Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 18 Απρ 2024, 12:00 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: καλημερα! νεο μελος ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ C2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 17 Ιαν 2014, 11:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 17 Ιαν 2014, 11:35
Δημοσιεύσεις: 194
Καλημερα σε ολους !
ειμαι νεο μελος..συγχωρεστε με εαν γραφω οπου να ναι...διοτι δεν εχω ακομη καταλαβει καλα πως λειτουργει το forum.
Εχω ερωτευθει το c2 και επειδη θελω ενα μικρο αυτοκινητο πολης με χαμηλη καταναλωση προκειται να προβω στην αγορα ενος τετοιου με κινητηρα 1100cc. Πιστευετε οτι εχω κανει σωστη επιλογη?
Μπορω εκτος απο την πολη να παω κ ενα μικρο ταξιδακι καποια στιγμη(δεδομενου οτι βγαινω εκτος αθηνων 2 φορες τον χρονο μονο με αυτοκινητο).χωρις να ζοριστει?αν εχω μεσα αλλο ενα ατομο κ μερικες αποσκευες?ως επι το πλειστον ομως το θελω για την πολη.
εχω βρει ενα μεταχειρισμενο ετους 2003 με αρκετα χλμ. γενικως εχει χαμηλη καταναλωση βενζινης?τι πιστευετε?σας ευχαριστω εκ των προτερων!! :salute


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: καλημερα! νεο μελος...προκειται να αγορασω ενα C2,1100
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 17 Ιαν 2014, 12:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Αύγ 2013, 14:01
Δημοσιεύσεις: 33
Τοποθεσία: Κιλκις
Εικόνες: 1
Καλως ηρθες στο club...Εγω προσωπηκα δεν μπορω να σου απαντησω σε ολα τα θεματα που εθεσες επιδει εχω το vts και ετσι δεν μπορω να σου πω για το 1100..Το μονο που μπορω να σου πω με σιγουρια φιλε μου ειναι οτι το αμαξι θα σου αρεσει ακομη πιο πολυ οταν το οδηγησεις..εχει πολυ ωραια κ απολαυστικη οδηγησει..

_________________
Εικόνα
Citroen C2vtS


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Nakis για την δημοσίευση του/της: lefki
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: καλημερα! νεο μελος ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ C2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 17 Ιαν 2014, 12:03 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 17 Ιαν 2014, 11:35
Δημοσιεύσεις: 194
χαιρομαι να ακουω τετοια...αρχικα ηθελα 1400 αλλα μετα σκεφτηκα τα σηματα κλπ..κ οτι θα ειναι λιγο περιττο για μενα..ειμαι γυναικα κ νεα οδηγος......καταλαβαινετε......χεχε..


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: καλημερα! νεο μελος ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ C2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 17 Ιαν 2014, 12:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Αύγ 2013, 14:01
Δημοσιεύσεις: 33
Τοποθεσία: Κιλκις
Εικόνες: 1
Τοτε πρεπει να διορθωσω το φιλε μου που σου ειπα πριν...Λοιπον ''φιλη'' μου εσυ τα ξερεις αυτα..Ειναι αναλογος τι ψαχνεις..Το αμαξι εχει πολλες εκδοσεις..Παντως αμα εισαι νεα πυστευω οτι το αμαξι θα σε βοηθησει γτ εχει σχετικα ευκολη κ ανετη οδηγηδει...Επισεις για μεσα στην πολη που το θελεις ειναι το καταληλο..

_________________
Εικόνα
Citroen C2vtS


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Nakis για την δημοσίευση του/της: lefki
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: καλημερα! νεο μελος ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ C2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 17 Ιαν 2014, 12:33 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8614
:welc lefki!
Μια χαρά ταξιδάκι θα κάνεις και με το 1100!
Είναι ό'τι πρέπει για την πόλη, και δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα να κάνεις και μεγάλο ταξίδι, με 2 άτομα και αποσκευές.
Πολύ περισσότερες πληροφορίες και λεπτομέρειες, θα σου δώσει ο φίλος μου ο linker.
Ρίξε και μια ματιά στο δικό του, να πορωθείς περισσότερο! ;) :)

viewtopic.php?f=151&t=10694


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε diesoulas για την δημοσίευση του/της: lefki
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: καλημερα! νεο μελος ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ C2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 17 Ιαν 2014, 12:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 17 Ιαν 2014, 11:35
Δημοσιεύσεις: 194
χιλια ευχαριστω..θα μπροεσω λες να παω κ ενα χαλαρο ταξιδακι?μικρο..μεχρι μετα την κορινθο ας πουμε?
αν εχω λιγες αποσκευες κ αλλο ενα ατομο θα μπορεσω να ανεβω ευκολα ανηφορες σε ενα βουνο ας πουμε?
παντα η φοβια μου ηταν να μην τραβαει ενα αυτοκινητο κ να πρεπει να κατεβασω τον συνοδηγο!!! χααχαχ!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: καλημερα! νεο μελος ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ C2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 17 Ιαν 2014, 12:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 17 Ιαν 2014, 11:35
Δημοσιεύσεις: 194
καλα το αυτοκινητο ειναι κουκλι! πιστευω οτι ειναι τα πιο ομορφα που κυκλοφορουν στις μερες μας!! οι γαλλοι εχουν αισθητικη παντως..εγω κοιταω μονο την εμφανιση μιας κ τεχνικα κ μηχανολογικα δεν γνωριζω.αυριο θα παει ο μηχανικος μου να το δει ..μου προκαλει χαμογελο κ μονο που το βλεπω αυτο το αυτοκινητο.εινια πραγματικα ενα κουκλι!!!
επισης επειδη μου αρεσει η σπορ εμφανιση στο αυτοκινητο.εχετε να μου προτεινετε καποια μαγαζια στην αθηνα για να αγορασω καποια αξεσουαρ?π.χ. καλυμμα τιμονιου, λεβιε, ισως καλυμματα σαλονιου κλπ?
λεω να του βαλω κ ζαντολαστιχα...(καλα στο τελος με βλεπω να πορονομαι και να του βαζω εξατμισεις, φωτα xenon κλπ...χχχαχαχαχαχαχαχχαχχα!).


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: καλημερα! νεο μελος ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ C2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 17 Ιαν 2014, 12:44 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8614
Με τίποτα!!! Θα φορτωθείς και το συνοδηγό μέχρι τέλους της διαδρομής! :D :D :D
Κατ'αρχήν σήμερα έχουν μειώσει όλοι τα τρεξίματα, λόγω οικονομίας στη βενζίνη.
Δεύτερον, σε ορεινές διαδρομές με στροφές δεν προλαβαίνεις να αναπτύξεις μεγάλες ταχύτητες (εκτός αν έχεις βγεί βόλτα για αγωνιστική οδήγηση/εκτόνωση με κανένα saxo/C2 vts ....όπως οι παλιές καλές μας συνήθειες.. :mrgreen )
Τρίτον... πάς αργά να απολαύσεις τη διαδρομή...
και τέλος... θα το μάθεις το αυτοκίνητό σου μετά από σύντομο διαστημα, και θα ξέρεις σε ποιες στροφές "τραβάει" η κάθε του ταχύτητα καλύτερα.
...στη χειρότερη περίπτωση που δεν τραβάει στην ανηφόρα... πολύ απλά.. κατεβάζεις ταχύτητα (π.χ. από 3η, 2α.)
Μην αγχώνεσαι... πάρα πολλά αυτοκίνητα που βλέπεις καθημερινα, είναι 1100 και κάνουν ταξίδια απροβλημάτιστα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: καλημερα! νεο μελος ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ C2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 17 Ιαν 2014, 12:48 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8614
lefki έγραψε:
καλα το αυτοκινητο ειναι κουκλι! πιστευω οτι ειναι τα πιο ομορφα που κυκλοφορουν στις μερες μας!! οι γαλλοι εχουν αισθητικη παντως..εγω κοιταω μονο την εμφανιση μιας κ τεχνικα κ μηχανολογικα δεν γνωριζω.αυριο θα παει ο μηχανικος μου να το δει ..μου προκαλει χαμογελο κ μονο που το βλεπω αυτο το αυτοκινητο.εινια πραγματικα ενα κουκλι!!!
επισης επειδη μου αρεσει η σπορ εμφανιση στο αυτοκινητο.εχετε να μου προτεινετε καποια μαγαζια στην αθηνα για να αγορασω καποια αξεσουαρ?π.χ. καλυμμα τιμονιου, λεβιε, ισως καλυμματα σαλονιου κλπ?
λεω να του βαλω κ ζαντολαστιχα...(καλα στο τελος με βλεπω να πορονομαι και να του βαζω εξατμισεις, φωτα xenon κλπ...χχχαχαχαχαχαχαχχαχχα!).


:D :D :D :clap :clap :clap
Το αυτοκίνητο ...είναι καθρέφτης του ιδιοκτήτη, κι ο Δημήτρης -linker- είναι από τους καλύτερους κατόχους που θα μπορούσε να έχει ένα αυτοκίνητο.
Το αυτοκίνητο όσο το προσέχεις και το αγαπάς, τόσο σε προσέχει κι εκείνο.
Μαγαζιά υπάρχουν πάρα πολλά... όρεξη νά'χεις ...και λεφτα. ;)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: καλημερα! νεο μελος ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ C2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 17 Ιαν 2014, 12:52 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Το αυτοκίνητο που θέλεις είναι ότι πρέπει για μέσα στη πόλη: ευκολοδήγητο, άνετο, ασφαλές και προπάντων μικρό σε μέγεθος. Δε θα σου αρνηθεί και ένα ικανοποιητικό ταξίδι αρκεί να ξέρεις και συ τα όρια του.

Μην πας σε τόσο παλιά μοντέλα (2003-2004), βρες ένα έτους 2006-2007 στα 3500-4000€+ και φρόντισε να είναι έκδοσης VTR μιας και ο εξοπλισμός του και ή έξτρα πρακτικότητα του εσωτερικού θα σε βολέψει περισσότερο.

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: καλημερα! νεο μελος ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ C2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 17 Ιαν 2014, 13:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 17 Ιαν 2014, 11:35
Δημοσιεύσεις: 194
κριμα..δεν διαθετω τοσα λεφτα..πολυ κριμα..μεχρι 3000 που διαθετω δεν ειναι ευκολο να βρω ενα πιο καινουριο..αστα..


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: καλημερα! νεο μελος ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ C2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 17 Ιαν 2014, 13:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 05 Δεκ 2009, 17:57
Δημοσιεύσεις: 3167
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Παφος
Θα το ευχαριστηθείς σιγουρα. Οντας πρώην κατοχος ενος 1100 και εγω λεω κανε το βημα και βρες ενα πιο καινουργιο του 2006 - 2007. Στην πολη ειναι ανετο, σβελτο και χωράει παντου. Ταξιδι κανει ανετα μιας και η 5η ταχυτητα ειναι "μακριά" και κινειται με ανεση σε ισιο δρομο με 120 - 130 και αιρκοντισιον και κατανάλωση γυρω στα 6λιτρα ανα 100 χιλιομετρα. Στις ανηφόρες θα εισαι πιο αργή αλλα οχι και για σταματημα! ΑΠλά θα εισαι με μικρότερη ταχυτητα στο σασμάν π.χ. σε αποτομη ανηφόρα με 3η αλλα σε νορμάλ δρομο για ΚΟρινθο που λες θα πηγαινει μια χαρά.
Επιμένω να βρεις ενα του 2006 - 2007 σε εκδοση VTR γι να εχεις ολο το σπορ look αλλα και την διχρωμια στο εσωτερικό.
Εγω συμμβίωσα μαζί του για κοντά 120000 χλμ και στα πρώτα 70000 κινηθηκα σχεδον αποκλειστικά σε εθνική (Θεσσαλονικη Φλώρινα) αλλα και επαρχιακές οδους. Δεν με ζορισε ποτέ!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: καλημερα! νεο μελος ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ C2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 17 Ιαν 2014, 15:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 17 Ιαν 2014, 11:35
Δημοσιεύσεις: 194
πανεμορφο ΤΟ VTR Αλλα δυστυχως δεν εχω παραπανω λεφτα..κ απο οτι ειδα στις αγγελιας απογοητευθηκα..δεν το βρισκω φυσικα κατω απο 3000.δεν διαθετω δυστυχως παραπανω ..κριμα! εχει τελειο σαλονι..!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: καλημερα! νεο μελος ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ C2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 17 Ιαν 2014, 15:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 17 Ιαν 2014, 11:35
Δημοσιεύσεις: 194
winemaker έγραψε:
Θα το ευχαριστηθείς σιγουρα. Οντας πρώην κατοχος ενος 1100 και εγω λεω κανε το βημα και βρες ενα πιο καινουργιο του 2006 - 2007. Στην πολη ειναι ανετο, σβελτο και χωράει παντου. Ταξιδι κανει ανετα μιας και η 5η ταχυτητα ειναι "μακριά" και κινειται με ανεση σε ισιο δρομο με 120 - 130 και αιρκοντισιον και κατανάλωση γυρω στα 6λιτρα ανα 100 χιλιομετρα. Στις ανηφόρες θα εισαι πιο αργή αλλα οχι και για σταματημα! ΑΠλά θα εισαι με μικρότερη ταχυτητα στο σασμάν π.χ. σε αποτομη ανηφόρα με 3η αλλα σε νορμάλ δρομο για ΚΟρινθο που λες θα πηγαινει μια χαρά.
Επιμένω να βρεις ενα του 2006 - 2007 σε εκδοση VTR γι να εχεις ολο το σπορ look αλλα και την διχρωμια στο εσωτερικό.
Εγω συμμβίωσα μαζί του για κοντά 120000 χλμ και στα πρώτα 70000 κινηθηκα σχεδον αποκλειστικά σε εθνική (Θεσσαλονικη Φλώρινα) αλλα και επαρχιακές οδους. Δεν με ζορισε ποτέ!!!

ΑΛΗΘΕΙΑ ..το VTR τι διαφορα εχει απ οτο απλο?στην ουσια ? αλλαζει μονο το σαλονι?κ κατι αλλο μεσα?για πειτε μου..


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: καλημερα! νεο μελος ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ C2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 17 Ιαν 2014, 17:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2007, 00:50
Δημοσιεύσεις: 2141
Εικόνες: 3
Για τις διαφορες εξοπλισμου δε ξερω να σου πω..Οσον αφορα την αγορα 1100 στις μερες μας ειναι καλη κινηση γιατι θα δεις χαμηλες καταναλωσεις..Απο την αλλη εχουν ανεβει οι τιμες λογω αυξημενης ζητησης!
Για την πολη ειναι ιδανικα αυτα τα αμαξια αλλα δε θα το ελιωνα στα ταξιδια.Αν εχεις στο μυαλο σου να κανεις πααααααρα πολλα χλμ και πολλαααααα ταξιδια θα σου ελεγα οχι στο 1100.Για καμια εξορμηση μια στο τοσο καλο ειναι.
Για τα λεφτα που δινεις δυσκολο να βρεις κατι,αυτη ειναι η αληθεια.Επισης το C2 ανηκει στη μικρη κατηγορια και οτι μαρκα αυτοκινητου και να παρεις σ'αυτη την κατηγορια μη περιμενεις να ειναι top σε ποιοτητα, υλικων και γενικοτερα.
Για σενα πιστευω ειναι καλο το C2,βολικο στο παρκαρισμα,οικονομικο,ομορφουλι,μια χαρα. :thumb


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 10 [ 145 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Επόμενο



Συναφή θέματα

οδική βοήθεια
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: mesastou
Απαντήσεις: 20
Ζητώ βοήθεια για αγορά C3 ΙΙ από Ιωάννινα.
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: Translatoras
Απαντήσεις: 1
Νέο μέλος
Δ. Συζήτηση: Τα πρώτα σας βήματα!
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 6
Βοηθεια για αλλαγη ''χταποδιου''
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xantia
Συγγραφέας: LOYTRIANOS
Απαντήσεις: 3
Αγορά νέου PC - Θέλω γνώμες!!
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: Niphrentil
Απαντήσεις: 3
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ