Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Τετ 24 Απρ 2024, 02:45 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 14 Αύγ 2020, 00:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Ιούλ 2020, 00:05
Δημοσιεύσεις: 28
Παρ'ολα αυτά να πω ότι υπάρχουν πάρα πολλοί άνθρωποι που ασφαλίζονται ιντερνετικά και δεν έχουν κανένα παράπονο από την εξυπηρέτηση. Και φυσικά άλλοι που έχουν παράπονο ή αντίστοιχα που είχαν φίλο ασφαλιστή και δεν εξυπηρετήθηκαν όπως έπρεπε. Για να μη νομίζει κάνεις ότι παρουσιάζω μόνο τη μια πλευρά. Απλά παρουσιάζω τα πράγματα ως έχουν. :)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 14 Αύγ 2020, 00:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Ιούλ 2020, 00:05
Δημοσιεύσεις: 28
Όπως επιλέγουμε τον καταλληλότερο γιατρό για ένα θέμα που μας απασχολεί, έτσι πρέπει να επιλέξουμε και τον κατάλληλο σύμβουλο διαχείρισης ρίσκου. (Διαφορετικό από το "ασφαλιστής").


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 14 Αύγ 2020, 00:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Ιούλ 2020, 00:05
Δημοσιεύσεις: 28
Η ευθύνη λοιπόν είναι του καθενός να βρει τον σωστό άνθρωπο και μετά αυτός ο άνθρωπος θα κάνει όλα όσα πρέπει για να μας βοηθήσει.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 14 Αύγ 2020, 00:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Ιούλ 2020, 00:05
Δημοσιεύσεις: 28
Επίσης ζήτω συγγνώμη για τα πολλά ποστ, αλλά δε με άφησε να το ανεβάσω όλο σε ένα μήνυμα και μάλιστα δε με άφησε να ποσταρω από ένα σημείο και μετά ούτε πιο μικρά ποστ, παρά μόνο πολύ μικρά. Ακόμα και όταν προσπάθησα να κάνω επεξεργασία και να τα βάλω όλα σε ένα, δε με άφησε εκτός από τώρα. Είχα και περισσότερα ιμοτικονς τα οποία τα έσβησα, ίσως γι'αυτό;


Τελευταία επεξεργασία από Lance και Παρ 14 Αύγ 2020, 00:49, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 14 Αύγ 2020, 00:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Ιούλ 2020, 00:05
Δημοσιεύσεις: 28
Ελπίζω να σας φάνηκε χρήσιμη η ανάρτησή μου και να μη σας κούρασα, απλά παθιάζομαι με το αντικείμενο.

Φιλικά,
Νίκος


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 14 Αύγ 2020, 14:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 29 Μαρ 2014, 17:10
Δημοσιεύσεις: 399
Eγω ενα θα πω . Αν ειναι αληθεια οτι παρατησες το δημοσιο στην Ελλαδα που και οι εργοστασιαρχες βαζουν με μεσο τα παιδια τους για να τα εξασφαλισουν

σου αξιζει να σου στησουμε ανδριαντα ολοι εμεις οι κυνηγοι δημ υπαλληλων και θα το προτεινω στην επομενη γενικη συνελευση.

Τωρα οσον αφορα στην παραινεση του να βρουμε εναν καλο και σωστο πρακτορα στην ελλαδα , ο τελευταιος καλος πρακτορας ηταν ο ΘΒ και αυτος εχει πεθανει.

_________________
C4 Grand Picasso HDI 1.6 EGS 6


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 14 Αύγ 2020, 14:22 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 29 Μαρ 2014, 17:10
Δημοσιεύσεις: 399
Τωρα περα απ την πλακα , εσυ πως θα ασφαλιζες ενα citroen c4 grand picasso ντηζελ καθως δεν το εκαναν εισαγωγη μεχρι το 2013 νομιζω .
θα το ασφαλιζες σαν απλο c4 οπως κανουν οι μεγαλες; και εχει αυτο επιπτωσεις σε περιπτωση ατυχηματος ;

_________________
C4 Grand Picasso HDI 1.6 EGS 6


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 14 Αύγ 2020, 15:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Ιούλ 2020, 00:05
Δημοσιεύσεις: 28
Αγαπητέ παντού υπάρχουν καλοί και κακοί ή αν θέλεις, καλοί και λιγότερο καλοί σε κάτι. Εμείς πρέπει να βρούμε τον ιδανικό για εμάς επαγγελματία.

Όσο και αν σου φαίνεται περίεργο, όντως έφυγα από το δημόσιο και, πίστεψέ με, δεν είμαι ο μόνος που έχει αποχωρήσει οικειοθελώς για να κάνει κάτι δικό του που το πιστεύει. Δεν είναι όνειρο όλων των Ελλήνων το κακώς εννοούμενο δημοσιοϋπαλληλίκι.

Προσωπικά θα απαιτούσα εγγράφως να αναγράφεται το ακριβές μοντέλο στην ασφάλιση. Αν ωστόσο δεχομουν να το ασφαλίσουν χωρίς να αναγράφεται και σε περίπτωση που συμβεί κάτι, πουν ότι δεν καλύπτουν για το συγκεκριμένο λόγο, θα τους πήγαινα δικαστικά και θα έβγαζα (ως ασφαλισμένος) και πολύ περισσότερα. Αν και δε θα φτάναμε σε δικαστήριο γιατί γνωρίζουν ότι θα χάσουν και δεν τους συμφέρει, θα επιζήσουν εξωδικαστική λύση. Αρκεί προηγουμένως να έχει προηγηθεί η σωστή δουλειά που πρέπει να κάνει ένας "ασφαλιστής" για να κατοχυρώσει τον πελάτη του. Βέβαια, γιατί να μπλέκει κάνεις σε τέτοιες διαδικασίες όταν μπορεί εξαρχής να έχει σωστή ασφάλιση.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 14 Αύγ 2020, 17:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 29 Μαρ 2014, 17:10
Δημοσιεύσεις: 399
Λοιπον ας γινουμε ακομη ποιο σαφεις
Citroen C4 Grand Picasso HDI 1.6 μοντελο του 2007 δεν μου το ασφαλιζει κανεις σαν αυτο που ειναι , ουτε πρακτορας ουτε ασφαλιστικη , ιντερνετικα η οχι
Εγω δεν μπορω να απαιτησω γιατι στην πρωτη κουβεντα που τολμουσα ηταν αντε γεια .
Οπως εχω γραψει και πιο πανω , επειδη ξεκινησα το θεμα γιαυτο ακριβως τον λογο μονο μια μου το ασφαλισε σαν Citroen C4 ,πραγμα που δεν μου αρεσει
αλλά δεν μπορω να κανω αλλιως .
Και μια και σε βρηκα και παθιασμενο απ οτι λες με την δουλεια σου ζητησα την γνωμη σου.
Και δεν εμπιστευομαι κανενα ασφαλιστη οτι ΘΑ με καλυψει , ουτε μπορω να τα βαλω με τα ψιλα γραμματα ουτε με τους δικηγορους .

_________________
C4 Grand Picasso HDI 1.6 EGS 6


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Αύγ 2020, 00:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3765
zetor έγραψε:
Τωρα περα απ την πλακα , εσυ πως θα ασφαλιζες ενα citroen c4 grand picasso ντηζελ καθως δεν το εκαναν εισαγωγη μεχρι το 2013 νομιζω .
θα το ασφαλιζες σαν απλο c4 οπως κανουν οι μεγαλες; και εχει αυτο επιπτωσεις σε περιπτωση ατυχηματος ;


Μπάμπη στο D3 στην άδεια κυκλοφορίας τι γράφει? Αμα γράφει μόνο C4 το αυτοκίνητο σου είναι αυτό. Δεν πα να χτυπιέσαι κάτω. Αν γράφει c4 grandpicasso που φυσικά ειναι άλλο πράμα, τότε ναι η ασφαλιστική σύμβαση πρέπει να γράφει ό,τι γράφει και η άδεια σου. Και εγώ άμα είμαι ασφαλιστική εταιρεία φυσικά υποχρεούμαι να σε καλύψω στο ατύχημα και μετά θα έρθω να στα διεκδικήσω αναγωγικά διότι φίλε μου "υφαρπαγή ψευδούς βεβαιώσεως" από το μηχανολογικό καθ όσον δεν τους είπες ότι η άδεια γράφει απλά C4 και οχι c4 grand picasso!!!
Aπορια: Στα ιντερνετικά όταν βάζεις την πινακίδα σου σαν τι το εμφανίζει το αυτοκίνητο?

Σε ότι αφορά τον νεο μας φίλο κ Lance
1. Δεν νομίζω ότι είσαι διαχειριστής ρίσκου. Είσαι διαμεσολαβητής ο οποίος διαμεσολαβεί στην κατάρτιση ασφαλιστικής συμβάσεως που σκοπό έχει την διαχείριση των ασφαλιστικών κινδύνων. Τα λέω σωστά ή κάνω λάθος?
2. O διαμεσολαβητής δηλαδή εν προκειμένω εσύ πως συμφωνείς με τους πελάτες για τις υπηρεσίες σου και κυρίως για τυχόν αμέλεια, παράλειψη, λάθος σου? Αναφέρομαι σε εσένα αλλά εννοώ όλους τους διαμεσολαβητές. Διότι, κάπου πρέπει να έχεις και εσύ μια ευθύνη. Γιατί εγώ σαν πελάτης δεν ξέρω να σου περιγράψω σωστά τον κίνδυνο με βάση τους κωδικούς του ασφαλιστηρίου. Παράδειγμα στην ασφάλιση οχήματος: Λες θέλω μικτή, ίδιες ζημιές, και την κάνεις και νομίζεις ότι ό,τι και να γίνει δεν έχεις θέμα αφού έχω "μικτή" Μόνο που άλλο οι ίδιες ζημιές, άλλο να σκάσει βόμβα (τρομοκρατικές-ταραχες κτλπ) άλλο να στο χαραξουν με κλειδί και βιοτριόλι (κακόβουλες ενέργειες)
Αλλά νταξ μωρέ ο "ασφαλιστής" (εννοώντας τον διαμεσολαβητή) ξέρει και θα σε κάνει και τιμές, αστα ρε τα ιντερνετια. Μετά το ατύχημα ο τύπος θα αναλάβει την ευθύνη του? Αμ δε..... Ή (πραγματική ιστορία) η 35χρονη που ζητάει κάλυψη από το συμβόλαιο υγείας αλλά ο διαμεσολαβητής ξέχασε/ δεν θελησε να γράψει στην πρόταση ασφάλισης και γέλασε όταν η κυρία είπε οτι 17 χρονών στην Γ λυκείου λιποθύμησε και έκανε εμετό και την πήγαν νοσοκομείο. "Ελα ρε Βούλα, ας τα χαζά δεν θα γράφουμε ότι δεν σε ήλθε και μια φορά περίοδος" μόνο που η λιποθυμία ήταν κρίση επιληψίας και σου λέει η ασφαλιστική μου το έκρυψες δεν ήσουν ειλικρινής δεν θα σε ασφάλιζα κτλπ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!
3.Το μεγαλύτερο καρκίνωμα της Ελλάδος λέγεται Ελληνική Διοικητική Δικαιοσύνη. Διότι αγαπητοί μου ο έλεγχος θα έλθει κάποια στιγμή, θα επιβάλει το πρόστιμο, θα προσφύγει ο κάθε απατεώνας στα Διοικητικά Δικαστήρια και μέχρι να δικαστεί η υπόθεση αναστολή και 10 χρόνια....Και πειραγμένα πρατήρια, ασφαλιστικές χωρις αποθέματα και ό,τι θες σε αυτη την χώρα. Και δεν φτάνει αυτό. Τα τελευταία 10 χρόνια έχουμε τις εταιρείες που εδρεύουν σε άλλη χώρα της ΕΕ και πουλάνε ασφάλειες στην Ελλάδα...Και την κρίσιμη ώρα τράβα από Δανία μέχρι Γιβραλτάρ, Μάλτα, Ρουμανία Βουλγαρία να βρείς άκρη....

Αυτά !

ΥΓ ας δείξουμε σεβασμό στους δημοσίους υπαλλήλους. Γιατι και στον ιδιωτικό τομέα υπάρχουν πολλά καφενεία. Μην μου πείτε οτι πήρατε σε παροχο τηελφωνίας και εξυπηρετηθήκατε άμεσα ή σε ασφαλιστική....

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Αύγ 2020, 11:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Ιούλ 2020, 00:05
Δημοσιεύσεις: 28
Επειδή αγαπητέ δε γνωρίζεις τι ακριβώς κάνω, η δουλειά μου είναι διαχείριση ρίσκου. Κάποια εργαλεία που χρησιμοποιώ για να προτείνω λύσεις αφού ολοκληρώσω τη μελέτη διαχείρισης ρίσκου που κάνω, ανήκουν στον ασφαλιστικό κλάδο και κάποια όχι. Διαμεσολαβητής λοιπόν είμαι μόνο κατά το 1/3 ας πούμε, το οποίο φυσικά δεν είναι κακό, απλά εξηγώ ότι εγώ προσωπικά κάνω (και) κάτι διαφορετικό.

Επίσης να σας ενημερώσω ότι αν κάποιος έχει παράπονα από τον ασφαλιστή του και έχει ζημιωθεί, μπορεί να διεκδικήσει αποζημίωση από το συμβόλαιο επαγγελματικής αστικής ευθύνης που υποχρεωτικά βάσει νόμουέχει ο ασφαλιστής, κάτι που προφανώς δε γίνεται σε πλατφόρμα ή σε μη νόμιμο ασφαλιστή. Για να ξέρετε ποιός ασφαλιστής είναι νόμιμος, έχει τις κατάλληλες πιστοποιήσεις και επαναπιστοποιήσεις (δε μπορούν όλοι να τα κάνουν όλα αν δεν έχουν τις αντίστοιχες άδειες) και πληρεί όλες τις νόμιμες προϋποθέσεις μπορείτε να το τσεκαρετε εδώ:

http://insuranceregistry.uhc.gr/Search


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Αύγ 2020, 11:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Ιούλ 2020, 00:05
Δημοσιεύσεις: 28
grekoulis έγραψε:
ΥΓ ας δείξουμε σεβασμό στους δημοσίους υπαλλήλους. Γιατι και στον ιδιωτικό τομέα υπάρχουν πολλά καφενεία. Μην μου πείτε οτι πήρατε σε παροχο τηελφωνίας και εξυπηρετηθήκατε άμεσα ή σε ασφαλιστική....


Δε νομίζω ότι υπάρχει κλάδος που είναι καλός ή κακός στο σύνολό του, αλλά άνθρωποι που είναι καλύτεροι και άλλοι που είναι λιγότεροι καλοί σε αυτό που κάνουν.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 16 Αύγ 2020, 15:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 29 Μαρ 2014, 17:10
Δημοσιεύσεις: 399
grekoulis έγραψε:
zetor έγραψε:
Τωρα περα απ την πλακα , εσυ πως θα ασφαλιζες ενα citroen c4 grand picasso ντηζελ καθως δεν το εκαναν εισαγωγη μεχρι το 2013 νομιζω .
θα το ασφαλιζες σαν απλο c4 οπως κανουν οι μεγαλες; και εχει αυτο επιπτωσεις σε περιπτωση ατυχηματος ;


Μπάμπη στο D3 στην άδεια κυκλοφορίας τι γράφει? Αμα γράφει μόνο C4 το αυτοκίνητο σου είναι αυτό. Δεν πα να χτυπιέσαι κάτω. Αν γράφει c4 grandpicasso που φυσικά ειναι άλλο πράμα, τότε ναι η ασφαλιστική σύμβαση πρέπει να γράφει ό,τι γράφει και η άδεια σου. Και εγώ άμα είμαι ασφαλιστική εταιρεία φυσικά υποχρεούμαι να σε καλύψω στο ατύχημα και μετά θα έρθω να στα διεκδικήσω αναγωγικά διότι φίλε μου "υφαρπαγή ψευδούς βεβαιώσεως" από το μηχανολογικό καθ όσον δεν τους είπες ότι η άδεια γράφει απλά C4 και οχι c4 grand picasso!!!
Aπορια: Στα ιντερνετικά όταν βάζεις την πινακίδα σου σαν τι το εμφανίζει το αυτοκίνητο?


Γιωργο τωρα με εστειλες
Λοιπον D1 γραφει CITROEN
D2 τιποτα
D3 858 που θα μπορουσε να ειναι και Β58 Τι διαολο ειναι αυτο ; το γκουγκλαρισα δεν βγαινει τιποτα .
στα ιντερνετικα δεν βγαζει το μοντελο και δεν προχωρας , προχωραει μονο αν βαλεις C4 αλλά οταν τους πεις οτι ειναι Grand Picasso σου λενε αντε γεια .
Χρονια πολλά μερες που ειναι , δεν εισαι διακοπες;

_________________
C4 Grand Picasso HDI 1.6 EGS 6


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 16 Αύγ 2020, 15:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 29 Μαρ 2014, 17:10
Δημοσιεύσεις: 399
Γκρανπικασσαδιώτες εσας τι λεει στην αδεια κυκλοφοριας στο D3;

_________________
C4 Grand Picasso HDI 1.6 EGS 6


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 16 Αύγ 2020, 15:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4901
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Σε αυτές τις περιπτώσεις αν υπάρχει αμφιβολία δεν προχωράς. Γιατί μπορεί να πληρώνεις ασφάλεια και αν γίνει η στραβή να είσαι ξεκρέμαστος.
Τα grand picasso γιατί δεν τα ασφαλίζουν; Μόνο για τα smart το έχω ακούσει αυτό γιατί τα κλέβουν εύκολα.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 3 [ 32 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενο



Συναφή θέματα

Ασφαλεια φορτιστη και κορνας σαξο, μοντελο 96 1.4.
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Saxo
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 12
Ποια ειναι η ασφαλεια για τα φωτα της οπισθεν
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 9
Προβλημα με την ασφαλεια της μιζας
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: petran13
Απαντήσεις: 12
ΚΑΗΚΕ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ F-10
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Haris_c4_1.4
Απαντήσεις: 26
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ