Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 19:42 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: c5 THP Prestige 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 14 Μάιος 2019, 11:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Μάιος 2019, 10:31
Δημοσιεύσεις: 16
Καλημέρα σας και καλώς σας βρήκα :)
Μου παρουσιάστηκε μια ευκαιρία να πάρω από μέλος της οικογένειας ένα C5 THP prestige μοντέλο τέλος του 2011 με υδροπνευματικη .
Το αυτοκίνητο έχει 53κ χιλιόμετρα και είναι σε αρίστη κατάσταση δουλεμένο μόνο επαρχία.
Μπορώ να το πάρω γύρω στις 7κ πωλώντας το δικό μου(207RC).
Θα ήθελα την γνώμη σας πάνω στο αυτοκίνητο γιατί άκουσα πως «πονάει» στα ηλεκτρικά και παρουσιάζονται πολλά προβλήματα, καθώς και το κόστος της υδροπνευματικης σε περίπτωση βλάβης κτλπ είναι τεράστιο.
Η τιμή είναι πολύ καλή λόγο οικογένειας και είμαι σχεδόν έτοιμος να προχωρήσω σε πώληση του δικού μου ,απλά με έχουν φρενάρει λίγο τα παραπάνω.
Για service άκουσα ότι είναι ακριβό αλλά παρόλα αυτά δεν είναι αποτρεπτικός παράγοντας.
Οποιαδήποτε βοήθεια είναι δεκτή ,όπως και λοιπές πληροφορίες για το συγκεκριμένο C5 και τι περιπτώσεις βλαβών θα μπορούσαν να συμβούν.
Σας ευχαριστώ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: c5 THP Prestige 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 14 Μάιος 2019, 11:42 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Ούτε ηλεκτρικά προβλήματα βγάζει αλλά ούτε βλάβες η ανάρτηση.
Την μονη προσοχή και ευλαβική συντήρηση θέλει ο thp.
Καλορίζικη.........

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: c5 THP Prestige 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 14 Μάιος 2019, 11:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 26 Δεκ 2012, 17:53
Δημοσιεύσεις: 1221
Σε αυτό το αυτοκίντο πιο πολύ θα ανησυχούσα για τα "τερτίπια" του thp κινητήρα παρά για όλα τα άλλα. Ερχόμενος από 207RC αυτά θα τα γνωρίζεις. Μην περιμένεις να έχει την ίδια σπιρτάδα κι ας έχει το ίδιο μοτέρ καθώς είναι άλλης φιλοσοφίας όχημα και επίσης αρκετά βαρύτερο.
Το σερβις δε θα το χαρακτήριζα ακριβό. (ΤΗΡ είναι ... τι παραπάνω να θέλει από αυτό που ήδη γνωρίζεις, τακάκια κλπ βρίσκεις από πολύ φθηνά μέχρι πολύ ακριβά...). Η ανάρτηση μπορεί να μην πάθει και ποτέ τίποτα (το πιθανότερο μιας και η Hydractive 3 είναι πολύ αξιόπιστη).
Ο συγγενής σου για ποιο λόγο το δίνει;
Το ιστορικό του συγκεκριμένου αυτοκινήτου τι λέει ;
Η συντήρησή του ποιά είναι μέχρι τώρα;
Για ποια χρήση το προορίζεις ;

_________________
Άντε και καλή μας Βούτα


www.historic-mini.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: c5 THP Prestige 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 14 Μάιος 2019, 20:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Μάιος 2019, 10:31
Δημοσιεύσεις: 16
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.
Ο κινητήρας του διάβασα ότι είναι βελτιωμενος από τον δικό μου σε κάποια αρκετά σημεία κ βγάζει λιγότερα θέματα με λίπανση κ χρονισμους που πονάει το δικό μου.
Το δίνει η οικογένεια λόγω θανάτου....
Παρόλο που είδα το αυτοκίνητο δεν ενημερωθηκα τι είχε κάνει ο άνθρωπος, αλλά το πήγαινε στην Αντιπροσωπία εκεί στην επαρχία για τα πάντα, οπότε μπορώ κ να ενημερωθω. Απροβληματιστο ήταν γενικά.
Θα αντικαταστησει το rc μου σαν κύριο κ μοναδικό οικογενειακό αυτοκίνητο.
Μια άλλη ερώτηση. Να το φέρω για έλεγχο Αθήνα στην Αντιπροσωπία ή θα με καλύψει η τοπική Αντιπροσωπία;
Σκέφτομαι ότι δεν θα έχουν περάσει πολλά c5thp υδροπνευματικα...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: c5 THP Prestige 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 14 Μάιος 2019, 20:46 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Για ποια περιοχή της Ελλάδας μιλάς ότι είναι?

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: c5 THP Prestige 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 14 Μάιος 2019, 21:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 26 Δεκ 2012, 17:53
Δημοσιεύσεις: 1221
H τιμή είναι πολύ καλή, το αυτοκίνητο είναι από γνωστό => γνωρίζεις το ιστορικό του όσον αφορά τρακαρίσματα κλπ, έχει λίγα χλμ, μαθαίνεις εύκολα το ιστορικό συντήρησης του μιας και όπως λες ο προηγούμενος ιδιοκτήτης το πήγαινε μόνο στην αντιπροσωπεία. Όλα τα δεδομένα είναι υπέρ εσού. Όσοι αγοράζουν μεταχειρισμένο εύχονται για μια αντίστοιχη περίπτωση. Μοναδικός ενδοιασμός το μέγεθος καθώς σαν μοναδικό καθημερινό αυτοκίνητο της οικογένειας δεν είναι ότι το βολικότερο αν οι διαδρομές σου αφορούν στο κέντρο των δυο-τριών μεγαλύτερων πόλεων της χώρας ειδικά σε ώρες αιχμής. Σαφώς και το δυνατό του σημείο είναι τα ταξίδια άντε και οι περιαστικές μετακινήσεις.
Δεν θα δώσεις ιδιαίτερα παραπάνω χρήματα μιας και θα πουλήσεις το 207RC (ίσως και καθόλου, δεν ξέρω σε τι κατάσταση είναι αυτό, εσύ ξέρεις... μπορεί και να σου περισσέψουν :D )

Προχώρα και γίνε κι εσύ μέλος του κλαμπ "ΟΙ ΑΤΣΑΛΑΚΩΤΟΙ" :)

_________________
Άντε και καλή μας Βούτα


www.historic-mini.gr


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε nik0laus για την δημοσίευση του/της: gas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: c5 THP Prestige 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 15 Μάιος 2019, 08:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1759
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
gas έγραψε:
Καλημέρα σας και καλώς σας βρήκα :)
Μου παρουσιάστηκε μια ευκαιρία να πάρω από μέλος της οικογένειας ένα C5 THP prestige μοντέλο τέλος του 2011 με υδροπνευματικη .
Το αυτοκίνητο έχει 53κ χιλιόμετρα και είναι σε αρίστη κατάσταση δουλεμένο μόνο επαρχία.
Μπορώ να το πάρω γύρω στις 7κ πωλώντας το δικό μου(207RC).
Θα ήθελα την γνώμη σας πάνω στο αυτοκίνητο γιατί άκουσα πως «πονάει» στα ηλεκτρικά και παρουσιάζονται πολλά προβλήματα, καθώς και το κόστος της υδροπνευματικης σε περίπτωση βλάβης κτλπ είναι τεράστιο.
Η τιμή είναι πολύ καλή λόγο οικογένειας και είμαι σχεδόν έτοιμος να προχωρήσω σε πώληση του δικού μου ,απλά με έχουν φρενάρει λίγο τα παραπάνω.
Για service άκουσα ότι είναι ακριβό αλλά παρόλα αυτά δεν είναι αποτρεπτικός παράγοντας.
Οποιαδήποτε βοήθεια είναι δεκτή ,όπως και λοιπές πληροφορίες για το συγκεκριμένο C5 και τι περιπτώσεις βλαβών θα μπορούσαν να συμβούν.
Σας ευχαριστώ


Είχα σχεδόν το ίδιο μοντέλο (του '10) και καθώς είμαι ίσως αυτός που είχε τα περισσότερα προβλήματα, τηλεγραφικά αναφέρω τα απαραίτητα βήματα:

1) Έλεγχος διαρροών σε όλα τα γνωστά σημεία (καπάκι, θερμοστάτης, κολλάρα, μπουκάλες).
2) Έλεγχος χρονισμού και γενικότερης κατάστασης του συστήματος. Δεν έχει πολλά χλμ μεν, αλλά περίπου στα 60Κ χλμ καλό είναι να γίνεται έλεγχος και ρύθμιση
3) Έλεγχος κατάστασης συστήματος καυσαερίων/ρύπων, κοινώς μέτρηση ρύπων και έλεγχος καταλύτη
4) Έλεγχος κατάστασης βαλβίδων, εισαγωγής, μπουζί (με μικροκάμερα), και καθαρισμός/αλλαγή αν απαιτείται

Τα services δεν είναι και τόοοοσο ακριβά. Ο θερμοστάτης (δηλαδή το housing) έχει θεματάκια. Επίσης η ΗΑ3+ δεν συνηθίζει να χαλάει, αλλά αν χαλάσει κάτι, πάει περίπου 400€ ανά γωνία. Ηλεκτρικά δεν θυμάμαι να είχε βγάλει κάτι.

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: c5 THP Prestige 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 15 Μάιος 2019, 12:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 13 Φεβ 2015, 17:39
Δημοσιεύσεις: 587
Τοποθεσία: Αλμυρός
The Ace έγραψε:
gas έγραψε:
Καλημέρα σας και καλώς σας βρήκα :)
Μου παρουσιάστηκε μια ευκαιρία να πάρω από μέλος της οικογένειας ένα C5 THP prestige μοντέλο τέλος του 2011 με υδροπνευματικη .
Το αυτοκίνητο έχει 53κ χιλιόμετρα και είναι σε αρίστη κατάσταση δουλεμένο μόνο επαρχία.
Μπορώ να το πάρω γύρω στις 7κ πωλώντας το δικό μου(207RC).
Θα ήθελα την γνώμη σας πάνω στο αυτοκίνητο γιατί άκουσα πως «πονάει» στα ηλεκτρικά και παρουσιάζονται πολλά προβλήματα, καθώς και το κόστος της υδροπνευματικης σε περίπτωση βλάβης κτλπ είναι τεράστιο.
Η τιμή είναι πολύ καλή λόγο οικογένειας και είμαι σχεδόν έτοιμος να προχωρήσω σε πώληση του δικού μου ,απλά με έχουν φρενάρει λίγο τα παραπάνω.
Για service άκουσα ότι είναι ακριβό αλλά παρόλα αυτά δεν είναι αποτρεπτικός παράγοντας.
Οποιαδήποτε βοήθεια είναι δεκτή ,όπως και λοιπές πληροφορίες για το συγκεκριμένο C5 και τι περιπτώσεις βλαβών θα μπορούσαν να συμβούν.
Σας ευχαριστώ


Είχα σχεδόν το ίδιο μοντέλο (του '10) και καθώς είμαι ίσως αυτός που είχε τα περισσότερα προβλήματα, τηλεγραφικά αναφέρω τα απαραίτητα βήματα:

1) Έλεγχος διαρροών σε όλα τα γνωστά σημεία (καπάκι, θερμοστάτης, κολλάρα, μπουκάλες).
2) Έλεγχος χρονισμού και γενικότερης κατάστασης του συστήματος. Δεν έχει πολλά χλμ μεν, αλλά περίπου στα 60Κ χλμ καλό είναι να γίνεται έλεγχος και ρύθμιση
3) Έλεγχος κατάστασης συστήματος καυσαερίων/ρύπων, κοινώς μέτρηση ρύπων και έλεγχος καταλύτη
4) Έλεγχος κατάστασης βαλβίδων, εισαγωγής, μπουζί (με μικροκάμερα), και καθαρισμός/αλλαγή αν απαιτείται

Τα services δεν είναι και τόοοοσο ακριβά. Ο θερμοστάτης (δηλαδή το housing) έχει θεματάκια. Επίσης η ΗΑ3+ δεν συνηθίζει να χαλάει, αλλά αν χαλάσει κάτι, πάει περίπου 400€ ανά γωνία. Ηλεκτρικά δεν θυμάμαι να είχε βγάλει κάτι.


Του έκοψες την φόρα!!! :laugh

_________________
Βασίλης - C4 Picasso

www.diadrash.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: c5 THP Prestige 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 15 Μάιος 2019, 13:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1759
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
Γιατί ρε συ, αν θέλει άνετο ταξιδιάρικο αυτοκίνητο, δύσκολα θα βρει καλύτερο (και σε καλύτερη τιμή) και αναφέρω ότι "ναι μεν", αλλά η προσωπική μου εμπειρία είναι αυτή, και γι'αυτό προτείνω αυτούς τους ελέγχους (που μακάρι να μου τους είχε προτείνει και μένα κάποιος πριν πάρω τη C5).

Επίσης τα κόστη είναι γνωστά και πιθανότατα τα ξέρει ήδη ο φίλος, απλώς δίνω συγκεκριμένα νούμερα για να ξέρει. Ακόμα λοιπόν και αν κάνει τους ελέγχους και βρει κάποια προβλήματα, και παρόλα αυτά αποφασίσει να την αγοράσει, να ξέρει τι περίπου τον περιμένει στο ταμείο ;)

Για τα διάφορα depollution faulty και επικαθήσεις, είναι εξίσου γνωστά θέματα σε παρόμοια αυτοκίνητα και κινητήρες, εξ'ου και οι παρατηρήσεις μου επί αυτών.

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε The Ace για την δημοσίευση του/της: gas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: c5 THP Prestige 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 15 Μάιος 2019, 15:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Μάιος 2019, 10:31
Δημοσιεύσεις: 16
Ευχαριστώ κ πάλι. Το αυτοκίνητο είναι Τρίπολη και το πήγαινε ο άνθρωπος στην Αντιπροσωπία εκεί. Θα πάω να δω τι έχουν κάνει και να πραγματοποιησω και έλεγχο. Θα αναφέρω τις προτάσεις στα σημεία. Ευτυχώς τον thp τον ξέρω, έχω 110κ στο rc και μου πίνει 1lt στα 1000,θέλει άνοιγμα καπάκι, έχω αλλάξει και κιτ χρονισμου.
Το 400 η γωνία με ανχωσε λίγο (δεν το πολυκαταλαβα):-)
Αυτό που με έκανε να θέλω να δώσω το δικό μου κ να πάω εκεί,πέρα από τους χώρους που τους χρειάζομαι, είναι ότι στην ουσία παίρνω ένα αυτοκίνητο σε άριστη κατάσταση από συγγενει που το ξέρουμε στην τιμή που θα δώσω το δικό μου. Το δικό μου επίσης θέλει σέρβις μεγάλο, λάστιχα καινούρια και είναι κοντά σε σέρβις Τουρμπο κ δισκο-πλατο αλλαγή.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: c5 THP Prestige 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 17 Μάιος 2019, 14:53 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Προσωπικά ο μόνος ενδοιασμος που θα είχα για ένα τέτοιο αυτοκίνητο θα ήταν ο κινητήρας του. Την στιγμή όμως που ήδη γνωρίζεις τον thp, και μάλιστα παίρνεις κάτι σε πιο βελτιωμένο από αυτό που έχεις, δεν νομίζω ότι έχεις να φοβάσαι κάτι άλλο. Επίσης, εφόσον έχεις οικογένεια νομίζω είναι μια κίνηση που αργά ή γρήγορα θα την χρειαστείτε, δηλαδή ένα μεγαλύτερο αυτοκίνητο. Καλύτερα μη χάσεις την ευκαιρία και μη κολλας σε λεπτομέρειες.

Παρεμπιπτόντως, όλοι που δεν έχουν Citroen, με το που ακούσουν λένε "ηλεκτρικά προβλήματα". Εγώ γελάω με αυτούς που μου το έλεγαν όταν ήθελα να αγοράσω την C4. Μετά από 130.000χλμ σε 5+ χρόνια, δύο φορές λάμπα μεσαίων φώτων και μια πινακίδας... Αυτά είναι τα προβλήματα...

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Lohias^ για την δημοσίευση του/της: gas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: c5 THP Prestige 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 21 Μάιος 2019, 20:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Μάιος 2019, 10:31
Δημοσιεύσεις: 16
Όλα καλά, οδεύει το πράγμα και το κλεινω μέσα στην εβδομάδα. Επαρχία δεν είχε ο άνθρωπος συναγερμό και θα βάλω άμεσα. Ένας clifford 330x1 canbus, είναι οκ; Στο Peugeot είχα med εργοστασιακο και δεν ασχολειθηκα. Τώρα που θα βάλω μόνος, είπα να πάω σε καλύτερο. Ειδα αυτός μπαίνει σε Citroën χωρίς κόψε-ραψε. Να πάω σε κάποιο από τα καταστήματα ήχου που τον τοποθετούν,θα είμαι οκ; Οποιαδήποτε παρατήρηση ευπρόσδεκτη.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: c5 THP Prestige 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 21 Μάιος 2019, 23:44 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Για να τον δεχτεί το αυτοκίνητο θα πρέπει να το πας σε διαγνωστικό να ανοίξει θύρα για τον can bus.

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε NEKTARIOS C5 για την δημοσίευση του/της: gas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: c5 THP Prestige 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 23 Μάιος 2019, 17:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
αν πουμε οτι εχει απο τα δικα σου τα μισα ησυχα χλμτρα εισε κερδισμενος
με το που θα το πας βολτα θα καταλαβεις τι εστι υδρο
επισης ξεχνα καγκουριλικια και οτι τροπο οδηγησης ειχες μαθει το 207....
αλλο αμαξι αλλο πατημα και να ξερεις η υδρο συγχωρει ενα κλικ παραπανω λαθος απο τα συμβατικα εκει δηλαδη που το συμβαρικο φευγεις με το υδρο εισε στο δρομο αν ξεφυγεις απο αυτο κλικ τοτες ξεφυγες απο το δρομο....
με 2 λογια συγχωρει ενα παραπανο λαθος....

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε xantiamanolis για την δημοσίευση του/της: gas
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: c5 THP Prestige 2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 27 Μάιος 2019, 18:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Μάιος 2019, 10:31
Δημοσιεύσεις: 16
Ολα τελεια ,εκανα το ταξιδι μου(υπεροχο)και θα κλεισω ραντεβου καπου να παω για να ανοιξουν την θυρα Canbus και να τους ρωτησω για ενα μικρο θορυβο που ακουγα απο την πλευρα του συνοδηγου στα πολλα χλμ(80++). Δεν ακουγοταν μηχανικος ,σαν κατι να ετριζε λιγο στα πολλα χλμ(Παραθυρο-καθρεφτης δεν νομιζω τα τσεκαρα) ,με κλειστα παραθυρα και απολυτη ησυχια. Δεν φανηκε κατι το ιδιαιτερο ,αλλα μου χαλαγε αυτη την φοβερη αρμονια του ταξιδιου στην εθνικη :).
Ξερετε καποιο καλο συνεργειο με διαγνωστικο Αθηνα-Δυτικα ?

ΥΓ.Συναγερμο ,θα βαλω τον Pandora mini.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 16 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

Car Of The Year 2011 - Oι υποψήφιοι
Δ. Συζήτηση: Διαγωνισμοί - Δημοσκοπήσεις
Συγγραφέας: Blanc
Απαντήσεις: 21
Ομάδα με τρία αυτοκίνητα σκέφτεται ο Quesnel για το 2011
Δ. Συζήτηση: Διεθνείς Αγώνες
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 2
Ολοταχώς για τον Ιούνιο του 2011
Δ. Συζήτηση: Διεθνείς Αγώνες
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 0
Open track day in Athens Circuit Κυριακή 8 Μαίου 2011
Δ. Συζήτηση: Μηχανοκίνητος Αθλητισμός
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 1
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ C3 ΙΙ 2011
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C3
Συγγραφέας: odyC3
Απαντήσεις: 0
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια