Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 13:41 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Εκλογές Οκτωβρίου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 03 Σεπ 2009, 17:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Αύγ 2009, 16:15
Δημοσιεύσεις: 59
Εικόνες: 0
ποιες ειναι οι γνωμεσας για αυτες τις εκλογες ?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: εκλογες οκτωμβριου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 03 Σεπ 2009, 18:56 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Λογω αυτοκινητιστικου forum και οχι πολιτικου, ωστε να μιλησω για πολιτικη και πολιτικα.........απλα εχω να πω οτι η αποσυρση των αυτοκινητων παγωσε λογω εκλογων και ετσι δεν προλαβε να ψηφιστει το νομοσχεδειο!! :guns :angry

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: εκλογες οκτωμβριου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 03 Σεπ 2009, 19:35 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
NEKTARIOS C5 έγραψε:
Λογω αυτοκινητιστικου forum και οχι πολιτικου, ωστε να μιλησω για πολιτικη και πολιτικα.........απλα εχω να πω οτι η αποσυρση των αυτοκινητων παγωσε λογω εκλογων και ετσι δεν προλαβε να ψηφιστει το νομοσχεδειο!! :guns :angry


Νεκταριε δεν πειραζει που ειναι αυτοκινηστικο φορουμ, το θεμα ειναι καλως στις γενικες συζητησεις ;) Αρκει να μη το γαμ@@@ το θεμα και φανατιστουμε!!!

Προσωπικη μου αποψη ειναι γενικα αντιθετη με ολο το πολιτευμα της χωρας μας παιδια. Θα μου αρεσε να βλεπω καινουργια προσωπα και η δημοκρατια μας να ηταν προεδρικη και οχι προεδρευομενη. Δυο θητιες και μετα δρομο, οπως στην Αμερικη. Για ποσα χρονια ακομα θα βλεπω τα ιδια προσωπα που εβλεπε ο πατερας μου και η γιαγια μου??? Δεν ειναι ηλιθιο αυτο??? Καθε δυο χρονια ρε παιδια εκλογες??? Ξερετε πως δειχνει η Ελλαδα στο εξωτερικο με αυτη τη νοοτροπια??? Σα να ειμαστε καμια χωρα με πολεμο και τελειως ανοργανωτη...

Τεσπα εμενα η θεση μου ειναι οποιος και να ΞΑΝΑ κυβερνησει να κανει καποια ουσιαστικα εργα, καποιες ουσιαστικες κινησεις και οχι να μοιραζει αυτοκινητα, ο Ελληνας θα το παρει και το αμαξι του, αρκει να εχει λεφτα και να μπορεσει να το συντηρησει. Ο Ελληνας θα παρει και σπιτι και δε θα χρειαζετε να του το παρει η τραπεζα, αν εχει να πληρωση τη δοση του...πρεπει καποια στιγμη να αλλαξουμε νοοτροπια αυθερετα, λαμογια, παραοικονομια...ελεοοοος. Ποσες φορες σκεφτομαι να φυγω και να παω εξω και ας ειναι πιο δυσκολα, αρκει να μην ειμαι στο συγκεκριμενο μπαχαλο.
Η Ελλαδα δε θα αλλαξει ποτε, ποτε ομως, ολοι κλεγονται και το καλοκαιρι να νησια βουλιαζουν, ακους κατι ποσα που ξοδευουν και τρελενεσαι και μετα γυρνανε ολοι σπιτι και κλαιγονται. Νοοτροπια λοιπον παιδια...θελουμε να δειχτουμε συνεχεια, να μη δουλευουμε και να πληρωνομαστε...δεν ειναι ετσι ομως.
Τεσπα για να μην κουραζω, εγω ειμαι υπερ των εκλογων αφου μπορει να γινονται οποτε γουσταρουμε ουσιαστικα, αντε να δουμε και τι θα εχουμε μετα τις εκλογες...
Αν και δεν πιστευω να αλλαξει κατι... :scratch

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: εκλογες οκτωμβριου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 03 Σεπ 2009, 20:45 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 14:24
Δημοσιεύσεις: 5576
Τοποθεσία: Τρίπολη
Παιδιά δεν υπάρχει πρόβλημα με το συγκεκριμένο θέμα, απλά να μείνουμε στο θέμα "εκλογές".

Εικόνα
Μην ξεκινήσουν αντιπαραθέσεις για το καλύτερο κόμμα.

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: εκλογες οκτωμβριου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 03 Σεπ 2009, 23:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:14
Δημοσιεύσεις: 5150
Τοποθεσία: Somewhere far beyond
Κανονικα ΑΠΑΓΩΡΕΥΕΤΑΙ απο τους κανονες, αλλα ας κανουμε μια μικρη εξαιρεση.
Αλλα. Το θεμα θα παρακολουθιθει αυστιροτατα, και στην πρωτη ενταση θα διαγραφει αμεσα.

_________________
Τα καλά πράγματα τα εκτιμάς όταν τα χάνεις...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: εκλογες οκτωμβριου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Σεπ 2009, 10:43 
Άβαταρ μέλους
ειμαι 21 και ηθελα να αποσυρω ενα αυτοκινητακι (παλιο του πατερα μου) για να με βοηθησει λιγο να παρουμε ενα καινουργιο θα κερδιζαμε συνολικα 2.000 euro. αλλα τωρα τπτ θα καθηστερισει λιγο η αγορα του αλλα οκ....
οτι και να λεμε η ελλαδα εχει τελειωση πολιτικα εχει βουλιαξει στον βουρκο. ολοι κοιτανε πως θα αρπαξουν και πως θα βολεξουν τους δικους τους, μη τηρωντας αξιοκρατικα κριτηρια. εγω πολιτικα δεν ασχολουμε ουτε με ενδιαφερει ουτε και θα ασχολιθω. αλλα ας κανουν λιγο κρατι τι πραματα ειναι αυτα νιωθω οτι ζω σε καμια τριτοκοσμικη χωρα λιγα για τον πολιτη πολλα για τις τσεπες τους....μονο φορους πληρωνω συνεχια μια ΕΤΑΚ το αλλο συναφια και εγω δεν ξερω τι αλλο....στις εκλογες ας γινει οτι θελει τουλαχιστον ας κερδισει καποιος που θα κανει τπτ καλο γιατι κακα τα ψεματα ολοι θα κλεβουν απο το λαο ας το κανουν,, αλλα ποιο διακριτικα και ποιο χαλαρα σιγα σιγα!!

οπως ειπε και ο blanc ange: Αν και δεν πιστευω να αλλαξει κατι... :gflag :gflag


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: εκλογες οκτωμβριου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Σεπ 2009, 11:26 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
:ot Θερμη παρακληση προς ομαδα συντονισμου ή ομαδα διαχειρισης...Μπορει παρακαλω να φυγει το ''μ'' απο τον Οκτωβρη του τιτλου?

Thank you for your precious time!
Εικόνα :ot

:lol :lol :lol

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκλογές Οκτωβρίου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Σεπ 2009, 11:37 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Απρ 2007, 10:31
Δημοσιεύσεις: 3502
Τοποθεσία: Αθήνα - Λόφος Σκουζέ - Κάρυστος
done :thumb

μωρέ μπράβο παρατηρητικότητα

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκλογές Οκτωβρίου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Σεπ 2009, 12:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 08 Μάιος 2009, 09:52
Δημοσιεύσεις: 238
οι εκλογες γινονται αναγκαστικως.τα ανθελληνικα συμφεροντα θελουν εκλογες.ζημια για την οικονομια,προγραμμα κυβερνητικο πολυ πισω,νομιμο πραξικοπημα,αφου η κυβερνηση εμποδιζεται να κυβερνησει ξεκαθαρα.αντι για 8 ετη μονο 5 συνολικα.προτακουστο.πρωτοφανες.ο πρωθυπουργος δεν ειναι αρεστος.αρνηθηκε να πουλησει την μακεδονια,απερριψε το σχεδιο αναν για την κυπρο & συμμαχει στον ενεργειακο τομεα με την ρωσια.ετσι αποφασισαν να φερουν τον βλακα γιωργακη να τα συμφωνησει ολα.θα τα δωσει ολα.ετσι απλα.& φυσικα θα χορεψει παλι αγκαλια με τον τουρκο.ΕΛΕΟΣ.ΞΥΠΝΕΙΣΤΕ

_________________
Σαξός & ξερός!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: εκλογες οκτωμβριου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Σεπ 2009, 12:23 
Χωρίς σύνδεση
Assistant
Assistant
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Αύγ 2008, 23:47
Δημοσιεύσεις: 14930
Τοποθεσία: Ριο (Πατρας) - Καλλιθεα (Αθηνα)
depall έγραψε:
...................................................................
οτι και να λεμε η ελλαδα εχει τελειωση πολιτικα εχει βουλιαξει στον βουρκο. ολοι κοιτανε πως θα αρπαξουν και πως θα βολεξουν τους δικους τους, μη τηρωντας αξιοκρατικα κριτηρια. εγω πολιτικα δεν ασχολουμε ουτε με ενδιαφερει ουτε και θα ασχολιθω. αλλα ας κανουν λιγο κρατι τι πραματα ειναι αυτα νιωθω οτι ζω σε καμια τριτοκοσμικη χωρα λιγα για τον πολιτη πολλα για τις τσεπες τους....μονο φορους πληρωνω συνεχια μια ΕΤΑΚ το αλλο συναφια και εγω δεν ξερω τι αλλο....στις εκλογες ας γινει οτι θελει τουλαχιστον ας κερδισει καποιος που θα κανει τπτ καλο γιατι κακα τα ψεματα ολοι θα κλεβουν απο το λαο ας το κανουν,, αλλα ποιο διακριτικα και ποιο χαλαρα σιγα σιγα!!

οπως ειπε και ο blanc ange: Αν και δεν πιστευω να αλλαξει κατι... :gflag :gflag


:agree :agree :thumb :thumb :gflag :gflag

_________________
ΕικόναΕικόνα
Citroen XantiaΙΙ VSX 1.8i16V,1998,276100kmΕικόνα
Citroen ΒΧ14Ε,1985,177000km
Renault MeganeI 1.4eClima/Lux,1998,114000km


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκλογές Οκτωβρίου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Σεπ 2009, 12:31 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
bmkdoc έγραψε:
οι εκλογες γινονται αναγκαστικως.τα ανθελληνικα συμφεροντα θελουν εκλογες.ζημια για την οικονομια,προγραμμα κυβερνητικο πολυ πισω,νομιμο πραξικοπημα,αφου η κυβερνηση εμποδιζεται να κυβερνησει ξεκαθαρα.αντι για 8 ετη μονο 5 συνολικα.προτακουστο.πρωτοφανες.ο πρωθυπουργος δεν ειναι αρεστος.αρνηθηκε να πουλησει την μακεδονια,απερριψε το σχεδιο αναν για την κυπρο & συμμαχει στον ενεργειακο τομεα με την ρωσια.ετσι αποφασισαν να φερουν τον βλακα γιωργακη να τα συμφωνησει ολα.θα τα δωσει ολα.ετσι απλα.& φυσικα θα χορεψει παλι αγκαλια με τον τουρκο.ΕΛΕΟΣ.ΞΥΠΝΕΙΣΤΕ

:agree :gflag

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκλογές Οκτωβρίου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Σεπ 2009, 12:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Αύγ 2009, 16:15
Δημοσιεύσεις: 59
Εικόνες: 0
παιδια μπραβο και εγω αυτα πιστευω και το θεμα αυτο το εβαλα στισ γενικες συζητησεις


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκλογές Οκτωβρίου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Σεπ 2009, 13:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:14
Δημοσιεύσεις: 5150
Τοποθεσία: Somewhere far beyond
Ναι αλλα δεν εχει καμια θεση στις γενικες συζητησεις.
Προσοπικα δεν βλεπω καμια διαφορα αναμεσα στα δυο κομματα. Ειναι τα μπλε κατακαθια και τα πρασινα κατακαθια.
Πανε οι εποχες που ειχαν εστω καποια μικρη διαφοροποιηση. Ο ενας ειναι Βλακας, και ο αλλος ελεινος.
Τα μαυρα μας τα χαλια, σε μια χωρα που τινουμε να μην βαλουμε μιαλο με τιποτα. Και δεν φταινε οι πολιτικοι για την κατασταση αυτη αλλα εμεις που δεν ξερουμε καν τα βασικα περι συμπεριφορας. Τα περι πολυτικης δεν θα τα σχολιασω καν...
Ειμαστε τοσο βλακες σαν λαος που ψηφιζουμε αυτα που δεν εξυπιρετουν της αναγκες μας, αλλα μας κατατασουν ποιο "κουλ" στην "κοινωνια" που ζουμε. Γκρινιαζουμε μονιμος για τα παντα, και οταν ερχεται η ωρα να πουμε την αποψη μας, απλα τους επιβεβαιωνουμε στο ποσο μλκες ειμαστε. Οσο το να κουνισουμε εμεις κανα δαχτυλακι, ουτε λογος. Λεμε για τις φωτιες, αλλα το τασακι στο αμαξι λαμπει... που πανε τα τσιγαρα? Στον αυτονοητο σκουπιδοτοπο που εκτος απο σκουπιδια ανθρωπους εχει γεμισει και τα μπαζα του καθε μπαζου.

Λυπαμαι αλλα το προβλιμα δεν ειναι ποιο ξερασμα θα βγει, αλλα το τι θα κανουμε ο καθενας μονος για να γινει ποιο βιωσημη η κοινωνια μας...
Ως τοτε ειτε ξερασουμε πρασινα ειτε μπλε παλυ ξερατο θα ειναι.
Γεια σας.


Υ.Γ.

Η πολιτικη του μελλοντος
Εικόνα
:lol :lol :lol :lol :lol :lol

Υ.Γ. 2

Εικόνα
:lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol

_________________
Τα καλά πράγματα τα εκτιμάς όταν τα χάνεις...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκλογές Οκτωβρίου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Σεπ 2009, 16:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 27 Ιουν 2007, 11:41
Δημοσιεύσεις: 3783
Τοποθεσία: serres
bmkdoc έγραψε:
οι εκλογες γινονται αναγκαστικως.τα ανθελληνικα συμφεροντα θελουν εκλογες.ζημια για την οικονομια,προγραμμα κυβερνητικο πολυ πισω,νομιμο πραξικοπημα,αφου η κυβερνηση εμποδιζεται να κυβερνησει ξεκαθαρα.αντι για 8 ετη μονο 5 συνολικα.προτακουστο.πρωτοφανες.ο πρωθυπουργος δεν ειναι αρεστος.αρνηθηκε να πουλησει την μακεδονια,απερριψε το σχεδιο αναν για την κυπρο & συμμαχει στον ενεργειακο τομεα με την ρωσια.ετσι αποφασισαν να φερουν τον βλακα γιωργακη να τα συμφωνησει ολα.θα τα δωσει ολα.ετσι απλα.& φυσικα θα χορεψει παλι αγκαλια με τον τουρκο.ΕΛΕΟΣ.ΞΥΠΝΕΙΣΤΕ


ΘΕΟΣ :thumb :thumb
συμφωνώ 1000% μαζί σου!
ένας Θείος μου μια φορά μου είχε πει μια πολύ σοφή κουβέντα την οποία δεν πρόκειται να ξεχάσω ποτέ ,<<δεν έχει σημασία το χρώμα που θα ψηφίσεις ,σημασία έχει να ψηφίσεις έναν καλό άνθρωπο ο οποίος θα έχει την διάθεση κ την λαχτάρα για να κάνει κάτι καλό >>


p.s.άμα τον βρήκε κανείς ας με ενημερώσει :lol

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκλογές Οκτωβρίου 2009
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Σεπ 2009, 18:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 08 Μάιος 2009, 09:52
Δημοσιεύσεις: 238
παιδια συγχωρεστε με,αλλα νομιζω το εθνικο συμφερον επιβαλλει Καραμανλη.Δεν ειμαι φανατικος ΝΔτης,απλως νομιζω εως τωρα εχει πει μερικα οχι στις μεγαλες δυναμεις.Ειναι ο καταλληλοτερος αυτην την στιγμη.Μακαρι να υπηρχε καποιος καλυτερος & ισχυροτερος.Το 1981 ο κοσμος παραπλανηθηκε απο τα μεγαλα λογια του ΠΑΣΟΚ.Βαρεθηκε τα σκοπιμα λαθη του Ραλλη.Ετσι ηλπιζε οτι ο Ανδρεας θα εφερνε κατι διαφορετικο.20 ετη & πλεον κυβερνησεων ΠΑΣΟΚ απεδειξαν το αντιθετο.Η ΝΔ παλι δυστυχως η ευτυχως ειναι μονοδρομος,γιατι διαφωνω στο οτι ειναι ιδιοι.ΟΧΙ δεν ειναι ιδιοι.Δεν μπορω εδω να αναλυσω γιατι.Ειναι πολλα αυτα που εκανε απο το 2004 & μετα.Τα περισσοτερα τα εχετε μπροστα στα ματια σας.Μονο ενα θα πω.Επειδη κανω πολλα χλμ το ετος,ολη η χωρα ειναι ενα εργοταξιο.Απο το 1950 ειχε να γινει αυτο.Θα περιμενουμε δηλ καθε φορα 30 με 40 ετη για εργα υποδομων μονο με ΝΔ;;;;ελεος...σκεφτειτε το...πανω απο ολα επαναλαμβανω το εθνικο συμφερον.Ειμαστε Ελληνες υπερηφανοι.Φτανει που μας κοροιδευαν τοσα χρονια οι Ευρωπαιοι.ΦΤΑΝΕΙ

_________________
Σαξός & ξερός!!!!


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 4 [ 53 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενο



Συναφή θέματα

προβλημα ηλεκτρικών σε c4 1600 toy 2009
Δ. Συζήτηση: Τα πρώτα σας βήματα!
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 6
ΡΑΛΛΥ Ακρόπολις 2009
Δ. Συζήτηση: Μηχανοκίνητος Αθλητισμός
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 72
Χαμηλή θερμοκρασία κινητήρα c3 1.1 2009->
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: tasos_vl
Απαντήσεις: 7
Νέος ιδιοκτήτης Citroen c4 1.6 μοντέλο 2009.
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: ΤΑΣΟΣ
Απαντήσεις: 8
C4 Picasso - 1.8 - Limited - 2009
Δ. Συζήτηση: Παρουσιάσεις Αυτοκινήτων Χρηστών
Συγγραφέας: Mikelangelo
Απαντήσεις: 11
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ