Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 00:36 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αμοιβή συνεργείου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 06 Ιαν 2018, 14:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Μαρ 2015, 17:39
Δημοσιεύσεις: 308
Έτσι...


Sent from my iPad using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αμοιβή συνεργείου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 07 Ιαν 2018, 21:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
ξεχασα να πω οτι η προηγουμενη δημοσιευση μου ισως να βρισκει καθετα αντιθετους φιλους επαγγελματιες....αλλα προς θεου δεν εχω κατι μαζι τους ουτε θελω να θιξω προσωπα..απλα αυτη ειναι η αντιδραση μου ακομα και στον μαστορα που ξερω χρονια και εμπιστευομαι διοτι εκει φαινετε ο επαγγελματισμος του καταστηματος....
διοτι αυτα τα 100 ευρα θα τα παρει εις διπλουν και εις τριπλουν....

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αμοιβή συνεργείου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 08 Ιαν 2018, 17:47 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Μανόλη όχι δεν έχεις άδικο και ασφαλώς ούτε ο φίλος μας. Να πω εγώ την άποψη μου από την δουλειά μου;

Όταν ένα αεροσκάφος έρθει με βλάβη, ακολουθείται η διαδικασία της διερεύνησης μέσω βιβλιογραφίας. Και επειδή αυτά που υπογράφουμε έχουν και νομική υπόσταση, δε μπορείς πχ να έχεις βλάβη τροφοδοσίας σε δεξαμενή καυσίμου και να γράψω εγώ "απαιτείται αφαίρεση τροχού". Επίσης, είναι μέσα στα καθήκοντά μου μετά το πέρας των εργασιών να γίνει λειτουργικός έλεγχος, και μετά το αεροσκάφος παραδίδεται για πτήση.

Ασφαλώς και δε το παίζω έξυπνος, για να απαιτώ αυτό να γίνεται σε μια βλάβη που αφορά ένα αυτοκίνητο, αλλά να μη περνάμε και στην απέναντι πλευρά. Δηλαδή να πληρώνει ο καταναλωτής τα λάθη του μάστορα ή την έλλειψη των γνώσεών του.

Καταλαβαίνετε με ποια έννοια τα λέω αυτά; Αν ο "μάστορας" δεν έκανε σωστή διερεύνηση και άλλαξε κάτι άλλο και όχι αυτό που φταίει, δε φταίει ο πελάτης και δε μπορεί να έχει καμία αξίωση από αυτόν.

Και χαίρομαι που βλέπω τους πάντες να συμφωνούν, γιατί γνωρίζω μια περίπτωση, όπου σε ένα φίλο του άλλαξαν παρελκόμενα με αξία 500€, για μια διαρροή λαδιού που έβλεπε όταν πάρκαρε. Σκεφτείτε ότι το λάδι έσταζε στο ύψος των ποδιών των επιβατών και αυτοί άλλαζαν πράγματα στον χώρο του κινητήρα. . Τελικά ήταν διαρροή από το κιβώτιο κάπου στο transfer του 4χ4... Τα πλήρωσε όλα κανονικά. Λάθος για μένα.

Στάλθηκε από το Galaxy S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αμοιβή συνεργείου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιαν 2018, 16:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 21 Απρ 2014, 11:28
Δημοσιεύσεις: 1317
Το αεροπλάνο παει by the book και η εργασία γινεται μονο στο πιστοποιημένο απο την εταιρεία κέντρο επισκευής.Στο αμαξι ομως γεμίσαμε απο μαστορια παντογνώστες ...και δεν αναφερω το υγραεριο που πλεον οτ βαζει και η κουτσή Μαρία σε κάθε κωλοχωρι


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αμοιβή συνεργείου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιαν 2018, 16:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3762
Καλόπιστη η ερώτηση. Πως θα καταλάβω εάν είναι ασφαλειοθήκη και όχι πολλπλασιαστής?

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αμοιβή συνεργείου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιαν 2018, 19:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 30 Ιουν 2014, 18:48
Δημοσιεύσεις: 356
ena βασικο "θεμα" στα συνεργεια ειναι το εξης....η ελειψη ανταλακτικων εστω κι για δοκιμες....πχ..
εγω εχω σχεδων 2 αυτοκινητα σε εγκεφαλους μοτερικα κλπ....οποτε εχω την ανεση να δοκιμασω και να σιγουρευτω για το οτιδηποτε κακως κειμενω οποτε και να βρουμε την λυση με τον πελατη αν θα μπει κανουριο κατι ηα ναβρεθει μαεταχειρα αλλο...αυτο δεν το εχουν ολοι...

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αμοιβή συνεργείου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 10 Ιαν 2018, 00:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
grekoulis έγραψε:
Καλόπιστη η ερώτηση. Πως θα καταλάβω εάν είναι ασφαλειοθήκη και όχι πολλπλασιαστής?
Αν όμως είναι και τα 2 ταυτόχρονα? Το αποκλείεις ?

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αμοιβή συνεργείου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 10 Ιαν 2018, 01:02 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Giannis307 έγραψε:
ena βασικο "θεμα" στα συνεργεια ειναι το εξης....η ελειψη ανταλακτικων εστω κι για δοκιμες....πχ..
εγω εχω σχεδων 2 αυτοκινητα σε εγκεφαλους μοτερικα κλπ....οποτε εχω την ανεση να δοκιμασω και να σιγουρευτω για το οτιδηποτε κακως κειμενω οποτε και να βρουμε την λυση με τον πελατη αν θα μπει κανουριο κατι ηα ναβρεθει μαεταχειρα αλλο...αυτο δεν το εχουν ολοι...

Επρεπε να σου κανει φροντιστηρια ο Ρουσσακης, οτι δεν ειχε το επαιρνε απ οποιο ειχε στο συνεργειο εκεινη τη στιγμη :cens :laugh :angr Μεχρι και ανταλλαγη καπω εχει γινει, true story! :cens
Γι αυτο τον εφαγε και η μαρμαγκα...

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αμοιβή συνεργείου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 10 Ιαν 2018, 01:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3762
MeddlingMageGR έγραψε:
grekoulis έγραψε:
Καλόπιστη η ερώτηση. Πως θα καταλάβω εάν είναι ασφαλειοθήκη και όχι πολλπλασιαστής?
Αν όμως είναι και τα 2 ταυτόχρονα? Το αποκλείεις ?

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Καθόλου. Αυτό λέω, Αντε είσαι μάστορας πως στο καλό θα καταλάβεις εάν φταίει ένα από τα δύο ή και τα δύο. Διότι και εγώ ξέρω να κάνω κριτική πάντα καλόπιστα αλλά έλα στην θέση του Μάστορα.
Φυσικά εάν έχεις καβάτζες δοκιμάζεις και όλα καλά΄. Για αυτό και πάς σε εξειδικευμένο που όσο να ναι κρατάει. Στο C5 σου βγάζε στην αλέξια εάν η τάση σε κάθε πηνίο ειναι σωστή. Αντε να τσεκάρεις έτσι τον πολλαπλασιαστή (με επιφύλαξη να το επιβεβαιώσει ο Vil που έχει και επιστημονικό υπόβαθρο) Αλλά την ασφσλειοθήκη?
Νομίζω οτι στις ηλεκτρονικές βλάβες θέλει πολύ υπομονή και παρα πολύ τύχη

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αμοιβή συνεργείου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 10 Ιαν 2018, 13:52 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
grekoulis έγραψε:
MeddlingMageGR έγραψε:
grekoulis έγραψε:
Καλόπιστη η ερώτηση. Πως θα καταλάβω εάν είναι ασφαλειοθήκη και όχι πολλπλασιαστής?
Αν όμως είναι και τα 2 ταυτόχρονα? Το αποκλείεις ?

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Καθόλου. Αυτό λέω, Αντε είσαι μάστορας πως στο καλό θα καταλάβεις εάν φταίει ένα από τα δύο ή και τα δύο. Διότι και εγώ ξέρω να κάνω κριτική πάντα καλόπιστα αλλά έλα στην θέση του Μάστορα.
Φυσικά εάν έχεις καβάτζες δοκιμάζεις και όλα καλά΄. Για αυτό και πάς σε εξειδικευμένο που όσο να ναι κρατάει. Στο C5 σου βγάζε στην αλέξια εάν η τάση σε κάθε πηνίο ειναι σωστή. Αντε να τσεκάρεις έτσι τον πολλαπλασιαστή (με επιφύλαξη να το επιβεβαιώσει ο Vil που έχει και επιστημονικό υπόβαθρο) Αλλά την ασφσλειοθήκη?
Νομίζω οτι στις ηλεκτρονικές βλάβες θέλει πολύ υπομονή και παρα πολύ τύχη
Εγώ συμφωνώ. Ας κρατήσει το αμάξι όσο θέλει και να τσεκάρει ο,τι θέλει! Γιατί να πληρώνω εγώ δεν ξέρω!! Αυτό μου φαίνεται παράλογο.

Στάλθηκε από το Galaxy S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αμοιβή συνεργείου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 11 Ιαν 2018, 00:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3762
Lohias^ έγραψε:
Εγώ συμφωνώ. Ας κρατήσει το αμάξι όσο θέλει και να τσεκάρει ο,τι θέλει! Γιατί να πληρώνω εγώ δεν ξέρω!! Αυτό μου φαίνεται παράλογο.
k



Αντε να το κάνω λιανά. Ερχεται το οχημα σου βγαζει αυτη την βλαβη βαζεις εναν καινουργιο πολλαπλασιαστή δουλευει μια χαρα. \
Τι θα κανεις εσυ? Θα πεις ρε μπας και ειναι η/και η ασφαλειοθήκη να την άλλαξω και αυτή?
Αυτό ρωτάω

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αμοιβή συνεργείου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 11 Ιαν 2018, 14:42 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
grekoulis έγραψε:
Lohias^ έγραψε:
Εγώ συμφωνώ. Ας κρατήσει το αμάξι όσο θέλει και να τσεκάρει ο,τι θέλει! Γιατί να πληρώνω εγώ δεν ξέρω!! Αυτό μου φαίνεται παράλογο.
k



Αντε να το κάνω λιανά. Ερχεται το οχημα σου βγαζει αυτη την βλαβη βαζεις εναν καινουργιο πολλαπλασιαστή δουλευει μια χαρα. \
Τι θα κανεις εσυ? Θα πεις ρε μπας και ειναι η/και η ασφαλειοθήκη να την άλλαξω και αυτή?
Αυτό ρωτάω


Αν δουλεύει μια χαρά με τον πολλαπλασιαστή, ασφαλώς και θα πληρώσω το κόστος που θα μου ζητηθεί. Αν η βλάβη παραμείνει όμως και τελικά είναι η ασφαλειοθηκη μόνο, γιατί να πληρώσω και τον πολλαπλασιαστή (εφόσον εννοείται δεν φταίει και αυτός); Αυτό ρωτάω. Με βάση την λογική μου (το τονίζω αυτό) θα ήθελα να μου πουν "τελικά δεν είναι ο πολλαπλασιαστής, σου βάζουμε τον παλιό πίσω, φταίει η ασφαλειοθηκη, την αλλάζουμε". Όλα αυτά εφόσον είναι εφικτά να γίνουν.

Βέβαια, δεν ξέρω κατά πόσο τα συνεργεία έχουν και την δυνατότητα να έχουν ένα καλό στοκ με ανταλλακτικά ή κατά πόσο μπορούν μετά να ξαναπουλησουν τον πολλαπλασιαστή τον καινούριο ή αν θα τους μείνει στα χέρια.



Στάλθηκε από το Galaxy S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αμοιβή συνεργείου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 11 Ιαν 2018, 14:44 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
grekoulis έγραψε:
Lohias^ έγραψε:
Εγώ συμφωνώ. Ας κρατήσει το αμάξι όσο θέλει και να τσεκάρει ο,τι θέλει! Γιατί να πληρώνω εγώ δεν ξέρω!! Αυτό μου φαίνεται παράλογο.
k



Αντε να το κάνω λιανά. Ερχεται το οχημα σου βγαζει αυτη την βλαβη βαζεις εναν καινουργιο πολλαπλασιαστή δουλευει μια χαρα. \
Τι θα κανεις εσυ? Θα πεις ρε μπας και ειναι η/και η ασφαλειοθήκη να την άλλαξω και αυτή?
Αυτό ρωτάω


Αν δουλεύει μια χαρά με τον πολλαπλασιαστή, ασφαλώς και θα πληρώσω το κόστος που θα μου ζητηθεί. Αν η βλάβη παραμείνει όμως και τελικά είναι η ασφαλειοθηκη μόνο, γιατί να πληρώσω και τον πολλαπλασιαστή (εφόσον εννοείται δεν φταίει και αυτός); Αυτό ρωτάω. Με βάση την λογική μου (το τονίζω αυτό) θα ήθελα να μου πουν "τελικά δεν είναι ο πολλαπλασιαστής, σου βάζουμε τον παλιό πίσω, φταίει η ασφαλειοθηκη, την αλλάζουμε". Όλα αυτά εφόσον είναι εφικτά να γίνουν.

Βέβαια, δεν ξέρω κατά πόσο τα συνεργεία έχουν και την δυνατότητα να έχουν ένα καλό στοκ με ανταλλακτικά ή κατά πόσο μπορούν μετά να ξαναπουλησουν τον πολλαπλασιαστή τον καινούριο ή αν θα τους μείνει στα χέρια.



Στάλθηκε από το Galaxy S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αμοιβή συνεργείου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 11 Ιαν 2018, 15:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3762
Αλλαξε πολλαπλασιαστή? Αλλαξε. Οταν εφυγε το όχημα δουλευε? Δουλευε. Αρα? Εφταιγε και ο πολλαπλασιαστής. Αλλά εφταιγε και η ασφαλειοθηκη.
Αν θυμασαι/ξερεις στα 306 που φορούσαν τον sl 96 της sagem εγκεφαλο αυτος καιγοταν γιατι ειχε θεμα με επαγωγικα ρευματα απο πολλαπλασιαστη και μπουζι.Και τα αλλαζες πακετο.
ΙΣΩΣ το ενα να φερνει το αλλο.

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αμοιβή συνεργείου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 11 Ιαν 2018, 15:23 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
grekoulis έγραψε:
Αλλαξε πολλαπλασιαστή? Αλλαξε. Οταν εφυγε το όχημα δουλευε? Δουλευε. Αρα? Εφταιγε και ο πολλαπλασιαστής. Αλλά εφταιγε και η ασφαλειοθηκη.
Αν θυμασαι/ξερεις στα 306 που φορούσαν τον sl 96 της sagem εγκεφαλο αυτος καιγοταν γιατι ειχε θεμα με επαγωγικα ρευματα απο πολλαπλασιαστη και μπουζι.Και τα αλλαζες πακετο.
ΙΣΩΣ το ενα να φερνει το αλλο.
Συγγνώμη αν παρεξηγήθηκαν τα λεγόμενά μου. Εγώ μιλάω για την περίπτωση που σου αλλάζουν πράγματα που δεν φταίνε για την βλάβη. Αυτό κατάλαβα και από το θέμα του φίλου μας εδώ.

Παρασύρθηκα από ένα σχετικά πρόσφατο παρόμοιο περιστατικό ενός φίλου, που είχε διαρροή λαδιού από το κιβώτιο και του άλλαζαν πράγματα από τον χώρο του κινητήρα (Φ. Λαδιού και δε ξέρω τι άλλο). Εν τέλει ενώ είχε πληρώσει κάνα 200αρι , του είπαν πως η διαρροή ήταν από το κιβώτιο και τα υπόλοιπα εννοείται τα πλήρωσε κανονικά!!



Στάλθηκε από το Galaxy S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 3 [ 34 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενο



Συναφή θέματα

ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟΥ
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 16
C3 1.1 προβλημα θερμοκρασιας - ευρεση συνεργειου
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: tasos.A
Απαντήσεις: 12
Αλλη μια αναζητηση συνεργειου για Θεσσαλονικη
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 15
Περί Service/συνεργείου και κόστος Θεσσαλονίκη (Diesel).
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Ign508
Απαντήσεις: 15
Αναζήτηση Συνεργείου σε Πεύκη ή Χαλάνδρι
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: x8052
Απαντήσεις: 6
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
 
cron