Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 23:22 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Πρόβλημα Βεντιλατέρ C5 1.6 diesel 2005mod
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 05 Ιουν 2016, 22:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 05 Ιουν 2016, 20:40
Δημοσιεύσεις: 82
Κατ αρχάς σαν καινούργιο μέλος και νέος στα CITROEN θα ήθελα να σας ευχαριστήσω εκ τον προτέρων για οποιαδήποτε βοήθεια στο θέμα που με απασχολεί….
Μόλις προχθές έγινα κάτοχος ενός C5 2004 2005 1.6 cc DIESEL
Η εντυπώσεις μου τρομερές σαν αυτοκίνητο σαν άνεση σαν ποιότητα και με καλό τράβηγμα παρόλο τα κιλάκια του, μου άρεσε πάρα πολύ παρ ότι έχω αλλάξει αμέτρητα αυτοκίνητα έως σήμερα….
Το αγόρασα από κάποιο κατάστημα της Αθήνας η εξυπηρέτηση τους ήταν υποδειγματική κανένα παράπονο…
Το πρόβλημα μου είναι ενώ έχω φύγει από Αθήνα μπαίνω Αττική οδό φουλ το AC απολαμβάνω την επιστροφή στο σπίτι μου στον Πειραιά όλα καλά μέχρι που μπήκα σχιστό Σκαραμαγκά… έχω διανύσει ήδη καμιά 30 χιλιόμετρα, κλείνω το AC γιατί ξύλιασα και να κάνω και Κανά τσιγαράκι… άρχισαν το όργανα καμπανάκια λαμπάκια STOP ενδείξεις στο καντράν θερμοκρασία στον θεό….. άκρη σβήσιμο κινητήρα κατ ευθείαν τηλ στο κατάστημα
Άμεση ανταπόκριση δεν μπορώ να πω μέχρι να μου στείλουν γερανό και αυτοκίνητο αντικατάστασης μέχρι την επισκευή προθυμοποιήθηκαν αλλά ήδη είχα φτάσει πάρα πολύ κοντά στο σπίτι μου και αρνήθηκα, (έχω ραντεβού αύριο για επισκευή της βλάβης) ξανά βάζω σε λειτουργία το AC ήρθε αμέσως στα ίσια του όλα καλά μέχρι το σπίτι….. αμέσως στο πρώτο ηλεκτρολόγο που βρήκα, διάγνωση υπολειτουργία βεντιλατερ, ωραία πάω και σε δεύτερο και σε τρίτο, υπολειτουργία βεντιλατερ….
Την επισκευή την έχει αναλάβει το κατάστημα απλά θα ήθελα να έχω μια σχετική ιδέα αν αυτό το πρόβλημα το παρουσιάζουν συχνά τα συγκεκριμένα αυτοκίνητα η είναι τυχαίο γεγονός??? Θα πρέπει να ανησυχώ?? Τη κόστος μπορεί να έχει κάποιο καινούργιο βεντιλατερ?? Κάποιος μου είπε μόνο μόνο γνήσιο και τίποτα άλλο…. Κάποια ιδέα φίλοι μου στο θέμα???
Τελικά το παρατήρησα και μόνος μου το βεντιλατερ δεν παίρνει ποτέ μπρός παρά μόνο αν θέσεις σε λειτουργία το AC…. Όλοι αποτάθηκαν πως είναι βεντιλατερ και ότι μόνο με γνήσιο λύνει το πρόβλημα, τόσα after market υπάρχουν, χαλάνε??
Ευχαριστώ εκ τον προτέρων…….


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα Βεντιλατέρ C5 1.6 diesel 2005mod
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 05 Ιουν 2016, 22:36 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Μπορεί να θέλει αλλαγμα το ρελεδακι του, απλά σου έτυχε.Καλα χιλιόμετρα να έχεις, αν θες κοντά σου κάποιο συνεργείο πες μας.

Στάλθηκε από το Lenovo A7000-a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα Βεντιλατέρ C5 1.6 diesel 2005mod
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 05 Ιουν 2016, 22:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 05 Ιουν 2016, 20:40
Δημοσιεύσεις: 82
Συνεργείο?? Κερατσίνι κοντά??
ευχαριστώ.....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα Βεντιλατέρ C5 1.6 diesel 2005mod
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 05 Ιουν 2016, 22:50 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Έχεις πμ

Στάλθηκε από το Lenovo A7000-a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα Βεντιλατέρ C5 1.6 diesel 2005mod
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 12 Ιουν 2016, 23:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 05 Ιουν 2016, 20:40
Δημοσιεύσεις: 82
Κάποια στιγμή σε πιάνει τρέλα ειδικά όταν βρίσκεσαι σε αδιέξοδο όταν δεν ξέρεις ποιον από όλους τους μαστόρους να πιστέψεις..
Γιατί το λέω αυτό??
Όπως προανέφερα πιο πάνω έχω κάποιο σοβαρό πρόβλημα με την θερμοκρασία του C5 μου..
Έχω επισκεφτεί τουλάχιστον 6 μηχανικούς και ηλεκτρολόγους και οι τέσσεροι από αυτούς αφού το μπριζοσαν αποτάθηκαν πως θέλει βεντιλατερ και μάλιστα γνήσιο και μόνο γνήσιο και καινούργιο, (απαγορευτική τιμή Citroen 428.00 EYR) οι δυο από τους έξη μου είπαν πως δεν είναι βεντιλατερ αλλά κάτι άλλο απροσδιόριστο μέχρι στιγμής….
Εφόσον δουλεύει το βεντιλατερ με το AC ανοιχτό γιατί να μην δουλεύει και για την ψύξη του κινητήρα?? Κάπως λογικό το βλέπω αυτό, γιατί?? Μήπως λέω μήπως το βεντιλατερ έχει πάνω του ένα σαν εγκεφαλάκι μήπως αυτό στέλνει λάθος ένδειξη στο όργανο μέσα και δείχνει ότι θέλει?? Το βεντιλατερ να σας πω ότι δουλεύει κανονικότατα ανεξάρτητα με το τι δείχνει το όργανο μέσα….. ο τελευταίος μηχανικός που μου σύστησε ο φίλος ο Νεκτάριος δείχνει πολύ ψαγμένος και πάρα πολύ κάλο παιδί… λίγα λόγια και καλά…. Όταν το μπριζοσε στο ΛΕΞΙΑ το έβαλε μπρος και δούλευε κανονικότατα, όταν φτάνει στους 95 βαθμούς ανοίγει κλείνει κανονικά αλλά το όργανο μέσα δείχνει τον ουρανό…… αλλάξαμε έναν ρελέ βεντιλατερ, τίποτα, αλλάξαμε κοντέρ γιατί πραγματικά έδειχνε ότι ήθελε ήταν χαλασμένο, αποτέλεσμα τίποτα, αύριο έχω σκοπό να αλλάξω θερμοστάτη και βαλβίδα θερμοκρασίας,
Για να δούμε!!!
Ο μηχανικός μου είπε πως αν δεν είναι και αυτό πάμε για BSI…
Κάποιος βρε παιδιά με παρόμοιο πρόβλημα?? Κάποια συμβουλή??


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα Βεντιλατέρ C5 1.6 diesel 2005mod
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 12 Ιουν 2016, 23:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Δεν ξέρω σε ποιον σε έστειλε ο Νεκτάριος (και δεν με ενδιαφέρει να μάθω), αλλά η μέχρι στιγμής πορεία αντιμετώπισης του προβλήματος, τουλάχιστον κατά τη γνώμη μου, είναι σωστότατη και κέραια.

Δοκίμασε και τι θα γίνει με το επόμενο βήμα και βλέπουμε.

Αν θέλεις μια συμβουλή, τσεκάρετε καλωδιώσεις. Ευθύνονται για πολλά ανώμαλα προβλήματα στα ηλεκτρολογικά του αυτοκινήτου.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα Βεντιλατέρ C5 1.6 diesel 2005mod
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 12 Ιουν 2016, 23:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 05 Ιουν 2016, 20:40
Δημοσιεύσεις: 82
Έχεις δίκιο φίλε Βαγγέλη, το αυτοκίνητο δεν έχει κάποιο πρόβλημα θερμοκρασίας, ότι δείχνει το όργανο είναι ψεύτικο, πώς θα είσαι όμως σίγουρος ότι αν θα υπάρξει πραγματικό πρόβλημα?? Άσε που σου σπάει τα νεύρα από τα καμπανάκια που βαράνε!!!!
Αύριο θα αλλάξω θερμοστάτη βαλβίδα και έχει ο θεός….. τι άλλο να κάνω δεν ξέρω, να αλλάξω και βεντιλατέρ με κάποιο μεταχειρισμένο?? Αν είναι η BSI όπως μου είπε ο μηχανικός το κόστος είναι τεράστιο……


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα Βεντιλατέρ C5 1.6 diesel 2005mod
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 12 Ιουν 2016, 23:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Επίσης, θεωρώ ότι προτρέχεις και αγχώνεσαι χωρίς λόγο.
Γιατί σκέφτεσαι το κόστος μιας BSI ή ενός βεντιλατέρ, από τη στιγμή που αύριο μπορεί με την αλλαγή πχ. της βαλβίδας να λυθεί το πρόβλημά σου;

Μία συμβουλή, που μου την έδωσε και μένα ένας άνθρωπος που εκτιμώ πάρα πολύ και πολύ κοντινός μου φίλος... Για πράγματα που γίνονται με τα λεφτά, δεν θα στενοχωριέστε.

Προ μηνών, είχα βρεθεί και γω σε παρόμοια θέση με τη δική σου.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα Βεντιλατέρ C5 1.6 diesel 2005mod
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 12 Ιουν 2016, 23:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 05 Ιουν 2016, 20:40
Δημοσιεύσεις: 82
Κάτι από εδώ κάτι από εκεί ήδη χωρίς να έχει γίνει δουλειά περάσαμε ένα αξιόλογο ποσό, αύριο έχουμε άλλα….!!!! Έχει ο θεός, εμείς δεν έχουμε, εγώ δηλαδή….!!!! Απλά είναι το άγχος φίλε μου…….. δεν μπορείς να οδηγείς ένα αυτοκίνητο το οποίο μετά από λίγα χιλιόμετρα γίνεται χριστουγεννιάτικο δέντρο….!!!! Κάπου λες και αν είναι αλήθεια??


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα Βεντιλατέρ C5 1.6 diesel 2005mod
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 13 Ιουν 2016, 00:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2007, 00:50
Δημοσιεύσεις: 2141
Εικόνες: 3
bakevang έγραψε:
Για πράγματα που γίνονται με τα λεφτά, δεν θα στενοχωριέστε.

Πολύ σωστός..εμένα κάποτε τα είχε παίξει ο αισθητήρας θερμοκρασίας, το αμάξι κρύο αυτό έδειχνε τέρμα, το βεντιλατέρ να δουλεύει στο φουλ και γω να νομίζω ότι έκαψε φλάτζα..Μπορεί να είναι και κάτι απλό, υπομονή..καλή τύχη εύχομαι :thumb

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα Βεντιλατέρ C5 1.6 diesel 2005mod
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 13 Ιουν 2016, 00:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 05 Ιουν 2016, 20:40
Δημοσιεύσεις: 82
Εμένα δουλεύει κανονικά για κάποια ώρα και με σταθερή θερμοκρασία, την ώρα που ενεργοποιείτε το βεντιλατέρ τότε ο δείκτης βαράει κόκκινα μετά από λίγα δευτερόλεπτα ξανά επιστρέφει στην θέση του και πάλι τα ίδια, αλλά αφού η ψυχή σου έχει πάει και έχει ξαναγυρίσει…. Μακάρι να είναι ο θερμοστάτης η η βαλβίδα, μακάρι φίλε μου.....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα Βεντιλατέρ C5 1.6 diesel 2005mod
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 13 Ιουν 2016, 08:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
για να εισε σιγουρος αν μπορεις με ένα ψηφιακο θερμομετρο όταν θα εχεις φουλ ενδειξη μετρα θερμοκρασια οπου μπορεις να παρεις μια ιδεα..

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα Βεντιλατέρ C5 1.6 diesel 2005mod
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 23 Ιουν 2016, 08:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 17 Απρ 2012, 08:31
Δημοσιεύσεις: 222
Τοποθεσία: Σέρρες
Όταν το έκανε στο δικό μου πριν τρία χρόνια, ο ηλεκτρολόγος μου προσπάθησε πολύ να το παρακάμψει,
να κάνει πατέντα με βεντιλατέρ από Peugeot 406/407 και άλλα γιατροσόφια, ψάξαμε για γνήσιο η αντίγραφο
σε Γερμανία, Βουλγαρία, Βέλγιο & Ελλάδα αλλά τελικά έγινε παραγγελία το γνήσιο στην Γαλλία.
Αν και το δικό σου δεν είναι το ίδιο πρόβλημα με το δικό μου από ότι διαβάζω. Το δικό μου είχε καεί
η πλακέτα του.

_________________
Racing because all other sports requires one ball..


Τελευταία επεξεργασία από Gel73 και Πέμ 23 Ιουν 2016, 08:34, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα Βεντιλατέρ C5 1.6 diesel 2005mod
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 23 Ιουν 2016, 08:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1759
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
Αν κατάλαβα καλά, το μαγαζί από όπου το αγόρασες έχει αναλάβει να διορθώσει τη ζημιά (και υποθέτω και το κόστος), γιατί να μην παραγγείλει το καινούριο αυθεντικό ανταλλακτικό ?

Και σε κάθε περίπτωση, εφόσον δεν έχεις παρά λίγες μέρες που το αγόρασες, και σου έβγαλε τέτοιο πρόβλημα, τους λες απλά "ή το φτιάχνετε ή το παίρνετε πίσω"....

Και καθότι είναι diesel, πιθανώς (?) εισαγωγής και με άπειρα χλμ, σκέψου και για το τι πρόκειται να σου βγάλει στην πορεία....

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα Βεντιλατέρ C5 1.6 diesel 2005mod
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 25 Ιουν 2016, 23:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 05 Ιουν 2016, 20:40
Δημοσιεύσεις: 82
Το κατάστημα που το αγόρασα το αυτοκίνητο σε όλη την διαδικασία επισκευής του ήταν δίπλα μου, έχω να το λέω…. Το παράξενο όμως πως ένα τόσο καλοδιατηρημένο αυτοκίνητο έβγαζε τόσα προβλήματα?? Δεν ήταν τελικά μόνο το βεντιλατέρ που δούλεψε παράξενα, το αυτοκίνητο γενικά συμπεριφερόταν παράξενα, τα οποία τα ανακάλυψα και εγώ και το μαγαζί εκ τον υστέρων… όσο και να το κοιτάξεις ένα αυτοκίνητο αν δεν το ζήσεις δεν μπορείς να καταλάβεις τα πάντα…. Το αμάξι δούλευε αλλοπρόσαλλα, έβαζες 20 ευρώ πετρέλαιο, έδειχνε ο δείκτης πάνω από την μέση, γύρναγα τον διακόπτη το πρωί πριν βάλεις μπρος ο δείκτης θερμοκρασίας έδειχνε πιο πάνω από το πρώτο νταμακι, κι άλλα πολλά που ένα ένα ερχόταν στην επιφάνεια…. Είχα φτάσει στο σημείο που λέει ο φίλος THE ACE να το δώσω πίσω και είχε συμφωνήσει και το μαγαζί…. Μετά από πολύ πολύ ψάξιμο εγγράφηκα σε αυτό το σαιτ και τελικά ήταν η σωτήρια μου… γιατί το λέω αυτό??
Όταν ανέφερα το πρόβλημα μου και αφού είχα γυρίσει όλα τα συνεργεία της περιοχής μου και είχα πια σηκώσει τα χέρια ψιλά ως από μηχανής θεός O NEKTARIOS C5 από εδώ μέσα μου συνέστησε τον μηχανικό του ….. τι είχα τι έχασα είπα…!!!! Επισκέπτομαι την επόμενη κιόλας το συνεργείο του παλικαριού με πολύ συνέπεια και με μεγάλη προσπάθεια το παλικάρι εντόπισε την βλάβη, ο θεός να την κάνει βλάβη….. ο μηχανικός που είχε αλλάξει δίσκο πλατό και είχε κατεβάσει το σασμάν δεν τοποθέτησε κάποια κεντρική γείωση του αυτοκίνητου στην σωστή θέση…… μια βίδα ήταν και μόνο μια βίδα…. Αυτό ήταν όλο…. Εδώ και 10 μέρες το αυτοκινητάκι σφαίρα, τέλειο, ταξίδι πήγαινε έλα Θεσσαλονίκη κανένα πρόβλημα και τρομερά οικονομικό με σταθερή ταχύτητα 110 με 120 έκαψε μόλις 5λτρ τα 100….. με ικανοποίησε επίσης το ταξίδι του, ένας ξεκούραστος ταξιδιώτης, μονορούφι ταξίδι έξω από την Θεσσαλονίκη και δεν άκουσα τίποτα…..
Μπορούσα φίλοι μου να είχα μπλέξει πολύ άσχημα αν το κατάστημα που το αγόρασα δεν ανταποκρινόταν όπως έπρεπε αλλά σε όλη την διαδικασία ήταν παρών…. Ευχαριστώ το γεγονός ότι Ο ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ μου σύστησε αυτόν τον τρομερό κατ εμέ μηχανικό και καλό παιδί που ενώ το πάλεψε πάρα πολύ τρεις ολόκληρες επισκέψεις και δεν μου πήρε το κεφάλι… ευχαριστώ πολύ που επιτέλους χαίρομαι τον ξεκούραστο ταξιδιώτη μου…. Και κάτι άλλο, όταν αγοράζεις μεταχειρισμένο αυτοκίνητο όλα μέσα είναι…….!!!!


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 20 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

πρόβλημα με α/c
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό Xsara
Συγγραφέας: xsarakias
Απαντήσεις: 6
Πρόβλημα με αξονες εμπρος
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 6
Προβλημα μπαταριας xsara 2001 16v 1600
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: Xsara_VTR
Απαντήσεις: 2
Πρόβλημα με το χρώμα της οροφής σε citroen c3 2020!!
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 10
Πρόβλημα με το ΑΒS του C1
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C1
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 9
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια