Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

Αρχική σελίδα  »  Ευρετήριο Δ. Συζήτησης  »  Νέα  »  Auto Sport  »  Δοκιμές Club


[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 13:30 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 2011, 1.6, exclusive, full extra
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 30 Μαρ 2011, 23:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 10 Αύγ 2010, 11:56
Δημοσιεύσεις: 6179
Τοποθεσία: Newcastle-Athens
Εικόνες: 6
ωραια παρουσιαση παιδια ! η αληθεια ειναι οτι εμφανισιακα δεν με κερδιζει η νεα c4 αλλα παραμενει παντα μια πολλη καλη περιπτωση

_________________
White and Black ,anti-retro.. powered by e-tuners and J&P-PRORACE(AUTOFIT ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα 120 000 km tuned!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 2011, 1.6, exclusive, full extra
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Μαρ 2011, 00:47 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
Τελευταιος απο ολους την πηρα στα χερια μου εγω για ενα 24ωρο στο οποιο με συντροφευσε για 400 χιλιομετρα περιπου. Με εχουν καλυψει πληρως τα υπολοιπα παιδια, λιγα μονο θα πω, ειναι η πρωτη συγχρονη Citroen που μοιαζει να φτιαχτηκε συμφωνα με τα θελω και τις δικες μου αναγκες ποιοτικα, οδηγικα και σαν μεγεθος... :thumb
Ποιοτητα, ποιοτητα και παλι ποιοτητα (εντυπωση που ειναι παρα πολυ εντονη στην υπερπλουσια εκδοση της δοκιμης), καλες επιδοσεις,σωστη καταναλωση (με μηδενισμο μολις την πηρα στα χερια μου μεχρι που την παρεδωσα η κουκλα εγραψε 8,1lt/100km με την κανονικη μου σβελτη οδηγηση-πεφτει κι αλλο, αλλα ανεβαινει ευκολα κι αλλο...) αριστη οδικη συμπεριφορα-σαφεστατα καλυτερη απο την πρωτη και το κυριοτερο, ενα αυτοκινητο που με εστειλε στην αντιπροσωπεια να παρω προσφορα! Ειναι ενα υπεροχο περιβαλλον για να ζεις, σου φτιαχνει την διαθεση και σε κερδιζει απο το πρωτο χιλιομετρο. Μπορει να ειναι λιγοτερο εντυπωσιακο απο την προκατοχο της (εμενα προσωπικα μου αρεσει περισσοτερο... :shy ) αλλα ειναι ενα πολυ καλυτερο αυτοκινητο οδηγικα και ποιοτικα φτανει να γνωριζεις οτι δεν παιρνεις Gti- Rs αλλα ενα καλοστημενο οικογενειακο αυτοκινητο.

heartless έγραψε:
Και για να ξέρουμε με το κλειδί στο χέρι πόσο βγαίνει το συγκεκριμένο μοντέλο;

Οπως ειπα και πιο πριν αρρωστησα και πηγα και πηρα προσφορα και μετραω τα κουκια μου...
C4 Vti 120 exclusive με σαλονι δερμα/αλκανταρα, διζωνικο κλιμα, μασαζ στα καθισματα (Ειναι απλα Τ Ε Λ Ε Ι Ο, :bounce :bounce :bounce οσο ημουν μεσα το ειχα ενεργοποιημενο, απορω γιατι δεν εχουν ολα τα αυτοκινητα...), bluetooth,αισθητηρες περιμετρικα, τα εντυπωσιακα οργανα που αλλαζουν χρωμα, αυτοματα φωτα/καθαριστηρες,ηλεκτροχρωματικο καθρεπτη, αισθητηρα νεκρης γωνιας, usb κλπ κλπ στανταρ και εξτρα εργοστασιακο navi με 7αρα οθονη και πανοραμικη οροφη με παρα πολυ πρακτικο και ψαρωτικο ηλεκτρικο κλεισιμο καλυματος ,δλδ οπως ηταν το ''φορτωμενο'' αμαξι της δοκιμης βγαινει 21.000 τελικη τιμη με το κλειδι στο χερι...

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 2011, 1.6, exclusive, full extra
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Μαρ 2011, 11:29 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Πολυ ωραια η παρουσιαση σας παιδια, μπραβο. :thumb

Φοβερη τιμουλα εχει η ρουφιανα...σε βαθμο να νομιζω οτι καποιο λαθος συμβαινει! :mrgreen
Να φανταστω οτι με το προγραμμα green bonus+αποσυρση πεφτει λιγο ακομα (?)....

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 2011, 1.6, exclusive, full extra
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Μαρ 2011, 13:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 23 Μάιος 2010, 22:31
Δημοσιεύσεις: 7777
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη
Εικόνες: 3
Φυσικά και πεύτει...Με Green Bonus ξεκινάει απο 12.690... :surprised :surprised :surprised Αυτή κι αν είναι τιμή!Πάντως πολύ σωστή η επιλογή της Citroen να την προσθέσει στην προσφορά... :clap


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 2011, 1.6, exclusive, full extra
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Μαρ 2011, 14:03 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
To αμαξι που περιεγραψα βγαινει 21.000 με green bonus και αποσυρση...Διαφορετικα αν δειτε στο configuration του site ποσο παει δεν ειναι και τοσο super η τιμη...Αλλα στα 21.000 ενα τετοιο αυτοκινητο με τα παντα ολα μεσα ειναι πραγματικη ευκαιρια...Το αντιστοιχο ΤΗΡ νομιζω πρεπει να πηγαινει καπου στα 23.000. Καποιοι μου ειπαν οτι ειναι υπερβολη να το παρεις exclusive με navi και πανοραμικη και ισως εχουν δικιο αλλα επειδη ετσι το εζησα και ετσι το λατρεψα μονο ετσι θα το αγοραζα.

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 2011, 1.6, exclusive, full extra
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Μαρ 2011, 14:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 23 Μάιος 2010, 22:31
Δημοσιεύσεις: 7777
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη
Εικόνες: 3
Καθόλου υπερβολή για μένα...Ειδικά η πανοραμική...Μετράει απίστευτα!!! :clap


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 2011, 1.6, exclusive, full extra
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Μαρ 2011, 20:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 18 Ιούλ 2009, 17:29
Δημοσιεύσεις: 481
Τοποθεσία: ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Εικόνες: 3
παιδιά παίζει να διαβάσουμε και ένα τεστακη με την turbo. :hmm
να τονίσω ότι για την turbo με ενδιαφέρει η απόδοση της μηχανής, πως "τραβάει" από χαμηλά και τι ροπές έχει και αυτό λόγω έλξης τρέιλερ αυτοκινήτου (με αυτοκίνητο επάνω) :D

_________________
citroen xsara 1,6 Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 2011, 1.6, exclusive, full extra
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Μαρ 2011, 20:22 
Χωρίς σύνδεση
Assistant
Assistant
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Αύγ 2008, 23:47
Δημοσιεύσεις: 14930
Τοποθεσία: Ριο (Πατρας) - Καλλιθεα (Αθηνα)
Ιωσηφ, τοτε η λυση σου ειναι Diesel.... :P Αρκει να το δηλωσεις στο χωριο... :laugh

Παντως ουτως ή αλλως τα τουρμπο εχουν καλη ροπη και στα χαμηλα τους, αρκει να βυθισεις το ποδι, μετα απο λιγο το νιωθεις να σε τραβαει. Ροπη για ελξη τετοιου "ειδους" λογικα εχει, τωρα αν ειναι στ αεπιτρεπομενα του οχηματος δεν ξερω... Λογικα εσυ θες για ελξη τρεηλερ περιπου 1500 κιλων με φρενα ε;
Το προηγουμενο C4 THP ποσα γραφει το βιβλιο του; Ισως και το τωρινο ειναι κοντα σε αυτα τα νουμερα.

_________________
ΕικόναΕικόνα
Citroen XantiaΙΙ VSX 1.8i16V,1998,276100kmΕικόνα
Citroen ΒΧ14Ε,1985,177000km
Renault MeganeI 1.4eClima/Lux,1998,114000km


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 2011, 1.6, exclusive, full extra
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Μαρ 2011, 20:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 18 Ιούλ 2009, 17:29
Δημοσιεύσεις: 481
Τοποθεσία: ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Εικόνες: 3
μολις διάβαζα τα τεχνικά χαρακτηρίστηκα της 2.0 HDi 150, 34 κιλά στις 2000 στροφές έναντι 24 κιλά στις 1400 στροφές της 1.6 THP 155 MCP
10 κιλά διαφορά σεβαστό νούμερο :lol

αλλά πρέπει να κάνεις @#%^* για να κυκλοφορείς με την Diesel :(


πιπερι για τις κακες λεξουλες
Sofia

_________________
citroen xsara 1,6 Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 2011, 1.6, exclusive, full extra
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Μαρ 2011, 21:07 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Εχουμε μελος με Xantia 1.6 που τραβαει κιλα για κιλα Ιωσηφ, λες να κωλωνει η 1.6 ατμοσφαιρικη ή η τουρμπατη? :hmm
Σορρυ κιολας, αλλα απο'οτι εχω καταλαβει, θες ενα αυτοκινητο με οργανο θερμοκρασιας και δυναμη ελξης φορτηγου? Μηπως να πηγαινες σε κατι πιο μεγαλο και οχι Citroen? Μηπως ενα Scania θα σου ταιριαζε καλυτερα?

Μηπως και να κρατησουμε λιγο καθαρο το θεμα απο ασχετες συζητησεις και να επικεντροθουμε στα σχολια περι της δοκιμης που εκαναν τα παιδια? Υπαρχει και η γενικη συζητηση του μοντελου αν θελουμε να σχολιασουμε κατι για τη νεα C4!

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 2011, 1.6, exclusive, full extra
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Μαρ 2011, 21:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 18 Ιούλ 2009, 17:29
Δημοσιεύσεις: 481
Τοποθεσία: ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Εικόνες: 3
δεν εχω ξεφύγει από την C4 για αυτή μιλάω και τους κινητήρες που φοράει
προσωπικά με ενδιαφέρει άμεσα η ροπή του κινητήρα, οπότε καταλήγω στην turbo
και ναι με ξένισε άσχημα η έλλειψη οργάνου θερμοκρασίας, γιατί θέλω να εχω τον άμεσο έλεγχο της μηχανής και να μην περιμένω πότε θα ανάψει λαμπάκι που ΔΕΝ το εμπιστεύομαι καθόλου.

_________________
citroen xsara 1,6 Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 2011, 1.6, exclusive, full extra
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Μαρ 2011, 21:30 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:36
Δημοσιεύσεις: 5915
Τοποθεσία: Π.Φαληρο
Δυστηχώς τώρα τελευταια ειχα αλλου το μυαλό μου και αμέλησα - ξέχασα εντελως να γράψω κατι για τη νέα C4... ειμαι ασυγχώρητος το ξέρω.. δεν εχω πολλά να πώ με κάλυψαν οι προηγουμενοι...

αυτό που θέλω να πω εγω ειναι πως όταν περίμενα το σάββατο το πρωι τον πρόεδρο να ερθει να με πάρει να παμε για PaintBall και μου ειπε οτι θα ερθει με τη νεα C4 προετοιμάστηκα για κράξιμο.... όταν ομως την ειδα να σταματα μπροστά στο σπίτι μου εμεινα με τα σαγόνια ανοιχτά οταν αντικρισα αυτη την ομορφη μουρη... έβαλα τα πράγματα μου στο αρκετα ικανοποιητικο πορτ παγκαζ και μπηκα στη θέση του συνοδηγου... εκει επαθα ενα σοκ με τα κουμπάκια τα οποία αρχισα να παταω ενα ενα.. εκτος απο το κουμπί sos και το αλλο με το σημα της citroen (δεν με αφηνε ο προεδρος) εντυπωσιάστηκα απο τα υλικα και την ποιοτητα του εσωτερικου την οποία τη συναντας σε πολυυυυυυ ακριβότερα αυτοκινητα.. εντυπωσιάστηκα απο τον εξοπλισμό της και κυρίως απο την μπριζα 220 volt και τους αισθητήρες που σου δειχνουν αν εχεις αυτοκίνητο στην κρυφη γωνία... στην αρχη το navi δεν μου γεμισε το μάτι όταν ομως το δουλεψα λίγο το λατρεψα! ομολογω οτι μου άρεσε παρα πολυ και ειχα αρχισει να εκνευριζομαι που δεν εβρισκα κατι για να κράξω!!!! φτάνοντας στο πεδίο βγηκαμε εξω και εκει επαθα το σοκ .... είδα τον πεσμένο πωπό της .... με χάλασε αρκετα ... μου θυμισε πωπό ωριμης 45αρας που εχει κρεμάσει και εχει φτάσει στις γάμπες.. αυτά όσον αφορά τον εξοπλισμο και την εμφάνιση της...

φευγοντας απο το πεδίο λεω του προέδρου: "φέρε τα κλειδια ... σειρά μου" βάζω μπροστα φτιαχνω καθισμα καθρέφτες και ειμαι έτοιμος για να ξεκινήσω... ξεκινάω .... πρώτη σκεψη... "ωραίος ήχος!" δευτερη σκέψη.... "σύγουρα ειναι ο ατμοσφαιρικος 120αρης?????" απίστευτα ελαστικός και γρήγορος σε επιταχύνσεις κινητηρας... ξεκίναγε με 2α απο πολύ λιγα χλμ χωρις να παραπονιέται καθόλου! όταν βγηκαμε στη βάρης κορωπίου και το πάτησα λιγάκι έπαθα με την απόκριση του γκαζιου! εκει όμως ήρθε και η 2η απογοήτευση μετα απο τον ασχημο πωπό της... το κιβώτιο πολυ "λίγο" γι αυτο το μοτέρ... θα ηθελα ενα 6-ταχυτο...

γενικά μπορώ να πώ πως ειναι ενα απόλυτα ολοκληρωμένο αυτοκίνητο με εξαιρεση κατα τη γνώμη μου τον πωπό της και το κιβώτιο...

_________________
Να είσαι καλά και να μας προσέχεις από εκεί ψηλά....
ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΤΡΑΝΗΣ 04/12/1981 - 27/03/2010
http://www.youtube.com/watch?v=3yFJfgvglnA


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 2011, 1.6, exclusive, full extra
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Μαρ 2011, 21:33 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Ιωσηφ, γι'αυτο σου αναφερω οτι υπαρχει και η γενικη συζητηση του μοντελου για να ρωτησεις και να μαθεις ακομα πιο ειδικες πληροφοριες για το αυτοκινητο (οπως βαρος ελξης κτλ κτλ) και να τυπωθουν σε ενα θεμα που θα μπορουν να βρουν τις πληροφοριες αυτες και αλλα μελη. Το θεματακι αυτο ειναι απλα οι εντυπωσεις απο τη δοκιμη των παιδιων.

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 2011, 1.6, exclusive, full extra
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 01 Απρ 2011, 11:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 18 Απρ 2010, 17:13
Δημοσιεύσεις: 723
Πολύ ακριβή ρε παιδιά κ με παλιό κινητήρα. Και φορτωμένη με άχρηστα ηλεκτρονικά, όσο για το θερμόμετρο λαδιού θα συμφωνήσω απόλυτα, στην Ελλάδα είναι απαραίτητο εργαλείο δε το συζηταμε..!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C4 2011, 1.6, exclusive, full extra
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 01 Απρ 2011, 12:02 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
Οτιδήποτε άλλο να το δεχτώ αλλά από πότε τα ηλεκτρονικά είναι άχρηστα και από που κι ως που ο κινητήρας είναι παλιός, και τι άλλο καλύτερο παίρνεις με αυτά τα λεφτά?
sent from my E10i using Tapatalk while doing 230km/hr

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 3 [ 44 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενο



Συναφή θέματα

2011 Citroën Créative Awards Open Up Your Ideas
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: Blanc
Απαντήσεις: 0
C4 B71 1.6HDi Exclusive
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: coolman_kk
Απαντήσεις: 34
Το 2011 η τελευταία χρονιά του Loeb;
Δ. Συζήτηση: Διεθνείς Αγώνες
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 5
Σύντομα και το πρόγραμμα του 2011
Δ. Συζήτηση: Διεθνείς Αγώνες
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 2
Άνοιξη στην Speedpark 2011
Δ. Συζήτηση: Μηχανοκίνητος Αθλητισμός
Συγγραφέας: speedpark_track
Απαντήσεις: 8
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ