Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 14:57 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 14:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 06 Ιούλ 2009, 22:48
Δημοσιεύσεις: 267
δεν ξερω καμια εταιρεια blanc ange,αυτο ομως δεν παει να πει οτι ειναι και το σωστο! Ειδικοτερα ομως για τους βατραχους δεν σπανιζουν μονο τα ανταλλακτικα αλλα και οι μαστορες,ως γνωστο ακομα και οι citroenακηδες δεν ασχολουνται επειδη δεν ξερουν ή βαριουνται,και αν συνταξιοδοτηθουν οι 50+ σε ηλικια μαστορες που ακομα ασχολουνται να δουμε ποιος θα τους επισκευαζει! Αρα διπλο προβλημα για τους λατρεις της ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΘΕΑΣ!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 14:45 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
mixalis-ds έγραψε:
δεν ξερω καμια εταιρεια blanc ange,αυτο ομως δεν παει να πει οτι ειναι και το σωστο!

Ναι αλλα, δεν παει να πει και οτι ειναι λαθος φιλε Μιχαλη...για να κανω λιγο το δικηγορο του διαβολου.
Πιστευω οσοι τυχεροι ιδιοκτητες αυτου του αυτοκινητου υπαρχουν σε αυτη τη χωρα ή το χουν σε μια κατασταση σαπιλας ή το χουν σε κατασταση βιτρινας...και φυσικα οταν το χεις ανακατασκευασει με τοσο κοπο και μερακι (ψαχνοντας σε ολο τον κοσμο για ανταλλακτικα) δε το κυκλοφορεις σαν ενα καθημερινο αμαξι, οποτε δικαιολογημενα δε μπορει να σου βγαλει τα υπεραριθμα προβληματα.

Δυστηχως, σωστο ή λαθος...ετσι εχουν τα πραγματα.

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 15:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 06 Ιούλ 2009, 22:48
Δημοσιεύσεις: 267
Λαθος δεν ειναι για την ταπεινη μου γνωμη για τους απανταχου εργαστασιαρχες και αντιπροσωπους που θελουν να αγορασεις καινουριο αυτοκινητο κ σε "εξαναγκαζουν" με τον "νομο" που μετα απο 10 χρονια σταματανε τα ανταλλακτικα απο το εκαστοτε μοντελο! Αρα μου σταματανε το δικαιωμα να το εχω σαν βασικο αυτοκινητο και το εχω απλα για μια βολτα! Και η ακινησια φιλε μου Blanc βγαζει πολλα προβληματα,εμπειρικα και μονο τα περισσοτερα μου τα εβγαλε οταν ανα διαστηματα ηταν ακινητος! Δυστυχως ομως συμβιβαζομαστε με την πραγματικοτητα που υφισταται,δεν μπορουμε να κανουμε και αλλιως! Απλως λεγαμε τι θα θελαμε και πως θα θελαμε να ειναι τα πραγματα!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 15:39 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
mixalis-ds έγραψε:
Δυστυχως ομως συμβιβαζομαστε με την πραγματικοτητα που υφισταται,δεν μπορουμε να κανουμε και αλλιως! Απλως λεγαμε τι θα θελαμε και πως θα θελαμε να ειναι τα πραγματα!

:agree
Σε αυτο συμφωνω...σου ευχομαι παντως να κανεις το ονειρο σου, ξανα πραγματικοτητα!
Ο επιμενων ΝΙΚΑ!!!

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Blanc για την δημοσίευση του/της: mixalis-ds
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 16:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 06 Ιούλ 2009, 22:48
Δημοσιεύσεις: 267
Σε ευχαριστω πολυ Blanc,μακαρι.....ελπιζω και ευχομαι!!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 17:15 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Παντως απο μαρτηριες ανθρωπων που ασχολουνται με τα ιστορικα αυτοκινητα, οι περισσοτεροι απο αυτους (για να μην πω ολοι) εχουν ανακατασκευασει οι ιδιοι τα αυτοκινητα τους και απλουστατα δεν πηγαν να ακουμπησουν 30.000€ πχ για μια ετοιμη ανακατασκευασμενη DS. Και οπως ακριβως μου χε πει καποιος "Το μερακι, η εργασια και το ψαξημο για να φτασεις στο τελικο αποτελεσμα δεν εχει αξια. Απορω γιατι την τιμολογουν καποιοι με καμπωσες χιλιαδες €"
Μεγαλη κουβεντα και πολυ σεβαστη για μενα.
"Βατραχοι" ανακατασκευασμενοι πολλοι, το πραγματικα δυσκολο, οντως, ειναι να κατσεις να τον φτιαξεις εσυ ο ιδιος. Κατι που...δεν ξερω...στις μερες μας ειναι τελειως αποθαρυντικο :cry

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 18:07 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Ο βατραχος δεν ειναι κανα αμαξακι σουστα-πισωκινητο της εποχης για να μπορεις να τον ανακατασκευασεις σχετικα ευκολα σαν απλος μηχανικος-χομπιστας.. Οι περισσοτεροι μηχανικοι της εποχης δε μπορουσαν να βαλουν χερι ποσο μαλλον σημερα επομενως..

Σε οτι αφορα τα ανταλλακτικα για το βατραχο υπαρχουν πολλες ακρες απο βελγιο κυριως με ανακατασκευασμενα ανταλλακτικα.. Ακρες υπαρχουν με το αζημιωτο φυσικα..Απλα ειναι λογικο να μη μπορεις να βρεις απλα πραγματα σε μια απλη μαντρα.. Απο εκει και περα η ιδια η citroen δεν ειναι καθολου αγια σε οτι αφορα την υποστηριξη των ιστορικων της μοντελων.. Εδω ολοκληρες γερμανικες κυριως αυτοκινητοβιομηχανιες εχουν ολοκληρα τμηματα ανακατασκευων αμεσα συμβεβλημενα με τα μουσεια τους.. για τη citroen σετ στεγανοπιησης της τρομπας υψηλης για xantia ψαχνεις και δε βρισκεις.. :s

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 18:23 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Κανεις δεν ειναι αγιος σε αυτο τον κοσμο Χρηστο, δε νομιζω ομως να ταν τυχαια η παρουσια χιλιαδων ιστορικων Citroen στα ενενηκοστα γενεθλια της εταιριας απ' ολο τον κοσμο! ;)
Οπως και το μεγαλητερο ποσοστο αυτων ηταν υδροπνευματικα!

Θα μου αρεσε παντως να μιλαμε με αποδειξεις. Το να λεμε οτι καποιος ΔΕΝ εχει κατι και οτι καποιος αλλος ΤΟ ΧΕΙ, φυσικα καπου το στηριζουμε. Μηπως λεω εγω τωρα, αν ζουσαμε στο Βελγιο, στην Ολλανδια, στη Γαλλια ή στην Ισπανια...θα τα λεγαμε αυτα? Μηπως καταβαθος φταιει οτι ζουμε στην Ελλαδα? :roll

Τουλαχιστον ιντερνετικα, μιας και δεν εχω παει σε αυτες τις χωρες, κανουν μπαμ τα παλια κλασικα Citroen!

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 18:25 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 17 Φεβ 2009, 19:31
Δημοσιεύσεις: 1267
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 0
Πόσο δίκιο έχετε όλοι σας,
mixalis-ds έγραψε:
δεν ξερω καμια εταιρεια blanc ange,αυτο ομως δεν παει να πει οτι ειναι και το σωστο! Ειδικοτερα ομως για τους βατραχους δεν σπανιζουν μονο τα ανταλλακτικα αλλα και οι μαστορες,ως γνωστο ακομα και οι citroenακηδες δεν ασχολουνται επειδη δεν ξερουν ή βαριουνται,και αν συνταξιοδοτηθουν οι 50+ σε ηλικια μαστορες που ακομα ασχολουνται να δουμε ποιος θα τους επισκευαζει! Αρα διπλο προβλημα για τους λατρεις της ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΘΕΑΣ!

Αυτό περιγράφει την πραγματικότητα... Βέβαια αν ήμασταν Γαλλία θα ήταν διαφορετικά η κατάσταση.
Εγώ και τι δεν θα έδινα να κινούμε μόνιμα με μια DS ή CX, να την έχω σαν 1ο αυτοκίνητο αλλά δυστυχώς αυτό δεν είναι εφικτό...και τα 2000χιλ τον χρόνο ευχαριστημένος να είμαι!
Η Mercedes ξέρω σίγουρα διατηρεί στοκ ανταλακτικών για ΟΛΑ τα μοντέλα της, και μπράβο της. Ευτυχώς που υπάρχουν και λέσχες όπως είπε και ο Χρήστος, που έχουν τα πάντα από ανταλακτικά, καινούργια σε πολλές περιπτώσεις...

_________________
sotoszx
DSuper
ZX 2.0 16v


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 19:00 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
...και ετσι για να δωσουμε λιγο χρωμα στο τοπικο αυτο... :roll

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 20:15 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 06 Ιούλ 2009, 22:48
Δημοσιεύσεις: 267
sotoszx έγραψε:
Πόσο δίκιο έχετε όλοι σας,
mixalis-ds έγραψε:
δεν ξερω καμια εταιρεια blanc ange,αυτο ομως δεν παει να πει οτι ειναι και το σωστο! Ειδικοτερα ομως για τους βατραχους δεν σπανιζουν μονο τα ανταλλακτικα αλλα και οι μαστορες,ως γνωστο ακομα και οι citroenακηδες δεν ασχολουνται επειδη δεν ξερουν ή βαριουνται,και αν συνταξιοδοτηθουν οι 50+ σε ηλικια μαστορες που ακομα ασχολουνται να δουμε ποιος θα τους επισκευαζει! Αρα διπλο προβλημα για τους λατρεις της ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΘΕΑΣ!

Αυτό περιγράφει την πραγματικότητα... Βέβαια αν ήμασταν Γαλλία θα ήταν διαφορετικά η κατάσταση.
Εγώ και τι δεν θα έδινα να κινούμε μόνιμα με μια DS ή CX, να την έχω σαν 1ο αυτοκίνητο αλλά δυστυχώς αυτό δεν είναι εφικτό...και τα 2000χιλ τον χρόνο ευχαριστημένος να είμαι!
Η Mercedes ξέρω σίγουρα διατηρεί στοκ ανταλακτικών για ΟΛΑ τα μοντέλα της, και μπράβο της. Ευτυχώς που υπάρχουν και λέσχες όπως είπε και ο Χρήστος, που έχουν τα πάντα από ανταλακτικά, καινούργια σε πολλές περιπτώσεις...

Γεια σου Σωτηρη,σε "συνανταω" μετα απο καιρο και χαιρομαι που σε βρηκα εδω καταρχας.κατα δευτερο συμφωνω σε οσα λες. Σημερα βρηκα τον Θαναση και μιλησαμε λιγο για το γνωστο θεμα και μου ειπε και για εναν βατραχο,δεν ξερω ακομα κατι σιγουρα αλλα ελπιζω να τον ξαναποκτησω,ακουστηκε καλη περιπτωση.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 20:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 06 Ιούλ 2009, 22:48
Δημοσιεύσεις: 267
Blanc Ange έγραψε:
Παντως απο μαρτηριες ανθρωπων που ασχολουνται με τα ιστορικα αυτοκινητα, οι περισσοτεροι απο αυτους (για να μην πω ολοι) εχουν ανακατασκευασει οι ιδιοι τα αυτοκινητα τους και απλουστατα δεν πηγαν να ακουμπησουν 30.000€ πχ για μια ετοιμη ανακατασκευασμενη DS. Και οπως ακριβως μου χε πει καποιος "Το μερακι, η εργασια και το ψαξημο για να φτασεις στο τελικο αποτελεσμα δεν εχει αξια. Απορω γιατι την τιμολογουν καποιοι με καμπωσες χιλιαδες €"
Μεγαλη κουβεντα και πολυ σεβαστη για μενα.
"Βατραχοι" ανακατασκευασμενοι πολλοι, το πραγματικα δυσκολο, οντως, ειναι να κατσεις να τον φτιαξεις εσυ ο ιδιος. Κατι που...δεν ξερω...στις μερες μας ειναι τελειως αποθαρυντικο :cry

φιλε μου Blanc,με συγχωρεις που σε γραφω με το nick σου αλλα δεν ξερω το ονομα σου,το να ανακατασκευασεις ΟΛΟΜΟΝΑΧΟΣ εναν βατραχο ειναι απιθανο,εκτος και αν εισαι τοσο γνωστης και εχεις και τα εργαλεια που χρειαζονται και εχει αρκετα ολοδικα του ο βατραχος! Τετοιο ανθρωπο στην Ελλαδα τουλαχιστον προσωπικα δεν γνωριζω εκτος απο καποιους μηχανικους που το εχουν κανει! Μπορεις να μην δωσεις 30000 ευρω για να παρεις εναν ετοιμο αλλα θα δωσεις αρκετα για να τον φερεις σε μια καλη κατασταση εναν μετριο βατραχο αυτη τη στιγμη.Υπαρχει εμπορος που εχει αυτη τη στιγμη πολλους βατραχους αναπαλαιωμενους,το ποσο βεβαια θελει ψαξιμο και μην στεκομαστε μονο στο εξωτερικο του,που οι τιμες τους ειναι απλησιαστες! Η καλυτερη λυση ειναι να βρεις εναν σε καλη κατασταση και να πας σε εναν μηχανικο γνωστη και να τον κανει αριστο για να ξερεις και εσυ σιγουρα οτι ειναι αξιοπιστο!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 20:50 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Βασιλης στο ονομα, φιλε Μιχαλη. :thumb

Ναι εχεις απολυτο δικιο σε αυτο που λες, απλα εκανα ετσι μια αναφορα οτι πολλοι λατρεις του ειδους, προτιμουν να κανουν την ανακατασκευη "μονοι τους" (εννοειται και με καποια βοηθεια ειδικων) παρα να πανε να αγορασουν ενα αυτοκινητο "του κουτιου" που δεν ξερουν τι δουλεια εχει γινει.

mixalis-ds έγραψε:
Υπαρχει εμπορος που εχει αυτη τη στιγμη πολλους βατραχους αναπαλαιωμενους,το ποσο βεβαια θελει ψαξιμο και μην στεκομαστε μονο στο εξωτερικο του,που οι τιμες τους ειναι απλησιαστες!

Ποσο δικιο εχεις σε αυτο που ειπες με την τιμη!!! Συγκεκριμενα εδω στην Πατρα (κουτσομπολιο τωρα) καθε μερα, μολις με αφηνε το αστικο, περνουσα εξω απο ενα συνεργειο το οποιο μεσα ειχε εναν πολυ καλοσυντηρημενο "βατραχο". Δεν γνωριζω περισσοτερα γι αυτο, βεβαια ηταν ο καιρος που παιζοταν το σηριαλ η "Μαρια η ασχημη", μετα το επεισοδιο με τον πατερα της Μαριας να οδηγει εναν "βατραχο", ξαφνικα ειδα την τιμη του εκθεματος του συνεργειου να ανεβαινει 10.000€!!! Ακριβως τις επομενες ημερες...!!!

Ξαφνικα ο "βατραχος" απεκτησε αξια για τον συγκεκριμενο κυριο που τον ειχε βγαλει προς πωληση! Το σκηνικο το θυμαμαι ακομα και γι αυτο ηθελα ετσι απλα να το αναφερω. :bsmile

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 21:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 06 Ιούλ 2009, 22:48
Δημοσιεύσεις: 267
Blanc Ange έγραψε:
Βασιλης στο ονομα, φιλε Μιχαλη. :thumb

Ναι εχεις απολυτο δικιο σε αυτο που λες, απλα εκανα ετσι μια αναφορα οτι πολλοι λατρεις του ειδους, προτιμουν να κανουν την ανακατασκευη "μονοι τους" (εννοειται και με καποια βοηθεια ειδικων) παρα να πανε να αγορασουν ενα αυτοκινητο "του κουτιου" που δεν ξερουν τι δουλεια εχει γινει.

mixalis-ds έγραψε:
Υπαρχει εμπορος που εχει αυτη τη στιγμη πολλους βατραχους αναπαλαιωμενους,το ποσο βεβαια θελει ψαξιμο και μην στεκομαστε μονο στο εξωτερικο του,που οι τιμες τους ειναι απλησιαστες!

Ποσο δικιο εχεις σε αυτο που ειπες με την τιμη!!! Συγκεκριμενα εδω στην Πατρα (κουτσομπολιο τωρα) καθε μερα, μολις με αφηνε το αστικο, περνουσα εξω απο ενα συνεργειο το οποιο μεσα ειχε εναν πολυ καλοσυντηρημενο "βατραχο". Δεν γνωριζω περισσοτερα γι αυτο, βεβαια ηταν ο καιρος που παιζοταν το σηριαλ η "Μαρια η ασχημη", μετα το επεισοδιο με τον πατερα της Μαριας να οδηγει εναν "βατραχο", ξαφνικα ειδα την τιμη του εκθεματος του συνεργειου να ανεβαινει 10.000€!!! Ακριβως τις επομενες ημερες...!!!

Ξαφνικα ο "βατραχος" απεκτησε αξια για τον συγκεκριμενο κυριο που τον ειχε βγαλει προς πωληση! Το σκηνικο το θυμαμαι ακομα και γι αυτο ηθελα ετσι απλα να το αναφερω. :bsmile

Χαρηκα φιλε Βασιλη! Συμφωνω,ζητανε τρελα χρηματα για αγορα! Ακομα ομως και στην αναπαλαιωση εδω στην Ελλαδα ειμαστε πισω,αν συγκρινεις τι δουλεια κανουν τα αντιστοιχα συνεργεια του εξωτερικου! Εδω στην Αθηνα ο φημισμενος στις αναπαλαιωσεις,ονοματα δεν λεμε αν και ολοι καταλαβαινουν ποιον εννοω,ειναι κυριολεκτικα φαρμακειο αλλα κανει καλη δουλεια αφου εχει και ακρες! Μηπως το συνεργειο στην Πατρα που αναφερεις ειναι στην οδο Κορινθου στο ρευμα προς Αθηνα?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: DS
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 21:09 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Γατα εισαι ;)

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 8 από 20 [ 289 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Επόμενο





Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια