Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 11:34 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΕΛΑΣΤΙΚΑ BARUM | CITROEN C4 COUPE 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 30 Σεπ 2018, 18:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 02 Σεπ 2012, 12:11
Δημοσιεύσεις: 171
Καλησπέρα στους φίλους του φόρου,

Θα ήθελα γνώμες για ποιότητα - τιμή σε ελαστικά για citroen c4 coupe 2006 1600 (225/45/17).
Έως τώρα έχω δοκιμάσει michelin, toyo, continental, pirelli. Τα michelin & pirelli ήταν παταγώδης απογοήτευση και δεν τα ξανά βάζω καθώς με εγκατέλειψαν σε λιγότερο από 2 χρόνια (στους μπροστά τροχούς πάντα).. Νομίζω είναι άκρος ακατάλληλα για Αθήνα και τους γνωστούς ελληνικούς δρόμους...

Τα contintenal λίγο καλύτερα αλλά και αυτά τώρα μετά από 2,5 περίπου χρόνια (περίπου 14.000 χλμ το χρόνο) θέλουν άλλαγμα (2 μπροστά) καθώς έχουν φθαρεί και το ένα έχει πετάξει και μικρό καρούμπαλο.. Τα πίσω παραμένουν σε καλή κατάσταση.

Ανθεκτικότερο από όλα ήταν σίγουρα τα toyo καθώς βγάλανε 4 ολόκληρα χρόνια με κανένα πρόβλημα.
Πίστευα ότι τα continental θα με πάνε καλύτερα αλλά δεν άλλαξα τα μπροστά με τα πίσω με αποτέλεσμα να είμαι πάλι στην ίδια θέση..

Σε συμπεριφορά στο δρόμο δεν έχω παράπονο από καμία μάρκα έως τώρα. Το μόνο πρόβλημα πάντα ήταν η αντοχή στα Αθηναϊκά δεδομένα..

Σκέφτομαι να δοκιμάσω τα Barum καθώς το έμπιστο μου βουλκανιζατερ τα θεωρεί εξαιρετικά για την τιμή τους. Η αλήθεια είναι πως σκέφτομαι να τα δοκιμάσω αυτή τη φορά αλλά θα ήθελα να ακούσω γνώμες εάν τα έχει δοκιμάσει κάποιος εδώ..

Για τα bridgestone ακούω επίσης τα καλύτερα αλλά μιλάμε για ακριβή επιλογή πάλι.

Μιλάμε πάντα για φυσιολογική οδήγηση και μέχρι 170 χλμ το πολύ στα ταξίδια.

Φιλικά,
Π.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΛΑΣΤΙΚΑ BARUM | CITROEN C4 COUPE 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 30 Σεπ 2018, 19:07 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Tα Barum τα φοραγα σε C4 πεντάπορτο. Kανενα προβλημα ως προς την αντοχη τους αλλα μην ξεχνάμε οτι τα καλά και επώνυμα ελαστικά επιπέδου Michelin και άλλων κατασκευαστων εχουν ονομα γιατι ειναι πολυ καλα σε ασφαλεια σε στεγνο και βρεγμενο ακομα και σε ακραιες συνθηκες. Οι λιγοτερο επωνυμες μαρκες μπορει να προσφερουν καλυτερη αντοχη στους ελληνικους καροδρομους αλλα ειναι σχεδον παντα κατωτερες σε επιπεδο ασφαλειας και οδηγησιμοτητας. Στο θεμα ελαστικο παντα συμβιβάζουμε τα θελω και τα πρεπει σε σχεση και με το πορτοφολι μας αλλα και το στυλ οδηγησης μας. Τωρα φοραω τα Kleber 2.5 χρονια τωρα. Τιμιο λαστιχο αντοχης αλλα μεχρι εκει. Πολυ μετριο σε χαρακτηριστικα χωρις να ειναι ιδιαιτερα φθηνο. Ισως πιο τιμιο το Barum αλλα και αυτο περα απο την αντοχη στη χρηση, οχι κατι ιδιαιτερο. Ειχα παρατηρησει οτι ηταν λιγο πιο υποστροφικο απο το προηγούμενο Michelin το οποιο αν και αρκετα φθαρμενο κραταγε ακομα πολυ καλα στο στεγνο. Επισης τα τελευταια χρονια οι ακριβες φιρμες Michelin, Continental, Pirelli, Goodyear κλπ ξοδευουν περισοοτερο χρημα στην εξελιξη ελαστικων για αυτοκινητα επιδοσεων και εχουν αφησει τις πιο φθηνες θυγατρικες τους για τα ελαστικα των καθημερινων αυτοκινητων. Kαλα λογια επισης εχουμε ακουσει εδω μεσα για τα Dunlop αλλά και για τα Hankook.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΛΑΣΤΙΚΑ BARUM | CITROEN C4 COUPE 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 30 Σεπ 2018, 19:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Απρ 2011, 10:48
Δημοσιεύσεις: 5966
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Εικόνες: 3
δεν μπορούμε να κρίνουμε τη Michelin και την Pirelli επειδή η εμπειρία μας σταματάει μόνο σε ένα energy saver και ένα cinturato βάλτε κανένα τύπο απο τα πάνω ράφια και ελάτε να τα ξαναπούμε...

_________________
DS3 THP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΛΑΣΤΙΚΑ BARUM | CITROEN C4 COUPE 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 30 Σεπ 2018, 20:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Φίλε Pan_81, να συμπληρώσω στα λεγόμενα του Νίκου και του Δημήτρη, ότι ένας ακόμη πολύ σημαντικός παράγοντας για τη ζωή των ελαστικών μας είναι και η συντήρηση/περιποίησή τους. Δεν πρέπει να αμελούμε τον τακτικό έλεγχο των πιέσεων και δεν πρέπει να παραλείπουμε την αλλαγή εμπρός-πίσω στα σωστά διανυθέντα χιλιόμετρα. Επίσης, δεν πρέπει να παραλείπουμε το καλό τους καθάρισμα (όχι αυτό το άρπα-κόλλα των αυτόματων πλυντηρίων, ούτε αυτό το "μόνο εξωτερικά" των περισσότερων "καλών" πλυντηρίων!), όπως επίσης δεν πρέπει να βάζουμε ελαστικά άλλης μάρκας (βλ. διαφορές σε γόμα και πέλμα) αν απαιτηθεί αλλαγή μόνο των δύο γιατί η διαφορετική συμπεριφορά (πέραν της εξ αρχής επικινδυνότητας) επιφέρει και επιπλέον φθορά.

Τώρα, σε ότι αφορά την ερώτησή σου, είναι απαραίτητο να ξέρει κάποιος περισσότερα στοιχεία για τις κλιματολογικές συνθήκες στις οποίες κινείσαι και για το είδος των χιλιομέτρων (εντός/εκτός πόλης) και των διαδρομών (πεδινές/ημιορεινές/ορεινές) που κάνεις, για να σου πει τη γνώμη του ή/και την εμπειρία του αν ξέρει κάτι γι' αυτά που ζητάς.

Ως προς τα Barum, να πω από όσα ξέρω από ενημέρωση κι όχι από εμπειρία, ότι είναι θυγατρικής (από το 1993) της Continental και αποτελούν μια από τις low-cost προτάσεις του group, με ότι αυτό συνεπάγεται. Στα διάφορα reviews/tests εκτιμούνται ως value for money μεν, αλλά γενικώς πετυχαίνουν χαμηλές κατατάξεις ανάλογες της low-cost κατηγορίας τους. Κι αυτό, δεν οφείλεται ντε και καλά στο ότι το "σύστημα" προωθεί τις φίρμες και θάβει τις δευτεράτζες, οφείλεται στο ότι τα έχουν τα θέματά τους. Αυτά που θες εσύ σε 225/45 R17, τα Barum Bravuris 3HM αν χρειάζεσαι θερινά, ενώ έχουν έως πολύ καλή συμπεριφορά στο βρεγμένο, έχουν ένα θέμα με τη σκληρότητα/άνεση και την πρόσφυση στο στεγνό, που το επισημαίνουν όλα τα reviews. Πράγμα που θα πρέπει να το λάβεις σοβαρά υπόψη σου αναλογιζόμενος τις συνθήκες οδοστρώματος ανά την Ελλάδα, πολύ περισσότερο σε συνδυασμό με την οδήγησή σου που μας δίνεις. Η οποία μάλλον δεν είναι φυσιολογική με την έννοια του μέσου συντηρητικού οδηγού, μάλλον αρκετά σβέλτη θα την έλεγα εγώ με τα 170 χιλιόμετρα που λες. Για τα λάστιχα, καλό είναι να κόβουμε χρήμα από διάφορες "πολυτέλειες" και να δίνουμε γι' αυτά.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Τελευταία επεξεργασία από jalbanis και Δευτ 01 Οκτ 2018, 11:50, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΛΑΣΤΙΚΑ BARUM | CITROEN C4 COUPE 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 30 Σεπ 2018, 20:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 14 Σεπ 2015, 18:02
Δημοσιεύσεις: 3506
barracuda έγραψε:
δεν μπορούμε να κρίνουμε τη Michelin και την Pirelli επειδή η εμπειρία μας σταματάει μόνο σε ένα energy saver και ένα cinturato βάλτε κανένα τύπο απο τα πάνω ράφια και ελάτε να τα ξαναπούμε...

:agree

_________________
2002 Xsara 1.6 16v Exclusive (18/01/2002 - 21/08/2018)
2016 C4 1.6 BlueHdi 120 S&S (4/06/2016- )
MY2019 Ford Fiesta ST-line (12/10/2018-)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΛΑΣΤΙΚΑ BARUM | CITROEN C4 COUPE 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 30 Σεπ 2018, 21:17 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Συν ότι φοράει λάθος διάσταση!!

Στάλθηκε από το Lenovo A7010a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΛΑΣΤΙΚΑ BARUM | CITROEN C4 COUPE 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Οκτ 2018, 07:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 02 Σεπ 2012, 12:11
Δημοσιεύσεις: 171
Καλημέρα σε όλους και ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!

Για να είμαι πιο σαφής, το αυτοκίνητο κινείται καθημερινά εντός Αττικής (Κηφισίας, Κέντρο κλπ) και 2-3 φορές στην εθνική οδό, εντός Αττικής. Θα πάει 1-2 φορές το χρόνο στις Κυκλάδες και μαξιμουμ 3-4 φορές σε ταξίδι εντός Ελλάδος (πχ Θεσσαλονίκη κλπ).

Επομένως το 170 που ανέφερα σαν ανώτατη ταχύτητα είναι κάτι ακραίο, σε περίπτωση ταξιδιού και για ελάχιστα λεπτά κατά τη διάρκεια αυτού. Η μέση ταχύτητα εντός Αττικής, ακόμα και στην Εθνική το βράδυ είναι γνωστή σε όλους μας και όπως είπα δεν κάνω ακρότητες.
Ως εκ τούτου, συζητάμε πάντα για φυσιολογικές ταχύτητες και όχι για επιθετική οδήγηση.
Για τη διάσταση είμαι επίσης ενήμερος.

Δεν περιμένω βάζοντας το Barum να έχω την ποιότητα του Continental αλλά εν τέλη δεν έχω καταλάβει εάν σε έναν οδηγό που κάνει διαδρομές σαν εμένα είναι απαραίτητο το Continental χωρίς να το απαξιώνω.. Δεν θα έκανα τέτοια συζήτηση εάν πχ έπρεπε να κάνω ταξίδια για τη δουλειά μου ή εάν ταξίδευα κάθε ΣΚ εκτός Αττικής κοκ.

Έως τώρα έχω βάλει μόνο επώνυμα λάστιχα και είναι η πρώτη φορά που σκέφτομαι να δοκιμάσω κάτι σε οικονομικό. Από την άλλη τα 2 Continental πάνε περίπου 190,00 ευρώ. Επομένως δεν είναι κάτι ακραίο. Michelin & Pirelli τα θεωρώ πραγματικά άκρος ακατάλληλα για τους δρόμους της Αθήνας όπου υπάρχουν λακούβες ακόμα και στην Πατησίων.

Φιλικά,
Π.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΛΑΣΤΙΚΑ BARUM | CITROEN C4 COUPE 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Οκτ 2018, 09:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 02 Σεπ 2012, 12:11
Δημοσιεύσεις: 171
Επίσης, θα ήθελα να ρωτήσω εάν βρίσκετε λογική τη φθορά των ελαστικών στους μπροστά τροχούς μέσα σε 2,5 περίπου (χωρίς να έχει γίνει αλλαγή εμπρός - πίσω).


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΛΑΣΤΙΚΑ BARUM | CITROEN C4 COUPE 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Οκτ 2018, 09:37 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 19:53
Δημοσιεύσεις: 7471
Τοποθεσία: Βόλος
Καλημέρα φίλε μου. Γενικά υπάρχουν πολλοί παράγοντες που δικαιολογεί η όχι να τελειώσει ένα λάστιχο(οδήγηση, ανοιχτα η όχι χιλιόμετρα, τύπος ελαστικού κτλ). Το θέμα είναι να μην υπάρχει ανομοιόμορφη φθορά που σημαίνει ότι εκεί υπάρχει θέμα.
Προσωπικά το θεωρώ εφικτό και υπό συνθήκες φυσιολογικό. Επίσης ένα λάστιχο με τακούνι αλλά με ρωγμές πάλι τελειωμένο είναι εκτός από την Ελλάδα που '' αντέχει ακομα''. Τα ps3 τελείωσαν σε εμένα στα ίδια χρονια στα 32000 χιλιόμετρα και κάτι αντίστοιχο βλέπω και στα ps4 που φοράω τώρα. Τα continetal sport contact 3 που φορούσα κάποτε τελείωσαν στα 40000 και στα 4.5 χρόνια αλλά με το αμάξι πάντα σε γκαράζ με χρήση μόνο βόλτα μιας και δούλευα κοντά σπίτι μου. Άρα αρκετά παίζουν ρόλο και κυρίως τα ίδια τα ελαστικά που παλι μέσα από reviews παίρνεις μια μόνο μια εικόνα (πάλι διαφορετικές συνθήκες αξιολόγησης)
Τα λάστιχα τα επώνυμα βγάζουν τα λεφτά τους σε μία στιγμή που κάποιο φθηνό δεν τα έβγαζε πέρα( υδρολισθηση, φρενάρισμα σε κακό οδόστρωμα κτλ) . Για να αποφύγεις την Michelin ο Νεκτάριος φορούσε κάποιο dunlop (δεν το θυμάμαι δυστυχώς θα στο γράψει ο ίδιος) με εξαιρετική διάρκεια και απόδοση οπότε μπορείς να φορέσεις εκείνο.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

_________________
Αν ο παράδεισος είχε στροφές ο θεός θα είχε vts
ΕικόναΕικόνα
My Citroen C4


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΛΑΣΤΙΚΑ BARUM | CITROEN C4 COUPE 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Οκτ 2018, 13:38 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Έτσι όπως τα λέει ο Δημήτρης.
Λοιπόν πριν φόραγα σε 205/50/17 το οποίο ξαναλέω είναι η σωστή διάσταση dunlop sportmaxx RT και εδώ και λίγες μέρες τον αντικαταστάτη τους το sportmaxx RT2.

Στάλθηκε από το Lenovo A7010a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΛΑΣΤΙΚΑ BARUM | CITROEN C4 COUPE 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Οκτ 2018, 18:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
για κοιτα για νεξεν εχουν καλες κριτηκες τα εχω στο δικο μου 185/65/15 και στο ξαρα του πατερα μου 195/55/15 τα εχω απο το 2016 τελος καπου στα 30.000 χλμτρα και ειμαι ευχαριστημενος....
συναδελφος που τα εβαλε οχι σε δικη σου διασταση τα εβαλε και αγανακτησε απο θεμα θορυβου και αλλων προβληματων

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΛΑΣΤΙΚΑ BARUM | CITROEN C4 COUPE 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Οκτ 2018, 19:56 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
NEKTARIOS C5 έγραψε:
Έτσι όπως τα λέει ο Δημήτρης.
Λοιπόν πριν φόραγα σε 205/50/17 το οποίο ξαναλέω είναι η σωστή διάσταση dunlop sportmaxx RT και εδώ και λίγες μέρες τον αντικαταστάτη τους το sportmaxx RT2.

Στάλθηκε από το Lenovo A7010a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τα είπες όλα.!!!

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΛΑΣΤΙΚΑ BARUM | CITROEN C4 COUPE 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Οκτ 2018, 23:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 11 Δεκ 2016, 00:57
Δημοσιεύσεις: 599
Pan_81 έγραψε:
Επίσης, θα ήθελα να ρωτήσω εάν βρίσκετε λογική τη φθορά των ελαστικών στους μπροστά τροχούς μέσα σε 2,5 περίπου (χωρίς να έχει γίνει αλλαγή εμπρός - πίσω).

Λογικότατη με 30.000+ km σε κακότεχνους και κακοσυντηρημένους δρόμους, δεν υπάρχει ελαστικό ή άλλο υλικό που δεν φθείρετε, εάν η απορία σου είναι γιατί μόνο μπροστά; γιατί εκεί είναι όλη η καταπόνηση του αυτοκινήτου να γονατίσει στο φρενάρισμα, να στρίψει, να ξεκινήσει στην ανηφόρα κ.λ.π.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΛΑΣΤΙΚΑ BARUM | CITROEN C4 COUPE 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 02 Οκτ 2018, 12:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 04 Οκτ 2016, 12:51
Δημοσιεύσεις: 87
Τα Barum bravuris 3HM τα ειχα δοκιμασει σε 195/45/16 στο 206 που ειχα.Μου θυμηζαν πολυ τα continental sport contact 3 που ειχα πριν τα Barum.Στην αρχη βεβαια ειπα τι παπατα εκανα αλλα μετα απο 2.500-3.000χλμ που εστρωσαν τα λαστιχα απλα τελεια σε συνδιασμο με τα χρηματα που ειχα δωσει.Και στο c4 οταν χρειαστω λαστιχα θα κοιταξω παλι για Barum αν και η διασταση μου ειναι ηδη φτηνη και για καλυτερη μαρκα!


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΛΑΣΤΙΚΑ BARUM | CITROEN C4 COUPE 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 02 Οκτ 2018, 15:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 07 Οκτ 2017, 07:05
Δημοσιεύσεις: 98
Εικόνες: 3
Ερώτηση έχω το c4 diesel 2014 είναι ναι ανάμεσα σε comdimenral k michellen all season contact η primary 4 πείτε μια γνώμη βρε παιδιά έχω μπερεδευτετει


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 3 [ 32 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3  Επόμενο



Συναφή θέματα

Αγορα c4 1.4 coupe 2006
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Luffy
Απαντήσεις: 15
Ερωτηση για c4 coupe
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: nikolaos
Απαντήσεις: 3
Χειμερινά ελαστικα
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4 Picasso
Συγγραφέας: pasmania
Απαντήσεις: 50
Lexia for Citroen & Peugeot
Δ. Συζήτηση: Σχετικές με αυτοκίνητα (Προσφορά)
Συγγραφέας: vaggelis_3333
Απαντήσεις: 2
Νεος κατοχος citroen DS5 2.0 HDi Hybrid4.
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά DS5
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 7
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια