Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 18 Απρ 2024, 19:57 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Νέος, άσχετος και με πολλές ερωτήσεις! SOS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Φεβ 2018, 21:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 17 Φεβ 2018, 20:50
Δημοσιεύσεις: 9
Καλησπέρα σε όλους,

Μιας και σε λίγο καιρό περιμένουμε την αύξηση των μελών της οικογένειάς μας κατά 2 μέλη, το πήραμε απόφαση ότι πρέπει να εγκαταλείψουμε το Toyota Yaris που έχουμε και να πάμε σε κάτι πιο μεγάλο... Μιλώντας με τρίτεκνους, μου έκανε εντύπωση ότι πάρα πολλοί προτείνουν το C4 Picasso... Οπότε μπαίνει σίγουρα στις πιθανές επιλογές μου. Παρότι τα οικονομικά μας δεν είναι και αυτά ενός κροίσου, δεν αποκλείω να το πάρω καινούργιο, ούτε και μεταχειρισμένο φυσικά. Ψάχνοντας όμως, δημιουργήθηκαν ερωτήσεις...

1) Ποια είναι η διαφορά του C4 Picasso από το C4 Grand Picasso; Ας πούμε μόνο ότι το ένα είναι 5θεσιο και το άλλο 7θέσιο ή έχουν και άλλες διαφορές;

2) Δεν μπόρεσα πουθενά από το επίσημο site να βρω τιμοκατάλογο, ούτε και χρηματοδότηση! Δεδομένης της απαλλαγής από το τέλος ταξινόμησης, με έναν κινητήρα 1600 diesel, τι τιμή να περιμένω πάνω κάτω στις απλές εκδόσεις; Και επίσης, πόσες δόσεις;

3) Έχοντας εμπειρία μόνο από Toyota (τόσο εγώ, όσο και τα πιο κοντινά συγγενικά μου πρόσωπα), είμαι συνηθισμένος σε αυτοκίνητα απροβλημάτιστα που ξεχνάω να τα πάω συνεργείο. Δεν έχω ιδέα τι συμβαίνει με τις άλλες μάρκες, αλλά με όσους μιλάω, μου λένε να αποφύγω τα γαλλικά αυτοκίνητα. Από την άλλη, δεν μπορεί όλοι αυτοί οι τρίτεκνοι με τους οποίους έχω μιλήσει να είναι ενθουσιασμένοι. Τι να περιμένω λοιπόν από το Picasso;

4) Ποια είναι η νορμάλ τιμή για ένα μεταχειρισμένο χρονολογίας 2009-2012, με 100-150 χιλιάδες χλμ;

Αν μου έρθει κάτι άλλο, θα σας ρωτήσω. Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για τις ερωτήσεις, αλλά είμαι πελαγωμένος!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Νέος, άσχετος και με πολλές ερωτήσεις! SOS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 18 Φεβ 2018, 08:33 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5578
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Με το καλό τα νεα μέλη της οικογένειας! Το Picasso ειναι εξαιρετικο σαν οικογενειακο και αρκετα αξιοπιστο. Ολα τα γαλλικα ειδικα την τελευταια δεκαετια εχουν γινει πολυ αξιοπιστα. Το καλυτερο για εμενα ειναι αν μπορεις να το παρεις καινουργιο για να ξερεις τι παιρνεις. Εσεις βεβαια που προερχεστε απο γιαπωνεζικες φιρμες εχετε μια ιδιαιτεροτητα. Οπως λες και εσυ, ξεχνας να το πας συνεργειο...Οχι φιλε μου, τα Citroen δεν ειναι ετσι. Θελουν στοργη και προδερμ και σε ανταμειβουν με ανετη, ξεκουραστη, ασφαλη μετακινηση με ιδιαιτερο στυλ. Αν τα προσεξεις θα σε προσεξουν. Αν κρινω απο αυτα που γραφεις, καλυτερα να μεινεις στην Toyota.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Νέος, άσχετος και με πολλές ερωτήσεις! SOS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 18 Φεβ 2018, 10:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 13 Φεβ 2015, 17:39
Δημοσιεύσεις: 587
Τοποθεσία: Αλμυρός
Με το καλό τα νέα μέλη και υπομονή! Από τα λεγόμενά σου φαντάζομαι θα έχεις βενζίνη που σε συνδυασμό με yaris παίρνει πολλούς να ξεχνάνε το συνεργείο.
Στο πετρέλαιο είναι όμως διαφορετικά τα πράγματα. Είτε πας σε citroen, είτε σε toyota ή κάπου αλλού, είναι επιτακτική η φροντίδα του. Οπότε αν πας σε πετρέλαιο να αποκτήσεις καλη σχέση με τη συνέπεια στα σέρβις αλλά και με δικά σου πράγματα μεταξύ αυτών.
Τώρα συγκεκριμένα, σαν καινούργιος κάτοχος του picasso αν και το έχουμε μόνο 1μιση μήνα με 2,5κ που έχουμε κάνει, έχω μόνο καλά λόγια να πω. Πάρα πολύ άνετο, αθόρυβο, μεγάλοι χώροι και οικονομικό.
Αν μπορείς καινούργιο να το πάρεις. Και εννοείται το 7θέσιο το οποίο είναι ~30εκ μεγαλύτερο από το 5θέσιο αλλά θα σου χρειαστεί αυτός ο έξτρα χώρος αποσκευών. Είχα κοιτάξει και για καινούργιο. Ξεκινάνε από 22 μέχρι 27 νομίζω η πιο πλούσια έκδοση για το 7θέσιο. Τώρα εσύ που δεν θα πληρώσεις δασμούς θα είναι ακόμα φθηνότερο.
Για μεταχειρισμένο εννοείται να μην κοιτάξεις πάνω από 5ετίας. Απλά θέλει καλό ψαξιμο.

_________________
Βασίλης - C4 Picasso

www.diadrash.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Νέος, άσχετος και με πολλές ερωτήσεις! SOS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 18 Φεβ 2018, 12:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 17 Φεβ 2018, 20:50
Δημοσιεύσεις: 9
Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις σας!

ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Με το καλό τα νεα μέλη της οικογένειας! Το Picasso ειναι εξαιρετικο σαν οικογενειακο και αρκετα αξιοπιστο. Ολα τα γαλλικα ειδικα την τελευταια δεκαετια εχουν γινει πολυ αξιοπιστα. Το καλυτερο για εμενα ειναι αν μπορεις να το παρεις καινουργιο για να ξερεις τι παιρνεις. Εσεις βεβαια που προερχεστε απο γιαπωνεζικες φιρμες εχετε μια ιδιαιτεροτητα. Οπως λες και εσυ, ξεχνας να το πας συνεργειο...Οχι φιλε μου, τα Citroen δεν ειναι ετσι. Θελουν στοργη και προδερμ και σε ανταμειβουν με ανετη, ξεκουραστη, ασφαλη μετακινηση με ιδιαιτερο στυλ. Αν τα προσεξεις θα σε προσεξουν. Αν κρινω απο αυτα που γραφεις, καλυτερα να μεινεις στην Toyota.


Δυστυχώς ή ευτυχώς, η Toyota δεν έχει κάποιο μοντέλο που να με καλύπτει. Δεν μπορώ να συνδυάσω σε κανένα μοντέλο τους χώρους, την τιμή και το να μπορώ να το βρω μεταχειρισμένο ή καινούργιο.

billys έγραψε:
Με το καλό τα νέα μέλη και υπομονή! Από τα λεγόμενά σου φαντάζομαι θα έχεις βενζίνη που σε συνδυασμό με yaris παίρνει πολλούς να ξεχνάνε το συνεργείο.
Στο πετρέλαιο είναι όμως διαφορετικά τα πράγματα. Είτε πας σε citroen, είτε σε toyota ή κάπου αλλού, είναι επιτακτική η φροντίδα του. Οπότε αν πας σε πετρέλαιο να αποκτήσεις καλη σχέση με τη συνέπεια στα σέρβις αλλά και με δικά σου πράγματα μεταξύ αυτών.
Τώρα συγκεκριμένα, σαν καινούργιος κάτοχος του picasso αν και το έχουμε μόνο 1μιση μήνα με 2,5κ που έχουμε κάνει, έχω μόνο καλά λόγια να πω. Πάρα πολύ άνετο, αθόρυβο, μεγάλοι χώροι και οικονομικό.
Αν μπορείς καινούργιο να το πάρεις. Και εννοείται το 7θέσιο το οποίο είναι ~30εκ μεγαλύτερο από το 5θέσιο αλλά θα σου χρειαστεί αυτός ο έξτρα χώρος αποσκευών. Είχα κοιτάξει και για καινούργιο. Ξεκινάνε από 22 μέχρι 27 νομίζω η πιο πλούσια έκδοση για το 7θέσιο. Τώρα εσύ που δεν θα πληρώσεις δασμούς θα είναι ακόμα φθηνότερο.
Για μεταχειρισμένο εννοείται να μην κοιτάξεις πάνω από 5ετίας. Απλά θέλει καλό ψαξιμο.


Όντως, το yaris που έχω είναι βενζίνη. Σήμερα μπήκα σε ένα μεταχειρισμένο C4 Grand Picasso από ιδιώτη, αλλά με προβληματίζουν διάφορα πράγματα. Πρώτον, είναι εισαγωγής, ο ιδιώτης το έφερε με 75.000χλμ και το πουλάει με 100.000 χλμ, για λόγους που δεν μου διευκρίνισε επαρκώς!!! Δεύτερον, όταν πατούσα τον συμπλέκτη και τραβούσα το πόδι μου πίσω, το πεντάλ δεν ακολουθούσε την πορεία του ποδιού μου πίσω, σαν να έμενε κολλημένος κάτω για κλάσματα του δευτερολέπτου. Τώρα μου λες να είναι μέχρι 5ετίας... Μακάρι να μπορούσα να βρω ένα από πρώτο χέρι, αλλά και πάλι, αν είναι ένα μοντέλο του 14 να το πληρώσω 15.000€, ε δίνω λίγα παραπάνω για καινούργιο και σε δόσεις, ξέρω 'γω;

Μακάρι να βγάλω άκρη!

Αλήθεια, αυτό που ανέφερα για τον συμπλέκτη, το κάνουν και τα δικά σας; Σε όσα αυτοκίνητα έχω οδηγήσει, είτε δικά μας είτε φίλων, δεν το είδα σε κανένα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Νέος, άσχετος και με πολλές ερωτήσεις! SOS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 18 Φεβ 2018, 14:23 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Του ιδιώτη που είδες θα είχε από 175000 ως 375000 κ το πήρε με γυρισμένα χλμ. Σενάριο πιθανό 99%.

Στάλθηκε από το Lenovo TB2-X30F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Νέος, άσχετος και με πολλές ερωτήσεις! SOS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 18 Φεβ 2018, 18:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2442
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Κατ'αρχήν,με το καλό να έρθουν τα δύο νέα μέλη της οικογένειας!! Δεν νομίζω ότι θα πρωτοτυπήσω λέγοντας ότι εφόσον μπορείς -και λόγω ατέλειας- να πάρεις καινούργιο,να το τολμήσεις. Όποια έκδοση και να πάρεις, οι χώροι είναι παραπάνω από επαρκείς και αυτά που λένε ότι τα γαλλικά χαλάνε τα ακούω βερεσέ. Μεγαλύτερα και σοβαρότερα προβλήματα έχω ακούσει και διαπιστώσει με τα πετρέλαια yaris πχ. Από ιδιώτη,δεν θα το τολμούσα καν παρά μόνο αν είναι ελληνικό,με λίγα σχετικά χιλιόμετρα και καλά συντηρημένο. ΜΑΚΡΙΑ από εισαγώμενο,πιό πιθανό είναι να κερδίσεις το Λόττο παρά να πέσεις σε σωστό αυτοκίνητο. Τα πετρέλαια έχουν ιδιαιτερότητες αλλά όλα μαθαίνονται. Έχοντας οδηγήσει το απλό Πικάσσο για μερικές εκατοντάδες χιλιόμετρα έμεινα εντυπωσιασμένος απλά με τα πάντα. Αν είχα ανάγκη από τόσους χώρους θα ήταν σίγουρα από τις πρώτες επιλογές! Για τις τιμές θα πρέπει να κάνεις μια βόλτα σε αντιπροσωπεία καθώς αυτές μεταβάλλονται συνέχεια λόγω προσφορών.

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Νέος, άσχετος και με πολλές ερωτήσεις! SOS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 18 Φεβ 2018, 23:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 17 Φεβ 2018, 20:50
Δημοσιεύσεις: 9
Πράκτορας έγραψε:
Του ιδιώτη που είδες θα είχε από 175000 ως 375000 κ το πήρε με γυρισμένα χλμ. Σενάριο πιθανό 99%.


H αλήθεια είναι ότι με όσα έχω διαβάσει τον τελευταίο καιρό για τα εισαγόμενα, το πιστεύω και εγώ ακράδαντα.

kostask έγραψε:
Κατ'αρχήν,με το καλό να έρθουν τα δύο νέα μέλη της οικογένειας!! Δεν νομίζω ότι θα πρωτοτυπήσω λέγοντας ότι εφόσον μπορείς -και λόγω ατέλειας- να πάρεις καινούργιο,να το τολμήσεις. Όποια έκδοση και να πάρεις, οι χώροι είναι παραπάνω από επαρκείς και αυτά που λένε ότι τα γαλλικά χαλάνε τα ακούω βερεσέ. Μεγαλύτερα και σοβαρότερα προβλήματα έχω ακούσει και διαπιστώσει με τα πετρέλαια yaris πχ. Από ιδιώτη,δεν θα το τολμούσα καν παρά μόνο αν είναι ελληνικό,με λίγα σχετικά χιλιόμετρα και καλά συντηρημένο. ΜΑΚΡΙΑ από εισαγώμενο,πιό πιθανό είναι να κερδίσεις το Λόττο παρά να πέσεις σε σωστό αυτοκίνητο. Τα πετρέλαια έχουν ιδιαιτερότητες αλλά όλα μαθαίνονται. Έχοντας οδηγήσει το απλό Πικάσσο για μερικές εκατοντάδες χιλιόμετρα έμεινα εντυπωσιασμένος απλά με τα πάντα. Αν είχα ανάγκη από τόσους χώρους θα ήταν σίγουρα από τις πρώτες επιλογές! Για τις τιμές θα πρέπει να κάνεις μια βόλτα σε αντιπροσωπεία καθώς αυτές μεταβάλλονται συνέχεια λόγω προσφορών.


Μου δίνεις θάρρος, η αλήθεια είναι. Την Τρίτη θα πάω λοιπόν, να δω τι θα μου πει ο αντιπρόσωπος.


Σας ευχαριστώ όλους και πάλι!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Νέος, άσχετος και με πολλές ερωτήσεις! SOS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 19 Φεβ 2018, 12:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 06 Νοέμ 2010, 19:27
Δημοσιεύσεις: 149
Καταρχήν με το καλό να γεννηθούν τα παιδάκια σου...
https://www.car.gr/11819428-citroen-c4-grand-picasso
Mεταχειρισμένο από επίσημη αντιπροσωπεία Citroen...
Νομίζω είναι μια χαρά για να κάνεις τη δουλειά σου μέχρι να ξεπεταχτούν τα παιδιά σου...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Νέος, άσχετος και με πολλές ερωτήσεις! SOS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 19 Φεβ 2018, 22:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 17 Φεβ 2018, 20:50
Δημοσιεύσεις: 9
nikolas έγραψε:
Καταρχήν με το καλό να γεννηθούν τα παιδάκια σου...
https://www.car.gr/11819428-citroen-c4-grand-picasso
Mεταχειρισμένο από επίσημη αντιπροσωπεία Citroen...
Νομίζω είναι μια χαρά για να κάνεις τη δουλειά σου μέχρι να ξεπεταχτούν τα παιδιά σου...


Ευχαριστώ πολύ! Για αρχή, θα πάω αύριο στην αντιπροσωπεία, να δω αν αντέχω οικονομικά για καινούργιο. Και βλέπουμε...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Νέος, άσχετος και με πολλές ερωτήσεις! SOS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 19 Φεβ 2018, 22:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Φίλε μου πές μου πόσα λεφτά διαθέτεις ταβάνι,τι αυτοκίνητο ακριβώς ζητάς και αν σε ενδιαφέρει να ασχοληθώ προσωπικά με την περίπτωσή σου.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Νέος, άσχετος και με πολλές ερωτήσεις! SOS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 21 Φεβ 2018, 01:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2007, 00:50
Δημοσιεύσεις: 2141
Εικόνες: 3
Με το καλό τα νέα μέλη στην οικογένεια!Συμφωνώ σε όλα με τα παιδιά πιο πάνω και έχω να πω ότι το ζήτημα καινούργιου-μεταχειρισμένου δεν έχει να κάνει με μάρκες, ξέρεις ότι εμπεριέχεται ένα ρίσκο στο μεταχείρα διότι δεν ξέρεις χλμ και δεν ξέρεις τη χρήση που έκανε ο άλλος..επίσης αντιπροσωπεία-όχι σιτροεν-έχει γυρίσει χλμ σε αμάξι φίλου..ούτε εκεί είσαι σίγουρος..
Προσωπική εμπειρία με τέτοιου είδους αμάξια έχω μόνο από xsara picasso και από ford c-max '14 τα οποία μου άφησαν πολύ καλές εντυπώσεις με την άνεση να μου φαίνεται εξωπραγματική προερχόμενος από τρίθυρο..
Καλή επιλογή λοιπόν και να το χαρείς ότι και να πάρεις

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Νέος, άσχετος και με πολλές ερωτήσεις! SOS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Απρ 2018, 22:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 17 Φεβ 2018, 20:50
Δημοσιεύσεις: 9
Επανέρχομαι μετά από καιρό...

Τελικά αποφάσισα να το πάρω καινούργιο... Δανείστηκα από 'δω, δανείστηκα από 'κει, είχα και λίγα στην άκρη...

Βρήκα μάλιστα και μοντέλο, σαν αυτό που ήθελα, να περιμένει στο τελωνείο. Μου είπαν από την αντιπροσωπεία ότι για όλα τα μοντέλα υπάρχουν 1-2 τεμάχια για όποιον το θέλει ετοιμοπαράδοτο.

Σε 15-20 μέρες λοιπόν θα είναι στα χέρια μου!

Σας ευχαριστώ και πάλι όλους όσοι ασχοληθήκατε με την περίπτωσή μου!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Νέος, άσχετος και με πολλές ερωτήσεις! SOS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Απρ 2018, 06:59 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5578
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Με το καλο να παραλάβεις. Περιμένουμε φωτογραφίες!

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Νέος, άσχετος και με πολλές ερωτήσεις! SOS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Απρ 2018, 08:08 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Αν αντεχεις για καινουριο, πολυ καλα εκανες. Με το καλο κ να ανεβασεις φωτο ωστε να χαρουμε κ μεις μαζι σου.



Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Νέος, άσχετος και με πολλές ερωτήσεις! SOS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Απρ 2018, 13:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 14 Σεπ 2015, 18:02
Δημοσιεύσεις: 3506
Καλοτάξιδο λοιπόν. :clap
Η αλήθεια είναι πως το καινούργιο είναι άλλη φάση.
Περιμένουμε φωτογραφικό υλικό !!

_________________
2002 Xsara 1.6 16v Exclusive (18/01/2002 - 21/08/2018)
2016 C4 1.6 BlueHdi 120 S&S (4/06/2016- )
MY2019 Ford Fiesta ST-line (12/10/2018-)


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 20 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

Ο ΝΕΟΣ Κ.Ο.Κ. (off topic)
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: panc4
Απαντήσεις: 2
νεος οδηγος!!να παρω σαξο??
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση Saxo
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 16
Νέος με citronela!
Δ. Συζήτηση: Τα πρώτα σας βήματα!
Συγγραφέας: ChaGCot
Απαντήσεις: 2
Δυο ερωτησεις για το Grand Picasso 92hp 2014
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4 Picasso
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 3
Νεος στο κλαμπ
Δ. Συζήτηση: Τα πρώτα σας βήματα!
Συγγραφέας: xristosc3
Απαντήσεις: 1
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια