Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 13:38 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Michelin Pilot Απαράδεκτο Σκίσιμο
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 09 Αύγ 2010, 17:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 04 Νοέμ 2008, 21:47
Δημοσιεύσεις: 469
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ
Για μενα ειναι εντελως απαραδεκτο για αυτα τα λαστιχα που υποτιθεται οτι τα εχουν για τα καλυτερα να συμβει αυτο που συνεβει σε εμενα.Καταρχην φοραω τα michelin pilot exalto Τα μαμισια λαστιχα δηλαδη του C2 VTS.To αμαξη εχει 33000 χιλιομετρα.Ποτε δεν το εσκισα στο τερμα,ουτε ποτε το σπινιαριζα και οποιος δει τα λαστιχα μου θα καταλαβει ποσο νορμαλ οδηγαω.
Τη εγινε.Το πισω δεξη λαστιχο αρχισε να χανει αερα.Σημερα το πηγα σε καταστημα ελαστικων και βρηκε ενα καρουμπαλο απο την μεσα μερια του λαστιχου το οποιο εσκισε,εννοειται πλαγια του τοιχωματος.Ο λαστιχας μπαλωσε την τρυπα εσωτερικα αλλα με ειπε οτι η καλυτερη λυση ειναι η αλλαγη του διοτι πιθανον να κοπηκαν και λινα.
Τον ρωτησα ποια ειναι η αιτια αυτου του σκησιματος.Μου ειπε οτι ειναι ΜΙCHELIN και οτι κατι τετοια σε αυτη τη μαρκα γινονται και ισως να επεσα σε λακουβα και να ζοριστηκε.
Αποτελεσμα να χρειαζομαι αμεσα ενα ζευγαρι λαστιχα μεχρι να αλλαξω το υπαρχον το οποιο εχει απιστευτο ψωμη ακομα και η κατασταση του ειναι αριστη (ουτε ρυτιδες κτλ ουτε φαγωματα).
Εαν ειναι να σκηζονται τοσο ευκολα τα λαστιχα....ε τη να πω.Αναμενεται φωτο εντος ολιγον

_________________
KABAΛΑ CITY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! c2vts http://www.facebook.com/makis.zou φωτογραφιες απο αγωνες enduro και motocross


Τελευταία επεξεργασία από ger_zoym και Δευτ 09 Αύγ 2010, 19:05, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: michelin pilot-ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΣΚΗΣΙΜΟ!!!!!!!!!!!!!!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 09 Αύγ 2010, 19:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 04 Νοέμ 2008, 21:47
Δημοσιεύσεις: 469
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ
Κατασταση ελαστικου
Εικόνα

Εδω φαινεται το ποσο φθαρμενο ειναι
Εικόνα

Εδω πλεον φαινεται η παραμορφωση και η σχισμη
Εικόνα

Τα ιδια και εδω
Εικόνα




ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΟΥ

_________________
KABAΛΑ CITY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! c2vts http://www.facebook.com/makis.zou φωτογραφιες απο αγωνες enduro και motocross


Τελευταία επεξεργασία από ger_zoym και Τρί 10 Αύγ 2010, 00:05, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: michelin pilot-ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΣΚΙΣΙΜΟ!!!!!!!!!!!!!!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 09 Αύγ 2010, 21:14 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Αν και σε καταλαβαινω για το γεγονος οτι εσυ πληρωνεις κατι κτος προγραμματος κιολας, νομιζω οτι υπερβαλλεις λιγο σχετικα με τα λαστιχα κτλπ..Ειναι κατι που μπορουσε να συμβει στον καθενα μας ανεξαρτητως μαρκας ελαστικου.. Απλα εισαι ατυχος.. :cry

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: michelin pilot-ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΣΚΙΣΙΜΟ!!!!!!!!!!!!!!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 09 Αύγ 2010, 22:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Αύγ 2010, 18:14
Δημοσιεύσεις: 297
Τοποθεσία: Λαρισα
Δυστυχώς η ευπάθεια των πλαϊνών της michelen επιβεβαιώνεται διαρκώς.Ελπίζω κάποτε να βάλουν μυαλό, αφού ζητάνε και τόσα ευρω για τα λάστιχά τους...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: michelin pilot-ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΣΚΙΣΙΜΟ!!!!!!!!!!!!!!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 00:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 04 Νοέμ 2008, 21:47
Δημοσιεύσεις: 469
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ
nonos έγραψε:
Αν και σε καταλαβαινω για το γεγονος οτι εσυ πληρωνεις κατι κτος προγραμματος κιολας, νομιζω οτι υπερβαλλεις λιγο σχετικα με τα λαστιχα κτλπ..Ειναι κατι που μπορουσε να συμβει στον καθενα μας ανεξαρτητως μαρκας ελαστικου.. Απλα εισαι ατυχος.. :cry


Δεχομαι αυτο που λες οτι ηταν εκτος προγραμματος,αλλα οπως ειπα και στο αρχικο μου ποστ και οπως φαινεται και στης φωτο οσο φαινεται.Εχω 33000 χιλιομετρα.Τα χιλιομετρα εγιναν σε εθνικες οδους και ελαχιστα σε πολη η χωριο.Δεν κανω ταρζανιες,δεν ανεβαινω κρασπεδα,δεν τρεχω σαν λυσασμενος σε λακουβες.Ειμαι ψηρας τελος παντων με αυτα τα θεματα και ξαφνικα βλεπω σκισμενο λαστιχο σε σημειο οτι ναναι.Αυτο δεν το δεχομαι.Δηλαδη εαν ημουν το αντιθετο απο ολα αυτα και πηγαινα παντου μαμιωντας τη επρεπε να παθουν τα λαστιχα μου?Να τα παρω στο χερι απο τα 20000?Ειναι δυνατον να εχουν 500 ευρο η τετραδα (εαν θυμαμε καλα) και οι αντοχες να ειναι ανυπαρκτες στα ΠΛΑΙΝΑ του λαστιχου?

_________________
KABAΛΑ CITY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! c2vts http://www.facebook.com/makis.zou φωτογραφιες απο αγωνες enduro και motocross


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: michelin pilot-ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΣΚΙΣΙΜΟ!!!!!!!!!!!!!!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 07:08 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
εισαι αρκετα υπερβολικος και συγνωμη που θα στο πω οπως και στον λαστιχα σου.χρησημοποιω michelin 15 χρονια και εχω βαλει σχεδον οτι εχει βγαλει η μαρκα σε αμαξια μου,και ποτε δεν ειχα καποια ευπαθεια η προβλημα.το αντιθετο μαλιστα θεορω οτι ειναι απο τα πλεον ανθεκτικα ελαστιχα και για λακουβες και για πεζοδρομια.το προβλημα που διχνεις στις φωτο οσο μπορω να δω ειναι πολη απλο και καθημερινο φενομενο.απλα κατι πατισες,αυτο μπορει να ειναι απο σηρμα μεχρι πετρα που βρικε το λαστιχο εκει.δεν γινετε να το καταλαβες οτι κατι τετιο εγινε οταν εγινε γιατι απλα δεν το ενιωσες.τα πλαινα του ελαστικου δεν τα βλεπεις αν ειναι καλα στο αν αντεχουν πετρες και κοπανηματα αλα ποσο λιγο η πολη παραμορφονουν οταν πιεστουν.αν θες ελα να σου διξω καμια 20 conti sport contakt που εχω εδω να δεις τι σιμενει παθητικο ελαστικο στα πλαινα.οτι σου λεω στο λεω φηλικα χωρις παρεξηγιση,και προσπαθω να σου πω οτι σιμβενει απλα και ειναι ζημια απο εξωτερικο παραγοντα και οχι απο προβλημα του ελαστικου.δεν γινετε να εβγαλε προβλημα 3 χρονια μετα και στα 33000 χλμ θα το εβγαζε απο την αρχη!

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: michelin pilot-ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΣΚΙΣΙΜΟ!!!!!!!!!!!!!!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 10:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 24 Απρ 2010, 11:16
Δημοσιεύσεις: 140
Τα michelin ειναι πιο ευαισθητα στα πεζοδρομια και στις λακουβες να πεταξουν βιζι λογο οτι δεν εχουν πλαινη ενυσχηση οπως τα bridgestone αλλα ειναι και πιο μαλακα...Οποτε δεν μου κανει και εμενα εντυπωση...Φιλικα παντα...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Michelin Pilot Απαράδεκτο Σκίσιμο
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 13:34 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Τοσα χρονια βρε παιδια με michelin-τοσα χρονια με citroen δεν ειχαμε ποτε θεμα.. :scratch

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Michelin Pilot Απαράδεκτο Σκίσιμο
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 14:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 20 Ιουν 2009, 12:56
Δημοσιεύσεις: 1268
Τοποθεσία: πειραιας
ελα μου ντε και θα μιλησω και εγω που ειχα τα μαμισια για 65000 χλμ και μπορω να πω οτι τα καημενα τα λαστιχακια μου τα τιμησα δεοντως...τα ζορισα τα σπινιαρα τα ανεβασα τα κατεβασα και δεν μου παθανε κατι....
το οτι ετυχε κατι και εβγαλε ενα καρουμπαλο το αυτοκινητο δεν ειναι και το χειροτερο πραγμα του κοσμου
και επιτελους πες μου κατι ... ο λαστιχας σου τι μαρκα εμπορευεται???

_________________
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ....

ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΗΛΙΘΙΟ ΕΙΣΑΙ ΧΑΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΧΕΡΙ

ειναι τιμη μου να ειμαι μελος στο GCC

ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ... ΠΩΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ????

Πόσες φορές μπορείς να ξεγελάσεις τον θάνατο????...
Εγώ πάντως δύο μέχρι στιγμής....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Michelin Pilot Απαράδεκτο Σκίσιμο
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 14:17 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Και ο geoc4 madness τα μαμισια michelin τα κρατησε πανω απο 70000km χωρις κανενα παραπονο..Τι να πω ειναι λαχειο μερικες φορες αυτα..

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: michelin pilot-ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΣΚΙΣΙΜΟ!!!!!!!!!!!!!!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 14:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 04 Νοέμ 2008, 21:47
Δημοσιεύσεις: 469
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ
zxpanos έγραψε:
εισαι αρκετα υπερβολικος και συγνωμη που θα στο πω οπως και στον λαστιχα σου.χρησημοποιω michelin 15 χρονια και εχω βαλει σχεδον οτι εχει βγαλει η μαρκα σε αμαξια μου,και ποτε δεν ειχα καποια ευπαθεια η προβλημα.το αντιθετο μαλιστα θεορω οτι ειναι απο τα πλεον ανθεκτικα ελαστιχα και για λακουβες και για πεζοδρομια.το προβλημα που διχνεις στις φωτο οσο μπορω να δω ειναι πολη απλο και καθημερινο φενομενο.απλα κατι πατισες,αυτο μπορει να ειναι απο σηρμα μεχρι πετρα που βρικε το λαστιχο εκει.δεν γινετε να το καταλαβες οτι κατι τετιο εγινε οταν εγινε γιατι απλα δεν το ενιωσες.τα πλαινα του ελαστικου δεν τα βλεπεις αν ειναι καλα στο αν αντεχουν πετρες και κοπανηματα αλα ποσο λιγο η πολη παραμορφονουν οταν πιεστουν.αν θες ελα να σου διξω καμια 20 conti sport contakt που εχω εδω να δεις τι σιμενει παθητικο ελαστικο στα πλαινα.οτι σου λεω στο λεω φηλικα χωρις παρεξηγιση,και προσπαθω να σου πω οτι σιμβενει απλα και ειναι ζημια απο εξωτερικο παραγοντα και οχι απο προβλημα του ελαστικου.δεν γινετε να εβγαλε προβλημα 3 χρονια μετα και στα 33000 χλμ θα το εβγαζε απο την αρχη!


Κοιτα με αυτο το ποστ ο καθενας ας πει την γνωμη του διχως παρεξηγηση.Εσυ Πανο μπορει να τα δουλευεις 15 χρονια οπως λες.Εγω ομως δεν εχω κλειση 2ετια στο αμαξη (οχι 3τια που λες) και βλεπω οτι εσωτερικα του λαστιχου ΟΧΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ που σημαινει οτι δεν υπαρχει επαφη με πεζοδρομιο(διοτι εαν υπηρχε εσωτερικα επαφη με πεζοδρομια θα εκλαιγα και αλλα πραματα στο αμαξη) εχω ενα σκισιμο με παραμορφωση.Οπως εγραψα και ξαναγραφω στο συγκεκριμενο ποστ οτι δεν τρεχω ποσο μαλλον σε λακουβες και δεν εχω μπει σε μερος οπου υπαρχει πετρα.Το χω γραψει και θα το ξαναγραψω.Μαλλον να το πω ξεκαθαρα.Στο λαστιχο δεν υπαρχει ουτε ενα σημαδι (στο σημειο σκισιματος) απο επαφη με οτιδηποτε αντικειμενο.Ζοριστικε καπως εκανε καρουμπαλο και εσκασε?Δεν ξερω.Αλλα επαφη με οτιδηποτε αλλο αντικειμενο πεζοδρομιο δεν υπαρχει.Δεν θα μπαινα καν στο κοπο να καθομαι και να γραφω και να ανοιγω θεμα στο φορουμ εαν ειχα την παραμικρη υποψια οτι κατι πατησα η ακουμπησα.
Οσο για τον ΛΑΣΤΙΧΑ που πηγα και το ειδε,ο ανθρωπος δεν ειναι κανενας ασχετος και εμπορευεται ολες τις μαρκες.Τη λογο εχει να μου πει οτι υπαρχουνθεματα με τα πλαινα της συγκεκριμενης εταιριας?
Εαν εσεις θεωρειτε φυσιολογικο να φευγουν για πλακα 200 και 300 ευρο για να αλλαζεις αναγκαστικα ζευγαρια λαστιχα χωρις να φανε ζορι ε τοτε τη να πω.Ειστε χουβαρνταδες :mrgreen :mrgreen :mrgreen :mrgreen :mrgreen

_________________
KABAΛΑ CITY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! c2vts http://www.facebook.com/makis.zou φωτογραφιες απο αγωνες enduro και motocross


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Michelin Pilot Απαράδεκτο Σκίσιμο
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 14:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 04 Νοέμ 2008, 21:47
Δημοσιεύσεις: 469
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ
Δηλαδη εκανα ποδαρικο με τα λαστιχα?

_________________
KABAΛΑ CITY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! c2vts http://www.facebook.com/makis.zou φωτογραφιες απο αγωνες enduro και motocross


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Michelin Pilot Απαράδεκτο Σκίσιμο
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 14:25 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
ger_zoum μηπως να κοιταγες εβδομαδα-χρονια παραγωγης..?Μηπως το αυτοκινητο ειχε μεινει και ενα χρονο αποθηκη πριν το παρεις και τα λαστιχα την "ακουσαν"..?Δε θελω να σε φοβισω απλα προσπαθω να βρω μια λογικη εξηγηση αφου εισαι τοσο προσεκτικος μαζι τους.. :shy :shy

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Michelin Pilot Απαράδεκτο Σκίσιμο
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 14:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 04 Νοέμ 2008, 21:47
Δημοσιεύσεις: 469
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ
nonos έγραψε:
ger_zoum μηπως να κοιταγες εβδομαδα-χρονια παραγωγης..?Μηπως το αυτοκινητο ειχε μεινει και ενα χρονο αποθηκη πριν το παρεις και τα λαστιχα την "ακουσαν"..?Δε θελω να σε φοβισω απλα προσπαθω να βρω μια λογικη εξηγηση αφου εισαι τοσο προσεκτικος μαζι τους.. :shy :shy


Kαλα κανεις.Πως μπορω να δω αυτα που λες?Προφανως στα λαστιχα γραφει ημερομηνια παραγωγης κτλ?Που ακριβως ειναι?

_________________
KABAΛΑ CITY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! c2vts http://www.facebook.com/makis.zou φωτογραφιες απο αγωνες enduro και motocross


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Michelin Pilot Απαράδεκτο Σκίσιμο
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 15:42 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
γραφει dot και εναν τετραψηφιο αριθμο αν π.χ ειναι 0509 σιμενει οτι ειναι η 5 εβδομαδα του 2009 για δες μιμπως τελικα βγαλεις αλο λαυρακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τωρα το προβλημα απο μεσα ειναι περιεργο για βγαλε μια φοτο τον σκελετο εσωτερικα να τον διξω καπου να μας πουν την γνωμη τους

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 29 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

PEUGEOT 308 II ΕΛΑΣΤΙΚΑ MICHELIN PRIMACY 4?
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: isi
Απαντήσεις: 4
Απαράδεκτο ! Ανταλλακτικα ΑΦΟΙ ΠΑΡΑΟΓΛΟΥ Ο.Ε
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 7
!!ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΧΑΛΙΑ 1,6 VTRS!!
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 109
Πωλούνται μτχ Michelin Pilot Sport 3
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: Lohias^
Απαντήσεις: 3
Είμαι σε δίλημμα!Pilot exalto vs OZ Ultraleggera!
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 11
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ