Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 22:21 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Προσφορα για ΦΙΜΕ..
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 07 Ιουν 2017, 17:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 10 Μάιος 2017, 09:42
Δημοσιεύσεις: 37
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ -Ν.ΚΟΣΜΟΣ
Καλησπερα αδερφια, ηθελα την αποψη σας και την συμβουλη σας για τοποθετηση φιμε στο c3 μου. "Πηρα" μια προσφορα απο carglass στα 135 της madigo πιο συγκεκριμενα

"Στα εμπρόσθια πλαϊνά κρύσταλλα οδηγού, συνοδηγού, τοποθετούμε μόνο την νόμιμη απόχρωση (wincos) με ποσοστό φωτεινότητας 75%, ενώ στα υπόλοιπα μπορείτε να επιλέξετε εσείς την απόχρωση από την υπόλοιπη γκάμα μας. Οι μεμβράνες που χρησιμοποιούμε είναι της πιστοποιημένης Αμερικάνικης εταιρίας MADICO και σας δίνουμε εφ’ όρου ζωής εγγύηση για την εργασία όπως επίσης και βεβαίωση τοποθέτησης για ΚΤΕΟ ή πιθανό έλεγχο της τροχαίας."

ωστοσο επειδη με "χαλαει" η χρωματικη διαφορα στα εμπρος με τα πισω.. ελεγα να εβαζα σ'ολα την ιδια αποχρωση σκοτεινοτητας πχ απο 1-5 με 5 φουλ σκοταδι το 3 που το θεωρω και πρακτικο και ασφαλες για ολους, ελεγα μηπως υπαρχει κανας γνωστος σας επαγγελματιας που να κανω νομιμα την ιδια δουλεια στα ιδια λεφτα πανω κατω..

_________________
CITROEN C3 1400 16V 2008 SENSODRIVE ECO (Sophie) <3


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προσφορα για ΦΙΜΕ..
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 07 Ιουν 2017, 17:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1759
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
Καταρχήν 1 με 5 δεν υπάρχει, αν θες γνώμες θα πρέπει να πεις μάρκα, σειρά και επίπεδο φωτοδιαπερατότητας. Νόμιμα δεν θα είναι, με αυτό που *καταλαβαίνω* ότι έχεις κατά νου, αφού λες ότι δεν σου αρέσει η διαφορά. Μόνο η συγκεκριμένη της MADICO και η Crystal της 3Μ έχουν επίπεδα φωτοδιαπερατότητας που να είναι σύμφωνα με την σχετική ΚΥΑ.

Όσο για τα λεφτά, η προσφορά είναι καλή γιατί η WinCos είναι η καλύτερη σειρά, αν θες μπορείς να βάλεις χειρότερη μεμβράνη με αρκετά λιγότερα χρήματα, αλλά προφανώς ούτε νόμιμες θα είναι, ούτε το ίδιο αποτέλεσμα θα έχουν.

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε The Ace για την δημοσίευση του/της: pmike26
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προσφορα για ΦΙΜΕ..
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 07 Ιουν 2017, 17:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 10 Μάιος 2017, 09:42
Δημοσιεύσεις: 37
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ -Ν.ΚΟΣΜΟΣ
*ενδεικτικα αναφερω το 1-5 ετσι οπως μου περιγραφτηκε*, :salute αλλα αντιλαμβανομαι οτι αντιληφθηκες αυτο που ηθελα να πω... :agree το θεωρω τραγικο οταν στα 100 αμαξια τα 120 (τροπος του λεγειν) :mrgreen που φορανε φιμε δεν υπαρχει αυτη η "χρωματικη" διαφορα και λες μονο εμενα βρηκανε.. !?! :?

Εν κατακλειδι εχεις κανα εμπιστο που να εχει ποιοτικο προιον ιδιας τουλαχιστον μ αυτα της carglass και αφου δεν γινεται για τα μπροστα ας γινει εις γνωση μου η "παρανομια" δλδ το να βαλω, ενδεικτικα παλι θα πω, την ιδια και μεσαια σκοτεινοτητας/φωτεινοτητας σ'ολα τα παραθυρα.. εκτος του παρμπριζ εννοειται φιμε??

_________________
CITROEN C3 1400 16V 2008 SENSODRIVE ECO (Sophie) <3


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προσφορα για ΦΙΜΕ..
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 07 Ιουν 2017, 17:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1759
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
Εξαρτάται την περιοχή που είσαι, εγώ θα σου πω μόνο για κοντά εδώ τον Γιανικέλη, καλές τιμές και σωστή δουλειά. Και μπορεί να βάλει ότι μεμβράνη του πεις, είτε καλή είτε μέτρια σειρά (κακή σειρά στις επώνυμες δεν υπάρχει).

Μπροστά δεν βάζεις, γιατί σε σταματάνε για πλάκα. Αν βάλεις παντού (κυρίως μπροστά) μη νόμιμες, πάντα διατρέχεις τον κίνδυνο ελέγχου σε μπλόκο ή σε ΚΤΕΟ.

Η θεωρία από την πράξη απέχουν, το ότι θα είσαι παράνομος δεν σημαίνει ότι θα σε σταματάνε κάθε δεύτερο τετράγωνο, αλλά θα παραμένουν παράνομες οι μπροστινές μεμβράνες.

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε The Ace για την δημοσίευση του/της: pmike26
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προσφορα για ΦΙΜΕ..
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 08 Ιουν 2017, 09:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 18 Φεβ 2012, 00:34
Δημοσιεύσεις: 851
Τοποθεσία: Αθήνα-Λαμία
pmike26 έγραψε:
*ενδεικτικα αναφερω το 1-5 ετσι οπως μου περιγραφτηκε*, :salute αλλα αντιλαμβανομαι οτι αντιληφθηκες αυτο που ηθελα να πω... :agree το θεωρω τραγικο οταν στα 100 αμαξια τα 120 (τροπος του λεγειν) :mrgreen που φορανε φιμε δεν υπαρχει αυτη η "χρωματικη" διαφορα και λες μονο εμενα βρηκανε.. !?! :?

Εν κατακλειδι εχεις κανα εμπιστο που να εχει ποιοτικο προιον ιδιας τουλαχιστον μ αυτα της carglass και αφου δεν γινεται για τα μπροστα ας γινει εις γνωση μου η "παρανομια" δλδ το να βαλω, ενδεικτικα παλι θα πω, την ιδια και μεσαια σκοτεινοτητας/φωτεινοτητας σ'ολα τα παραθυρα.. εκτος του παρμπριζ εννοειται φιμε??

Ριξε μια ματια κι εδω... viewtopic.php?f=166&t=10554
Εχω κλεισει κι εγω ραντεβου για να περασω μεμβρανες στην Carglass την αλλη παρασκευη και θα βαλω αυτες που σου ειπαν και εσενα στα παραθυρα του οδηγου και συνοδηγου. Στα πισω θα βαλω 2 σκαλες πιο σκουρες.

_________________
Citroen C3 iTouch 1.5 bluehdi


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε aenaos15 για την δημοσίευση του/της: pmike26
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προσφορα για ΦΙΜΕ..
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 12 Ιουν 2017, 14:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 10 Μάιος 2017, 09:42
Δημοσιεύσεις: 37
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ -Ν.ΚΟΣΜΟΣ
aenaos15 έγραψε:
pmike26 έγραψε:
*ενδεικτικα αναφερω το 1-5 ετσι οπως μου περιγραφτηκε*, :salute αλλα αντιλαμβανομαι οτι αντιληφθηκες αυτο που ηθελα να πω... :agree το θεωρω τραγικο οταν στα 100 αμαξια τα 120 (τροπος του λεγειν) :mrgreen που φορανε φιμε δεν υπαρχει αυτη η "χρωματικη" διαφορα και λες μονο εμενα βρηκανε.. !?! :?

Εν κατακλειδι εχεις κανα εμπιστο που να εχει ποιοτικο προιον ιδιας τουλαχιστον μ αυτα της carglass και αφου δεν γινεται για τα μπροστα ας γινει εις γνωση μου η "παρανομια" δλδ το να βαλω, ενδεικτικα παλι θα πω, την ιδια και μεσαια σκοτεινοτητας/φωτεινοτητας σ'ολα τα παραθυρα.. εκτος του παρμπριζ εννοειται φιμε??

Ριξε μια ματια κι εδω... http://www.greekcitroenclub.gr/viewtopi ... 66&t=10554
Εχω κλεισει κι εγω ραντεβου για να περασω μεμβρανες στην Carglass την αλλη παρασκευη και θα βαλω αυτες που σου ειπαν και εσενα στα παραθυρα του οδηγου και συνοδηγου. Στα πισω θα βαλω 2 σκαλες πιο σκουρες.



To εχω κανει και εγω αυτο το 'λαθος' στο corsa(περσι επισης 135Ε εβαλα πισω παρμπριζ, και τα 2 πισω ολα τα μεσαιας "σκουροτητας" -οπως εσυ- στην Πατρα, πολυ ομορφα και ποιοτικα και πολυ λειτουργικα για σενα και τους γυρω σου .. και μετα απο εντονες διαβουλευσεις, ηταν καθετοι και αντιθετοι στο να μου βαλουν τα ιδια μπροστα αν δεν ειχα χαρτι γιατρου απο δημοσιο νοσοκομειο, μεχρι που τα αφησα ετσι για 5 μηνες για τα μπροστινα και τελικα εβαλα στην Μεταμορφωση αυτα που ειχαν πει με 75% διαπερατοτητα..εννοειται χωρις καμια επιβαρυνση αφου τα ειχα ξοφλησει ολα και μεσω συνεννόησης, αφου ειχα γυρισει ολα τα δερματολογικα, βαρεθηκα να ψαχνω μεσα και γνωστους, υπεκυψα και το αμαξι φαινεται απ εξω αθλιο. Ειναι χαζο να κοιτας στους γυρω σου, οπως προανεφερα τα 120 στα 100 εχουν φουλ σκουρα τζαμια σ ολα τα παραθυρα τους και δεν τους λεει κανεις τπτ και εγω που την εχω "παθει" απο αυτο να ξανακανω το ιδιο λαθος στο c3 το θεωρω βλακεια.. ) και αυτος ειναι ο κυριως λογος που δεν παω carglass(η νομιμοτητα στα μπροστα τζαμια μας μαρανε, νταξει δεν ειπα να βαλω καθρεφτες ουτε τα τελειως μαυρα..και δεν θελω να κανω κακο ουτε σε εμενα ουτε στους γυρω μου).. ωστοσο στο τοπικ που μου εστειλες και το διαβασα απο την αρχη :agree σχηματισα ολοκληρωμενη εικονα.. η μονη αξιολογη περιπτωση καθως με ενδιαφερει η ομοιοτητα του χρωματισμου σ ολα τα παραθυρα.. ειναι της 3Μ και σκοπευω να βαλω στα 160Ε τα CS της 3Μ, με χαρτια και ολα κομπλε, εαν εχει κανεις να προτεινει επαγγελματια πολυ ευχαριστως να παω.. ειτε σε pm ειτε εδω..
.

υστερ. ακομα και ο υπαλληλος της carglass στην πατρα, εχει στο δικο του αμαξι ολα της μεσαιας "σκουροτητας".. και τα συζηταγαμε μαζι, μα του λεω ειναι αθλιο ετσι και μην τα βαζεις καν στα μπροστινα.. μολις ειχε τελειωσει ενα toyota διπλα μου και το ειχα live και οντως κατεληξε μ@λ@κι@ το αμαξι.. και εγω, μου λεει, εντολες ακουλουθω ειμαι υπαλληλος... και αυτη ειναι η πολιτικη της εταιριας..

_________________
CITROEN C3 1400 16V 2008 SENSODRIVE ECO (Sophie) <3


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προσφορα για ΦΙΜΕ..
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 22 Ιουν 2017, 10:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 10 Μάιος 2017, 09:42
Δημοσιεύσεις: 37
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ -Ν.ΚΟΣΜΟΣ
Τελικως περασα στην 3Μ στην Μεταμορφωση με 170 ευρω τα CS 20.. σ' όλα τα παραθυρα(εκτος παρμπριζ).. ικανοποιημενος απο την αποδοση, θα τα δω και το χειμωνα πως θα "συμπεριφερονται"...

_________________
CITROEN C3 1400 16V 2008 SENSODRIVE ECO (Sophie) <3


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προσφορα για ΦΙΜΕ..
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 22 Ιουν 2017, 16:22 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Μεγιες αγαπητέ.
Μια φωτο θα ήθελα με την 20αρα


Στάλθηκε από το γραφείο μου στον πλανήτη Nibiru !!!

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε vpafi για την δημοσίευση του/της: pmike26
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προσφορα για ΦΙΜΕ..
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 22 Ιουν 2017, 21:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Μεγειά, καλοφόρετα!

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε bakevang για την δημοσίευση του/της: pmike26
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προσφορα για ΦΙΜΕ..
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 22 Ιουν 2017, 22:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1759
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
CS20
VLT 19%

Όχι μόνο είσαι παράνομος, δεν θα βλέπεις και τίποτα το βράδυ, άρα θα είσαι και επικίνδυνος για σένα και τους γύρω σου. Μια χαρά....

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε The Ace για την δημοσίευση του/της: pmike26
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προσφορα για ΦΙΜΕ..
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 22 Ιουν 2017, 23:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 11 Δεκ 2016, 00:57
Δημοσιεύσεις: 599
The Ace έγραψε:
CS20
VLT 19%

Όχι μόνο είσαι παράνομος, δεν θα βλέπεις και τίποτα το βράδυ, άρα θα είσαι και επικίνδυνος για σένα και τους γύρω σου. Μια χαρά....


:agree


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε SHERIF για την δημοσίευση του/της: pmike26
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προσφορα για ΦΙΜΕ..
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Ιουν 2017, 00:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 11 Δεκ 2016, 00:57
Δημοσιεύσεις: 599
pmike26 έγραψε:
Τελικως περασα στην 3Μ στην Μεταμορφωση με 170 ευρω τα CS 20.. σ' όλα τα παραθυρα(εκτος παρμπριζ).. ικανοποιημενος απο την αποδοση, θα τα δω και το χειμωνα πως θα "συμπεριφερονται"...


Θα φρενάρουν καλύτερα στο χιόνι, :)


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε SHERIF για την δημοσίευση του/της: pmike26
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προσφορα για ΦΙΜΕ..
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Ιουν 2017, 11:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
The Ace έγραψε:
CS20
VLT 19%

Όχι μόνο είσαι παράνομος, δεν θα βλέπεις και τίποτα το βράδυ, άρα θα είσαι και επικίνδυνος για σένα και τους γύρω σου. Μια χαρά....


Ενας φίλος έχει βάλει κάτι παρόμοιο (που δε νομίζω να είναι και τόσο μαύρες) και το βράδυ κατεβάζει παράθυρο και βγάζει έξω το κεφάλι για να παρκάρει. :cens


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε aiolos για την δημοσίευση του/της: pmike26
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προσφορα για ΦΙΜΕ..
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Ιουν 2017, 12:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 18 Φεβ 2012, 00:34
Δημοσιεύσεις: 851
Τοποθεσία: Αθήνα-Λαμία
The Ace έγραψε:
CS20
VLT 19%

Όχι μόνο είσαι παράνομος, δεν θα βλέπεις και τίποτα το βράδυ, άρα θα είσαι και επικίνδυνος για σένα και τους γύρω σου. Μια χαρά....

+1000

_________________
Citroen C3 iTouch 1.5 bluehdi


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε aenaos15 για την δημοσίευση του/της: pmike26
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προσφορα για ΦΙΜΕ..
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 27 Ιουν 2017, 12:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 10 Μάιος 2017, 09:42
Δημοσιεύσεις: 37
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ -Ν.ΚΟΣΜΟΣ
Αδερφια.. το μονο που λυπαμαι ειναι που δεν το εκανα νωριτερα.. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ μιλαμε για "πολιτισμο".. σε 2 min το αμαξι πιανει σταθερη θερμοκρασια(στους 21,5 C και 1,5 ανεμιστηρα στον ψηφιακο κλιματισμο).. εκει που ζεματουσε κατω απο τα δοντια του ηλιου.. πλεον εισαι αρχοντας στο ρελαντι.. την ημερα!!! Την νυχτα η διαφορα ειναι οτι "κινδυνευεις" μονο απο αυτους που δεν εχουν αναμμενα τα φωτα (εστω θεσεως) αλλα μιλαμε οτι ακομα και ετσι τα παντα φαινονται πεντακαθαρα, το μονο που αλλαζει ειναι οτι χωρις μεμβρανες εκει που ειχες περιφειακη(κυριως στα πισω τζαμια αναφερομαι-οπου συμφωνα και με τον νομο βαζεις οτι γουσταρεις) ορατοτητα(τροπος του λεγειν, για νυχτερινες συνθηκες ΜΟΝΟ) 1 χμλ.. τωρα εχεις στα 300 μετρα.. οπου ολο και κατι θα φεγγει πισω στο βαθος,ετσι ωστε να αλλαξει με ασφαλεια λωριδα, οποτε παλι αποκτας την αρχικη εμβελεια!!! Οσο για το παρκαρισμα.. μια χαρα βλεπεις τα παντα και ουτε που χρειαστηκε να κατεβασω παραθυρα, αλλωστε εχω φορεσει και park assist!!! ΠΑΙΔΕΣ ημουν πολυ επιφυλακτικος ως προς την τοποθετηση του συγκεκριμενου βαθμου αλλα πλεον οποιος το σκεφτεται το συνιστω ανεπιφυλακτα... χωρια που του ταιριαζει απιστευτα.. και την μερα και την νυχτα...
υστερ. 1) μπορεις να επιλεξεις και τα 35 cs
υστερ. 2)καθε φαναρι εξακολουθω να νιωθω το ιδιο χαζος που πηγα ΠΕΡΣΙ και τα περασα στην carglass στο αλλο αμαξι μου.. και να υπαρχει αυτη η χρωματικη διαφορα , ενω γυρω μου και εγω πλεον τα χαιρομαι οπως πρεπει να ειναι τα φιμε τζαμια σ ενα αμαξι.. ολα το ιδιο..
υστερ. 3) ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΓΙΑ ΝΕΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ!!!

_________________
CITROEN C3 1400 16V 2008 SENSODRIVE ECO (Sophie) <3


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 3 [ 41 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3  Επόμενο



Συναφή θέματα

Εορταστική προσφορά Yacco λιπαντικά
Δ. Συζήτηση: Θεσσαλονίκης
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 0
Φιμέ φανάρια
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C2
Συγγραφέας: jimnik
Απαντήσεις: 7
Φιμέ τζάμια
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 572
Προσφορά λιπαντικών
Δ. Συζήτηση: Θεσσαλονίκης
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 0
Προσφορα ελαστικων αυτοκινητων.
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: pavlos
Απαντήσεις: 0
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ