει! ΕΥΓΕ νέε μου!
Οπως μαρτυρουν και οι φωτο.... περάσαμε υπεροχα... Η βραδιά τα είχε όλα.... Παρακαλώ να συμπληρωσετε την τούμπα του φαγάνα στα δρώμενα. Εκεί που έτρωγα χαλαρά το σουβλάκι μου εξαφανίστηκε από το οπτικό μου πεδίο και ούυυυυυπς!!!!! είχε γίνει ένα με το πάτωμα. Επίσης θα ηθελα να πω απο εδώ ότι κάποιοι συνδαιτημόνες που οδηγούν corsa οτι δε θα ξανακαθίσουν δίπλα μου γιατί ... μου προκάλεσαν εγκεφαλικές διαταραχές... Ο λαός απαιτεί μόνο Tzako σε κάθε γωνία του τραπεζιού! Χίλια κομμάτια να γινει το αγόρι μας!!!! Μου πεσε και το φλουρί.. όλα τα είχαμε πια!
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.... Και κάνε με μπλε...Πρακτορούληηηηη...γιατί θα σου φέρω το σπασμένο μου φανάρι δώρο στο επόμενο κοπή τη πίτα! Φιλιά σε όλους! Καλό σκ!

_________________
Πάω αργά ....γιατί βιάζομαι!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κοπή πίτας 2015 στη Θεσσαλονίκη
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Ιαν 2015, 19:03 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Για τιμωρια θα σε κανουμε ροζ Βικουλα...χαχαχα.

Οσο για τη χθεσινη βραδια, νομιζω πως οι αξεπεραστες εξιστορισεις κ περιγραφες του Δημητρη, δυσκολα συμπληρωνονται.
Περαν ολων, οι επιτυχημενες κοπες πιτας συνεχιζονται. Αυτο ειναι που με χαροποιει, να ειμαι αναμεσα σε φιλους, να περναμε εξαιρετικα και να μενουν γλυκες αναμνησεις!!

Δε μπορω παρα να ευχαριστησω ολους τους επαγγελματιες και τα μελη που μας στηριζουν με την αγαπη τους καθε χρονια.

Τελος, ευχαριστω τον Δημητρη για την αψογη συνεργασια κ φιλία που μας επιτρεπουν να οργανωνουμε αβιαστα κ ταχυστα τετοιες βραδιες αλλα να δηλωσω περηφανος που ειμαι φιλος με τον Μανθο. Ξερει αυτος[emoji6]

Στάλθηκε από το LG-P880 μου

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κοπή πίτας 2015 στη Θεσσαλονίκη
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Ιαν 2015, 19:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3762
Εν καιρώ θα κάνω βαθύτερες παρατηρήσεις αλλά
1. Ο φαγάνας πάχυνε :(
2. Ο Kobulis δεν έβαλε πολλά κιλά στην εγκυμοσύνη. εύγε. :clap
και να ρωτήσω εν συντομία.
1. Πόσες παλάμες είναι του spiderman? :hmm
2. To πουλόβερ του Tzakos το δώσανε στον Πράκτορα δώρο με το αμάξι? :)

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κοπή πίτας 2015 στη Θεσσαλονίκη
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Ιαν 2015, 19:29 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Καλή χρόνια σε όλους σας,μπραβο παιδιά για τις ωραίες στιγμές που δημιουργειται!!!Ο Spiderman βλεπω ειχε πολύ τύχη το αγόρι μας!!! [emoji1] [emoji1] [emoji122]

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κοπή πίτας 2015 στη Θεσσαλονίκη
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Ιαν 2015, 19:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 28 Μάιος 2013, 19:22
Δημοσιεύσεις: 1563
Τοποθεσία: Κιάτο Κορινθίας
Εικόνες: 0
Μπράβο παιδιά και του χρόνου πιο καλά. :clap :clap :clap :salute

_________________
C3 1.6 e-hdi Eco Chic
http://stergiopoulosmeat.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κοπή πίτας 2015 στη Θεσσαλονίκη
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Ιαν 2015, 20:22 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 05 Δεκ 2009, 17:57
Δημοσιεύσεις: 3167
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Παφος
Μπράβο παιδία, καλη χρονια να εχουμε!!! ΜΑκαρι να μπορουσα να ειμαι εκει τωρα που δεν ειχε κρασια για δωρα... απο οτι βλέπω ηταν απολαυστικη βραδιά και για αλλη μια φορά ο Kobulis εφυγε με αδεια χερια.....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κοπή πίτας 2015 στη Θεσσαλονίκη
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Ιαν 2015, 21:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 26 Δεκ 2012, 17:53
Δημοσιεύσεις: 1221
Μπράβο παιδιά, να είστε πάντα καλά και του χρόνου να μας χαρίσετε ακόμα πιο όμορφες και χαρούμενες στιγμές
Linker εξαιρετική κάλυψη του "μεγάλου γεγονότος" σε βαθμό να νιώθω ότι ήμουν κι εγώ εκεί

_________________
Άντε και καλή μας Βούτα


www.historic-mini.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κοπή πίτας 2015 στη Θεσσαλονίκη
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Ιαν 2015, 21:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2437
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Συγχαρητήρια παιδιά...να είστε πάντα γεροί και να απολαμβάνετε τέτοιες όμορφες στιγμές... :clap
Αυτή η δολοφονική φωτογένεια του Μάνθου πιά....ετοιμάσου για το next top model.... :laugh

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κοπή πίτας 2015 στη Θεσσαλονίκη
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 18 Ιαν 2015, 00:05 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8614
Όπως πάντα... όλοι υπέροχοι και όλα υπέροχα!!! Απο την περιγραφή μέχρι...τα χαμόγελα σας! Έστω και σε φωτογραφίες... χάρηκα πολύ που ξαναείδα τις φατσούλες σας που υπεραγαπώ... και τις νέες φατσούλες της ωραίας σας παρέας! Και του χρόνου με υγεία φιλαράκια μου!!!

Sent from my Lumia 1020 using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κοπή πίτας 2015 στη Θεσσαλονίκη
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 18 Ιαν 2015, 00:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 31 Δεκ 2012, 01:10
Δημοσιεύσεις: 977
Τοποθεσία: Ναύπακτος
:clap Μπράβο σε όλους και του χρόνου περισσότεροι :)
Πρέπει να έπεσε πολύ γέλιο, μακάρι να μπορούσα να ήμουν εκεί χθες, αλλά είμαι μακριά :(

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κοπή πίτας 2015 στη Θεσσαλονίκη
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 18 Ιαν 2015, 05:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Απρ 2009, 21:19
Δημοσιεύσεις: 848
Τοποθεσία: Κορινθος
Πολυ καλη παρουσιαση,τελεια περάσατε. Κ του χρονου με υγεία παιδιά κ περισσότεροι..

Στάλθηκε από το XT1052 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Τι και αν δεν βάζω φώτα τα βράδια.Αφού τρέχω με ταχύτητα φωτός!!


Εικόνα
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 3 [ 44 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενο



Συναφή θέματα

Δελτίο Τύπου Κοπή Πίτας 2010 & Παιδικό Χωριό S.O.S
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Greek Citroen Club
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 0
Κοπή πιτας 2010 στην Θεσσαλονίκη
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις - Εκδηλώσεις
Συγγραφέας: ΛΙΤΣΑ-ΣΕΡΡΕΣ
Απαντήσεις: 71
Σεμηνάριο περιποίησης αυτοκινήτου (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις - Εκδηλώσεις
Συγγραφέας: SoCrazy
Απαντήσεις: 1
ΚΟΠΗ ΤΗΣ ΠΙΤΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 2009
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις - Εκδηλώσεις
Συγγραφέας: Petran
Απαντήσεις: 90
Κοπή πίτας 2013 - Αθήνα - Δωροθέτες
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις - Εκδηλώσεις
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 30
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ