Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 11:19 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΨΕΥΤΙΚΗ ΕΝΔΕΙΞΗ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 17 Αύγ 2012, 08:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 17 Αύγ 2012, 08:09
Δημοσιεύσεις: 7
Αγαπητα μελη, θα ηθελα την συμβουλη σας, για ενα θεμα που μου εχει παρουσιαστει το τελευταιο διαστημα και ακομη λυση ικανοποιητικη δεν εχει βρεθει.
Διαθετω ενα citroen c2 1400cc 2004μοντελο, με 220.000km και κανενα προ το παρον μηχανολογικο προβλημα... εκτος... απο το παρακατω.
Οπως ταξιδευω ξαφνικα η ενδειξη θερμοκρασια απο κανονικη (3 γραμμες) παει για 5-15δευτερολεπτα στο κοκκινο και "κτυπα" και ο ηχος υπερθερμανσης. Αμεσως μετα απο αυτο το χρονικο διαστημα επιστρεφει παλι στην κανονικη ενδειξη. Να σημειωσω οτι εχουν αλλαχθει βαλβιδα-ρελες-αισθητηρας κλπ και δεν εχω διαρροη ψυχτικου. Για οσο διαστημα εχω αυτην την "ψευδη ενδειξη" κατοπιν ελεγχου παρατηρησα μονο οτι λειτουργει το βεντιλατερ και οτι ο κινητηρας εχει την φυσιολογικη του θερμοκρασια. Σε εξουσιοδοτημενο συνεργειο citroen μου ειπαν, οτι πρεπει να γινει αντικατασταση πλακετας με κοστος 230-250€!!!!!!!!!. Σε καποιο αλλο συνεργειο μου ειπαν δεν εργαζετε η δευτερη σκαλα του βεντιλατερ και η αντικατασταση του ειναι της ταξης 150-300€!!!!! Εαν καποιο μελος ειχε το ιδιο προβλημα και εχει βρει λυση, παρακαλω να με βοηθηση, γιατι, στις δυσκολες σημερινες μερες δεν ειμαστε για πειραματα και αβεβαιες λυσεις.
Ευχαριστω για τον χρονο σας


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΕΥΤΙΚΗ ΕΝΔΕΙΞΗ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 17 Αύγ 2012, 11:11 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8614
Καλημέρα Αντρέα.
Μόλις είχα αγοράσει το σάξο ολοκαίνουριο, ο δείκτης θερμοκρασίας πήγαινε βόλτες πάνω-κάτω σάν να ήταν κάποιο όργανο που μέτραγε...την ένταση της κάθε λακκούβας.
Αλλάχτηκε βαλβίδα δοκιμαστικά και μετά στα κεντρικά της citroen μου είπαν ότι ήταν χαλασμένο το ρολόι, ο δείκτης δηλαδή.
Μου παρήγειλαν όλα τα ρολόγια του και αλλάχτηκαν μέσα στην εγγύηση.
Μάλλον για πλακέτα φαίνεται...αλλά ένας καλός ηλεκτρολόγος θα ξέρει καλύτερα.... μήπως θέλουν και τίποτα επαφές καθάρισμα, αφού γίνεται στιγμιαία ενώ μετά σου ξαναδείχνει σωστά θερμοκρασία. :hmm
Κι άν δέν θέλεις να διαθέσεις πολλά χρήματα, κατήργησε το ρολόι του αυτοκινήτου και βάλε ανεξάρτητο after market. ;)


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε diesoulas για την δημοσίευση του/της: andreasX
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΕΥΤΙΚΗ ΕΝΔΕΙΞΗ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 17 Αύγ 2012, 11:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Αντρέα,πρίν αλλάξεις οτιδήποτε,κάντου μια εξαέρωση,δεν έχεις να χάσεις τίποτα. :thumb

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΕΥΤΙΚΗ ΕΝΔΕΙΞΗ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 19 Αύγ 2012, 07:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 17 Αύγ 2012, 08:09
Δημοσιεύσεις: 7
diesoulas έγραψε:
Καλημέρα Αντρέα.
Μόλις είχα αγοράσει το σάξο ολοκαίνουριο, ο δείκτης θερμοκρασίας πήγαινε βόλτες πάνω-κάτω σάν να ήταν κάποιο όργανο που μέτραγε...την ένταση της κάθε λακκούβας.
Αλλάχτηκε βαλβίδα δοκιμαστικά και μετά στα κεντρικά της citroen μου είπαν ότι ήταν χαλασμένο το ρολόι, ο δείκτης δηλαδή.
Μου παρήγειλαν όλα τα ρολόγια του και αλλάχτηκαν μέσα στην εγγύηση.
Μάλλον για πλακέτα φαίνεται...αλλά ένας καλός ηλεκτρολόγος θα ξέρει καλύτερα.... μήπως θέλουν και τίποτα επαφές καθάρισμα, αφού γίνεται στιγμιαία ενώ μετά σου ξαναδείχνει σωστά θερμοκρασία. :hmm
Κι άν δέν θέλεις να διαθέσεις πολλά χρήματα, κατήργησε το ρολόι του αυτοκινήτου και βάλε ανεξάρτητο after market. ;)

Ευχαριστω diesoulas για την αμεση απαντηση σου. Θεωρω την πρωτη απαντηση που ελαβα, ως νεο μελος, για γουρι. Στις 26 Αυγουστου κατεβαινω για διακοπες στην Κρητη και η ΠΡΩΤΗ απαντηση μου ήλθε απο το νησι που τοσο αγαπω.
Επι του θεματος τωρα. Ειμαι σχεδιαστης ηλεκτρονικος 54 χρονων και οπως καταλαβαινεις η φυση της δουλειας μου, με αναγκαζει να "ψαχνομαι" για την λυση ενος προβληματος ελεγχοντας ολες τις παραμετρους. Αυτο σημαινει , οτι δεν ειναι θεμα χρηματων,αλλα.... δεν μπορω να δεχτω τους πειραματισμους καθε συνεργειου με δικα μου εξοδα. Παρατηρησα το εξης. Οταν ανεβαινω μεγαλη ανηφορα με ζορι, τοτε, το κανει ποιο συχνα. Με την απλη λογικη μου, αυτο σημαινει οτι
1. Το κανει την στιγμη που πρεπει να γινει "αλλαγη" απο την πρωτη στην δευτερη σκαλα η ταχυτητα του βεντιλατερ
2. Η πλακετα ή οτιδηποτε διαβαζει τη θερμοκρασια απο τον αισθητηρα (εχει αλλαχθει ο αισθητηρας) ειναι πραγματικα χαλασμενο και δεν μπορει να "διαβαζει" γραμμικα την συνεχεια της ανοδου της θερμοκρασια με αποτελεσμα να "κτυπα" κοκκινο
Ζητησα να μου υποδειξουν ποια ειναι αυτη η πλακετα μηπως μπορω να την ελεγξω αν εχει συμβατικα εξαρτηματα, αλλα απαντηση δεν πηρα
Η λογικη λεει οτι ειναι πλακετα. Θελω να ειμαι βεβαιος ομως πριν κανω καποια κινηση.
Τωρα για το ανεξαρτητο ρολοι της θερμοκρασιας, νομιζω οτι εχεις απολυτο δικιο, το χρειαζεται. Ειμαι ομως σκραπας στα μηχανολογικα και δεν ξερω ουτε απο που πρεπει να το συνδεσουν σωστα, ουτε που μπορω να το βρω στις διαστασεις που με ικανοποιουν.
Αναφερομαι στις διαστασεις, γιατι διαθετω μοναδα λειζερ και μπορω να φτιαξω νεο πανελ που θα τοποθετηθει εκει που ειναι το συμβατικο ψηφιακο ρολοι της ωρας με ολα τα καλουδια που θα δωσουν μια ομορφια στον χωρο.
Ευχαριστω και παλι.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΕΥΤΙΚΗ ΕΝΔΕΙΞΗ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 19 Αύγ 2012, 07:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 17 Αύγ 2012, 08:09
Δημοσιεύσεις: 7
M.M έγραψε:
Αντρέα,πρίν αλλάξεις οτιδήποτε,κάντου μια εξαέρωση,δεν έχεις να χάσεις τίποτα. :thumb

Αλλαχτηκε ο θερμοστατης και εννοητε το παραφλου. Λογικα εγινε και εξαερωση. Θα ζητησω να μου κανουν ξανα εξαερωση μιας και δεν ξερω απο που να την κανω μονος μου.
Να σημειωσω το αυτοκινητο ειναι της κορης μου και τα ζορια τα "τραβα" ως συνηθως ο μπαμπας.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΕΥΤΙΚΗ ΕΝΔΕΙΞΗ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 19 Αύγ 2012, 10:30 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Στη θέση σου θα πήγαινα σε εξειδικευμένο ηλεκτρολόγο, θα κούμπωνε το λέξια πάνω και θα έβλεπα σε ποια θερμοκρασία ανοίγει το βεντιλατέρ. Η δεύτερη σκάλα ανοίγει συνήθως με το A/C σε λειτουργία, κάνοντας αρκετό και χαρακτηριστικό θόρυβο.

Αν δεν έβγαζα άκρη, τότε μαζί με το λέξια (κουμπωμένο) και τον ηλεκτρολόγο συνοδηγό, θα πήγαινα βόλτα ζορισμένη σε ανηφόρα για να δει τι καταγράφει.

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΕΥΤΙΚΗ ΕΝΔΕΙΞΗ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 19 Αύγ 2012, 11:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 17 Αύγ 2012, 08:09
Δημοσιεύσεις: 7
Πράκτορας έγραψε:
Στη θέση σου θα πήγαινα σε εξειδικευμένο ηλεκτρολόγο, θα κούμπωνε το λέξια πάνω και θα έβλεπα σε ποια θερμοκρασία ανοίγει το βεντιλατέρ. Η δεύτερη σκάλα ανοίγει συνήθως με το A/C σε λειτουργία, κάνοντας αρκετό και χαρακτηριστικό θόρυβο.

Αν δεν έβγαζα άκρη, τότε μαζί με το λέξια (κουμπωμένο) και τον ηλεκτρολόγο συνοδηγό, θα πήγαινα βόλτα ζορισμένη σε ανηφόρα για να δει τι καταγράφει.

Δημητρη σε ευχαριστω για την βοηθεια σου. Χτες εκανα μια δοκιμη με IR θερμομετρο ακριβειας. Στοχευσα σε συγκεκριμενο σημειο στο κολαρο του θερμοστατη και κατεγραψα την θερμοκρασια. Η καταγραφη εγινε αφου περιμενα να ανοιξει το βεντιλατερ. Σε αυτο το σημειο του κολαρου εβαλα σημαδι για να ξερω που ακριβως να ξαναπαρω μετρηση. Μετα το ζορισα στον περιφερειακο του Υμηττου και μολις μου το εκανε το παλαβο, εκανα αμεσως δεξια και μετρηση εκ νεου. Η διαφορα ηταν μολις 2 βαθμοι κελσιου. Επειδη εχω απολυτη εμπιστοσυνη στο οργανο ακριβειας που εχω, θελω να πιστευω οτι, εχει σχεση καθαρα με τα ηλεκτρονικα του και τα συναφη με το εγκεφαλο. Παντως εχεις απολυτο δικιο.. συνηθως το κανει με το A/C ανοικτο.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΕΥΤΙΚΗ ΕΝΔΕΙΞΗ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 23 Αύγ 2012, 19:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 30 Δεκ 2011, 13:02
Δημοσιεύσεις: 74
παιδια εχς κι εγς ενα c2 1400 του 06 μου εβγαλε ψευτικη ενδειξη υψηλης θερμοκρασιας ενω ταξιδευα και βρεθηκα στην σιτροεν Λαμιας (αψογη) και απλα μου αλλαξαν τον σενσορα θερμοκρασιας.περιπου 80 ευρω και ολα σουπερ
Επισης απο οτι μου ειπαν ειναι συχνο και γνωστο προβλημα


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε sakattack για την δημοσίευση του/της: andreasX
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΕΥΤΙΚΗ ΕΝΔΕΙΞΗ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 20 Σεπ 2012, 08:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 17 Αύγ 2012, 08:09
Δημοσιεύσεις: 7
Καλημερα σε ολους σας. Μετα απο πολυ ψαξιμο με το προβλημα βρηκα την αιτια,αλλα... δεν ξερω πως μπορει να λυθει.
Λοιπον εχουμε και λεμε. Οσο εργαζεται η πρωτη σκαλα στο βεντιλατερ η ενδειξη θερμοκρασιας ειναι κανονικη. Μολις μπαινει σε λειτουργια η δευτερη σκαλα (γρηγορη) στο βεντιλατερ ΑΚΑΡΙΑΙΑ εχουμε ψευτικη φουλ ενδειξη υπερθερμανσης. Με το που επανερχεται η πρωτη σκαλα μετα απο 1-2 δευτερολεπτα επανερχεται και το οργανο στην κανονικη του λειτουργια.
Λεω εγω τωρα :hmm Μηπως με καποιο τροπο τα "ηλεκτρικα παρασιτα" της δευτερης σκαλας του βεντιλατερ μπορουμε να τα εξαλειψουμε για να μην τρελενεται το οργανο?
Τα φωτα σας παρακαλω!!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΕΥΤΙΚΗ ΕΝΔΕΙΞΗ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 20 Σεπ 2012, 09:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Ιαν 2010, 11:20
Δημοσιεύσεις: 2125
Τοποθεσία: Λάρισα
andreasX έγραψε:
Καλημερα σε ολους σας. Μετα απο πολυ ψαξιμο με το προβλημα βρηκα την αιτια,αλλα... δεν ξερω πως μπορει να λυθει.
Λοιπον εχουμε και λεμε. Οσο εργαζεται η πρωτη σκαλα στο βεντιλατερ η ενδειξη θερμοκρασιας ειναι κανονικη. Μολις μπαινει σε λειτουργια η δευτερη σκαλα (γρηγορη) στο βεντιλατερ ΑΚΑΡΙΑΙΑ εχουμε ψευτικη φουλ ενδειξη υπερθερμανσης. Με το που επανερχεται η πρωτη σκαλα μετα απο 1-2 δευτερολεπτα επανερχεται και το οργανο στην κανονικη του λειτουργια.
Λεω εγω τωρα :hmm Μηπως με καποιο τροπο τα "ηλεκτρικα παρασιτα" της δευτερης σκαλας του βεντιλατερ μπορουμε να τα εξαλειψουμε για να μην τρελενεται το οργανο?
Τα φωτα σας παρακαλω!!!!!


μου φαινεται τα λες αναποδα. το αυτοκινητο εχει ψευτικη ενδειξη θερμοκρασιας γι αυτο παιρνει μπροστα η δευτερη σκαλα του βεντιλατερ. δεν παιρνει μπροστα η δευτερη σκαλα του βεντιλατερ και αυτο εχει ως συνεπεια να ανεβαινει και η θερμοκρασια.

_________________
Ζούμε σε μια κοινωνία που η πίτσα φτάνει στο σπίτι σου πριν από την αστυνομία

προσεχε οταν περνω απο κει
και μαζεψε το μπρικι
γιατι συνηθως βιαζομαι
και κανω παντιλικι

parakalo min grafete me agglikous xaraktires apagoreyete apo toys kanones tou forum


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΕΥΤΙΚΗ ΕΝΔΕΙΞΗ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 20 Σεπ 2012, 13:25 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 14 Σεπ 2012, 15:08
Δημοσιεύσεις: 14
Συγγνώμη ρε μάγκες που επεμβαίνω αλλά που είναι αυτή η μπάρα της θερμοκρασίας; Γιατί εμένα δεν την δείχνει πουθενά στο δικό μου το καντράν;


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΕΥΤΙΚΗ ΕΝΔΕΙΞΗ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 20 Σεπ 2012, 13:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Ιαν 2010, 11:20
Δημοσιεύσεις: 2125
Τοποθεσία: Λάρισα
Android_cd47 έγραψε:
Συγγνώμη ρε μάγκες που επεμβαίνω αλλά που είναι αυτή η μπάρα της θερμοκρασίας; Γιατί εμένα δεν την δείχνει πουθενά στο δικό μου το καντράν;


χωρις να εχω το c2 δεν εψαξα πολυ.

http://www.youtube.com/watch?v=Gru-orLi ... re=related

_________________
Ζούμε σε μια κοινωνία που η πίτσα φτάνει στο σπίτι σου πριν από την αστυνομία

προσεχε οταν περνω απο κει
και μαζεψε το μπρικι
γιατι συνηθως βιαζομαι
και κανω παντιλικι

parakalo min grafete me agglikous xaraktires apagoreyete apo toys kanones tou forum


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΕΥΤΙΚΗ ΕΝΔΕΙΞΗ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 20 Σεπ 2012, 13:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 14 Σεπ 2012, 15:08
Δημοσιεύσεις: 14
dimitrisc4vts έγραψε:
Android_cd47 έγραψε:
Συγγνώμη ρε μάγκες που επεμβαίνω αλλά που είναι αυτή η μπάρα της θερμοκρασίας; Γιατί εμένα δεν την δείχνει πουθενά στο δικό μου το καντράν;


χωρις να εχω το c2 δεν εψαξα πολυ.

http://www.youtube.com/watch?v=Gru-orLi ... re=related


To δικό μου το καντράν είναι αυτό http://www.youtube.com/watch?v=dgfVLZ9Q ... re=related


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΕΥΤΙΚΗ ΕΝΔΕΙΞΗ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 20 Σεπ 2012, 13:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Ιαν 2010, 11:20
Δημοσιεύσεις: 2125
Τοποθεσία: Λάρισα
νομιζα εχεις το c2 γιατι λεγαμε για c2. το c3 αν θυμαμαι καλα δεν εχει αλλα εχει προειδοποιητικο λαμπακι η κατευθειαν ενδειξη. τωρα ποτε αναβει και σε τι θερμοκρασια θα σε γελασω.

_________________
Ζούμε σε μια κοινωνία που η πίτσα φτάνει στο σπίτι σου πριν από την αστυνομία

προσεχε οταν περνω απο κει
και μαζεψε το μπρικι
γιατι συνηθως βιαζομαι
και κανω παντιλικι

parakalo min grafete me agglikous xaraktires apagoreyete apo toys kanones tou forum


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΕΥΤΙΚΗ ΕΝΔΕΙΞΗ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 20 Σεπ 2012, 14:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Καπετάνιο,ούτε το C2 το mkii,έχει όργανο,μόνο λαμπάκι.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 21 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

service Λυχνια και ενδειξη για φιλτρο
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 6
Ενδειξη πίεσης ελαστικών ...
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 40
Πρόβλημα με ένδειξη βενζίνης
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C2
Συγγραφέας: Νίκος Μιχ.
Απαντήσεις: 4
αντι για ενδειξη χειροφρενου
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: john4925
Απαντήσεις: 10
Σβησιμο του κλειδιου ψηφιακη ενδειξη mk 2
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Saxo
Συγγραφέας: AleZ750
Απαντήσεις: 14
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ