Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 23:04 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Extra στο c1 μου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιουν 2009, 15:15 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 20 Φεβ 2008, 22:54
Δημοσιεύσεις: 120
Τοποθεσία: Larisa
κανε ποστ καμια φωτο αν θες με τα ξενον να δουμε και εμεις που παλευουμε με τις λαμπες cool blue


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Extra στο c1 μου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιουν 2009, 20:45 
Άβαταρ μέλους
Θα προσπαθησω να βαλω αλλα να βρω χωρο να φενετε αυτο που λεω . απλα να σου πω για να μην βγω off topic πως φοτιζουν πολυ καλα η τιμη ηταν αρκετα καλη και η δοθλεια σοστη απλα το μονο ειναι αυτο που λενε ολοι εδω στα forums πως φοτιζοθν και απλωνοθν το φως και πανω απο την γραμμη φοτισμου δεν ξερω αν καταλαβες φοτιζει δηλαδη κατω αλλα και ψηλα και αυτο ενοχλει καπως οταν βρισκω χαμηλα αυτοκινητα με τζαμαρια πισω , το ψαχνω το κακο ειναι πως πως βρηκα για 107 αλλα δεν κανουν φυσικα για μας και η εταιρια ηταν μονο για πεζο.
παντως ολα τ αλεφτα οι λωριδες και η εξατμιση ομορφηνε πολυ

-- Τετ 10 Ιουν 2009, 22:34 --

Επιστροφή με καινούργιες φωτογραφίες με τα καινούργια κόλπα΄;) εσωτερικού και εξωτερικού στο c1 μου. ακουω απόψεις!!!!!!!!!!!

φωτα
ΕικόναΕικόνα
φωτα 2
ΕικόναΕικόνα
εσωτερικο με νεο προστ. τιμονιου και λεβιε
ΕικόναΕικόνα
εσωτερικο με νεο προστ. τιμονιου και λεβιε 2
ΕικόναΕικόνα
για ζωνες ;)
ΕικόναΕικόνα
λεβιες
ΕικόναΕικόνα
εξωτερικό
ΕικόναΕικόνα
εξωτερικό με εξατμηση
ΕικόναΕικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Extra στο c1 μου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 12 Ιουν 2009, 23:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 20 Φεβ 2008, 22:54
Δημοσιεύσεις: 120
Τοποθεσία: Larisa
xasomerh εχει ραγισει ο διακοπτης αλαρμ?
γιατι δεν τον αλλαζεις?εμενα εχει ραγισει 3 φορες και τον εχω αλλαξει
δεν μπορουσα να τον βλεπω

-- Παρ 12 Ιουν 2009, 11:14 pm --

Εικόνα

-- Παρ 12 Ιουν 2009, 11:21 pm --

Εικόνα

σ εγραψα πιο πανω δεν ξερω γιατι δεν τα εβγαλε
σου βαζω μερικες φωτο δικες μ να δεις
το αμαξι σου τα σπαει
τα ξενον ολα τα λεφτα δεν εχω λογια
απενεργοποιητη ζωνης εχω και εγω χαχαχα
εξατμιση κορυφη στο κεντρο
λωριδες και αυτες ωραιες αν και δεν θα βαζα γτ αργοτερα θα αφηνε σταμπα στο χρωμα και σκοπευω να το κρατησω το αυτοκινητο
αυτα
....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Extra στο c1 μου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 13 Ιουν 2009, 04:43 
Άβαταρ μέλους
Τον διακοπτη φιλε μου ολο λεω να τον αλλαξω και ολο το αναβαλω απο την αλλη λεωβ αφου θα ξαναραγισει δεν το αφινεισ ετσι για το ματι ;) ευχαριστω για τα καλα σου σχολεια και οσο αναφορα τισ λωριδες στα 5 με 6 χρονια που τηα αναγκαστω να τις βγαλω ( περιπου τοσο κρατανε ) τηα εχει διαφορα σε κοκκινο με κοκκινο και παλι θα εχω λωριδες αλλα οχι ασπρες χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ και τηα ειναι και φυσικες χαχαχαχαχαχαχαχ
ολα τα λεφτα σε σενα φιλε μου ειναι η αεροτομη κατι τετοιο σκευτομαι για αργοτερα αλλα αν δεν κανω λαθοσ βιδονει στη λαμαρινα και στο τζαμι ? η στο τζαμι ειναι εφαρμοστω? εχω δει μια απιστευτη σε ενα πεζο σε ενα σαιτ και τηα παραθεσωβ εικονα να δεις για τι λεω απλα δεν θυμαμαι που το χα δει :)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Extra στο c1 μου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 13 Ιουν 2009, 09:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 20 Φεβ 2008, 22:54
Δημοσιεύσεις: 120
Τοποθεσία: Larisa
η αεροτομη κοστιζει γυρω στα 250 η 300 αν θυμαμαι καλα ειναι πλαστικη και την ζητησα για δωρο οταν πηρα το αυτοκινητο
στην αρχη ηταν κολλητη στο τζαμι αλλα ξεκολλησε και την εβαλα βιδες στα πλαστικα καπακια που εφαρμοζει για σιγουρια
τωρα θα δειξει... θελει επιθεωρησει συχνα μην φυγει στο δρομο χαχαχα
η ζαντουλα μ ειναι 185.55.14
ο διακοπτης απο οσο με εχουν πει στην σιτροεν ειναι νεα παρτιδα αναβαθμισμενη αλλα και παλι δεν τους πολυ εμπιστευομαι...
εμενα με τρελαναν τα ξενον πολυ
ηθελα και ηλιοροφη οταν το αγορασα αλλα μ ειπε οτι δεν εβγαζε...

κριμα....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Extra στο c1 μου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 15 Ιουν 2009, 08:50 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Απρ 2007, 10:31
Δημοσιεύσεις: 3502
Τοποθεσία: Αθήνα - Λόφος Σκουζέ - Κάρυστος
Πράγματι το εχεις πολύ ωραίο! Αν είσαι από Αθήνα έλα σε καμιά συνάντηση να σε γνωρίσουμε και να δουμε και το μικρούλι από κοντα!

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Extra στο c1 μου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 15 Ιουν 2009, 13:06 
Άβαταρ μέλους
Απο αθηνα ειμαι αλλα δεν εχω καποιον για παρεα ξερεισ μονοσ δεν γινετε :)
και απο την αλλη ειμαι στρατιωτικοσ και ειναι και οι υπιρεσιεσ μεσα οποτε λιγο δυσκολο αλλα θα προσπαθησω αν ειναι καθημερινη ειναι πιο ευκκολο απογευματα .
θα το κοιταξω να δουμε τι θα καταγερουμε
σε ευχααριστω πολυ για την προταση / προσκληση .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Extra στο c1 μου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 15 Ιουν 2009, 13:14 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Απρ 2007, 10:31
Δημοσιεύσεις: 3502
Τοποθεσία: Αθήνα - Λόφος Σκουζέ - Κάρυστος
οι περισσότεροι που ήρθαμε για πρωτη φορά σε συνάντηση δεν είχαμε παρέα, μόνοι ήρθαμε οπότε μην σε απασχολεί αυτό και εξ' αλλου είμαστε τόσο μουρλοκομεία που αμέσως θα δεις που θα εγκλιματιστείς στην παρέα.
anyway αν θέλεις να ρθεις θα συναντηθουμε αυτη την Πέμπτη στις 21.00 στο παρκιν των εκδοτηρίων στο ΟΑΚΑ (Λ. Κύμης και Σπ. Λούη) και μετά πηγαίνουμε για καφε στο The Mall στον 4ο όροφο στο Envy!

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Extra στο c1 μου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 10 Σεπ 2009, 11:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 29 Ιουν 2009, 13:18
Δημοσιεύσεις: 327
Τι λες τωρα!!!
Φιλε xasomerh το αμαξακι σου απλα τα σπαει!!
Σε ειχα πετυχει μεσα προς τελος Ιουλιου στην Ευβοια!!!
Ειχα παει για στρωσιμο το C2 μου (ασημι vts αααααν θυμασαι...) κ το σκηνικο ειχε ως εξης:
Ανεβαινα απο νοτια κ στη διασταυρωση στα Λεπουρα ειχα σκοπο να γυρισω Αθηνα,ωσπου περασε αυτο το πανεμορφο C1 σου απο μπροστα μου κ...τα πλανα αλλαξαν κατευθειαν :) , με προορισμο προς Κυμη!
Το πηραμε απο πισω κ απλα το χαζευαμε!!!

Πηγαινε κ σβελτα το ατιμο,εστριβε κ ωραια,οι ζαντουλες του απο πισω/πλα'ι' φαινονται απιστευτα(!!) κ το εξατμισακι συνοδευε ηχητικα το ολο...γλυκο!!
Τελικα μας την εκανε για νησακι με το τηλεκατευθυνομενο αεροπλανακι στο πορτμπαγγαζ ;) κ μεις προς την τελευταια παραλια της περιοχης!

Τρέλα παιδια η ολη φαση!!Μας τρεχανε τα σαλια , η κοπελα μου εχει ενα Aygo "μαμα" κ ενω δεν ασχολειται με το σπορ...μετα απ'αυτο ψηθηκε να το περιποιηθει!!Ειδωμεν...
Το σιγουρο ειναι πως τα μαμα ζαντολαστιχα θα παρουν ποδι,μιας κ ενω το αμαξακι εχει προοπτικες για στριψιμο,οι διαστασεις τους το χαλανε ;)
Κ το αμεσως επομενο ειναι ανοιγμα του κιβωτιου ταχυτητων κ κοντιμα οι 2α,3η,4η κ 5η... (η 1η μια χαρα ειναι) :D

P.S.Sorry για το καπως μεγαλο κ offtopic ποστ , αλλα η χαρα ηταν μεγαλη...!!

_________________
Εικόνα etuned


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Extra στο c1 μου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 11 Σεπ 2009, 00:21 
Άβαταρ μέλους
Octane έγραψε:
Τι λες τωρα!!!
Φιλε xasomerh το αμαξακι σου απλα τα σπαει!!
Σε ειχα πετυχει μεσα προς τελος Ιουλιου στην Ευβοια!!!
Ειχα παει για στρωσιμο το C2 μου (ασημι vts αααααν θυμασαι...) κ το σκηνικο ειχε ως εξης:
Ανεβαινα απο νοτια κ στη διασταυρωση στα Λεπουρα ειχα σκοπο να γυρισω Αθηνα,ωσπου περασε αυτο το πανεμορφο C1 σου απο μπροστα μου κ...τα πλανα αλλαξαν κατευθειαν :) , με προορισμο προς Κυμη!
Το πηραμε απο πισω κ απλα το χαζευαμε!!!

Πηγαινε κ σβελτα το ατιμο,εστριβε κ ωραια,οι ζαντουλες του απο πισω/πλα'ι' φαινονται απιστευτα(!!) κ το εξατμισακι συνοδευε ηχητικα το ολο...γλυκο!!
Τελικα μας την εκανε για νησακι με το τηλεκατευθυνομενο αεροπλανακι στο πορτμπαγγαζ ;) κ μεις προς την τελευταια παραλια της περιοχης!

Τρέλα παιδια η ολη φαση!!Μας τρεχανε τα σαλια , η κοπελα μου εχει ενα Aygo "μαμα" κ ενω δεν ασχολειται με το σπορ...μετα απ'αυτο ψηθηκε να το περιποιηθει!!Ειδωμεν...
Το σιγουρο ειναι πως τα μαμα ζαντολαστιχα θα παρουν ποδι,μιας κ ενω το αμαξακι εχει προοπτικες για στριψιμο,οι διαστασεις τους το χαλανε ;)
Κ το αμεσως επομενο ειναι ανοιγμα του κιβωτιου ταχυτητων κ κοντιμα οι 2α,3η,4η κ 5η... (η 1η μια χαρα ειναι) :D

P.S.Sorry για το καπως μεγαλο κ offtopic ποστ , αλλα η χαρα ηταν μεγαλη...!!



Φίλε μου octane η ιστορία έχει ως εξής. καταρχήν χάρικα για τα καλά σου λόγια και πιστεψε με αν και δεν κέρδισα και τίποτε με φίλτρο εξάτμιση το αμαξάκι το χαίρομε να το βλέπω και να το οδηγώ.
λοιπόν εκείνη την εποχή πήγαινα σκύρο για διακοπές το θέμα ειναι πως για έναν γάμο έφυγα απο αθήνα και πήγαμε Διδυμοτειχο και επιστροφή Σκύρο σύνολο 1000 και πλέον χιλιόμετρα το αμαξάκι ανταποκρίθηκε αψογα και το ταξίδι μας στοίχησε 100 ευρώ μόνο ( καυσιμα ):) μου φαγε όλα τα λεφτα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχa
για να ξερει η κοπελια σου αλλα και εσυ τα λαστιχα με τισ ζαντουλες εκαναν πολυ δουλιεα στισ στροφεσ τωρα λοριδες εξατμιση και ολα τα καλουδια ειναι θεμα του καθενος να τα κανει εμενα μου αρεσε να το κανω και πιστευω πως καλα εκανα .
τα λογια σου μου αποδεικνυουν οτι εγινε δουλιτσα σε λουκ , σε αυχαριστω και παλι και περιμενω φωτογραφιεσ απο το αδελφακι τησ κοπελιασ σου ;)


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 2 [ 25 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2



Συναφή θέματα

extra μετα την αγορα C4.
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 13
Peugeot 508 2019 1.5 diesel EAT8 GT LINE FULL EXTRA
Δ. Συζήτηση: Σχετικές με αυτοκίνητα (Προσφορά)
Συγγραφέας: Haris_c4_1.4
Απαντήσεις: 7
C4 VTRS 1.6 Full extra
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Eloxim
Απαντήσεις: 15
Σπρώξιμο Χρημάτων σε extra ανησυχίες...
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C4 Picasso
Συγγραφέας: sw6jin
Απαντήσεις: 4
C4 2011, 1.6, exclusive, full extra
Δ. Συζήτηση: Δοκιμές Club
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 43
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ