Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 17:16 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Meetings Βοιωτίας-Εύβοιας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 26 Οκτ 2012, 22:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 19 Οκτ 2012, 23:36
Δημοσιεύσεις: 80
Τοποθεσία: Νικαια
Εικόνες: 1
να παμε αγιαννη τον ρωσο στο προκοπη παιδες :greeklish :greeklish :greeklish :greeklish :greeklish :greeklish :greeklish :greeklish :gflag :gflag :gflag :gflag :gflag :gflag :gflag


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Meetings Βοιωτίας-Εύβοιας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 26 Οκτ 2012, 22:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Ιαν 2010, 11:20
Δημοσιεύσεις: 2125
Τοποθεσία: Λάρισα
GIORGOS C1 έγραψε:
εχει πολες στροφες στον αγιαννη τον ρωσο :nos


μανθο που εισαι?

_________________
Ζούμε σε μια κοινωνία που η πίτσα φτάνει στο σπίτι σου πριν από την αστυνομία

προσεχε οταν περνω απο κει
και μαζεψε το μπρικι
γιατι συνηθως βιαζομαι
και κανω παντιλικι

parakalo min grafete me agglikous xaraktires apagoreyete apo toys kanones tou forum


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Meetings Βοιωτίας-Εύβοιας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 26 Οκτ 2012, 23:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Παρών.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Meetings Βοιωτίας-Εύβοιας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 27 Οκτ 2012, 01:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Οπότε πείτε ποτέ μπορείτε. Σαββατοκύριακο ή μεσοβδόμαδα ? Εγώ σαββατοκύριακο.

Στάλθηκε από το HTC Desire HD A9191 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Meetings Βοιωτίας-Εύβοιας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 27 Οκτ 2012, 08:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 29 Σεπ 2007, 10:50
Δημοσιεύσεις: 214
Τοποθεσία: xalkida
Εγώ λέω να κάνουμε μια συνάντηση τα μελοι από τα πέριξ μέσα στην εβδομάδα για να γίνει πρώτη αναγνωριστική και στην συνέχεια μιλάμε και κανονίζουμε για την παραπάνω εξόρμηση! Τετάρτη η παρασκευή βολεύει καλύτερα?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Meetings Βοιωτίας-Εύβοιας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 27 Οκτ 2012, 16:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Τι συνάντηση να κάνουμε ρε συ Δημήτρη... να έρθουμε μέχρι τη Χαλκίδα μεσοβδόμαδα για να αποφασίσουμε που θα πάμε ? Είπαμε να πάμε μια εκδρομή. Το ερώτημα δεν είναι του "που" αλλά το πότε κ ποια μέρα. Είπαμε για τον Άγιο Γιάννη το Ρώσο που είναι στο Προκόπι. Πότε μπορούν τα παιδιά ? Εσυ μεσοβδόμαδα. Εγώ σαββατοκύριακο.


Οι άλλοι ?

Στάλθηκε από το HTC Desire HD A9191 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Meetings Βοιωτίας-Εύβοιας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 27 Οκτ 2012, 17:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 19 Οκτ 2012, 23:36
Δημοσιεύσεις: 80
Τοποθεσία: Νικαια
Εικόνες: 1
εγω λεω σαββατοκυριακο να παμε στο προκοπη καλητερα λεω και εγω. κανενας αλλος παιδια :wrc :wrc :wrc :wrc


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Meetings Βοιωτίας-Εύβοιας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 28 Οκτ 2012, 00:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 29 Σεπ 2007, 10:50
Δημοσιεύσεις: 214
Τοποθεσία: xalkida
MeddlingMageGR έγραψε:
Τι συνάντηση να κάνουμε ρε συ Δημήτρη... να έρθουμε μέχρι τη Χαλκίδα μεσοβδόμαδα για να αποφασίσουμε που θα πάμε ? Είπαμε να πάμε μια εκδρομή. Το ερώτημα δεν είναι του "που" αλλά το πότε κ ποια μέρα. Είπαμε για τον Άγιο Γιάννη το Ρώσο που είναι στο Προκόπι. Πότε μπορούν τα παιδιά ? Εσυ μεσοβδόμαδα. Εγώ σαββατοκύριακο.


Οι άλλοι ?

Στάλθηκε από το HTC Desire HD A9191 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Εγώ μίλησα για τα παιδιά απο Χαλκίδα να συναντηθούμε ...για να κάνουμε μια γνωριμία και να οργανωθούμε σαν μελοι του κλαμπ από την εδώ περιοχή!!! Τώρα για το παραπάνω θέμα που θέτεις ... μπορεί να ανοιχτεί ένα άλλο θέμα π.χ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΙΩΑΝΝΗ ΡΩΣΟ .


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Meetings Βοιωτίας-Εύβοιας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 28 Οκτ 2012, 19:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 19 Οκτ 2012, 23:36
Δημοσιεύσεις: 80
Τοποθεσία: Νικαια
Εικόνες: 1
dimitris-ioanna έγραψε:
MeddlingMageGR έγραψε:
Τι συνάντηση να κάνουμε ρε συ Δημήτρη... να έρθουμε μέχρι τη Χαλκίδα μεσοβδόμαδα για να αποφασίσουμε που θα πάμε ? Είπαμε να πάμε μια εκδρομή. Το ερώτημα δεν είναι του "που" αλλά το πότε κ ποια μέρα. Είπαμε για τον Άγιο Γιάννη το Ρώσο που είναι στο Προκόπι. Πότε μπορούν τα παιδιά ? Εσυ μεσοβδόμαδα. Εγώ σαββατοκύριακο.


Οι άλλοι ?

Στάλθηκε από το HTC Desire HD A9191 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Εγώ μίλησα για τα παιδιά απο Χαλκίδα να συναντηθούμε ...για να κάνουμε μια γνωριμία και να οργανωθούμε σαν μελοι του κλαμπ από την εδώ περιοχή!!! Τώρα για το παραπάνω θέμα που θέτεις ... μπορεί να ανοιχτεί ένα άλλο θέμα π.χ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΙΩΑΝΝΗ ΡΩΣΟ .

πεστα εγω λεω ναι :wrc :wrc


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Meetings Βοιωτίας-Εύβοιας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 28 Οκτ 2012, 23:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 01 Απρ 2011, 22:07
Δημοσιεύσεις: 67
dimitris-ioanna έγραψε:
MeddlingMageGR έγραψε:
Τι συνάντηση να κάνουμε ρε συ Δημήτρη... να έρθουμε μέχρι τη Χαλκίδα μεσοβδόμαδα για να αποφασίσουμε που θα πάμε ? Είπαμε να πάμε μια εκδρομή. Το ερώτημα δεν είναι του "που" αλλά το πότε κ ποια μέρα. Είπαμε για τον Άγιο Γιάννη το Ρώσο που είναι στο Προκόπι. Πότε μπορούν τα παιδιά ? Εσυ μεσοβδόμαδα. Εγώ σαββατοκύριακο.


Οι άλλοι ?

Στάλθηκε από το HTC Desire HD A9191 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Εγώ μίλησα για τα παιδιά απο Χαλκίδα να συναντηθούμε ...για να κάνουμε μια γνωριμία και να οργανωθούμε σαν μελοι του κλαμπ από την εδώ περιοχή!!! Τώρα για το παραπάνω θέμα που θέτεις ... μπορεί να ανοιχτεί ένα άλλο θέμα π.χ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΙΩΑΝΝΗ ΡΩΣΟ .

Οπως και την προηγουμενη φορα ειμαστε απολυτα συμφωνοι! Διετυπωσες το θεμα πολυ ευστοχα! :thumb Αληθεια Χρονια Πολλα για την γιορτη σου! :)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Meetings Βοιωτίας-Εύβοιας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 29 Οκτ 2012, 00:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 29 Σεπ 2007, 10:50
Δημοσιεύσεις: 214
Τοποθεσία: xalkida
Αφού συμφωνούμε, να ορίσουμε ημερομηνία ... παρασκευή 02/11/2012 και ώρα 20:00 στην έξω παναγιτσα στον δρόμο προς Αρτάκη στο perfect που έχει και καλό χωρο για πάρκινγκ. Ευχαριστώ για τις ευχές. Αναμενω συμμετοχες


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: Meetings Βοιωτίας-Εύβοιας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 29 Οκτ 2012, 04:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
MAYDAY έγραψε:
dimitris-ioanna έγραψε:
MeddlingMageGR έγραψε:
Τι συνάντηση να κάνουμε ρε συ Δημήτρη... να έρθουμε μέχρι τη Χαλκίδα μεσοβδόμαδα για να αποφασίσουμε που θα πάμε ? Είπαμε να πάμε μια εκδρομή. Το ερώτημα δεν είναι του "που" αλλά το πότε κ ποια μέρα. Είπαμε για τον Άγιο Γιάννη το Ρώσο που είναι στο Προκόπι. Πότε μπορούν τα παιδιά ? Εσυ μεσοβδόμαδα. Εγώ σαββατοκύριακο.


Οι άλλοι ?

Στάλθηκε από το HTC Desire HD A9191 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Εγώ μίλησα για τα παιδιά απο Χαλκίδα να συναντηθούμε ...για να κάνουμε μια γνωριμία και να οργανωθούμε σαν μελοι του κλαμπ από την εδώ περιοχή!!! Τώρα για το παραπάνω θέμα που θέτεις ... μπορεί να ανοιχτεί ένα άλλο θέμα π.χ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΙΩΑΝΝΗ ΡΩΣΟ .

Οπως και την προηγουμενη φορα ειμαστε απολυτα συμφωνοι! Διετυπωσες το θεμα πολυ ευστοχα! :thumb Αληθεια Χρονια Πολλα για την γιορτη σου! :)



H έυστοχη τοποθέτηση του θέματος έχει ως εξής : Θα συναντηθείτε για να σας πεί ο Δημήτρης οτι δεν μπορεί Σαββατοκύριακα, και θα του απαντήσετε εσείς οτι δεν μπορείτε μεσοβδόμαδα που μπορεί εκείνος. Αυτό δε χρειάζεται meeting για να το συζητήσετε... Γι αυτό σας πρότεινα εγω ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΕΞΑΡΧΗΣ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ α) Για να μην τρέχουμε στη Χαλκίδα ανευ λόγου και αιτίας, και β) για να μην βρεθούμε προ τελελεσμένων γεγονότων.

Τωρα αν εσεις θέλετε να πάτε για βόλτα επειδη είστε κοντά, φυσικά και μπορείτε να πάτε. Δεν σας το απαγορέυει κανείς. Αλλα για το θέμα της εκδρομής (διοτι έτσι ξεκίνησε η κουβέντα) καλό θα ήταν να το συζητήσουμε ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΙΔΕΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ. Γιατι μπορει κ απο Θήβα να έρθουν παιδιά ή απο Πάτρα να τυχαίνει να είναι Αθήνα και να πεταχτούμε στον Αγ.Γιάννη τον Ρώσο.

Τέλος, επειδη ανέφερες τα εξής : "Τώρα για το παραπάνω θέμα που θέτεις ... μπορεί να ανοιχτεί ένα άλλο θέμα π.χ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΙΩΑΝΝΗ ΡΩΣΟ" σου απαντάω πολύ σοβαρά :

α) Δεν είμαστε εμείς υπέυθυνοι για να ανοίγουμε θέματα περι εκδρομών και μονοήμερων εξορμήσεων. Υπέυθυνος είναι ο Πρόεδρος.
β) Πώς είναι δυνατών να ανοιχτεί θέμα για εκδρομή στην Ευβοια, απο τη στιγμή που εκείνοι που έριξαν την ιδέα, δεν έχουν συμφωνήσει οτι θα έρθουν ? Καθίστε κάτω να συζητήσουμε και να δούμε ποιοί συμφωνούν και πότε, και αφού μαζέψουμε 4-5-6 άτομα κάνουμε μια πρόταση στον πρόεδρο να ανοίξει θέμα μήπως κ άλλα άτομα θέλουν. Διοτι δεν είναι υποχρεωμένος κανεις να διαβάζει τις συναντήσεις των Ευβοιωτών, όπως κ εγω δεν διαβάζω για τις συναντήσεις των Πατρινών και των Θεσσαλονικιών.


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε MeddlingMageGR για την δημοσίευση του/της: GIORGOS C1
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Meetings Βοιωτίας-Εύβοιας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 29 Οκτ 2012, 18:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 29 Σεπ 2007, 10:50
Δημοσιεύσεις: 214
Τοποθεσία: xalkida
Η όλη τοποθέτησή σου είναι λάθος ... κάποια μελοι είχαν προτείνει να γίνει μια συνάντηση-meeting, μετά γίνετε πρόταση από εσένα για συνάντηση σ/κ και σας λέω ότι εγώ λόγω δουλειάς δεν μπορώ σ/κ και καταλήξαμε ότι όταν δεν μπορεί ο ένας δεν μπορεί ο άλλος οπότε γιατί το συζητάμε??? Μέτα γίνετε πρόταση για εκδρομή άγιο ιωαννη ρωσσο και πολύ απλά είπα οτι εγώ προτινο να γίνει συνάντηση μελών από τα πέριξ για να μπορέσουμε να γνωριστούμε και στην πορεία να κανονίσουμε κάτι για εκδρομή...με την προυποθεσει να γίνει κάτι ποιο καλό και ποιο οργανωμένο ,δεν είπα ελάτε παιδεία στην Χαλκίδα να κουβεντιάσουμε το θέμα της εκδρομής. Μάλιστα είπα οτι μπορεί να ανοιχτεί κάποιο άλλο θέμα, τώρα ποιος θα το ανοίξει και ποιος μπορεί να το ανοίξει δεν με αφορά, απλά το είπα για να μην είμαστε of topic και να μπορέσουμε επιτελούς να κανονίσουμε το meeting ευβοια-Βοιωτία!!! Μπορεί να συζητηθεί στο θέμα έκτακτες βόλτες π.χ!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Meetings Βοιωτίας-Εύβοιας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 29 Οκτ 2012, 21:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 19 Οκτ 2012, 23:36
Δημοσιεύσεις: 80
Τοποθεσία: Νικαια
Εικόνες: 1
και εγω λεω σαββατοκυριακο παιδια που θα εχει και ωραια μερα να παμε στον αγιαννη τον ρωσο :salute :salute


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Meetings Βοιωτίας-Εύβοιας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 29 Οκτ 2012, 21:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 01 Απρ 2011, 22:07
Δημοσιεύσεις: 67
dimitris-ioanna έγραψε:
Αφού συμφωνούμε, να ορίσουμε ημερομηνία ... παρασκευή 02/11/2012 και ώρα 20:00 στην έξω παναγιτσα στον δρόμο προς Αρτάκη στο perfect που έχει και καλό χωρο για πάρκινγκ. Ευχαριστώ για τις ευχές. Αναμενω συμμετοχες

Εκτος απροοπτου μεσα ειμαι! :clap


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 10 από 11 [ 160 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο



Συναφή θέματα

Meetings Αττικής
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις - Εκδηλώσεις
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 5909
Meetings Θεσσαλονίκης
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις - Εκδηλώσεις
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 6857
Meetings Θεσσαλίας
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις - Εκδηλώσεις
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 653
Meetings Κρήτης
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις - Εκδηλώσεις
Συγγραφέας: georgep800
Απαντήσεις: 386
Meetings Γιάννενα - Ηπείρου
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις - Εκδηλώσεις
Συγγραφέας: sw6jin
Απαντήσεις: 132
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ