Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 13:05 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Citroen ΙΣΜΑΗΛΟΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 09 Ιούλ 2012, 19:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Μόλις άκουσα στο ραδιόφωνο ότι ο Ισμαηλος θα είναι επίσημος διανομέας της Citroen με έδρα τη Γλυφάδα. Πάει, χάλασε η μάρκα... Μπήκε στην premium κατηγορία. Τώρα όποιος θέλει να αγοράσει Mercedes, θα λοξοκοιτάζει τις DS.

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen ΙΣΜΑΗΛΟΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Ιούλ 2012, 00:03 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Ιαν 2010, 11:20
Δημοσιεύσεις: 2125
Τοποθεσία: Λάρισα
στην λαρισα αν θες να παρεις Chevrolet η toyota θα λοξοκοιτάζεις και ds. Chevrolet, toyota, citroen ενας αντιπροσωπος. :P

_________________
Ζούμε σε μια κοινωνία που η πίτσα φτάνει στο σπίτι σου πριν από την αστυνομία

προσεχε οταν περνω απο κει
και μαζεψε το μπρικι
γιατι συνηθως βιαζομαι
και κανω παντιλικι

parakalo min grafete me agglikous xaraktires apagoreyete apo toys kanones tou forum


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen ΙΣΜΑΗΛΟΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Ιούλ 2012, 06:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2218
Τώρα που τα αστέρια δυσκόλεψαν , όλοι ψάχνουν τα πραγματικά αμάξια . Το έχω πεί και παλιότερα . Κάποιοι έμποροι δίνουν τα λεφτά στα περιοδικά γιά να γράφουν καλά λόγια , κρατάνε ψηλά τις τιμές και τα σέρβις στους ιδιώτες και κατεβάζουν βρακιά στις εταιρείες λήζινγκ .

Κάποιοι άλλοι προτιμούν να τα δίνουν στον κόσμο μέσω της μείωσης της τιμής . Εγώ πάντα εκτιμούσα τους δεύτερους . Τώρα το ίδιο κάνει και η αγορά .

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen ΙΣΜΑΗΛΟΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Ιούλ 2012, 07:39 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
cruiser έγραψε:
Τώρα που τα αστέρια δυσκόλεψαν , όλοι ψάχνουν τα πραγματικά αμάξια . Το έχω πεί και παλιότερα . Κάποιοι έμποροι δίνουν τα λεφτά στα περιοδικά γιά να γράφουν καλά λόγια , κρατάνε ψηλά τις τιμές και τα σέρβις στους ιδιώτες και κατεβάζουν βρακιά στις εταιρείες λήζινγκ .

Κάποιοι άλλοι προτιμούν να τα δίνουν στον κόσμο μέσω της μείωσης της τιμής . Εγώ πάντα εκτιμούσα τους δεύτερους . Τώρα το ίδιο κάνει και η αγορά .

:agree :agree :agree

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen ΙΣΜΑΗΛΟΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Ιούλ 2012, 19:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 21:43
Δημοσιεύσεις: 1895
cruiser έγραψε:
Τώρα που τα αστέρια δυσκόλεψαν , όλοι ψάχνουν τα πραγματικά αμάξια . Το έχω πεί και παλιότερα . Κάποιοι έμποροι δίνουν τα λεφτά στα περιοδικά γιά να γράφουν καλά λόγια , κρατάνε ψηλά τις τιμές και τα σέρβις στους ιδιώτες και κατεβάζουν βρακιά στις εταιρείες λήζινγκ .

Κάποιοι άλλοι προτιμούν να τα δίνουν στον κόσμο μέσω της μείωσης της τιμής . Εγώ πάντα εκτιμούσα τους δεύτερους . Τώρα το ίδιο κάνει και η αγορά .



:agree :agree :agree :agree :agree :agree :agree :agree

τα ειπες ολα!

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen ΙΣΜΑΗΛΟΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Ιούλ 2012, 20:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
cruiser έγραψε:
Τώρα που τα αστέρια δυσκόλεψαν , όλοι ψάχνουν τα πραγματικά αμάξια . Το έχω πεί και παλιότερα . Κάποιοι έμποροι δίνουν τα λεφτά στα περιοδικά γιά να γράφουν καλά λόγια , κρατάνε ψηλά τις τιμές και τα σέρβις στους ιδιώτες και κατεβάζουν βρακιά στις εταιρείες λήζινγκ .

Κάποιοι άλλοι προτιμούν να τα δίνουν στον κόσμο μέσω της μείωσης της τιμής . Εγώ πάντα εκτιμούσα τους δεύτερους . Τώρα το ίδιο κάνει και η αγορά .



Δλδ πιστεύεις οτι οι "δεύτεροι"δεν κονομάνε όπως οι πρώτοι?

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen ΙΣΜΑΗΛΟΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 11 Ιούλ 2012, 06:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2218
Kονομάνε μέσω της ποσότητας , των μπόνους από το εργοστάσιο και άλλες έντιμες επιχειρηματικές πρακτικές , όπως απορρόφηση στοκ , αλλά όχι με την παραμύθα περί πρίμιουμ που σε ξεσκίζω στα σέρβις .

Ως πρώην κάτοχος εταιρικών πρίμιουμ , έχω φρικτές απόψεις από γιά την ποιότητα τους και το σέρβις των . Να μην πώ γιά δουλειές που δεν γίνονται αλλά χρεώνονται , αλλά και γιά βλάβες που αποκρύπτονται μέχρι να βγείς από την εγγύηση .

Εν πάση περιπτώσει προτιμώ να πάρω ένα καλό αυτοκίνητο σε λογική τιμή και ας χάσω στην μεταπώληση , παρά να πληρώσω κάτι πάνω από την αξία του να με σκίσουν στα σέρβις , μπάς και πάρω κάτι παραπάνω σε ενδεχόμενη μεταπώληση .

Ασε που τώρα πλέον και η μεταπώληση πέθανε .

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen ΙΣΜΑΗΛΟΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 11 Ιούλ 2012, 09:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 02:28
Δημοσιεύσεις: 1485
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Θα έχει πολύ ενδιαφέρον να βρίσκονται δίπλα δίπλα στην έκθεση μία γυμνή C-class και μία (φθηνότερη) C5 exclusive, ή μία μέση B-class και μία DS5.

Ακόμα μεγαλύτερο ενδιαφέρον θα υπάρχει αν γίνει test drive και των 2 επί τόπου από τον υποψήφιο αγοραστή.

Τέλος, όσον αφορά την ποιότητα των τωρινών αστεριών έχω αρκετές πικραμένες ιστορίες από άτομα της οικογένειας και του φιλικού κύκλου. Η πλάκα ήταν όταν πήγα τον πατέρα μου στην αντιπροσωπεία του αστεριού να παραλάβει το δικό του από σέρβις. Με είχε ρωτήσει ο πωλητής γιατί δεν πήρα C-class αφού γράφω τόσα χιλιόμετρα.

Του απάντησα οτι ακριβώς γιατί γράφω τόσα χιλιόμετρα, θέλω ένα αξιόπιστο αυτοκίνητο. 145 χιλιάδες χλμ με τη C5 και το ιστορικό βλαβών είναι μία ελατωματική μπαταρία και ένα σωληνάκι για το φρέον του ac.

Τον ρώτησα αν υπάρχει έστω και μία C-class που να μην έχει βγάλει παραπάνω βλαβες μετά από 145 χιλιάδες χιλιόμετρα, και με κοιτούσε περίεργα....

Μετά προσπάθησε να μου πουλήσει μία SLC600 εξαετίας στα 70 χιλιάδες ευρώ, τον ρώτησα αν παίρνει ναρκωτικά, και έφυγα τρέχοντας...

_________________
Όταν όλα πάνε κατά διαόλου, βρίσκεις να παρκάρεις!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen ΙΣΜΑΗΛΟΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 11 Ιούλ 2012, 10:03 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 09 Απρ 2012, 14:23
Δημοσιεύσεις: 267
Εμενα η γνωμη μου ειναι να μην τα ισοπαιδωνουμε ολα. Δεν υπαρχει μαυρο -ασπρο. Μπορει να ειναι υπερτιμημενα τα μερσεντες αλλα οχι οτι δεν ειναι καλα και στην ποιοτητα κατασκευης και στην μηχανη. Συμφωνω απολυτα με τις τεραστιες διαφορες των τιμων αλλα δεν ειναι και για τα μπαζα την στιγμη που υπαρχουν και αλλες μαρκες χαμηλοτερου επιπεδου που εχουν παρομοιες τιμες οπως toyta, mazda, και ακομη χειροτερα VW.
Ειμαι απο εκεινους που ειχαν και τα δυο. Ενα Β200 τουρμπο και τωρα εχω το c3. Δεν εχουν σχεση ως προς το μεγεθος και την κατηγορια αλλα μπορω να μιλησω για την αξιοπιστια της Β εχοντας κανει 70000 χιλιομετρα. Χωρις κανενα προβλημα απολυτως. Σερβις καθε χρονο γυρω στα 300 ευρω. Το μονο που αλλαξα ηταν το λαμπακι στο πισω φρενο. Σαν στησημο αμαξιου βεβαια δεν παιζετε. Τωρα με το c3 μου ειμαι ερωτευμενος με τα ολα του. Δεν χορτενω να κανω διαδρομες. Το μονο που θελω απλα να επιβεβαιωσω ειναι την αξιοπιστια του που θα φανει με τον χρονο.

Τελος μιας και το τοπικ ειναι για τον Ισμαηλο απλα να σας πω οτι πηγα σημερα για να αγορασω τις μπαρες μιας και ειναι η μονη αντιπροσωπια κοντα μου. Τα παιδια ηταν εξηπηρετηκοτατα και με βοηθησαν πολυ. Επι τι ευκαιρεια οι μπαρες τισ citroen ειναι απαικτες και οχι ακριβες ιδιατερα. Ολες οι αλλες φτηνοτερες και ακριβοτερες ειναι απλα οδοντοβουρτσες.

_________________
C3 1.4 hdi 70hp attraction


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen ΙΣΜΑΗΛΟΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 12 Ιούλ 2012, 08:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2218
Δεν θα μπορούσα να πω φίλε μου τα ίδια γιά το δικό μου πανάκριβο εταιρικό αστέρι , γιά αστέρια και προπέλες φίλων μου .

Οσων δε δεν ήταν εταιρικά , όταν πήγαν να τα ανταλλάξουν ακόμα και πρό κρίσης , απλά τους σκίσανε .

Και βέβαια δεν μπαίνει καμμιά σύγκριση ενός αυτοκινήτου 12000 € με ένα άλλο των 28-32000 € .

Δεν ισοπεδώνουμε λοιπόν , απλά δεν είμαστε μλκες να χαρίζουμε τα με κόπο βγαλμένα λεφτά μας στον κάθε ένα .

Ξέρεις αυτή η ανοχή μας στην αισχροκέρδεια και το ψευτοκυριλίκι να είμαστε large με τα χρήματα μας έφερε εδώ που είμαστε σαν χώρα .

Το value for money είναι πάνω από όλα , όπως έπρεπε να είναι και ο καταναλωτικός πατριωτισμός , κάτι που στο εξωτερικό ισχύει παντού , γιά αυτό βλέπεις οι τοπικές αυτοκινητοβιομηχανίες να έχουν το 50-60-70 % των τοπικών τους αγορών .

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen ΙΣΜΑΗΛΟΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 12 Ιούλ 2012, 10:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 09 Απρ 2012, 14:23
Δημοσιεύσεις: 267
Το value for money είναι πάνω από όλα , όπως έπρεπε να είναι και ο καταναλωτικός πατριωτισμός ,

Που ειπα εγω το αντιθετο? Απλα δεν γινετε να λεμε αχρηστα τα μερσεντες.

_________________
C3 1.4 hdi 70hp attraction


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen ΙΣΜΑΗΛΟΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 12 Ιούλ 2012, 10:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 27 Μαρ 2010, 13:21
Δημοσιεύσεις: 226
Τοποθεσία: Πατρα
Εικόνες: 1
cruiser έγραψε:
Δεν θα μπορούσα να πω φίλε μου τα ίδια γιά το δικό μου πανάκριβο εταιρικό αστέρι , γιά αστέρια και προπέλες φίλων μου .

Οσων δε δεν ήταν εταιρικά , όταν πήγαν να τα ανταλλάξουν ακόμα και πρό κρίσης , απλά τους σκίσανε .

Και βέβαια δεν μπαίνει καμμιά σύγκριση ενός αυτοκινήτου 12000 € με ένα άλλο των 28-32000 € .

Δεν ισοπεδώνουμε λοιπόν , απλά δεν είμαστε μλκες να χαρίζουμε τα με κόπο βγαλμένα λεφτά μας στον κάθε ένα .

Ξέρεις αυτή η ανοχή μας στην αισχροκέρδεια και το ψευτοκυριλίκι να είμαστε large με τα χρήματα μας έφερε εδώ που είμαστε σαν χώρα .

Το value for money είναι πάνω από όλα , όπως έπρεπε να είναι και ο καταναλωτικός πατριωτισμός , κάτι που στο εξωτερικό ισχύει παντού , γιά αυτό βλέπεις οι τοπικές αυτοκινητοβιομηχανίες να έχουν το 50-60-70 % των τοπικών τους αγορών .

Μιλώντας απο προσωπική εμπειρία στην Ιταλία 14 χρόνια θα σου πω ότι το 50-60-70% που λες,δεν ισχύει πλέον ούτε στα όνειρα! Το γκρουπ Fiat με το ζόρι ξεπερνά το 30% πλέον! Ο Ιταλός θα αγοράσει σαν πρώτο αμάξι ένα μεταξύ passat,c-e class,BMW 3-5-x3-x5,volvo,A4-a6. Στη συνέχεια σαν δεύτερο θα πάρει ένα golf,A3,focus,megane,BMW 1-x1,και σαν τρίτο μικρό για όλες τις δουλειές αν δεν πάρει yaris,polo,c3,fiesta, τότε θα επιλέξει ένα μεταξύ του 500,punto,panda!!!!!

_________________
Citroen C5 AIRCROSS 1.2 PURETECH 130CV 2019
Citroën Xsara II 1.6 16V Exclusive 2004 245000χλμ
VW Polo III 1.3 Confort 1995..........πεθανε!!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen ΙΣΜΑΗΛΟΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 12 Ιούλ 2012, 20:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 21:43
Δημοσιεύσεις: 1895
oiko79 έγραψε:
cruiser έγραψε:
Δεν θα μπορούσα να πω φίλε μου τα ίδια γιά το δικό μου πανάκριβο εταιρικό αστέρι , γιά αστέρια και προπέλες φίλων μου .

Οσων δε δεν ήταν εταιρικά , όταν πήγαν να τα ανταλλάξουν ακόμα και πρό κρίσης , απλά τους σκίσανε .

Και βέβαια δεν μπαίνει καμμιά σύγκριση ενός αυτοκινήτου 12000 € με ένα άλλο των 28-32000 € .

Δεν ισοπεδώνουμε λοιπόν , απλά δεν είμαστε μλκες να χαρίζουμε τα με κόπο βγαλμένα λεφτά μας στον κάθε ένα .

Ξέρεις αυτή η ανοχή μας στην αισχροκέρδεια και το ψευτοκυριλίκι να είμαστε large με τα χρήματα μας έφερε εδώ που είμαστε σαν χώρα .

Το value for money είναι πάνω από όλα , όπως έπρεπε να είναι και ο καταναλωτικός πατριωτισμός , κάτι που στο εξωτερικό ισχύει παντού , γιά αυτό βλέπεις οι τοπικές αυτοκινητοβιομηχανίες να έχουν το 50-60-70 % των τοπικών τους αγορών .

Μιλώντας απο προσωπική εμπειρία στην Ιταλία 14 χρόνια θα σου πω ότι το 50-60-70% που λες,δεν ισχύει πλέον ούτε στα όνειρα! Το γκρουπ Fiat με το ζόρι ξεπερνά το 30% πλέον! Ο Ιταλός θα αγοράσει σαν πρώτο αμάξι ένα μεταξύ passat,c-e class,BMW 3-5-x3-x5,volvo,A4-a6. Στη συνέχεια σαν δεύτερο θα πάρει ένα golf,A3,focus,megane,BMW 1-x1,και σαν τρίτο μικρό για όλες τις δουλειές αν δεν πάρει yaris,polo,c3,fiesta, τότε θα επιλέξει ένα μεταξύ του 500,punto,panda!!!!!


Εγω αρκετα χρόνια στο Μιλανο συμφωνω ότι οι 3αρες σε στεισιον πανε και έρχονται , αλλα τα τελευταία χρόνια έβλεπα πολλα πριμιουμ Αλφα Ρομεο , 500αρακια με της Παναγίας τα ματια πάνω , αλλα είναι γεγονός ότι το Ε90 της BMW αν μπορούσαν θα το έπερναν και στο κρεβάτι τους. Νομίζω όμως ότι αυτο οφείλεται στην επιθετική χρόνο μίσθωση της BMW

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen ΙΣΜΑΗΛΟΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 12 Ιούλ 2012, 21:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 27 Μαρ 2010, 13:21
Δημοσιεύσεις: 226
Τοποθεσία: Πατρα
Εικόνες: 1
Και φυσικά η έκδοση είναι η πιο πλούσια ή η πιο φτωχή!!! Οι Ιταλοί δεν έχουν ενδιάμεσες επιλογές, ή θα πάρουν ας πούμε το ds4 2.0 hdi sport chic με ότι καλουδι επιπλέον υπάρχει σε εξοπλισμό ή θα πάρουν το 1.6 90ιππων base!
Εγω έζησα μοντενα και όλα ήταν e class, c wagon, 3ara wagon, passat wagon, A4 avant, focus wagon, astra wagon, scenic, zafira!

_________________
Citroen C5 AIRCROSS 1.2 PURETECH 130CV 2019
Citroën Xsara II 1.6 16V Exclusive 2004 245000χλμ
VW Polo III 1.3 Confort 1995..........πεθανε!!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen ΙΣΜΑΗΛΟΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 12 Ιούλ 2012, 21:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Τις έχουν σε μεγάλη εκτίμηση τις νεκροφόρες ε?

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 27 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

CITROEN BX DO-IT-YOURSELF SITE
Δ. Συζήτηση: BX
Συγγραφέας: thundermaster
Απαντήσεις: 10
ΝΕΟ CITROËN C3 AIRCROSS
Δ. Συζήτηση: Νέα μοντέλα
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 0
Bsi προβλημα σε citroen xsara picasso 1.6
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: grekpek
Απαντήσεις: 0
Πόσα κλειδιά σας έδωσαν με την καινούρια σας Citroen?
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Πράκτορας
Απαντήσεις: 39
Δείτε το βίντεο "Citroen C3 Picasso Fuse Box" στο YouTube
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: vpafi
Απαντήσεις: 1
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 16 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ