Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 21:06 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Προβλήματα που σας παρουσίασε το Picasso σας...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 17 Αύγ 2009, 08:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 06:50
Δημοσιεύσεις: 55
Τοποθεσία: xanthi
Ας αναφέρουμε εδω τα προβλήματα που μας εχει δημιουργήσει το Picasso μας.
Και ξεκινάω:
Μετα απο ενα χρόνο περίπου εχω να αναφέρω:
Προβλημα με το αναδιπλούμενο κλειδί δεν ανοιγει για να βγεί το κλειδι(εγγυηση)
Πρόβλημα με το τιμόνι εχει ξεφτύσει το λαστιχένιο σημείο.(δεν ξέρω αν θα το βάλω στην εγγυηση γιατι αν μου βάλουν το ιδιο υλικο πάλι θα ξεφτύσει λογικα)


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε vasbill για την δημοσίευση του/της: karas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλήματα που σας παρουσίασε το Picasso σας...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 17 Αύγ 2009, 10:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 14:46
Δημοσιεύσεις: 312
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Έχουμε και λέμε, μετά από ένα έτος και 6.000 χλμ:
1) Δύο φορές παρουσιάσθηκε βλάβη γενική (Depollution filter/esp/abs). Εντός εγγυήσεως μου αλλάξανε την πρώτη φορά πολλαπλασιαστή και την δεύτερη τα μπουζί. Μου είπανε οτι μπορει να φταίει και η βενζίνη.
2) Τα μπροστινά παράθυρα έχουν ένα τριξιματάκι.
3) Στον ανεξάρτητο ηλεκτρονικό κλιματισμό των πίσω θέσεων, ο πίσω αριστερά βγάζει αισθητά λιγότερο κρύο αέρα από τον πίσω δεξιά
4) Κάποιος να μου επιβεβαιώσει οτι η πίσω ανάρτηση είναι υπορβολικά μαλακή και θορυβώδης. Διαφορετικά μου έχει σπάσει και δεν το έχω καταλάβει.


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΥ για την δημοσίευση του/της: karas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλήματα που σας παρουσίασε το Picasso σας...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 17 Αύγ 2009, 12:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 06:50
Δημοσιεύσεις: 55
Τοποθεσία: xanthi
ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΥ έγραψε:
Έχουμε και λέμε, μετά από ένα έτος και 6.000 χλμ:
1) Δύο φορές παρουσιάσθηκε βλάβη γενική (Depollution filter/esp/abs). Εντός εγγυήσεως μου αλλάξανε την πρώτη φορά πολλαπλασιαστή και την δεύτερη τα μπουζί. Μου είπανε οτι μπορει να φταίει και η βενζίνη.
2) Τα μπροστινά παράθυρα έχουν ένα τριξιματάκι.
3) Στον ανεξάρτητο ηλεκτρονικό κλιματισμό των πίσω θέσεων, ο πίσω αριστερά βγάζει αισθητά λιγότερο κρύο αέρα από τον πίσω δεξιά
4) Κάποιος να μου επιβεβαιώσει οτι η πίσω ανάρτηση είναι υπορβολικά μαλακή και θορυβώδης. Διαφορετικά μου έχει σπάσει και δεν το έχω καταλάβει.



Το μπροστινο δεξι παραθυρο και σε μενα τριζει αν ειναι μισανοικτο και το θεμα με την αναρτηση ειναι οντως μεγαλη μ&(**&κια και σε μενα νομιζεις οτι χοροπηδας


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε vasbill για την δημοσίευση του/της: karas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλήματα που σας παρουσίασε το Picasso σας...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 17 Αύγ 2009, 12:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 14:46
Δημοσιεύσεις: 312
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εμένα ψιλοτρίζουν ακόμη και κλειστά. Όσο για την ανάρτηση τί να πω; Απλά τραγική. Βέβαια στις υψηλές ταχύτητες στον ανοιχτό δρόμο δείχνει τις αρετές τις


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΥ για την δημοσίευση του/της: karas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλήματα που σας παρουσίασε το Picasso σας...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 17 Αύγ 2009, 22:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 07 Οκτ 2008, 23:06
Δημοσιεύσεις: 140
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Μετά από 10Κ km και κάνοντας το πρώτο service (140 γιούρο) το μόνο πρόβλημα που με ταλαιπώρησε και εδώ καί 4κ - 5κ km έχει πλέον σταματήσει ήταν στο ESP/HandBrake/ABS και μου άναβε το SERVICE.
Μετά από μερικές επισκέψεις και αλλαγή στα:
--βαλβίδα φρένου στο πεντάλ πάνω από τα πόδοα του οδηγού
--καλώδιο προέκτασης 10cm επίσης στο ίδιο σημείο
--αλλαγή στο παγουράκι των υγρών φρένων όχι αυτό πυο φαίνεται αλλά το άλλο πίσω από την μπαταρία σχεδόν
--και εν τέλει ένα απλό ψέκασμα με σπρέυ επαφών στην φίσα του ABS που βρίσκεται στον εμπρός αριστερό θόλο και χαμηλά

το πρόβλημα δεν ξαναπαρουσιάστηκε. Πιθανόν υγρασία.

Κατά τα άλλα δεν έχω καταφέρει ακόμα να καταλάβω πώς λειτουργεί το σύστημα κλιματισμού ειδικά στις πίσω κολόνες που φέρνει αέρα σχεδόν πάντα...

Επίσης η ανάρτηση πίσω είναι χάλια και ειδικά αν βάλεις τον αέρα στα λάστιχα που προτείνει ο κατασκευαστής τότε το έχασες το παιχνίδι και απλά για να το φέρω λίγο πιο ήρεμο έχω βάλει αέρα μόνο 30 το πολύ 32 και είδα λίγο φώς.

Επίσης ο αισθητήρας για τα φώτα είναι πολύ ευαίσθητος και καμιά φορά που ανάβουν μόνα τους νομίζω πώς με κοιτάνε όλοι επειδή είναι ακόμα μέρα με ήλιο...

Τρίξιμο μόνο λίγο στο κάθισμα του οδηγού και μόλις το ψέκασα με λίγο σπρέι σιλικόνης είχε ηρεμήσει αλλά πάλι τώρα ακούγεται...


Σε γενικές γραμμές πάντος είμαι αρκετά ευχαρστημένος ειδικά σε ταξίδι από θέμα άνεσης χώρου συμπεριφοράς και ορατότητας οπότε δ εμε πολιενδιαφέρουν αυτά που προανέφερα.

_________________
http://sw6jin.dyndns.org:8082 u/n:guest, pass:-


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε sw6jin για την δημοσίευση του/της: karas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλήματα που σας παρουσίασε το Picasso σας...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 17 Αύγ 2009, 22:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 14:46
Δημοσιεύσεις: 312
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ολα αυτα που λες ετσι ειναι. Και με τα φωτα κτλπ. Παντως αυτα τα προβληματα με τα ηλεκτρονικα ειναι πολυ σπαστικα και βγαινουν σχεδον σε ολυς τους κατοχους. Ειδικα αυτο με το πενταλ του φρενου και την προεκταση ειναι πασιγνωστο. Εγω τωρα που κλεινω ετος λες να κανω σερβις; η να το αφησω για τα 10000 χιλιομετρα;


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΥ για την δημοσίευση του/της: karas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλήματα που σας παρουσίασε το Picasso σας...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 17 Αύγ 2009, 22:25 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 07 Οκτ 2008, 23:06
Δημοσιεύσεις: 140
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Καλό είναι να αλάξεις λάδια φίλτρο λαδιού στο χρόνο πάνω. Εγώ είχα αλλάξει και στα 2κ km έτσι για προσωπικά κολήματα. Αλλά λένε (χωρίς να ξέρω αν είναι και σωστό) ότι καλό είναι να αλλάζουν τα λάδια ή στα 7,5 - 10k km ή πάνω στο χρόνο. Αν νομίζεις ότι θα φτάσεις τα 10κ σύντομα τότε τα αλλάζεις εκεί.

_________________
http://sw6jin.dyndns.org:8082 u/n:guest, pass:-


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε sw6jin για την δημοσίευση του/της: karas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλήματα που σας παρουσίασε το Picasso σας...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 18 Αύγ 2009, 10:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 14:46
Δημοσιεύσεις: 312
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Για τα λάστιχα στο πινακιδάκι της πόρτας για το δικό μου μοντέλος λέει 2,5 άδειο (όλα τα λάστιχα) και 3,3 φορτωμένο (όλα τα λάστιχα). Εγώ το έχω στο 3,0. Αυτό το 30 με 32 που λες είναι σε ατμόσφαιρες; Σε bar πόσο είναι;


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΥ για την δημοσίευση του/της: karas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλήματα που σας παρουσίασε το Picasso σας...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 02 Σεπ 2009, 14:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 14:46
Δημοσιεύσεις: 312
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Σήμερα διάβασα στο C4 Owners Forum ένα post από έναν κάτοχο του αυτοκινήτου ο οποίος πήγε στην αντιπροσωπία για έλεγχο της ανάρτησης επειδή ένιωθε οτι η πίσω ανάρτηση ήταν πολύ θορυβώδης και ήταν σαν να μην υπήρχε. Ο μηχανικός του είπε οτι πρέπει να βάλει νέα , τροποποιημένα πίσω αμορτισέρ. Πράγματι μετά την αλλαγή διαπίστωσε μεγάλη διαφορά. Μιλάμε για μανίσια αμορτισέρ.

Ξέρει κανείς τίποτα; Υπάρχει περίπτωση να είναι ενήμερες οι Ελληνικές αντιπροσωπείες;

Επίσης στό αριστερό ντουλαπάκι, πάνω απο το τιμόνι, έχει ξεκολήσσει το πλαστικό. Υπάρχει περίπτωση να θεωρηθεί οτι καλύπτεται από την εγγύηση;


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΥ για την δημοσίευση του/της: karas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλήματα που σας παρουσίασε το Picasso σας...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 03 Σεπ 2009, 06:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 07 Οκτ 2008, 23:06
Δημοσιεύσεις: 140
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Για το πρώτο δεν έχω ακούσει - διαβάσει τίποτε αλλά δε νομίζω σε καμία Ελληνική αντιπροσωπεία να σου πούνε (ή ακόμα καλύτερα να σου κάνουν) κάτι τέτοιο. Αλλά όταν λέει τροποποιημένα αμορτισέρ τι εννοεί ακριβώς?
Για το δεύτερο εγώ πιστεύω πώς αν δε κολλάει τότε θα στο αντικαταστήσουν στην αντιπροσωπεία μιας και δεν έχει καμιά αξία σημαντική. Αν είσαι και πελάτης σταθερός εκεί τότε δε νομίζω να έχεις πρόβλημα.

_________________
http://sw6jin.dyndns.org:8082 u/n:guest, pass:-


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε sw6jin για την δημοσίευση του/της: karas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλήματα που σας παρουσίασε το Picasso σας...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 03 Σεπ 2009, 13:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 14:46
Δημοσιεύσεις: 312
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Modified shock absorbers. Έτσι το λέει ο Εγγλέζος. Γι'αυτό λέω οτι υποννοεί οτι η μάνα Citroen τροποποίησε τα αμορτισέρ του Πικάσσο κρίνοντας τα παλιά ανεπαρκή


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΥ για την δημοσίευση του/της: karas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλήματα που σας παρουσίασε το Picasso σας...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 24 Οκτ 2009, 06:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 14:46
Δημοσιεύσεις: 312
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αγαπητοί φίλοι να σας δώσω αναφορά για τα νεότερα απίθανα προβλήματα:

Τις μέρες που έβρεχε πολύ εδώ στη Θεσσαλονίκη, πάω να πάρω το αυτοκίνητο. Βάζω μπροστά και μόλις άρχισα να κινούμαι ακούω τον ήχο ροής υδάτων στο μπροστινό μέρος του αυτοκινήτου και στην πόρτα του οδηγού. Το εσωτερικό του αυτοκινήτου ήταν στεγνό σαν τη Σαχάρα, αλλά κάπου υπήρχαν νερά - και πολλά νερά μάλιστα. Μέσα στην πόλη, σε κάθε στροφή, άκουγα τα νερά να μετακινούνται. Μετά από 2-3 χλμ τα νερά πλέον δεν ακούγονταν από το μπροστινό μέρος αλλά μόνο από την πόρτα του οδηγού. Πήγα στην αντιπροσωπεία. Κουφάθηκαν οι άνθρωποι. Οδηγούν το αυτοκίνητο και ακούνε τα νερά στην πόρτα. Ζητάω να γίνει και σέρβις.
Ετυμηγορία: Οι οπές απορροής υδάτων στην πόρτα του οδηγού είχαν μπλοκάρει από χώμα. Το μπροστινό μέρος του αυτοκινήτου δεν είχε πρόβλημα ή νερά (άραγε με γέλασαν τα αυτιά μου;). Έγινε και το σέρβις. Ζήτησα και καθαρισμό και έλεγχο του κλιματισμού. Αλλαγή του φίλτρου κλιματισμού γιατί ήταν πάρα πολύ βρώμικο (δεν καπνίζω μποτέ μέσα στο αυτοκίνητο). Συνεπώς προσέξτε το αυτό. Ειδικά αν έχετε μικρά παιδιά, αλλάξτε το φίλτρο και ζητήστε καθαρισμό του κλιματισμού.
Επίσης θα ζητηθεί από τη Γαλλία η εντός εγγυήσεως αλλαγή στο ντουλαπάκι του οδηγού, το οποίο χάλασε (Φούσκωσε, χωρίς λόγο).
Φεύγω από την αντιπροσωπεία. Την επόμενη ημέρα μετά από απότομο φρενάρισμα αρχίζουν να χτυπάνε τα καμπανάκια: ABS faulty, ASR faulty, ESP faulty, Parking Break Faulty, ένδειξη SERVICE. ΤΟ έσβησα και ξαναέβαλα μπρος και οι ενδείξεις έφυγαν.
Αυτά τα ολίγα....


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΥ για την δημοσίευση του/της: karas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλήματα που σας παρουσίασε το Picasso σας...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 24 Οκτ 2009, 07:17 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
να ροτισω κατι?το xsara picasso βγενει ακομα?

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε zxpanos για την δημοσίευση του/της: karas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλήματα που σας παρουσίασε το Picasso σας...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 24 Οκτ 2009, 12:18 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
Ναι και ειναι και τσαμπα...

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε zx lover για την δημοσίευση του/της: karas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλήματα που σας παρουσίασε το Picasso σας...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 27 Οκτ 2009, 11:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 14:46
Δημοσιεύσεις: 312
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
To είχα για τρία χρόνια. Εξαιρετικό αυτοκίνητο. Φιλότιμο αμάξι.


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΥ για την δημοσίευση του/της: karas
Κορυφή 
 
 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 23 [ 335 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Επόμενο



Συναφή θέματα

AIRBAG FAULT xsara picasso
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: GEORGIO1980
Απαντήσεις: 8
Προβλήματα - Ασθένειες (παιδικές και μη...)
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 1052
Αγορά citroen grand picasso
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 0
Στην Μεγάλη Βρετανία με C4 Picasso
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: kostask
Απαντήσεις: 13
Πισω άξονας σε picasso 1.8
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: vagelis piccaso
Απαντήσεις: 20
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ