Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 13:44 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Αντικατασταση του εργοατασιακού cd player σε xsara Picasso
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 02 Σεπ 2011, 23:23 
Άβαταρ μέλους
Citroenαδες γεια και χαρά σας.
Επιθυμώ να αλλαξω το εργοατασιακό cd player στο xsara picasso 1.6 με αλλο που να μπορεί να παίζει mp3 η να έχει την ανάλογη είσοδο για σύνδεση mp3 player και φυσικά όλους τους τύπους cd χωρίς φυσικά να χάσω τα χειριστηρια στο τιμόνι ή να προκαλέσω καποιο προβλημα στην οθονη του picasso. Δεκτή φυσικά και η κατά κάποιο τρόπο παροχή εισόδου στο ήδη υπάρχον cd player.
Στον Χανιαδάκη που κάνω το servis μου 'παν ξέχασέ το.
Παρακαλώ έχει κανείς ασχοληθεί ή γνωρίζει κάτι για αυτό.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αντικατασταση του εργοατασιακού cd player σε xsara Picasso
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 03 Σεπ 2011, 11:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 03 Αύγ 2011, 10:51
Δημοσιεύσεις: 1840
Τοποθεσία: Αθήνα
Κατ' αρχήν καλώς όρισες!

Αυτό που ζητάς έχει πολλές λύσεις. Η πιο "φτηνή" (αν μπορείς να την πεις έτσι με δεδομένες τις τιμές) είναι να βάλεις ένα adaptor που θα σου δώσει μια είσοδο aux in. Προσοχή, επειδή η τιμή του όπως θα είδες δεν είναι και ευκαταφρόνητη, πριν κάνεις όποια κίνηση, πρέπει να πας να στο βάλουν στον εγκέφαλο, από όπου θα ενεργοποιήσουν την επιλογή για multidisc charger/mp3, αφού το συγκεκριμένο αξεσουάρ αυτήν εκμεταλλεύεται. Κάποια παλιότερα μοντέλα clarion δυστυχώς δεν έχουν την δυνατότητα ενεργοποίησης. Το δικό μου πχ δεν...παρότι το βάλαμε στο διαγνωστικό, αυτή η επιλογή ενεργοποίησης απουσίαζε.

Επίσης, ζύγισε αν διαθέτεις τέτοιο ποσό απλά για μια είσοδο ήχου, μέσω της οποίας δεν μπορείς καν να ελέγξεις τη συσκευή. Βέβαια, αυτό το βρήκα με μια τυχαία αναζήτηση, πιθανόν στην αγορά να υπάρχουν και φτηνότερα. Ψάξτο.

Μετά πας σε νέα πηγή, αλλά εδώ το πρόβλημα είναι οι αντάπτορες για χειριστήρια τιμονιού & ενδείξεις στην κονσόλα. Επειδή, ειδικά το τελευταίο είναι δυσανάλογα ακριβό, σε σχέση με την αγορά της πηγής, συνήθως σου προτείνουν να το παραλείψεις και να βλέπεις από την πλούσια σε ενδείξεις οθόνη της πηγής. Άλλωστε είναι υπερβολή να τα βλέπεις διπλά (το έχω στο mondeo έτσι και είναι ψιλοάχρηστο, η μία οθόνη είναι αρκετή).

_________________
Θάνος
Axel 1.3 - ZX Monte Carlo 1.4 - Xsara exclusive 1.6 - Xsara picasso exclusive 1.8 - C3 1.6 exclusive- FORD Mondeo mk4 2.0 Ghia

For once you have tasted flight you will walk the earth with your eyes turned skywards, for there you have been and there you will long to return...
Leonardo da Vinci


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αντικατασταση του εργοατασιακού cd player σε xsara Picasso
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 03 Σεπ 2011, 13:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2007, 00:50
Δημοσιεύσεις: 2141
Εικόνες: 3
Τι μαρκα ειναι το εργοστασιακο?Blaupunkt ή Clarion?
Αν μπορεις βαλε μια φωτο να ξερουμε ποιο ειναι..λυσεις υπαρχουν..
Κωνσταντινος έγραψε:
Στον Χανιαδάκη που κάνω το servis μου 'παν ξέχασέ το

"Ξεχασε το" = "Σιγα μη κατσουμε να ασχοληθουμε με σενα ρε φιλε,κανει κ ζεστη.." χαχαχαχα!!!!!

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αντικατασταση του εργοατασιακού cd player σε xsara Picasso
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 05 Σεπ 2011, 16:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
λοιπον επειδη εγω το ψαχνω για το χαντια μου απλα εχω να σου πω οτι για το δικο μου βρηκα 90 ευρα ανταπορα για τα χειριστηρια του τιμονιου και 130 ευρα το ραδιοσιντι που να δεχετε χειριστηρια, μαρκα κλαριον εαν σε ενδιαφερει να σου πω πληροφοριες τηλ/κα να αλλαξουμε τηλ/να να μιλησουμε γιατι ολη η υποθεση δεν ειναι απλη...........οπως νομιζει κανεις...........

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αντικατασταση του εργοατασιακού cd player σε xsara Picasso
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 06 Σεπ 2011, 19:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 27 Μαρ 2010, 13:21
Δημοσιεύσεις: 226
Τοποθεσία: Πατρα
Εικόνες: 1
Εγώ θα σου προτεινα να αφησεισ το υπαρχον ηχοσυστημα και να βαλεις ενα κιτ ανοιχτης ακροασης της parrot mki9000/9100/9200 αναλογα με τα χρηματα που διαθετης.Το κιτ σου προσφερει εκτος απο ανοιχτη ακροαση με το λινητο 3 εξοδους(usb,aux in,iphone/ipod)για αναπαπαγωγη mp3 κλπ.εγω το εχω στη χσαρα μου και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος,και το πιο σημαντικο χωρις να αλλαξω τιποτα στην εμφανιςη του αμαξιου εσωτερικα!

_________________
Citroen C5 AIRCROSS 1.2 PURETECH 130CV 2019
Citroën Xsara II 1.6 16V Exclusive 2004 245000χλμ
VW Polo III 1.3 Confort 1995..........πεθανε!!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αντικατασταση του εργοατασιακού cd player σε xsara Picasso
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 07 Σεπ 2011, 18:37 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
oiko79 έγραψε:
Εγώ θα σου προτεινα να αφησεισ το υπαρχον ηχοσυστημα και να βαλεις ενα κιτ ανοιχτης ακροασης της parrot mki9000/9100/9200 αναλογα με τα χρηματα που διαθετης.Το κιτ σου προσφερει εκτος απο ανοιχτη ακροαση με το λινητο 3 εξοδους(usb,aux in,iphone/ipod)για αναπαπαγωγη mp3 κλπ.εγω το εχω στη χσαρα μου και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος,και το πιο σημαντικο χωρις να αλλαξω τιποτα στην εμφανιςη του αμαξιου εσωτερικα!


+1.

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αντικατασταση του εργοατασιακού cd player σε xsara Picasso
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 25 Σεπ 2011, 22:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 17 Ιούλ 2010, 14:39
Δημοσιεύσεις: 644
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ
Και που συνδεετε αυτο?Στην εισοδο multidisc?

_________________
Και κατά τους παλαιούς ημών:Πάρε σκόντα να σκουντάς...και πεζώ να περπατάς!Αφιερωμένο στους VAGέληδες αλλά και στις κρυφοVAGελες εδώ μέσα...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αντικατασταση του εργοατασιακού cd player σε xsara Picasso
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 29 Σεπ 2011, 19:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 27 Μαρ 2010, 13:21
Δημοσιεύσεις: 226
Τοποθεσία: Πατρα
Εικόνες: 1
Ειναι πολυ απλη η συνδεση για χσαρα.Βγαζεις τις 2 φισες(αρσενικο) απο το ραδιοcd τις κουμπωνεις στις φισες (θυληκο) που εχει το κιτ,μετα συνδεεις τις 2 φισες(αρσενικο) του κιτ στις 2 υποδοχες(θυληκο) του ραδιοcd. Ανοιγεις και δουλευει!!!!!!!

_________________
Citroen C5 AIRCROSS 1.2 PURETECH 130CV 2019
Citroën Xsara II 1.6 16V Exclusive 2004 245000χλμ
VW Polo III 1.3 Confort 1995..........πεθανε!!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αντικατασταση του εργοατασιακού cd player σε xsara Picasso
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 03 Οκτ 2011, 21:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 17 Ιούλ 2010, 14:39
Δημοσιεύσεις: 644
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ
Και που θα το βρουμε αυτο ρε παιδια?Παει ψηλα το μαλι? :bounce

_________________
Και κατά τους παλαιούς ημών:Πάρε σκόντα να σκουντάς...και πεζώ να περπατάς!Αφιερωμένο στους VAGέληδες αλλά και στις κρυφοVAGελες εδώ μέσα...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αντικατασταση του εργοατασιακού cd player σε xsara Picasso
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Οκτ 2011, 18:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 27 Μαρ 2010, 13:21
Δημοσιεύσεις: 226
Τοποθεσία: Πατρα
Εικόνες: 1
skep έγραψε:
Και που θα το βρουμε αυτο ρε παιδια?Παει ψηλα το μαλι? :bounce

Oι τιμες κυμαινονται μεταξυ 150-200€,αν το παρεις απο ιντερνετ ισως και πιο φτηνο.
Επειδη ειδα οτι εισαι απο χανια, αυτος
Koutsouklakis
Leoforos kazatzaki 69 73100 Chania
E-mail : koutsouklakisn@yahoo.com
Telefono: 28210-88816
ειναι ο εξουσιοδοτημενος πωλητης/εμπορος της parrot χανια
και αυτος στο ηρακλειο
Palaiologos
Spyrou moustakli 7 71303 Irakleio
E-mail : expertso@otenet.gr
Telefono ufficio : 2810-260725
Και μερικες φωτογραφιες απο το δικο μου!
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

_________________
Citroen C5 AIRCROSS 1.2 PURETECH 130CV 2019
Citroën Xsara II 1.6 16V Exclusive 2004 245000χλμ
VW Polo III 1.3 Confort 1995..........πεθανε!!!!!


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε oiko79 για την δημοσίευση του/της: skep
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αντικατασταση του εργοατασιακού cd player σε xsara Picasso
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Οκτ 2011, 20:24 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Κωνσταντινος έγραψε:
Citroenαδες γεια και χαρά σας.
Επιθυμώ να αλλαξω το εργοατασιακό cd player στο xsara picasso 1.6 με αλλο που να μπορεί να παίζει mp3 η να έχει την ανάλογη είσοδο για σύνδεση mp3 player και φυσικά όλους τους τύπους cd χωρίς φυσικά να χάσω τα χειριστηρια στο τιμόνι ή να προκαλέσω καποιο προβλημα στην οθονη του picasso. Δεκτή φυσικά και η κατά κάποιο τρόπο παροχή εισόδου στο ήδη υπάρχον cd player.
Στον Χανιαδάκη που κάνω το servis μου 'παν ξέχασέ το.
Παρακαλώ έχει κανείς ασχοληθεί ή γνωρίζει κάτι για αυτό.


Φίλε μου ρίξε μια ματιά εδώ, νομίζω θα σου αρέσει:

http://www.ebay.co.uk/itm/CITROEN-Picas ... 3f0e0ff19d

σκρολάροντας προς τα κάτω θα δεις να λέει αυτά:

This interface connects a ALPINE, BLAUPUNKT, CLARION, JVC, KENWOOD, PANASONIC, PIONEER, & SONY stereo with a joystick input (blue line-in mini-jack) or wire input on the back of the unit to the existing stalk/steering wheel controls of the vehicle.

PLEASE ADD A NOTE TO THE PAYPAL PAYMENT ADVISING US WHAT STEREO THE PATCH LEAD IS FOR. WITHOUT THIS INFORMATION WE WILL NOT BE ABLE TO DISPATCH YOUR ORDER.

Stalk Adaptor Compatible with the following Vehicles:

Citroen Picasso : 2001 Onwards
Citroen Xsara : 2001 Onwards

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αντικατασταση του εργοατασιακού cd player σε xsara Picasso
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 06 Οκτ 2011, 12:20 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
Δημητρη ξερεις μηπως αν υπαρχει δυνατοτητα στην μαμα πηγη να συνδεσεις usb box ή απλη εξοδο usb οπως εχεις κατω απο τον αναπτηρα χωρις το Parrot? Θελω να τραβηξω εξοδο USB χωρις καμια αλλη παρεμβαση και ψαχνομαι.

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αντικατασταση του εργοατασιακού cd player σε xsara Picasso
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 06 Οκτ 2011, 15:22 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 27 Μαρ 2010, 13:21
Δημοσιεύσεις: 226
Τοποθεσία: Πατρα
Εικόνες: 1
zx lover έγραψε:
Δημητρη ξερεις μηπως αν υπαρχει δυνατοτητα στην μαμα πηγη να συνδεσεις usb box ή απλη εξοδο usb οπως εχεις κατω απο τον αναπτηρα χωρις το Parrot? Θελω να τραβηξω εξοδο USB χωρις καμια αλλη παρεμβαση και ψαχνομαι.

Φιλε zxlover το εχω βαλει εγω το parrot και οχι ο δημητρης.
Ας γυρισουμε στην ερωτηση σου. Υπαρχει αυτο που θελεις αλλα ειναι ακριβο, δηλαδη εν ειναι να δωσεις 140€ για να παρεις ενα usb box γιατι να μην δωσεις κατι παραπανω για να βαλεις το parrot(προσωπικη αποψη).Εγω οταν εψαχνα τι να βαλω σε αυτο ειχα καταληξει αλλα μολοις ειδα το parrot αλλαξα αμεσως γνωμη!
Παντως αυτο που ψαχνεις ειναι εδω
http://www.xcarlink.it/interfaccia_usb_ ... t_rd3.html

Αν θελεις βοηθεια στειλε πμ να τα πουμε τηλεφωνικος!
Γιαννης

_________________
Citroen C5 AIRCROSS 1.2 PURETECH 130CV 2019
Citroën Xsara II 1.6 16V Exclusive 2004 245000χλμ
VW Polo III 1.3 Confort 1995..........πεθανε!!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αντικατασταση του εργοατασιακού cd player σε xsara Picasso
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 06 Οκτ 2011, 15:54 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
Σε ευχαριστώ πολύ Γιάννη μου, θα το επεξεργαστώ και θα ενημερώσω. Πραγματικά σε ευχαριστώ πολύ! Λέγε με Λευτέρη.

send from a galaxy far far away

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αντικατασταση του εργοατασιακού cd player σε xsara Picasso
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 06 Οκτ 2011, 19:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 18 Ιούλ 2009, 17:29
Δημοσιεύσεις: 481
Τοποθεσία: ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Εικόνες: 3
oiko79 έγραψε:
zx lover έγραψε:
Δημητρη ξερεις μηπως αν υπαρχει δυνατοτητα στην μαμα πηγη να συνδεσεις usb box ή απλη εξοδο usb οπως εχεις κατω απο τον αναπτηρα χωρις το Parrot? Θελω να τραβηξω εξοδο USB χωρις καμια αλλη παρεμβαση και ψαχνομαι.

Φιλε zxlover το εχω βαλει εγω το parrot και οχι ο δημητρης.
Ας γυρισουμε στην ερωτηση σου. Υπαρχει αυτο που θελεις αλλα ειναι ακριβο, δηλαδη εν ειναι να δωσεις 140€ για να παρεις ενα usb box γιατι να μην δωσεις κατι παραπανω για να βαλεις το parrot(προσωπικη αποψη).Εγω οταν εψαχνα τι να βαλω σε αυτο ειχα καταληξει αλλα μολοις ειδα το parrot αλλαξα αμεσως γνωμη!
Παντως αυτο που ψαχνεις ειναι εδω
http://www.xcarlink.it/interfaccia_usb_ ... t_rd3.html

Αν θελεις βοηθεια στειλε πμ να τα πουμε τηλεφωνικος!
Γιαννης

Γιάννη για μένα είναι αυτό που ρώτησε ο Λευτέρης.
αν ξέρεις κάτι που μπορώ να βρω εδώ στο Ελλαδισταν και μου πεις θα είναι πολύ καλύτερα.
Ιωσήφ

_________________
citroen xsara 1,6 Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 20 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

Picasso Xsara 1600cc 110hp
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: Jethro Tull
Απαντήσεις: 1
Θερμοκρασία σε Xsara Picasso
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: kamikazee_dt
Απαντήσεις: 35
Κάθισμα οδηγού για Citroen xsara picasso 2004
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό Xsara
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 3
Πληροφοριες για το νεο C4 και mp3 player (εργοστασιακο).
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: qspock
Απαντήσεις: 10
Αγορά Picasso 2018
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4 Picasso
Συγγραφέας: Pierre_Boulanger
Απαντήσεις: 54
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ