Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 01:47 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Αγορά Citroen C4 1.6 diesel 100hp 2016
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 30 Αύγ 2016, 14:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 30 Αύγ 2016, 12:39
Δημοσιεύσεις: 7
Καλησπέρα και από μένα, ως νέο μέλος χαιρετίζω όλα τα παιδιά στο forum και θα ήθελα την γνώμη σας σχετικά με το Citroen C4 1.6 diesel 100hp έκδοση feel. Εδώ και ένα μήνα είμαι σε αναζήτηση νέου αυτοκινήτου και είναι το μοναδικό που μου άρεσε και από εξοπλισμό και από εξωτερική εμφάνιση. αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι αρχικά αν το έχει αγοράσει κάποιος από εδώ και αν είναι ευχαριστημένος (πχ κατανάλωση, επιδόσεις, κόστος, service, συχνότητα βλαβών, οδική συμπεριφορά). Επίσης αν καταλήξω στην αγορά του συγκεκριμένου αυτοκινήτου γνωρίζει κάποιος αν μπορώ στην μαμά οθόνη που έχει να βάλω μια κάμερα οπισθοπορείας γνήσια ή aftermarket και πόσο κοστίζει ;
Πάσα ιδέα και άποψη δεκτή ευχαριστώ πολύ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen C4 1.6 diesel 100hp 2016
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 30 Αύγ 2016, 15:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2437
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Καλώς ήρθες φίλε. Δεν είμαι κάτοχος της συγκεκριμένης έκδοσης αλλά το έχω οδηγήσει σε εκτενές τεστ ντράιβ. Θα έλεγα, αν τα οικονομικά σου το επιτρέπουν φυσικά, να πας για την ισχυρότερη έκδοση. Δεν έχει κακές επιδόσεις,το αντίθετο, αλλά η διαφορά ειναι σχετικά μικρή και στο ισχυρότερο θα έχεις και 6αρι κιβώτιο που για ταξίδι ειναι ότι πρέπει. Από βλάβες μην περιμένεις τίποτα,απλά δεν βγάζει πέρα από κανά χαχοτριξιματάκι που το ακούμε μόνο επειδή ειναι τρομερά ήσυχο αυτοκίνητο. Για την συμπεριφορά ότι και να πω θα ειναι υποκειμενικό. Πρέπει να το οδηγήσεις για να δεις ότι σε ταιριάζει. Κατανάλωση από τις χαμηλότερες στην κατηγορία. Για κάμερα δεν ξέρω να σου πω.

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen C4 1.6 diesel 100hp 2016
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 30 Αύγ 2016, 15:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 02 Ιουν 2016, 12:37
Δημοσιεύσεις: 235
Έχω το συγκεκριμένο 3 μήνες. Πραγματική κατανάλωση μέχρι στιγμής 4.5l/100km με όχι οικονομική οδήγηση με ταβάνι τα 5 σε πολύ σβέλτα. Επιδόσεις δεν βάζει φωτιές στο ξεκίνημα από σταμάτημα αλλα, εκπλήσσει θετικά σε προσπεράσεις (φορτωμένο + 5 ενήλικες πήγαινε αέρας). Για σέρβις κλπ δεν μπορώ να σου πω γτ είναι αρχή ακόμα. Οδηγική συμπεριφορά: όταν το πρωτοοδήγησα κ μέχρι τώρα δλδ έχω την αίσθηση ότι κινούμαι σε μαγικό χαλί, πολύ μαλακή ανάρτηση που σε στροφές σε προβληματίζει στην αρχή αλλά στην πραγματικότητα πηγαίνει τρένο (με κλίση). Για κάμερα δεν γνωρίζω. Υπερευχαριστημένος από συμπεριφορά - επιδόσεις - κατανάλωση. Επίσης είναι ελαφρυ σαν αμάξι κ δεν το μετάνοιωσα καθόλου που πήρα με τα 100αλόγατα. Η κλιμάκωση του κιβωτίου είναι πολύ αραιή οπότε κ σαν 5τάχυτο που με προβλημάτιζε κ εμένα στην αρχή πριν το πάρω δεν έχω παράπονο πλέον.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen C4 1.6 diesel 100hp 2016
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 30 Αύγ 2016, 20:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Απρ 2011, 10:48
Δημοσιεύσεις: 5966
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Εικόνες: 3
πιστευω οτι ειναι το καλυτερο της κατηγοριας... το ποιο ησυχα αποτελεσματικο χωρις ανεκπληρωτες φανφαρες του στιλ eco sport,r line,blue kuracao κτλπ...

_________________
DS3 THP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen C4 1.6 diesel 100hp 2016
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 30 Αύγ 2016, 20:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 14 Σεπ 2015, 18:02
Δημοσιεύσεις: 3506
salvatore έγραψε:
Έχω το συγκεκριμένο 3 μήνες. Πραγματική κατανάλωση μέχρι στιγμής 4.5l/100km με όχι οικονομική οδήγηση με ταβάνι τα 5 σε πολύ σβέλτα. Επιδόσεις δεν βάζει φωτιές στο ξεκίνημα από σταμάτημα αλλα, εκπλήσσει θετικά σε προσπεράσεις (φορτωμένο + 5 ενήλικες πήγαινε αέρας). Για σέρβις κλπ δεν μπορώ να σου πω γτ είναι αρχή ακόμα. Οδηγική συμπεριφορά: όταν το πρωτοοδήγησα κ μέχρι τώρα δλδ έχω την αίσθηση ότι κινούμαι σε μαγικό χαλί, πολύ μαλακή ανάρτηση που σε στροφές σε προβληματίζει στην αρχή αλλά στην πραγματικότητα πηγαίνει τρένο (με κλίση). Για κάμερα δεν γνωρίζω. Υπερευχαριστημένος από συμπεριφορά - επιδόσεις - κατανάλωση. Επίσης είναι ελαφρυ σαν αμάξι κ δεν το μετάνοιωσα καθόλου που πήρα με τα 100αλόγατα. Η κλιμάκωση του κιβωτίου είναι πολύ αραιή οπότε κ σαν 5τάχυτο που με προβλημάτιζε κ εμένα στην αρχή πριν το πάρω δεν έχω παράπονο πλέον.


Όλα τα είπες. :thumb Την αίσθηση τραίνου συμπληρώνει το πολύ καλό esp που μπορεί να απενεργοποιηθεί μέχρι τα 50km/h.

_________________
2002 Xsara 1.6 16v Exclusive (18/01/2002 - 21/08/2018)
2016 C4 1.6 BlueHdi 120 S&S (4/06/2016- )
MY2019 Ford Fiesta ST-line (12/10/2018-)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen C4 1.6 diesel 100hp 2016
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 31 Αύγ 2016, 10:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 30 Αύγ 2016, 12:39
Δημοσιεύσεις: 7
kostask έγραψε:
Καλώς ήρθες φίλε. Δεν είμαι κάτοχος της συγκεκριμένης έκδοσης αλλά το έχω οδηγήσει σε εκτενές τεστ ντράιβ. Θα έλεγα, αν τα οικονομικά σου το επιτρέπουν φυσικά, να πας για την ισχυρότερη έκδοση. Δεν έχει κακές επιδόσεις,το αντίθετο, αλλά η διαφορά ειναι σχετικά μικρή και στο ισχυρότερο θα έχεις και 6αρι κιβώτιο που για ταξίδι ειναι ότι πρέπει. Από βλάβες μην περιμένεις τίποτα,απλά δεν βγάζει πέρα από κανά χαχοτριξιματάκι που το ακούμε μόνο επειδή ειναι τρομερά ήσυχο αυτοκίνητο. Για την συμπεριφορά ότι και να πω θα ειναι υποκειμενικό. Πρέπει να το οδηγήσεις για να δεις ότι σε ταιριάζει. Κατανάλωση από τις χαμηλότερες στην κατηγορία. Για κάμερα δεν ξέρω να σου πω.





Ευχαριστώ,
Να σου πω την αλήθεια από την αρχή γλυκοκοίταζα την μεγαλύτερη έκδοση για τους λογούς που ανέφερες όμως απ ότι βλέπω (στα χαρτιά τουλάχιστον) η κατανάλωση είναι ένα κλικ ανεβασμένη και φυσικά έχει και τέλη κυκλοφορίας. Από την άλλη ήδη έχω ξεφύγει στον προυπολογισμό οπότε δεν με παίρνει για κάτι παραπάνω.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen C4 1.6 diesel 100hp 2016
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 31 Αύγ 2016, 10:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 30 Αύγ 2016, 12:39
Δημοσιεύσεις: 7
salvatore έγραψε:
Έχω το συγκεκριμένο 3 μήνες. Πραγματική κατανάλωση μέχρι στιγμής 4.5l/100km με όχι οικονομική οδήγηση με ταβάνι τα 5 σε πολύ σβέλτα. Επιδόσεις δεν βάζει φωτιές στο ξεκίνημα από σταμάτημα αλλα, εκπλήσσει θετικά σε προσπεράσεις (φορτωμένο + 5 ενήλικες πήγαινε αέρας). Για σέρβις κλπ δεν μπορώ να σου πω γτ είναι αρχή ακόμα. Οδηγική συμπεριφορά: όταν το πρωτοοδήγησα κ μέχρι τώρα δλδ έχω την αίσθηση ότι κινούμαι σε μαγικό χαλί, πολύ μαλακή ανάρτηση που σε στροφές σε προβληματίζει στην αρχή αλλά στην πραγματικότητα πηγαίνει τρένο (με κλίση). Για κάμερα δεν γνωρίζω. Υπερευχαριστημένος από συμπεριφορά - επιδόσεις - κατανάλωση. Επίσης είναι ελαφρυ σαν αμάξι κ δεν το μετάνοιωσα καθόλου που πήρα με τα 100αλόγατα. Η κλιμάκωση του κιβωτίου είναι πολύ αραιή οπότε κ σαν 5τάχυτο που με προβλημάτιζε κ εμένα στην αρχή πριν το πάρω δεν έχω παράπονο πλέον.


Γενικά από χιλιόμετρα έχεις κάνει αρκετά; Ποσά χιλιόμετρα σου βγάζει περίπου ένα ντεπόζιτο σε νορμάλ συνθήκες; Το αυτοκίνητο το παίρνω με το σκεπτικό να κάνω πολλά χιλιόμετρα και με ενδιαφέρει αρκετά. Το αυτοκίνητο που έχω τώρα το έχω περίπου 12 χρόνια και έχω ξεπεράσει τις 300.000 χιλιόμετρα. Επίσης ήθελα να ρωτήσω με το θέμα των φώτων την νύχτα είναι αρκετά ικανοποιητικό; γιατί από πολλοίς έχω ακούσει ότι στα φώτα υστερούν λιγάκι. Και επίσης επειδή θα είναι το πρώτο δικό μου diesel στο θέμα καύσιμου πρέπει να προσέξω κάτι; γιατί η Ελλάδα δεν φημίζεται για την ποιότητα του diesel.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen C4 1.6 diesel 100hp 2016
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 31 Αύγ 2016, 11:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
fader_gr έγραψε:
Και επίσης επειδή θα είναι το πρώτο δικό μου diesel στο θέμα καύσιμου πρέπει να προσέξω κάτι; γιατί η Ελλάδα δεν φημίζεται για την ποιότητα του diesel.


Shell V-Power diesel, την ημέρα της προσφοράς (κάθε Πέμπτη) και σε αρκετά τακτικά διαστήματα καθαριστικό Yacco Diesel Care. Αλλαγή φίλτρου πετρελαίου κάθε 20.000 χλμ. Για την βελτίωση λειτουργίας του κινητήρα, και της κατανάλωσης, χρησιμοποιείς λάδι Yacco Lube P 5W30.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen C4 1.6 diesel 100hp 2016
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 31 Αύγ 2016, 11:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 31 Ιούλ 2015, 15:26
Δημοσιεύσεις: 351
για το θέμα του καυσίμου θα πρέπει να είσαι κάπως προσεκτικός.Πολλά μέλη επιλέγουν να βάζουν απο συγκεκριμένα πρατήρια κι όχι απο όπου βρούνε.Είτε γιατί βάζουν πολύ καιρό απο εκείνα χωρίς πρόβληματα,είτε για οποιονδήποτε άλλο λόγο που τους κάνει να τα εμπιστεύονται. Το ίδιο κάνω κι εγώ.Έχω εντοπίσει κοντά μου 2 ΕΤΑΙΡΙΚΑ πρατήρια shell διότι βάζω μόνο shell v-power κάθε Πέμπτη που την έχει προσφορά σε τιμή απλού diesel.Κατα τη γνώμη μου επιβάλλεται και η χρήση καθαριστικών για ντεπόζιτο και κύκλωμα μια στο τόσο για να αποκλείσεις ακόμα περισσότερο τις πιθανότητες στραβής.Κατα κανόνα,στα εταιρικά πρατήρια δυσκολότερα θα αντιμετωπίσεις πρόβληματα με την ποιότητα του καυσίμου.
Έχουν γραφτεί πάρα πολλά σχετικά με αυτό το θέμα,φτιάξε φραπεδιά και διάβασε!

_________________
Citroen C3 Picasso 1.6Hdi (aka spacebox)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen C4 1.6 diesel 100hp 2016
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 31 Αύγ 2016, 11:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 14 Σεπ 2015, 18:02
Δημοσιεύσεις: 3506
fader_gr έγραψε:
salvatore έγραψε:
Έχω το συγκεκριμένο 3 μήνες. Πραγματική κατανάλωση μέχρι στιγμής 4.5l/100km με όχι οικονομική οδήγηση με ταβάνι τα 5 σε πολύ σβέλτα. Επιδόσεις δεν βάζει φωτιές στο ξεκίνημα από σταμάτημα αλλα, εκπλήσσει θετικά σε προσπεράσεις (φορτωμένο + 5 ενήλικες πήγαινε αέρας). Για σέρβις κλπ δεν μπορώ να σου πω γτ είναι αρχή ακόμα. Οδηγική συμπεριφορά: όταν το πρωτοοδήγησα κ μέχρι τώρα δλδ έχω την αίσθηση ότι κινούμαι σε μαγικό χαλί, πολύ μαλακή ανάρτηση που σε στροφές σε προβληματίζει στην αρχή αλλά στην πραγματικότητα πηγαίνει τρένο (με κλίση). Για κάμερα δεν γνωρίζω. Υπερευχαριστημένος από συμπεριφορά - επιδόσεις - κατανάλωση. Επίσης είναι ελαφρυ σαν αμάξι κ δεν το μετάνοιωσα καθόλου που πήρα με τα 100αλόγατα. Η κλιμάκωση του κιβωτίου είναι πολύ αραιή οπότε κ σαν 5τάχυτο που με προβλημάτιζε κ εμένα στην αρχή πριν το πάρω δεν έχω παράπονο πλέον.


Γενικά από χιλιόμετρα έχεις κάνει αρκετά; Ποσά χιλιόμετρα σου βγάζει περίπου ένα ντεπόζιτο σε νορμάλ συνθήκες; Το αυτοκίνητο το παίρνω με το σκεπτικό να κάνω πολλά χιλιόμετρα και με ενδιαφέρει αρκετά. Το αυτοκίνητο που έχω τώρα το έχω περίπου 12 χρόνια και έχω ξεπεράσει τις 300.000 χιλιόμετρα. Επίσης ήθελα να ρωτήσω με το θέμα των φώτων την νύχτα είναι αρκετά ικανοποιητικό; γιατί από πολλοίς έχω ακούσει ότι στα φώτα υστερούν λιγάκι. Και επίσης επειδή θα είναι το πρώτο δικό μου diesel στο θέμα καύσιμου πρέπει να προσέξω κάτι; γιατί η Ελλάδα δεν φημίζεται για την ποιότητα του diesel.


Για τα φωτα του συγκεκριμενου μοντελου μιλας ή γενικα για τα Citroen? Εγω οταν πηραμε το Xsara ειχαν να λενε για τα πολυ καλα φωτα του. Και οντως εχει πολυ καλα φωτα. Δεν περιμενα τιποτα λιγοτερο και σε αυτο. Και οντως. Κανενα προβλημα στα φωτα. Ειδικα αν βαλεις και καμια λαμπα Philips πιο φωτεινη ακομα καλυτερα. Και ο αυτοματος διακοπτης λειτουργει πολυ σωστα. Οταν πρεπει θα αναψουν.

_________________
2002 Xsara 1.6 16v Exclusive (18/01/2002 - 21/08/2018)
2016 C4 1.6 BlueHdi 120 S&S (4/06/2016- )
MY2019 Ford Fiesta ST-line (12/10/2018-)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen C4 1.6 diesel 100hp 2016
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 31 Αύγ 2016, 12:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 14 Σεπ 2015, 18:02
Δημοσιεύσεις: 3506
Με ενα γεμισμα (60λιτρα, δηλαδη 63€) θα βγαλεις πανω απο 1100 χιλιομετρα . Αν το προσπαθησεις ανεβαινει στα 1200-1300-1400 αναλογα το ποδι,τη διαδρομη, το cruise control και λοιπα. Εγω με το ισχυροτερο εχω κανει 1270(70% εθνικη οδος, 30%επαρχιακος) χωρις να αναψει λαμπακι.

_________________
2002 Xsara 1.6 16v Exclusive (18/01/2002 - 21/08/2018)
2016 C4 1.6 BlueHdi 120 S&S (4/06/2016- )
MY2019 Ford Fiesta ST-line (12/10/2018-)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen C4 1.6 diesel 100hp 2016
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 31 Αύγ 2016, 12:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 30 Αύγ 2016, 12:39
Δημοσιεύσεις: 7
bakevang έγραψε:
fader_gr έγραψε:
Και επίσης επειδή θα είναι το πρώτο δικό μου diesel στο θέμα καύσιμου πρέπει να προσέξω κάτι; γιατί η Ελλάδα δεν φημίζεται για την ποιότητα του diesel.


Shell V-Power diesel, την ημέρα της προσφοράς (κάθε Πέμπτη) και σε αρκετά τακτικά διαστήματα καθαριστικό Yacco Diesel Care. Αλλαγή φίλτρου πετρελαίου κάθε 20.000 χλμ. Για την βελτίωση λειτουργίας του κινητήρα, και της κατανάλωσης, χρησιμοποιείς λάδι Yacco Lube P 5W30.


Για καύσιμα οκ έχω ακούσει τα καλύτερα για Shell V-Power diesel και για την Crystal της Elin όσον αφορά το φίλτρο πετρελαίου ο κατασκευαστής του δίνει μεγαλύτερη διάρκειά αντικατάστασης ; Επίσης για το λάδι εχω ακουσει απ ολους οτι για τον συγκεκριμενο κινητηρα το καταλληλοτερο ειναι το total και το elf και μαλιστα μου ειπαν οτι οσοι προσπαθησαν να βαλουν αλλη μαρκα ειχαν θεματακια. Βεβαια υποθετω οτι αυτο που προτεινετε ειναι δοκιμασμενο και αξιοπιστο και ηθελα να ρωτησω τα προιοντα Yaco πως μπορω να τα βρω γιατί είμαι από Κομοτηνή


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen C4 1.6 diesel 100hp 2016
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 31 Αύγ 2016, 12:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 28 Μάιος 2013, 19:22
Δημοσιεύσεις: 1563
Τοποθεσία: Κιάτο Κορινθίας
Εικόνες: 0
Λέω εγω τώρα μια ιδέα, γιατί δεν κοιτάζεις το C5 του φίλου Αντώνη που πουλάει εδώ
στο φόρουμ, να ευχαριστηθείς ταξίδια όπως λες πιο πάνω οτι κάνεις;
Εκτός και αν θέλεις μόνο καινούργιο,τότε αλλάζει.

Υ.Γ. Σκέψη έκανα απλά

_________________
C3 1.6 e-hdi Eco Chic
http://stergiopoulosmeat.gr


Κορυφή 
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω bakevang στις Τετ 31 Αύγ 2016, 12:55.
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen C4 1.6 diesel 100hp 2016
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 31 Αύγ 2016, 12:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
fader_gr έγραψε:
Για καύσιμα οκ έχω ακούσει τα καλύτερα για Shell V-Power diesel και για την Crystal της Elin όσον αφορά το φίλτρο πετρελαίου ο κατασκευαστής του δίνει μεγαλύτερη διάρκειά αντικατάστασης ; Επίσης για το λάδι εχω ακουσει απ ολους οτι για τον συγκεκριμενο κινητηρα το καταλληλοτερο ειναι το total και το elf και μαλιστα μου ειπαν οτι οσοι προσπαθησαν να βαλουν αλλη μαρκα ειχαν θεματακια. Βεβαια υποθετω οτι αυτο που προτεινετε ειναι δοκιμασμενο και αξιοπιστο και ηθελα να ρωτησω τα προιοντα Yaco πως μπορω να τα βρω γιατί είμαι από Κομοτηνή


Σου έχω στείλει πμ.!

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 3 [ 35 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3  Επόμενο



Συναφή θέματα

Προταση για εξειδικευμενο συνεργειο Citroen
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Tricky78
Απαντήσεις: 2
Αγορα zx
Δ. Συζήτηση: ZX
Συγγραφέας: ZX FANATIC
Απαντήσεις: 14
bodykits citroen c3
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C3
Συγγραφέας: smpokos
Απαντήσεις: 3
C5 αντλια λαδιου αναρτησης υδραυλικων citroen
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C5
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 6
NEO CITROËN C1 eco ENTREPRISE
Δ. Συζήτηση: Νέα μοντέλα
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 2
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ