Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 11:56 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ C2 VTS 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 31 Μαρ 2014, 01:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 12 Μαρ 2014, 00:19
Δημοσιεύσεις: 37
Καλημερα φορουμ !! ειμαι νεος ιδιοκτητης C2 VTS 1.6 08 το Facelift με 63.000 χλμ το πηρα με 61.000 ΠΙΠΙΛΑ πεντακαθαρο και τελειως μαμα , λογω της ασχολιας μου γενικα με αυτοκινητα , κατοχος εβο 9 και εβο 10 , και πολλα φτιαγμενα , με το που το πηρα ξεκηνησα την συντηρηση του , ιμαντες SKF , εβγαλα το χαρτινο φιλτρο αερος και εβαλα ενα BMC, λαδια Castrol φουλ συνθετικα , 5-40 αν θυμαμαι καλα , υγρα φρενων , βαλβολινες Valvoline κανονικο ιξωδες (τρομερη διαφορα καθαρισε το σασμαν μου ) , μπουζι καινουρια , εβγαλα το ψυκτικο καθαρισα ψυγεια δοχεια κλπ και εβαλα φρεσκο Total , εβαλα αντικλεπτικο διακοπτη για αντλια βενζινης , λαστιχα Continetal contact sport 3 στις μαμα διαστασεις το αμαξι ηδη ειχε OZ 16αρια τις 35 Aniversary ανεβαζω και φωτο συντομα , επισης αλλαξα εξωτερικο ιμαντα μαζι με αντλια νερου , καθαρισα μπεκ και εισαγωγη ( τα 2 μπεκακια ηταν λιγο βουλωμενα δεν ειχα καλη βενταλια ) και επεται να αλλαξω αντλια βενζινης και φιλτρο βενζινης . τωρα εξωτερικα εχει φημε , εχει αυτοκολλητα του φορουμ σας που σημαινει οτι θα το ξερετε το αμαξι ( ειναι απο νεα περαμο καβαλας ) εγω ειμαι αθηναιος.. εεεμμ τι αλλο ξεχναω , εχει ανεμοθραυστες στα παραθυρα . να μπω στο ζουμι τωρα.. θελω να βελτιωσω το αυτοκινητο και να ξεκηνησω πρωτον απο αναρτηση που χρηζει αλλαγης εχει μαλακωσει πολυ δεν κοπαναει αλλα εχει μαλακωσει , εχω ακουσει διαφορα για Koni με ελατηρια Eibach , για μπιλστειν , αλλο παιδι φορουσε D2 , δεν με ενδιαφερει το χαμηλωμα θα χαλασω το ολο στησιμο που εχει απο μαμα που ειναι καταπληκτικο ισως κανα 2 ποντους κατω , θελω προταση για μια καλη αναρτηση σε λογικες τιμες , επισης τι θα κανω με εισαγωγη? ποια ειναι η ποιο διαδεδομενη λυση ? με εξατμηση λεω για 54 χιλιοστα ελευθερη μου λενε φτιαξω και χταποδι αλλα το φοβαμαι , ουτε στο εβο δεν εχω πειραξει χταποδι και ειναι με Fp red τουρμπινα , και δουλευει αψογα , επισης τι εκκεντρα ? να κανω ροικη ? προγραμματιστη εχω 2-3 επιλογες αλλα και οι δικες σας προτασεις ειναι καλοδεχουμενες !! εγραψα πολλα σας κουρασα εχω αλλα τοσα να ρωτησω :P Α ΕΠΙΣΗΣ θελω Xenon το θεμα ειναι οτι αυτο το αμαξι εχει CHeck για τα παντα ! θελω να βαλω ξενον αλλα να αποφυγω το λαμπακι για τις <καμμενες> λαμπες που θα διαβαζει , αυτο λυνεται ευκολα βαζοντας λαμπακια Can bus?επισης εχω ακουσει διαφορα οτι με τα ξενον μπορει να λιωσουν οι καθρεφτες μεσα στα φαναρια επειδη ειναι πλαστικοι υπαρχει τετοια περιπτωση να παθω τετοια νιλα ? ευχαριστω εκ των προτερω !

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ C2 VTS 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 31 Μαρ 2014, 09:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 24 Ιουν 2009, 18:35
Δημοσιεύσεις: 4428
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Εικόνες: 3
:welc to the club
1) Ανάρτηση : JamSport Κυρλαγκιτης του λες τι θελεις και σου λεει τιμη (υπολόγιζε 900-1200 € τελειωμένο)
2) Εισαγωγή : Γνωμη μου μην κανεις τιποτα (δεν ειναι turbo για να θελεις τρελες αναπνοές)
3) Εξαγωγη : Αν θα κανεις χταποδι με 54 σωληνα, πισω (τελικο) θελει κανονικο ή μαμα, (οχι group N ή group A), για να μην αδιασει χαμηλα το μοτερ. Διαφορετικα , μαμα χταποδι 52-54 σωληνα, 200αρι καταλητη, και το τελικο το πολυ group N (και οσο γινετε χωρις πολλες-πολλες κουρμπες).
4) Ροϊκη μπορεις να κανεις οπως και κεντροφορους αλλα για να προχωρήσεις σ'αυτα πρεει να καταλήξεις για τι χρηση θελεις το αμαξι......μπορεις να βαλεις απλα δυο γραναζια ρυθμιζομενα στους μαμα κεντροφορους και να παιξεις λιγο να δεις τι θελεις και τι κανει για αρχη...
5) Προγραμμα : εγω θεωρω οτι θελει βελτιωση το C2 στην απόκριση του γκαζιου και λιγο πιο ψηλα τον κοφτη, γιατι φτανει αμεσως, υπαρχει μελος του club που ασχολητε με soft-tuning (GEMI). Του λες τι θελεις και που και το κανει .....
6) Φωτα : ναι τα cαnbus παιζουν σε ολα τα σημεια...... οσο για τους καθρεπτες, το δικο μας δεν εχει παθει τιποτα...
αυτα ..... ολα ειναι κατα την δικη μου αποψη......
Αν κανεις μια "βολτα" στο φορουμ θα βρεις αρκετα μελη (π.χ. e-tuners) επαγγελματίες που μπορουν να σε βοηθησουν μιας και εισαι Αθηνα...

_________________
Βασίλης AX Gti


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ C2 VTS 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 31 Μαρ 2014, 10:14 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8614
:welc Δημήτρη, καλοτάξιδο!!!! :clap :clap :clap

...ο Vil μίλησε.... αυτός ξέρει! :thumb :salute


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ C2 VTS 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 31 Μαρ 2014, 10:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 25 Αύγ 2012, 06:43
Δημοσιεύσεις: 1799
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Καλορίζικο Δημήτρη και από μένα, εγώ από ανάρτηση έχω κράτηση την μαμά με αλλα Ελατηρια,από εισαγωγή του έχω βάλει σκούπα green(με τροποποίηση της μάσκας,από εξατμιση εγώ επειδή δεν πάω για εκεντροφορους έβαλα 50 με 200 καταλύτη ,επεξα με αλλα γρανάζια και πέρνει από εκεί, προγραμμα έχουν πολύ(εγώ πχ πήγα ανδριανακη)


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Εικόνα
C2 1.6 VTS/ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

http://www.fannatics.gr/


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ C2 VTS 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 31 Μαρ 2014, 14:54 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Καλορίζικο Δημήτρη,ασημί είναι από Χανιαδακη?

Στάλθηκε από το ST26i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ C2 VTS 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 31 Μαρ 2014, 17:16 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Νοέμ 2007, 22:41
Δημοσιεύσεις: 17279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 10
Είναι μαύρο, μέλους μας.


Καλορίζικο συνονόματε, ωραίο εργαλείο πήρες και φαντάζομαι θα γίνει ακόμα καλύτερο.

_________________
Εικόνα

Citroën Xantia II 1.8i 16V
Citroën C2 by Loeb no.0299

"Life is too short to drive boring cars"


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ C2 VTS 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 31 Μαρ 2014, 21:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
:welc φίλε.
Μην μπερδεύεις το Evo,δεν έχουν καμμιά σχέση τα δύο αυτοκίνητα.Το evo,οτι λαλακία κι αν κάνεις είναι στο δρόμο,αυτό όχι.
Πρώτα ξεκαθάρισε για τι χρήση το θέλεις,γιατί σε βρίσκω λίγο μπερδεμένο.
Όπως επίσης δεν διάβασα πουθενά για φρένα.
Δεν σε ενδιαφέρουν?

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ C2 VTS 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 01 Απρ 2014, 17:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 12 Μαρ 2014, 00:19
Δημοσιεύσεις: 37
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για το ενδιαφερον και τις απαντησεις παιδια !!!! ας απαντησω χωριστα σε καθε απαντηση ! λοιπονν για αναρτηση σκεφτομαι να παω εκει που παω και το μεγαλο καθως ειναι καιρος φιλος ο ΠΟΥΠΑΚΗΣ αν τον εχετε ακουστα , ειναι ειδικος στις KW κλπ , για εισαγωγη απλα την ηθελα λιγο πιο ελευθερη ισως με καποιο γνωστο κιτακι ! για το χταποδι το εψαξα και δεν θα το πειραξω , οσο για τον καταλυτη θελω να τον αποφυγω καθως εκει πνιγεται πολυ το συγκεκριμενο αμαξι , ζεματαει το πορτμπαγκαζ μου μετα απο γρηγορη βολτα στη δεξια πλευρα , ( μου χαλασανε και τα γαλατα :D :D ) οσο για το τελικο που ανεφερες ειναι φασαριοζικο πολυ και θελω να το αποφυγω καθως κανω ταξιδια Αθηνα Καβαλα πολυ συχνα λογω σπουδων , οποτε σκεφτομαι κατι με τελικο καζανι να γινει λιγο πιο μπασος ο ηχος , διορθωστε με αν κανω λαθος , το αμαξι το θελω απλα να δυναμωσει και να ειναι το ιδιο ικανο σε στριψιμο και σε ευθεια ! κανουμε και κανενα πατημα που και που.. οσο για τα γραναζια ενδιαφερον ακουγεται ριξε τα φωτα σου και εδω καθως δεν ξερω γνωστες εταιριες για γαλλικα που να εχουν αξιοπιστες λυσεις ! οσο για την αποκριση του γκαζιου εχω υποψην μου το Sprint booster Που ειναι διαδεδομενη λυση και ειδα 2 C2 με αυτο και μαλιστα ειχε και 3 προγραμματα και ειχε αρκετη διαφορα , για τον κοφτη το φοβαμαι γιατι λογικα ψηλα θα βαλβιδιζει και θα χρειαστω και ελατηρια βαλβιδων ( εχω ακουσει οτι του c2 ειναι μαλακα) για τα ξενον το εχω δρομολογησει ηδη θα βαλω πανω κατω , RANIOTI αδριανακης γνωστος στο χωρο καιρο , ευχαριστημενος εισαι ? με τα γραναζια ειχες αισθητη διαφορα ? δυναμομετρο εχεις κανει ? ΦΙλε ενα μαυρο ειναι με OZ ακτινωτη ! ειναι μελος το παιδι εδω ! Linker ευχαριστω πολυ ναι ηδη το συντηρησα στο επακρο τα αλλαξα ολα τωρα θελω να αρχισω την βελτιωση ! Φιλε Tzakos το αμαξι ειναι πολυ σταθερο βεβαια αν περασεις το οριο δεν εχει επιστροφη θεωρω ετσι ειναι σε καθε 2κινητο! παντως σου εμπνεει σιγουρια και σε αφηνει να το πιεσεις περισσοτερο στο στριψιμο προσωπικα με εχει συναρπασει ! τα φρενα του ειναι καταπληκτικα μαμα οποτε δεν ξερω αν θελω να παιξω εκει ! το μονο που εκανα ειναι υγρα φρενων φρεσκα σε λιγο ειναι η ωρα για δισκοπλακες που σκεφτομαι να βαλω καμια χαρακτη γνωστης εταιριας με τακακια fast road και θα ειναι τελειο ! τα φρενα ειναι βασικα !

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ C2 VTS 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 01 Απρ 2014, 20:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 25 Αύγ 2012, 06:43
Δημοσιεύσεις: 1799
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Χταπόδι να αλλάξεις θα δεις διάφορα και θα κατεβάσεις τον καταλύτη κάτω ,φρένα να βάλεις από διλιτρο όπως εγω(από 266 σε 283),έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος με τον ανδριανακη το έκανε άψογο (κόφτη πήγε 7500 και έκανε και το γκάζι άμεσο και ρύθμισε το προγραμμα όπως έπρεπε,γρανάζια μπαίνουν πανευκολα από σαξοραλλο και τα περνεις μεταχείρο όπως εγω,θα ανεβάσες φουλ συμπίεση και προπορεια,έβγαλε 146 φίλε μου αλλα δεν τα εμπιστεύομαι τα δυναμομετρα ,στο δρόμο για αυτό που είναι(μιας και τούρμπο δεν είναι)δεν έχει σχέση με μαμα


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Εικόνα
C2 1.6 VTS/ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

http://www.fannatics.gr/


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ C2 VTS 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 01 Απρ 2014, 22:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Το δίλιτρο Πάνο φοράει 303.
Αυτά που έβαλες εσύ,όπως και εγώ είναι απο THP 1.6.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ C2 VTS 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 01 Απρ 2014, 22:59 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
+1

Στάλθηκε από το ST26i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ C2 VTS 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 02 Απρ 2014, 01:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 12 Μαρ 2014, 00:19
Δημοσιεύσεις: 37
146 αλογα ειναι πολυ καλα αν θυμαμαι σωστα εχει μαχα ο ανδριανακης οποτε μιλαμε στροφαλο , πολυ καλα , οι καμπυλες πως ηταν ? τα γραναζια που μπορω να τα βρω? ξερουμε κωδικο κλπ ? τα φρενα του μου αρεσουν ακομα θα δω μολις ερθει η ωρα για δισκοπλακες τα τακακια ειανι ολοφρεσκα !

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ C2 VTS 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 02 Απρ 2014, 06:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 25 Αύγ 2012, 06:43
Δημοσιεύσεις: 1799
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Tzakos έγραψε:
Το δίλιτρο Πάνο φοράει 303.
Αυτά που έβαλες εσύ,όπως και εγώ είναι απο THP 1.6.
εβαλα από 307 διλιτρο(τέτοια φόραγε εκείνο)


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Εικόνα
C2 1.6 VTS/ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

http://www.fannatics.gr/


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ C2 VTS 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 02 Απρ 2014, 06:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 25 Αύγ 2012, 06:43
Δημοσιεύσεις: 1799
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
EVOX-Δημήτρης έγραψε:
146 αλογα ειναι πολυ καλα αν θυμαμαι σωστα εχει μαχα ο ανδριανακης οποτε μιλαμε στροφαλο , πολυ καλα , οι καμπυλες πως ηταν ? τα γραναζια που μπορω να τα βρω? ξερουμε κωδικο κλπ ? τα φρενα του μου αρεσουν ακομα θα δω μολις ερθει η ωρα για δισκοπλακες τα τακακια ειανι ολοφρεσκα !
το μέτρησα στον Φωτεινελη μαζί με τον ανδριανακη,από καμπύλες μια χαρά είναι,πας σε μάντρα με μεταχειρισμένων γαλλικών και ζητάς γρανάζια μεταβλητα από σαξοραλλο(κανά 50 το πολυ θα τα βρεις)


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Εικόνα
C2 1.6 VTS/ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

http://www.fannatics.gr/


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ C2 VTS 1.6
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 02 Απρ 2014, 19:22 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 12 Μαρ 2014, 00:19
Δημοσιεύσεις: 37
Ευχαριστω πολυ.παιδια τι γινεται με αυτη την ΑΘΛΙΑ 5η ανυπαρκτη overdrive ταχυτητα ?με 3.000 στροφες εχω γυρω στα 90 χλμ ειναι απιστευτα κοντη ελεγα κοντο το σασμαν του εβο αλλα αυτο παραπαει και η καταναλωση δεν πεφτει κατω απο 9 σε ταξιδι και ταξιδευω πολυ συχνα αθηνα καβαλα . υπαρχει καποια λυση? μπορω να μακρυνω ΜΟΝΟ την 5η? χωρις να χαλασω τις αλλες ?

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 17 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

Νέο μέλος
Δ. Συζήτηση: Τα πρώτα σας βήματα!
Συγγραφέας: makpap483
Απαντήσεις: 2
Νέο μέλος! Περιμοενοντας το DS3 μου (THP 155)
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση DS3
Συγγραφέας: BloodMage
Απαντήσεις: 23
Νέο μέλος
Δ. Συζήτηση: Τα πρώτα σας βήματα!
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1
Νέο μέλος
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 12
Νέο Μέλος και αγορά C4 Diesel 115 e-hdi EGT Fell
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 5
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια