Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 20:13 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Διλλημα για επιλογη αυτοκινητου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Οκτ 2016, 04:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 27 Οκτ 2016, 03:52
Δημοσιεύσεις: 1465
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Καλησπερα παιδια. Παρακολουθω πολυ καιρο το φορουμ σας αλλα δεν ετυχε ποτε να γραφτω. Προσπαθω εδω και καιρο να επιλεξω επομενο αμαξι για αγορα. Ειμαι αναμεσα στο c4 coupe και στο seat ibiza mk4. Στην οικογενεια υπηρχαν 2 αυτοκινητα, ενα citroen zx(το οποιο τρακαρα) και ενα seat ibiza mk3/2002 το οποιο ευτυχως ζει ακομα. Το zx θεωρω οτι με εμαθε να οδηγω, ηταν ονειρο στις στροφες, μου αρεσε πολυ η ανεση του(συγκριτικα με τα χρονια του), αλλα η καταναλωση του ηταν απελπιστικα υψηλη χωρις να βρει ποτε κανενα συνεργειο τι φταιει. Το ιμπιζα απο την αλλη αν και ειναι οικονομικοτατο, και χωρις ιδιαιτερα προβληματα(φυσικα καιει λαδια με 98.000χλμ), τριζει απιστευτα, κοπαναει στις λακουβες, και γενικοτερα μονο ανετο δεν ειναι. Το c4 θεωρω οτι ειναι πανεμορφο, ανετο αμαξι αλλα αγχωνομαι αν θα μπορω να το συντηρω(σκεφτομαι επισης και για αεριο) ενω το ιμπιζα ξερω οτι θα ειναι οικονομικο αλλα αμφιβαλλω αν θα ειμαι ικανοποιημενος. Το θεμα της καταναλωσης ειναι βασικο γιατι καθε μερα πρεπει να πηγαινοερχομαι απο αμπελοκηπους εως σινδο λογω σπουδων. Ελπιζω να μην σας κουρασα και καλως σας βρηκα! :)

_________________
Χρήστος


Citroen C4 1.6 Exclusive - Η κορόνα μου
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Διλλημα για επιλογη αυτοκινητου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Οκτ 2016, 06:27 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Tα Citroen γενικα ειναι οικονομικα αν οδηγεις οικονομικα. Αυτο βεβαια ισχυει λιγο-πολυ για ολα τα αυτοκινητα. Εισαι βεβαια αναμεσα σε δυο διαφορετικα αυτοκινητα, διαφορετικων κατηγοριων. Το ενα μικρομεσαιο και το αλλο supermini. Για μεταχειρισμενο C4, θελει πολυ ψαξιμο και προσοχη. Υπαρχουν καλα κομματια υπαρχουν και χρεπια. Το C4 θα ειναι ανετο μονο με διασταση τροχων μεχρι 16". Απο εκει και πανω, κοπαναει και τριζει ειδικα αν ειναι ενα κακομεταχειρισμενο. Και μετα βεβαια απο τα 7-8 χρονια χρησης ακομα και ενα αψογα συντηρημενο αμαξι μπορει να βγαλει καποιες σοβαρες βλαβες. Καλο ψαξιμο.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Διλλημα για επιλογη αυτοκινητου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Οκτ 2016, 08:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 23 Σεπ 2007, 14:38
Δημοσιεύσεις: 917
Τοποθεσία: PALLHNH
Εικόνες: 3
Δεν θες c4 .c1θες

_________________
Xsara 1.6. 16v


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Διλλημα για επιλογη αυτοκινητου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Οκτ 2016, 08:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 19:27
Δημοσιεύσεις: 2688
Καλώς ήρθες στην παρέα φίλε!Ετσι όπως τα περιγράφεις μάλλον για c4 σε κόβω.Όπως είπε και ο προλαλήσας θα χρειαστεί ΄πολύ ψάξιμο για να βρείς σωστό αμάξι,όσο για την
οικονομία...πολύ σχετική ανάλογα πως το πας το αμάξι θα σε πάει και αυτό!
Τώρα για το αέριο...πολλοί είναι πολύ ικανοποιημένοι,εγώ πάλι με αυτά που μου είπε
φίλος μηχανικός (ενώ ψηνώμουν να βάλω)με απέτρεψε..αλλά αυτό εσύ θα το αποφασίσεις!
Σε τί χρήματα περίπου ψάχνεις?

_________________
ο έξυπνος παραδέχεται,ο πονηρός δικαιολογείται,ο βλάκας επιμένει


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Διλλημα για επιλογη αυτοκινητου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Οκτ 2016, 09:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Με το C4 ο,τι ζάντες και να βάλεις, ακόμα και 15άρες με 60 προφίλ, και μισοφουσκωμένα λάστιχα, πάλι θα κοπανάει.
Φταίει ο ιμιάκαμπτος.

"V" for V10
"Greek LG V10 community" FB forum


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Διλλημα για επιλογη αυτοκινητου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Οκτ 2016, 09:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 28 Ιουν 2013, 12:13
Δημοσιεύσεις: 691
...εκτός κι αν πάρεις το facelift, που ΙΣΩΣ είναι ελαφρώς βελτιωμένο σε αυτόν τον τομέα - το δικό μου, με 17άρες, δεν το νιώθω να "κοπανάει". Από την άλλη, βέβαια, εγώ θα το ήθελα ακόμη πιο σκληρό, καθώς ούτε το φορτώνω, ούτε κινούμαι οποτεδήποτε σε "δύσκολους" δρόμους. Όπως είναι τώρα, το βλέπω ως έναν "ενδιαφέροντα" συμβιβασμό. :D Όταν έρθει η ώρα για αμορτισέρ, πάντως, πάλι για "μαμά" με βλέπω.

Σέβομαι απόλυτα την πρωτοκαθεδρία της άνεσης για ένα μέρος του αγοραστικού κοινού, αλλά οφείλω να παρατηρήσω ότι δεν έχω βιώσει περισσότερο κοπάνημα στον πίσω άξονα σε σχέση με μπροστά (όταν π.χ. δεν καταφέρω να αποφύγω λακκούβα)... ούτε έχω ακούσει ποτέ το περιβόητο "γκουπ". Μήπως επειδή δεν το έχω κοπανήσει ποτέ - πόσο πιθανό είναι αυτό άραγε;

Να σημειώσω όμως ότι τα κριτήρια μου έχουν διαμορφωθεί από γερμανικά αυτοκίνητα και από γαλλικό με ράβδους στρέψης και aftermarket σκληρά αμορτισέρ, που όπως φαντάζεται κανείς δεν αποτελούν υπόδειγμα άνεσης. Υδροπνευματικό είχαμε όταν ήμουν μωρό παιδί. :P

Edit: Πάντως το Ibiza Mk4 (1.4 16V) το είχε μία κοπέλα που ήμασταν μαζί, και είχα εντυπωσιαστεί από την αντοχή του στη ΣΚΛΗΡΗ χρήση και τα πολλαπλά τρακαρίσματα. :P Είχε κάπου 120Κ+ χλμ, χωρίς καμία, μα ΚΑΜΙΑ, προσοχή στη χρήση και τη συντήρηση, και αφ'ενός πήγαινε ακόμη καλά, αφ'ετέρου δεν έτριζε ιδιαίτερα. Πραγματικά δεν το περίμενα, και αυτό το λέω έχοντας το οδηγήσει αρκετές φορές, παρότι αρχικά φοβόμουν να το πάρω, βλέποντας τι τραβούσε το καημένο. Θα το αποκαλούσα υπόδειγμα αντοχής και καλής κατασκευής! Δε βγάζεις λοιπόν άκρη με τις εμπειρίες του καθενός σε διάφορες περιπτώσεις...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Διλλημα για επιλογη αυτοκινητου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Οκτ 2016, 10:25 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Ακριβως το ιδιο Ibiza ειχαμε απο το 2004 ως το 2008. Πολυ τιμιο, με ικανοποιητικο γκαζι, αξιοπιστο αλλα το πατημα του/αναρτηση ηταν απο τα lidl.

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Διλλημα για επιλογη αυτοκινητου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Οκτ 2016, 11:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 27 Οκτ 2016, 03:52
Δημοσιεύσεις: 1465
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Κατ αρχας παιδια σας ευχαριστω ολους σας για την γρηγορη απαντηση! Πετρο τα χρηματα που μπορω να διαθεσω ειναι εως 4.000€ που θεωρω ειναι ικανοποιητικο ποσο γι αυτα τα αυτοκινητα. Βαρια λιγο παραπανω. Πρακτορα αυτο σκεφτομαι καθε φορα που οδηγαω το δικο μας σεατ χαχα! Νικ λες να πεσω κ εγω σε κανα ιμπιζακι σαν της κοπελας σου να με βγαλει ασπροπροσωπο? Αμα θελετε μπορω να σας παραθεσω τα λινκ, ολα απο το car.gr ειναι. Σχετικα καλα χιλιομετρα θεωρω, στο ιμπιζα ωστοσο εχω βρει και με χαμηλοτερα. Επισης σκεφτομαι και αγορα πετρελαιου. Εχω βρει μερικα σεατ σε αυτα τα χρηματα αλλα δεν ξερω ποσο καλα θα ειναι

_________________
Χρήστος


Citroen C4 1.6 Exclusive - Η κορόνα μου
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Διλλημα για επιλογη αυτοκινητου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Οκτ 2016, 12:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 19:27
Δημοσιεύσεις: 2688
Κάπου είναι και θέμα τύχης βέβαια..

_________________
ο έξυπνος παραδέχεται,ο πονηρός δικαιολογείται,ο βλάκας επιμένει


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Διλλημα για επιλογη αυτοκινητου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Οκτ 2016, 13:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 28 Ιουν 2013, 12:13
Δημοσιεύσεις: 691
Reizakos έγραψε:
Κατ αρχας παιδια σας ευχαριστω ολους σας για την γρηγορη απαντηση! Πετρο τα χρηματα που μπορω να διαθεσω ειναι εως 4.000€ που θεωρω ειναι ικανοποιητικο ποσο γι αυτα τα αυτοκινητα. Βαρια λιγο παραπανω. Πρακτορα αυτο σκεφτομαι καθε φορα που οδηγαω το δικο μας σεατ χαχα! Νικ λες να πεσω κ εγω σε κανα ιμπιζακι σαν της κοπελας σου να με βγαλει ασπροπροσωπο? Αμα θελετε μπορω να σας παραθεσω τα λινκ, ολα απο το car.gr ειναι. Σχετικα καλα χιλιομετρα θεωρω, στο ιμπιζα ωστοσο εχω βρει και με χαμηλοτερα. Επισης σκεφτομαι και αγορα πετρελαιου. Εχω βρει μερικα σεατ σε αυτα τα χρηματα αλλα δεν ξερω ποσο καλα θα ειναι


Βασικά δεν έχεις προσδιορίσει καθόλου κινητήρα, άρα... :) Θα μπορούσες πράγματι να παραθέσεις μερικά links ώστε να καταλάβουμε καλύτερα το δίλημμα σου. Η γνώμη μου είναι να πάρεις αυτό που είναι σε καλύτερη κατάσταση, αφού δε σου κάνει τόσο μεγάλη διαφορά.

Σχετικά με το πετρέλαιο, μπορώ να φανταστώ ότι σε αυτά τα λεφτά θα βρίσκεις κυρίως αυτοκίνητα με ύποπτο παρελθόν (ήτοι εισαγωγής), αλλά μη λέω μεγάλες κουβέντες για περιπτώσεις που δε γνωρίζω.

Επαναλαμβάνω όμως ότι καλό θα ήταν να δώσεις περισσότερες πληροφορίες για τις εκδόσεις που κοιτάς, καθώς διαφοροποιούνται αρκετά ανά περίσταση (ποιό Ibiza συγκρίνουμε με ποιό C4;).

Τέλος, σχετικά με το πάτημα του Ibiza που έθιξε ο Πράκτορας, θα έλεγα ότι ναι μεν δε συγκρίνεται με το C4 στην εθνική, αλλά από την άλλη είναι ευέλικτο, με αξιοπρεπές τιμόνι, και δε στρίβει άσχημα. ΑΝ ΚΑΙ, και το τονίζω αυτό, δεν έφτασα ποτέ σε οριακές συνθήκες για να μάθω πόσο κοντά ή μακριά είναι η τούμπα. :P Το θεωρούσα χρέπι, αλλά μου άλλαξε τη γνώμη το σκασμένο!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Διλλημα για επιλογη αυτοκινητου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Οκτ 2016, 20:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 27 Οκτ 2016, 03:52
Δημοσιεύσεις: 1465
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Φιλε Νικο εχεις δικιο. C4 θελω το πρωτης γενιας 2005 στα 1.400 κυβικα coupe. Ibiza το mk4 μετα το 2003 εως 2007 αν δεν κανω λαθος, στα ιδια κυβικα.
C4 εχω αυτα τα 3(τα υπολοιπα που ειχα βρει τα πηρανε :( ) http://www.car.gr/classifieds/cars/view/8425473/
http://www.car.gr/8073177-citroen-c4-1-400
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/8259561/
Ιbiza: http://www.car.gr/8459310-seat-ibiza
http://www.car.gr/6071017-seat-ibiza-1400-16v-101hp
http://www.car.gr/8751761-seat-ibiza-101
http://www.car.gr/8579949-seat-ibiza-td ... 0hp-style(πιο τσιμπιμενο αλλα diesel ωστοσο)

Ποια ειναι η γνωμη σας παιδια? Εχετε καποια αλλη προταση?

_________________
Χρήστος


Citroen C4 1.6 Exclusive - Η κορόνα μου
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Διλλημα για επιλογη αυτοκινητου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Οκτ 2016, 21:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 19:27
Δημοσιεύσεις: 2688
Toyota corolla 3d

_________________
ο έξυπνος παραδέχεται,ο πονηρός δικαιολογείται,ο βλάκας επιμένει


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Διλλημα για επιλογη αυτοκινητου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Οκτ 2016, 21:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Απρ 2011, 10:48
Δημοσιεύσεις: 5966
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Εικόνες: 3
το ιμπιζα ειναι πολυ ψευτικο μεσα και εξω..

_________________
DS3 THP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Διλλημα για επιλογη αυτοκινητου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Οκτ 2016, 21:25 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Αν προτιμήσεις το C4, δεν παίρνεις καλύτερα κάποιο που να μην του έχουν κάνει μετατροπή σε υγραέριο και να του κάνεις εσύ μετά και να ξέρεις τι δουλειά του έχει γίνει; Και πιο φτηνά θα σου έρθει. Επίσης, αν θες οπωσδήποτε αέριο και κάνεις γύρω στα 20.000 χλμ/έτος (που τότε συμφέρει η μετατροπή σε αέριο, με λιγότερα θες πάνω από 5 χρόνια και αν θα κάνεις απόσβεση) προτίμησε το 1600 που του κάθεται πιο εύκολα και με λιγότερα προβλήματα η μετατροπή. Επίσης, αρκετά 1400άρια έχουν παρουσιάσει πρόβλημα με την φλάντζα που δακρύζει, που το επιτείνει η χρήση αερίου, ειδικά κακορυθμισμένου. Με τα 1600 C4 έχει αναφερθεί πολλές φορές βλάβη ασφαλειοθήκης η οποία πάει κάπου στα 240 €, και από ότι έχω ακούσει, τις περισσότερες φορές την παθαίνουν όταν έχει τελειώσει η μπαταρία και κάνουν πολλές αποτυχημένες προσπάθειες να το βάλουν μπροστά.

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Διλλημα για επιλογη αυτοκινητου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Οκτ 2016, 21:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3762
Bill30f έγραψε:
Με τα 1600 C4 έχει αναφερθεί πολλές φορές βλάβη ασφαλειοθήκης η οποία πάει κάπου στα 240 €, και από ότι έχω ακούσει, τις περισσότερες φορές την παθαίνουν όταν έχει τελειώσει η μπαταρία και κάνουν πολλές αποτυχημένες προσπάθειες να το βάλουν μπροστά.


Και την οποία ένας μπάρμπας βασιλιάς της ασφαλειοθήκης στην Λάρισα στην κάνει με ένα 50 ρικο!!!

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 3 [ 43 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3  Επόμενο



Συναφή θέματα

Carbon ντύσιμο αυτοκινήτου
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C1
Συγγραφέας: selemeles
Απαντήσεις: 7
ανταλλακτικά για την ανάρτηση του αυτοκινήτου Citroen BX 140
Δ. Συζήτηση: BX
Συγγραφέας: galanones
Απαντήσεις: 0
Επιλογή Αντιπροσωπίας
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1
Η CITROËN στο Σαλόνι Αυτοκινήτου Παρισιού 2016
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Citroen Hellas
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 0
Κλειδί αυτοκινήτου
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 15
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ