Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 16:09 ]


 Σελίδα 1 από 1 [ 11 Δημοσιεύσεις ] 



 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Πρόταση για διοργάνωση εκδρομών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 15 Δεκ 2011, 23:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
Αφορμη για να ανοιξω αυτο το θεμα ειναι οτι ο διαχειριστης ειχε απολυτο δικιο σε αυτα που εγραψε για το θεμα της εκδρομης της αραχωβας. Προσωπικα (και ακφραζω μονο δικες μου αποψεις) μπορεσα να ερθω σε μια μονο εκδρομη του club μονοημερη τον φεβρουαριο του 2008 και εκει μπορεσα ημερολογιακα γιατι ειχε ηδη μεταφερθει σε μια αλλη ημερομηνια και ετυχε εκεινο το σ/β να βρισκομαι Πατρα οπου και βολευτικα. Εκεινη η εκδρομη ειχε προσελευση αρκετη.....καποιοι ομως για καποιους λογους δεν ηρθαν αλλα τοτε δεν εδωσε κανεις σημασια γιατι οι συμμετοχες ηταν πολλες. Δυστυχως ομως μετα δεν μπορεσα να ερθω σε καμμια εκδρομη που διοργνωσε το club λογω αποστασης, δουλειας, και τελευταιο οικονομικο. Βεβαια τα πραγματα σημερα ηρθαν τουμπα και προσωπικα για λογους πρωτα οικονομικους, δουλειας, και αποστασης, παλι δεν μπορεσα παω σε καμμια εκδρομη τελευταια.
Παρατηρω ομως το εξης οτι απο τα 100 ατομα, για παραδειγμα, αλλοι ευχαριστιουνται ημερολογιακα και αλλοι οχι, οι μεν ευχαριστημενοι κανενα προβλημα οι μεν δυσαρεστημενοι μονιμως μουρμουρα, παιδια ενα φορουμ ειμαστε ουσιαστικα συμετεχουμε στις κοινες εκδηλωσεις οπως μπορουμε, και οπως μπορει ο καθενας, εγω προσωπικα επειδη διετελεσα και μελος σε λεσχη με μηχανες ειχαμε βγαλει ενα ετησιο προγραμμα με ημερομηνιες και τοποθεσιες π.χ γεναρης αραχοβα ημερομηνια 1/01/12 φλεβαρης καλαβρυτα ημερομηνια 18/01/12.
Εαν τον ιανουαριο δεν εγινε η εκδρομη για οποιοσδηποτε λογους πχ καιρικων συνθηκων ή μη προσελευσης κλπ αμεσως πηγαιναμε στην επομενη εκδρομη τον επομενο μηνα με τον προκαθορισμενο προορισμο και ημερομηνια και ειχαμε πει επισημη εκδρομη εαν μαζευτουν πανω απο 8 μοτ/τες φυγαμε κατω απο 8 μοτ/τες επισημα η εκδρομη δεν γινοταν μεσω λεσχης, αλλα τα μελη μπορουσαν να αλλαξουν και τον προορισμο εφοσον υπηρχε ομοφωνη αποφαση τελευταιας στιγμης.
Θυμαμε οταν ανοιγε ο καιρος κατα το μαρτη μαζευομασταν 30 μοτ/τες γιατι καποιοι δεν ηθελαν εκδρομη μεσα στο χειμωνα, αλλοι δεν μπορουσαν αλλα πανε το χειμωνα (δεν ειχαν λαστιχα πχ) ομως οταν ξερεις το μερος που θα πας και την ημερομηνια εκανες το κουμαντο σου στα οικονομικα (ειδικα σημερα ειναι απαραιτητο) και μπορουσες να πας με μια σχετικη ευκολια.
Μπορει το μερος που εχει προταθει καποιοι να εχουν παει 100 φορες και δεν θελουν να ξαναπανε και περιμενουν το επομενη εκδρομη, αλλοι πραγματικα μπορει να δουλευουν με βαρδιες και να θελουν να πανε εκδρομη και να μην μπορουν λογω δουλειας ενω, εαν το ξερανε 1 μηνα νωριτερα κανονιζουν να μην δουλευουν εκεινη την μερα.
Τωρα στην παρουσα φαση δεν ξερω καθε ποτε μπορει να γινει εκδρομη εστω πχ και μια φορα το διμηνο ας βγει ενα προγραμμα ετησιο με ημερομηνιες και τοποθεσιες (εξαιρεση τους καλοκαιρινους μηνες) και οποιος μπορει ας το ακολουθησει.......... οταν ξερεις ποτε ειναι να πας και που να πας κανονιζεις το προγραμμα σου και δεν υπαρχει γκρινια και φαγωμαρα ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΕ και ουτε μπορεις να τα χωσεις στα μελη που διοραγωνουν τις εκδρομες με διαφορες μπιχτες δεν εχεις λογο δεν θα πας στην μια εκδρομη γιατι πραγματικα δεν μπορεις κανονιζεις να πας στην αλλη.
Πολλοι απο εδω μεσα ξερετε οτι εχω τροχοσπιτο ειμαι λοιπον σε ενα φορουμ μελος μεσα και κανονιστηκε συναντηση ετησια στο ιδιο καμπινγκ κοντα στην Λαμια για 2 συνεχεις χρονιες την 2η χρονια εγω και αλλοι 5 πηγαμε καλαμπακα μετεωρα με τα τροχοσπιτια απλα διαφωνησαμε με τους υπολοιπους για το ιδιο μερος. Καποιοι πηγανε στην Λαμια και καποιοι οχι γιατι απλα ειχαν ξαναπαει.
Δεν τσακωθηκαμε ειμαστε ολοι αγαπημενοι και πανω απο ολα φιλοι.......
Κατι παρομοιο ας γινει και για την ετησια και καλο θα ειναι να διοργανωνετε ανοιξη που ειναι μεγαλη η μερα και οχι 3μερα και επισημες αργιες γιατι τοτε θα φυγουμε με τον πισινο ολο σημαδια να ανακοινωθει το ποτε και που ο καθενας ας αποφασισει τι θα κανει

Παντως παρομοια προβληματα υπαρχουν σε ολα τα φορουμ

Ξανατονιζω εκφραζω προσωπικες αποψεις δεν θελω να θιξω κανεναν ουτε μελος ουτε υψηλοβαθμα μελη του club

αυτα................

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΩΜΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 16 Δεκ 2011, 01:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
δεν μπορει να γίνει κάτι τέτοιο. Δλδ να πείς οτι Γενάρη πάμε εκει, Φλεβάρη εκει, Μάρτη εκεί. Για πολλούς και διαφόρους λόγους. Θές μερικούς? Πρώτον είμαστε λίγα άτομα. Αυτοι που πραγματικά θέλουν και μπορούν να πάνε εκδρομές, δεν είναι παραπάνω απο 20, και μπορώ να στους μετρήσω έναν έναν. Φαντάσου αυτους τους 20 ανθρώπους τώρα να τους σπάσεις σε κομμάτια... το κομμάτι του Ιανουαρίου, του Φεβρουαρίου κλπ. Δύσκολα όποιος πάει εκδρομή, ξαναπάει τον επόμενο μήνα ή τον παράλλο, διοτι προφανώς έχει υποχρεώσεις πολύ σημαντικότερες απο τις εκδρομές των εκάστοτε κλάμπ, δουλειά και οικογένεια, συν τον οικονομικό παράγοντα. Σε μένα πχ έχει τύχει να μην έρθω σε meeting, επειδη έπρεπε να πάω Σουπερ Μάρκετ... τι να της πω, κουβάλατα μόνη σου ? Δεύτερον οι admin του κλάμπ. Είναι υποχρεωμένοι να παρεβρίσκονται παντού και πάντα ? Αυτοι δεν είναι άνθρωποι? Δεν έχουν υποχρεώσεις ? Δεν προσπαθούν για το καλύτερο ? Τρίτον, μια εκδρομή είναι μια υπέροχη δραστηριότητα που σε κανει να ξεφέυγεις λίγο απο την καθημερινότητα, και να περνάς καλά. Οι εκδρομές δεν είναι για κάθε μήνα γιατι χάνουν το νόημά τους. Δεν είμαστε κλάμπ εκδρομών... "Citroen Travel Agency - Ελα και εσυ τώρα με το δικό σου αυτοκίνητο και απόλαυσε μαγεμένους, τουριστικούς προορισμούς" . Ετσί η εκδρομή γίνεται καταναγκαστικό έργο και συνήθεια. Ενω πρέπει να είναι "στιγμή μοναδική".
Και εγω στεναχωριέμαι που όλοι μας δεν έχουμε λεφτά να πούμε "πάμε ρε 5 μέρες Μετέωρα να κάτσουμε, πάμε μια βόλτα μέχρι την άκρη της Ελλάδας στους Κήπους, πάμε ρε να δούμε την Εγνατία οδό, πάμε εδω πάμε εκεί"... Οι προορισμοί μας είναι κοντινοί, πράγμα που έχει τα θετικά του και τα αρνητικά του. Θετικά : είναι μονοήμερες αποδράσεις, οικονομία σε καύσιμα, ευκαιρία να συνεννοηθούν πιο πολλοί άνθρωποι μαζί, και Αρνητικά : Λείπει το κίνητρο εφόσον πάς να δείς μέρη που τα έχεις ξαναδεί. Δλδ στο Ναύπλιο ή στη Χαλκίδα πόσες φορες να πάμε πια ?
Γι αυτο λέω οτι οι εκδρομές γίνονται για την παρέα. Εμενα προσωπικά δεν με νοιάζει. Παντού θα πήγαινα και τοποθετώ τις εκδρομές του κλάμπ στη μέση και προς τα πάνω των προτεραιοτήτων μου. Δλδ θα το κυνηγήσω. Θα προσπαθήσω να πάρω ενα ρεπό εκείνη την μέρα. Θα προσπαθήσω να ψήσω την κοπέλα ή ακόμα 2-3 φίλους μου να πάνε. Αλλα η συμμετοχή μου εξαρτάται και απο όλους εσάς συνολικά, αλλα και μεμονομένα πολλές φορές. Εγω εχω 4-5 φιλαράκια που απέκτησα απο το κλάμπ. Αμα δεν πάνε αυτοι, εγω με τί όρεξη να έρθω ?

Αρα για να γίνει μια εκδρομή σωστά, θα πρέπει να συμβούν 3-4 πράγματα ταυτόχρονα. Να υπάρχει ψυχολογική διάθεση, οικονομική ευχέρεια, ευέλικτο οικογενειακό και επαγγελματικό πρόγραμμα. Είναι απαραίτητο αυτα τα 4 να συμβούν μαζί. 1 να μην συμβαίνει, είναι σοβαρός παράγοντας κάποιος να ακυρώσει. Αρα μην στεναχωριέστε που δεν πάμε εκδρομές... οι πιθανότητες δεν είναι υπέρ μας!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΩΜΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 16 Δεκ 2011, 03:23 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Συμφωνω απολυτα με τον Δημητρη! Νομιζω οτι μιλησε πολυ σωστα και ειδικα στο κομματι περι συχνοτητας των εκδρομων.

Σιγουρα οι εκδρομες δεν ειναι meeting, απο θεμα συχνοτητας αλλα και κοσμου-συμμετοχης. Οι εκδρομες θα πρεπει να εχουν συμμετοχη για μενα και να ειναι μεγαλη για τα δεδομενα του club παντα. Αν δεν συμβαινει αυτο, δεν εχει κανενα απολυτως νοημα να πανε 10 ατομα καπου εις το ονομα Greek Citroen Club και αυτο να το ονομασουν εκδρομη.
Αυτο δεν ειναι εκδρομη, ειναι βολτα με το καπι. Τι λεω? Ακομα και το καπι δεν παει πουθενα με 10 ατομα! :D
Στο σχολειο (τι σας θυμισα τωρα ε?) ειχατε παει ποτε ΕΚΔΡΟΜΗ με συμμετοχη 10 ατομων (οπου 10, τυχαιος αριθμος μωρε)? :D
-Οχι!

Νομιζω φαση ειναι και θα περασει, σιγουρα και η κριση εχει βαλει το χερακι της σε ολο αυτο αλλα δε χρειαζεται να ξενερωνουμε ή να χαλιωμαστε μεταξυ μας για το ποιος/α εχει την ευθυνη που πλεον δεν μπορουμε να σταυρωσουμε εκδρομη. :P :D
Δεν ειναι καποιο ατομο συγκεκριμενο ή καποια ομαδα ατομων, η ευθυνη ειναι καθαρα δικη μας!
Οσοι πραγματικα θελουμε και μπορουμε, εχουμε τη δυνατοτητα μεσα απο το φορουμ να το συζητησουμε και με τη σειρα μας να "τραβηξουμε" και αλλα μελη στο να παρθει καποια αποφαση συλλογικη για μια εκδρομη ή καποια αλλη δραστηριοτητα.


Τελος,

Προσωπικα μπορω να πω οτι παντα εχω τη θεληση και την ορεξη να συμμετεχω στις διαφορες εκδηλωσεις του club και οτι ειναι απο τις πιο αγαπημενες μου δραστηριοτητες, πολλες φορες ομως εχω (...και εχουμε) διαφορους αλλους λογους που με αποτρεπουν απο το να συμμετεχω. Κυριως οικονομικους αυτο τον καιρο, μιας και ειμαι ακομα φοιτητης.
Φαση ειναι παιδια παντως ξαναλεω, θα περασει... :)

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΩΜΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 16 Δεκ 2011, 06:42 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Καλα τα λετε ολοι σας.. :thumb
Ο Μανωλης βασικα αυτο που θελει κυριως να πει ειναι πως το καλυτερο που εχουμε να κανουμε ειναι να νακοινωνουμε την εκδρομη π.χ. 3 μηνες πριν.. Και φυσικα δε γινεται να κανουμε εκδρομη καθε μηνα ή ακομα και μηνα παρα μηνα. Ας ανακοινωμουμε την εκδρομη ενα χρονικο διαστημα πριν κατα το οποιο οσοι εχουν τη θεληση να ερθουν ,και πιστευω πως ειναι πολλοι, να εχουν τη δυνατοτητα να κρατησουν καποια e στη μπαντα γι αυτο το γεγονος. :thumb Ειλικρινα πιστευω οτι η κατασταση τωρα τελευταια εχει ετσι λογω οικονομικων δυσκολιων και κατ επεκταση κακης διαθεσης λογω αυτου.. :( Παντα αψογα περναγαμε στις εκδομες απλα ειμαστε ολοι μαζεμενοι, και καλα κανουμε, λογω της καταστασης. Θα συμφωνησω 100% με τον ΒΑσιλη οτι "φαση ειναι και θα περασει" :thumb

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΩΜΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 16 Δεκ 2011, 10:22 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
καταρχας εγω δεν αναφερα να κανονιστει μηναια εκδρομη αναφερα τι καναμε στην λεσχη με τις μηχανες που τοτε η βενζινα ειχε 70 λεπτα και οχι 1,70 που οι μισθοι δεν ειχαν πειραχθει προς τα κατω, σιγουρα σε καμμια εποχη δεν μπορεις να προγραμματισεις μηναια εκδρομη με αυτοκινητο ακομα πιο δυσκολο ειναι και 2μηνιαια εκδρομη και δεν αναφερα να γινετε αυτο εγω το μονο που ειπα ειναι να υπαρχει ενας προγραμματισμος με ημερομηνιες και τοποθεσιες ετσι ωστε να μην υπαρχουν γκρινιες το οικονομικο κομματι ξερω οτι επηρεαζει ΟΛΟΥΣ αλλοι δεν το λενε για δικους τους λογους και αλλοι το λενε σκοπιμα δεν αναφερα το οικονομικο κομματι για να μην θιξω αλλα επειδη το αναφερατε το λεω και γω, το θεμα για μενα ειναι καθαρα θεμα προγραμματισμου και απο τις 2 πλευρες απο τους διοργανωτες και απο τους συμετεχοντες εγω προσωπικα ειναι 400 χλμτρα απο αθηνα και δυσκολα θα ειμαι σε εκδρομη οποτε οπως και να γινει το ολο θεμα δεν με νοιαζει εαν προκυψει και ειμαι σε καμια εκδρομη δεν θα πω οχι
Δημητρη ξαναδιαβασε προσεκτικα το ποστ δεν αναφερα πουθενα να γινετε μηναια εκδρομη αλλα ειπα συμφωνω ομως με αρκετα απο οσα γραφεις
Βασιλη το ποσοι θα πανε εκδρομη ακομα εστω και 10 ατομα δεν νομιζω οτι υπαρχει περιορισμος εαν αυτα τα 10 ατομα μιλανε την ιδια γλωσσα καλυτερα θα περασουν απο το να ειναι 40 και να λει ο καθενας το μακρυ και το κοντο του συμφωνω στο θεμα οτι φαση ειναι θα περασει αλλα ποτε?
Χρηστο εισαι ο μοναδικος που επιασες τι θελω να πω.....

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΩΜΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 16 Δεκ 2011, 11:20 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
xantiamanolis έγραψε:
Βασιλη το ποσοι θα πανε εκδρομη ακομα εστω και 10 ατομα δεν νομιζω οτι υπαρχει περιορισμος εαν αυτα τα 10 ατομα μιλανε την ιδια γλωσσα καλυτερα θα περασουν απο το να ειναι 40 και να λει ο καθενας το μακρυ και το κοντο του


Ωπα ρε Μανωλη! Αυτο που εγραψες φανηκε πολυ...καπως...!
Τα 10 ατομα που μιλανε την ιδια γλωσσα και φορανε το ιδιο εσωρουχο, μπορουν να πανε και μονοι τους εκδρομη ανεξαρτητως club/forum/λεσχης κτλ.
Εδω ειμαστε Greek Citroen Club, οχι η παρεα του Νωντα. Εκδρομη με τοσα ατομα δεν γινεται, χανει τη μαγεια της και το χαβαλε των 40, που ΚΑΛΩΣ ο καθενας λεει το μακρυ του και το κοντο του για να γνωριζομαστε και καλυτερα οσοι θελουμε.

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΩΜΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Δεκ 2011, 16:52 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 22 Ιαν 2007, 21:35
Δημοσιεύσεις: 1404
Τοποθεσία: Λοφος Σκουζε
Oχι βασιλη δεν χρειαζοντε 40 ατομα για να γινει εκδρομη. Αν μαζευτουν τοσοι καλως, θα υπαρχουν προβληματα επικοινωνιας βεβαια αλλα ας ειναι. Και με 10 ατομα μια χαρα εκδρομη γινετε, προσωπικη μου γνωμη ειναι πως η καλυτερη εκδρομη εκτος πανελληνιας ειναι της ταξης των 10 αυτοκινητων 15 ατομα περιπου.
Τωρα οσων αφορα την εκδρομη, θα συνχρονιστουμε που θα παει.
Θα επανελθω με προταση..

_________________
Life is too short to drink cheep beer... cheers mate!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΩΜΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Δεκ 2011, 17:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 05 Δεκ 2009, 17:57
Δημοσιεύσεις: 3167
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Παφος
Ειναι δυσκολοι καιροι παιδιά...εδω με το ζορι να παμε καπου με το ετερον ημισυ, ποσο μαλλον να κανονισουμε ταξιδι (εμεις οι απο πανω) μεχρι κατω. Δε λεω, θελω παρα πολυ να κατεβω να γνωριστώ και με τα υπολοιπα παιδιά αλλα οταν τα βαζεις κατω πιανεις το300αρι + και σφιγγεσαι...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΩΜΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Δεκ 2011, 20:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Δύσκολοι καιροί για εκδρομές. Δεν φταίει ο τρόπος ή το πρόγραμμα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΩΜΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 18 Δεκ 2011, 10:25 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Ελα ρε Πετρο. Που εισαι εσυ χαμενος, πες καμια κουβεντα!
Περιμενουμε την προταση.

Και παιδια να πω κατι: Ειναι γενικο το φαινομενο λεμε στα club αυτοκινητων η μειωση του αριθμου των εκδρομων-συναντησεων-εκδηλωσεων κτλ κτλ.
Δεμ χρειαζεται να τρελενομαστε οτι: γιατι σε μας? ;)

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόταση για διοργάνωση εκδρομών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 14 Ιαν 2013, 16:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 30 Νοέμ 2012, 19:28
Δημοσιεύσεις: 156
παιδια ωραια διαδρομη και κοντινη, βιλια-πορτο γερμενο...εχει κ χιονια τωρα ο κιθαιρωνας...ειναι τ μερη μ απο εκει, 1 ωρα δρομος απο αθηνα,και νιωθεις οτι εισαι τουλαχιστον 4...ανα δυο εβδομαδες παω μονος μ με παρεα προς τ εκει μονοιμερη γτ δν ειναι να μεινεις,εχει απιστευτο κρυο το σπιτι..

_________________
☆ A PIRATE KNOWS HOW TO FIGHT JUST LIKE ME ☆


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 1 [ 11 Δημοσιεύσεις ] 



Συναφή θέματα

Προταση για Νοτια Ευβοια
Δ. Συζήτηση: Road Trips
Συγγραφέας: krupy
Απαντήσεις: 50
Πρόταση της Ford στον Οgier
Δ. Συζήτηση: Διεθνείς Αγώνες
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 0
Προταση για εξειδικευμενο συνεργειο Citroen
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Tricky78
Απαντήσεις: 2
Διοργάνωση Car Clinic
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις - Εκδηλώσεις
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 25
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: SoCrazy
Απαντήσεις: 49
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ