Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 03:07 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Τι σας έκαναν δώρο με την αγορά του αυτοκινήτου?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 07 Φεβ 2007, 17:11 
Άβαταρ μέλους
Επειδή αυτές τισ μέρες περιμένω το C4 VTRS,είπα να ανοίξω ένα θέμα για να δώ τι κάνουν συνήθως δώρο οι αντιπροσωποίες (τόσα λεφτά τους δίνουμε ;) ;) ;) ).Εγώ σκεφτόμουν για αισθητήρες παρκαρίσματος για πίσω...Τι λέτε?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 07 Φεβ 2007, 17:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 17:31
Δημοσιεύσεις: 2112
Τοποθεσία: ειμαι απλα και γαμω τα ατομα
εμενα μου εκαναν δωρο ενα σωρο προβληματα...και ενα σετακι πατακια

_________________
citroen c3 μαμα...ειχα

ανατροπη και πεναλτι στην γκομενα απεναντι :)

GET A FUCKING LIFE


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 07 Φεβ 2007, 17:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 18:18
Δημοσιεύσεις: 1311
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
:ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric

Το μπιτόνι που βάζεις βενζίνη και πας και τους απειλείς έπρεπε να σου κάνουν δώρο :ysteric :ysteric :ysteric

Τον συναγερμό μου κάναν δώρο αλλά τον πέρασαν εδώ και όχι από το εργοστάσιο όπως είχαμε συμφωνίσει :rant

_________________
C4 VTS 1.6+αεροτομή+αισθητήρες εμπρός+συναγιαρμό+JBL παλιά!!
Τώρα C4 VTS 2.0+πανοραμική+δερμα+JBL
Έχω γίνει Μίτς Μπιουκάνον... Παλιά!
Τώρα είμαι Μαΐκλ Νάιτ!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 07 Φεβ 2007, 18:03 
Άβαταρ μέλους
smpokos έγραψε:
εμενα μου εκαναν δωρο ενα σωρο προβληματα...και ενα σετακι πατακια


το κλασσικο σετακι και μενα... :ysteric και τον συναγερμο...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 07 Φεβ 2007, 18:08 
Άβαταρ μέλους
κι εμένα συναγερμό και πατάκια.

Saki..super, μιας και σε βρήκα να σε ρωτήσω κάτι γιατί με παρέπεμψε σε εσένα ο agiorgitis.

offtopic on/
Τα προστατευτικά για τον άνενο που βάζουμε στα εμπρός παράθυρα δεν εμποδίζουν το παράθυρο να κλείσει εντελώς; Μιας και τα παράθυρα έχουν αναγνώριση εμποδίου λογικά θα σταματούν εκεί που αρχίζουν να ακουμπάν το πλαστικό μέρος από τα προστατευτικά οπότε το παράθυρο να μην κλείνει εντελώς. Είναι καλό αυτό;;;; τα προτίνεις; Ευχαριστώ!!!
offtopic off/


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι σας έκαναν δώρο με την αγορά του αυτοκινήτου?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 07 Φεβ 2007, 18:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 23:11
Δημοσιεύσεις: 2098
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
koioseinai έγραψε:
Επειδή αυτές τισ μέρες περιμένω το C4 VTRS,είπα να ανοίξω ένα θέμα για να δώ τι κάνουν συνήθως δώρο οι αντιπροσωποίες (τόσα λεφτά τους δίνουμε ;) ;) ;) ).Εγώ σκεφτόμουν για αισθητήρες παρκαρίσματος για πίσω...Τι λέτε?


Ενημέρωση ;)
Μακριά από αισθητήρες παρκαρίσματος.
Δεν είναι εργοστασιακοί.Τοποθετούνται εδώ πέρα.Δεν έχουν γραφική ένδειξη στην οθόνη μόνο ηχητική.Αφαιρείτε ο εργοστασιακός μεσαίος ηλεκτροχρωματικός καθρέπτης (στοιχείο εργοστασιακού εξοπλισμού) και τοποθετείτε ένας άλλος που συνήθως μπαίνει μια μπάρα επάνω του όπου απεικονίζει την απόσταση.
Συναγερμός δώρο από citroen.
Είναι συναγερμός μάρκας meta.Τοποθετείτε εδώ πέρα.Διαδικασία...Ξηλώνουμαι το καινούργιο μας αυτοκίνητο,κόβουμε καλωδια τροφοδοσίας και ότι άλλο χρειαστει και με την φροντίδα που δείχνει για το αυτοκίνητο σου ο ηλεκτρολόγος έχεις συναγερμο.
Σήμερα ήμουν σε μια citroen και έβλεπα πως περνιέτε ένας τέτοιος συναγερμός.Ένα ωραίο c4 έφαγε 2 περιποιημένα μπουνίδια για να κουμπώσουν κάτι πλαστικά... :spank:


Μπορείς να τους πείς να σου κάνουν δώρο την αεροτομή.(από το δίλιτρο όμως να προσέξεις να τονίσεις γιατί η λαμογιά έχει φτάσει και εκεί και βάζουν δικές τους μικρότερες σε ύψος)
Άλλο δώρο πες τους...τα πατάκια 3D..Τα έχει νομίζω ο Ανδρέας και είναι πολύ καλά :thumbup
Μπες σε μια citroen και στην έκθεση όπου έχει βιτρίνα και στάσου και δες.. :tong:

_________________
Εικόνα
Δεν πατάω γκάζι,για να έχω φίλους :(


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 07 Φεβ 2007, 18:14 
Άβαταρ μέλους
`GiAnNiS`

όχι για όλους. Στο δικό μου 1.6 Εxclusive είναι εργοστασιακό το parking assistance .-


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 07 Φεβ 2007, 18:20 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:15
Δημοσιεύσεις: 932
Τοποθεσία: ΚΡΗΤΗ
elteo έγραψε:
`GiAnNiS`

όχι για όλους. Στο δικό μου 1.6 Εxclusive είναι εργοστασιακό το parking assistance .-


Ναι, μα η έκδοση που έχεις έρχεται έτσι εξαρχής απο το εργοστάσιο. Εκτός αν αναφέρεσαι για μπροστά αισθητήρες...

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 07 Φεβ 2007, 18:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 23:11
Δημοσιεύσεις: 2098
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
elteo έγραψε:
`GiAnNiS`

όχι για όλους. Στο δικό μου 1.6 Εxclusive είναι εργοστασιακό το parking assistance .-


elteo εσύ τους έχεις εργοστάσιο επάνω :thumbup :thumbup Η VTRS δεν έχει καθόλου αισθητήρες ;)

_________________
Εικόνα
Δεν πατάω γκάζι,για να έχω φίλους :(


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 07 Φεβ 2007, 18:22 
Άβαταρ μέλους
`GiAnNiS` έγραψε:
elteo έγραψε:
`GiAnNiS`

όχι για όλους. Στο δικό μου 1.6 Εxclusive είναι εργοστασιακό το parking assistance .-


elteo εσύ τους έχεις εργοστάσιο επάνω :thumbup :thumbup Η VTRS δεν έχει καθόλου αισθητήρες ;)


ok δεν είδα ότι μιλάς ειδικά για την VTRs :s


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 07 Φεβ 2007, 18:26 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:15
Δημοσιεύσεις: 932
Τοποθεσία: ΚΡΗΤΗ
drmaslow έγραψε:

Saki..super, μιας και σε βρήκα να σε ρωτήσω κάτι γιατί με παρέπεμψε σε εσένα ο agiorgitis.

offtopic on/
Τα προστατευτικά για τον άνενο που βάζουμε στα εμπρός παράθυρα δεν εμποδίζουν το παράθυρο να κλείσει εντελώς; Μιας και τα παράθυρα έχουν αναγνώριση εμποδίου λογικά θα σταματούν εκεί που αρχίζουν να ακουμπάν το πλαστικό μέρος από τα προστατευτικά οπότε το παράθυρο να μην κλείνει εντελώς. Είναι καλό αυτό;;;; τα προτίνεις; Ευχαριστώ!!!
offtopic off/


Το λογικό θα είναι ότι δεν το εμποδίζει να κλείσει, γιατί όταν αναγνωρίσει ότι υπάρχει εμπόδιο σταματάει και αρχίζει να κατεβαίνει πρός τα κάτω... Τώρα αν αυτό δεν ισχύει για το τελείωμα...

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 07 Φεβ 2007, 18:32 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 16:58
Δημοσιεύσεις: 1146
Τοποθεσία: Αμφιάλη
Μου έκαναν δώρο την εργοστασιακή αεροτομή του δίλιτρου, 2 σετ πατάκια (το ένα ήταν το 3D), σετ φαρμακείο-τρίγωνο-πυροσβεστήρα... ;)
Μου έδιναν δώρο και συναγερμό (meta, όχι εργοστασιακό), αλλά δεν ήθελα (το γιατί όσοι έχετε το ξέρετε...)

Και όπως λέει ο Γιάννης, μακριά από αισθητήρες παρκαρίσματος που δεν είναι εργοστασιακοί...

(είδα, βέβαια, σε ενός φίλου που του έκαναν δώρο aftermarket αισθητήρες και ήταν πολύ καλοί. Αλλά αυτοί της Citroen μάπα)

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 07 Φεβ 2007, 20:39 
Άβαταρ μέλους
Παιδιά,τώρα αν πω ότι με βοηθήσατε μάλλον ψέμματα θα πω :fsss :fsss :fsss ....Με ψιλοαγχώσατε τώρα.Σαφώς και είναι μ@λ@κί@ αν σου ξυλώσουν τον ηλεκτροχρωματικό καθρέπτη για να βάλουν άλλο.(Και να φανταστείτε πως τη πρόταση αυτή μου την έκανε κάποιος ψιλογνωστός από τη Citroen).Πάντως για τον συναγερμό το σκέφτομαι σοβαρά γιατί αν είναι μόνο το πέρασμα του το πρόβλημα,τότε ο ηλεκτρολόγος εκεί είναι ένας πραγματικά γνωστός.Κατά τ'άλλα ο συναγερμός τι λέει????????(Αν θεωρησουμε ότι θα γίνει άψογο πέρασμα,λέμε τώρα :fsss :fsss :fsss )


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 07 Φεβ 2007, 21:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 16:14
Δημοσιεύσεις: 306
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
λοιπον παιδια, την περιοδο που εψαχνα τις αντιπροσωπειες της citroen (Νοεμβριος 2006), ειχα πει πρωτα στον Φεσσα, ενδιαφερομουν για το C4 VTRs , ειμουν ετοιμος να το κλεισω απο εκει, μου εκανε δωρω ,πατακια, συναγερμο και αισθητιρες, εκει μου ειπε ο πωλιτης οτι αν θα βαλω τους αισθητιρες χανω τον αισθητιρα του καθρευτη ,ειπα οκ δεν πειραζει, μετα των ρωτισα αν μου κανει δωρω και το σημα του 2007 γιατι σε 2 μηνες θα αλλαζε ο χρονος! μου το αρνηθηκανε...

τελος πηγα στην status οπου εκει μου κανανε δωρο πατακια,συναγερμο(Esler), αισθητιρες (χωρις να απενεργοποιητε ο καθρευτης), σημα 2006 και 2007 και τα γνωστα τριγωνα και πυρ.

_________________
C4 Vtrs coupe


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 08 Φεβ 2007, 00:13 
Άβαταρ μέλους
drmaslow έγραψε:
κι εμένα συναγερμό και πατάκια.

Saki..super, μιας και σε βρήκα να σε ρωτήσω κάτι γιατί με παρέπεμψε σε εσένα ο agiorgitis.
offtopic on/
Τα προστατευτικά για τον άνενο που βάζουμε στα εμπρός παράθυρα δεν εμποδίζουν το παράθυρο να κλείσει εντελώς; Μιας και τα παράθυρα έχουν αναγνώριση εμποδίου λογικά θα σταματούν εκεί που αρχίζουν να ακουμπάν το πλαστικό μέρος από τα προστατευτικά οπότε το παράθυρο να μην κλείνει εντελώς. Είναι καλό αυτό;;;; τα προτίνεις; Ευχαριστώ!!!
offtopic off/


Εγω σαν μανιωδης καπνιστης ειχα προβλημα με το παραθυρο και τη βροχη.. και απο αεροδυναμικης αποψης κανουν δουλεια.Ο αερας αντι να μπαινει ολος μεσα οι ανεμοθραυστες τον στελνουν αλλου.. ειναι ετσι σχεδιασμενοι φιλε μου που δεν εμποδιζουν καθολου το παραθυρο στο κλεισιμο του κλεινουν οπως εκλειναν και πριν..Σου τους συνιστω παντως ανεπιφυλακτα...
Γνησιοι Citroen 27 ευρω.. :thumbup Εκτος αντιπρωσοπειας τους βρηκα και 50 ευρω!!!!!!!

`GiAnNiS` έγραψε:
Ενημέρωση ;)

Συναγερμός δώρο από citroen.
Είναι συναγερμός μάρκας meta.Τοποθετείτε εδώ πέρα.Διαδικασία...Ξηλώνουμαι το καινούργιο μας αυτοκίνητο,κόβουμε καλωδια τροφοδοσίας και ότι άλλο χρειαστει και με την φροντίδα που δείχνει για το αυτοκίνητο σου ο ηλεκτρολόγος έχεις συναγερμο.
Σήμερα ήμουν σε μια citroen και έβλεπα πως περνιέτε ένας τέτοιος συναγερμός.Ένα ωραίο c4 έφαγε 2 περιποιημένα μπουνίδια για να κουμπώσουν κάτι πλαστικά... :spank:


+100
Παντως ο συναγερμος ειναι πολυ καλος αν και περνιεται εδω..Δεν σφυριζει απο μονος του.. :ysteric Ειναι ιταλικος εχω μια εντυπωση..Τους Κορεατικους να φοβαστε...Τα μπουνιδια στα πλαστικα προβλεπονται γιατι αλλιως ξεκουμπονουν..
Στο ντουλαπακι με τις ασφαλειες κατω απο το τιμονι παντως-ο ηλεκτρολογος που τον περασε τα ειχε κανει σκ@τ@..Καλωδια μπερδεμενα-βαλμενα οπως οπως,με μονοτικη κολλημενα οτι ναναι... :mad


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 19 [ 279 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Επόμενο



Συναφή θέματα

αγορα σαχο 1.1
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση Saxo
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 3
Αγορα c3 1100 2010,πρωτη φορα citroen
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1
Ζύγισμα αυτοκινήτου
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: MeddlingMageGR
Απαντήσεις: 22
διακοπες κατα το ξεκινημα του αυτοκινητου...
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: Thomas_TS
Απαντήσεις: 8
Ιονιστής Αυτοκινήτου!!!
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: krupy
Απαντήσεις: 10
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ